Teomachia (T. Bylina, A. Kwapiński, J. Wasilewski)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Tygrys69
Posty: 197
Rejestracja: 18 lip 2013, 11:04
Lokalizacja: Słupsk
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Teomachia

Post autor: Tygrys69 »

Ten kto rysuje Wam grafiki ma naprawdę talent. Jeśli nawet gra nie podjedzie to będę wgapiał się w grafiki :)

Szkoda, że Herosi nie będą w konkurencyjnej cenie. Jako producent napewno nie możecie ceny zaniżyć... Chociaż to nie jest regularna sprzedaż tylko specjalny event.

Z ostatniej aktualizacji wynika, że wiele pracy przed Wami... Zaś ja mam nadzieję, że nam uda się odblokować jak najwięcej :)
Focus!
Awatar użytkownika
Sienio
Posty: 390
Rejestracja: 04 sty 2010, 21:44
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Teomachia

Post autor: Sienio »

Tygrys69 pisze:Ten kto rysuje Wam grafiki ma naprawdę talent. Jeśli nawet gra nie podjedzie to będę wgapiał się w grafiki :)
Szkoda, że Herosi nie będą w konkurencyjnej cenie. Jako producent napewno nie możecie ceny zaniżyć... Chociaż to nie jest regularna sprzedaż tylko specjalny event.
Z ostatniej aktualizacji wynika, że wiele pracy przed Wami... Zaś ja mam nadzieję, że nam uda się odblokować jak najwięcej :)
Dziękujemy za dobre słowo o grafikach. Przekażemy tę informację naszym artystom :)

Gra planszowa "Herosi" są już dostępni jako "dodatek". Dziś zamieściliśmy stosowną aktualizację poświęconą właśnie temu. Znajdziecie ją tutaj.

Sugerowana cena detaliczna "Herosów" to 119,99 zł. W trakcie kampanii tę grę można zdobyć w cenie 100 zł. Zapraszamy do dalszego wspierania naszej akcji i obserwowania co dalej będzie się działo. A będzie działo się na pewno!
Ostatnio zmieniony 20 lip 2015, 21:42 przez Sienio, łącznie zmieniany 1 raz.
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Teomachia

Post autor: Szaweł »

Sienio pisze:Sugerowana cena detaliczna "Herosów" to 199,99 zł.
Entliczek pentliczek, pisarski chochliczek ;) Zdecydowanie za dużo dziewiątek :)
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
Sienio
Posty: 390
Rejestracja: 04 sty 2010, 21:44
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Teomachia

Post autor: Sienio »

Szaweł pisze:
Sienio pisze:Sugerowana cena detaliczna "Herosów" to 199,99 zł.
Entliczek pentliczek, pisarski chochliczek ;) Zdecydowanie za dużo dziewiątek :)
Zdecydowanie! Już poprawiłem. Teraz jest właściwa cena "Herosów" ;)
Awatar użytkownika
Sienio
Posty: 390
Rejestracja: 04 sty 2010, 21:44
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Teomachia

Post autor: Sienio »

A widzieliście Cthulhokotka?

Obrazek

Zapraszamy do zapoznania się z nową aktualizacją. Tym razem znajdziecie w niej informacje właśnie o Cthulhokotku!
Awatar użytkownika
Sienio
Posty: 390
Rejestracja: 04 sty 2010, 21:44
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Teomachia

Post autor: Sienio »

Właśnie przed chwilką pojawił się nowy dodatek do kupienia. Jest nim oczywiście Cthulhokotek, a raczej poduszka z jego wizerunkiem od frontu i zielonym tyłem. Zapraszamy do skorzystania z tej okazji!

Dziś rano licznik z liczbą wspierających wskazywał, że projekt wsparło 300 osób. Zostało 3 tygodnie do końca kampanii, a już w tej chwili uzbieraliśmy ponad 9 tys., czyli ponad 230% kwoty wymaganej do wydania "Mitów Cthulhu". Nie będziemy spoczywać na laurach, dlatego już teraz szykujemy kilka kolejnych dodatków. Powinny Wam się spodobać :)
powermilk
Posty: 1042
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Teomachia

Post autor: powermilk »

Właśnie przed chwilką pojawił się nowy dodatek do kupienia. Jest nim oczywiście Cthulhokotek, a raczej poduszka z jego wizerunkiem od frontu i zielonym tyłem. Zapraszamy do skorzystania z tej okazji!
Nie trzeba mnie 2 razy zapraszać. Dobrałem dodatek natychmiast :D.
janekb
Posty: 586
Rejestracja: 14 sty 2012, 14:28
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Kontakt:

Re: Teomachia

Post autor: janekb »

10k :-)

Wysłane z mojego SHIELD Tablet przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Sienio
Posty: 390
Rejestracja: 04 sty 2010, 21:44
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Teomachia

Post autor: Sienio »

Tak jest, mamy 10 tys! Uzbieraliśmy już 250% wymaganej kwoty. Dziękujemy!
Awatar użytkownika
Kowal
Posty: 162
Rejestracja: 28 gru 2011, 12:37
Lokalizacja: Bytom

Re: Teomachia

Post autor: Kowal »

Super gratuluję ;)
Przy okazji tak mi się przypomniało. Byłaby jakaś możliwość zdobycia w ładnej wersji papierowej instrukcji dla 4 graczy, której nie udało się zdobyć jako stretcha przy mitologii słowiańskiej? Wiem że można sobie samemu z pdfa wydrukować ale to jednak nie to samo ;)
Awatar użytkownika
zakwas
Posty: 1777
Rejestracja: 19 mar 2014, 00:45
Lokalizacja: Zgierz
Has thanked: 7 times
Been thanked: 12 times

Re: Teomachia

Post autor: zakwas »

Mi się marzą zupdateowane opisy kart dla rozgrywki więcej niż dwuosobowej... :roll:
Tak żeby można było podmienić stare karty, a nie grzebać w instrukcji...
Awatar użytkownika
Tygrys69
Posty: 197
Rejestracja: 18 lip 2013, 11:04
Lokalizacja: Słupsk
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Teomachia

Post autor: Tygrys69 »

zakwas pisze:Mi się marzą zupdateowane opisy kart dla rozgrywki więcej niż dwuosobowej... :roll:
Tak żeby można było podmienić stare karty, a nie grzebać w instrukcji...
Dobry pomysł :) Może jako dodatek ? Choć pewnie produkcja byłaby bardzo droga, bo niszowa...
Focus!
Awatar użytkownika
zakwas
Posty: 1777
Rejestracja: 19 mar 2014, 00:45
Lokalizacja: Zgierz
Has thanked: 7 times
Been thanked: 12 times

Re: Teomachia

Post autor: zakwas »

Tygrys69 pisze:
zakwas pisze:Mi się marzą zupdateowane opisy kart dla rozgrywki więcej niż dwuosobowej... :roll:
Tak żeby można było podmienić stare karty, a nie grzebać w instrukcji...
Dobry pomysł :) Może jako dodatek ? Choć pewnie produkcja byłaby bardzo droga, bo niszowa...
Myślę, że każdemu posiadaczowi najzwyklejszej wersji by się przydało...
Adam Kwapiński
Posty: 107
Rejestracja: 01 gru 2011, 10:59
Been thanked: 3 times

Re: Teomachia

Post autor: Adam Kwapiński »

Niestety kwestia przedrukowywania jakichkolwiek kart z talii modlitw to kłopotliwa sprawa.
Pierwszym problemem jest tutaj cena, natomiast druga kwestia to to, że bardzo ciężko byłoby uzyskać karty ze 100% zgodnością rewersów. Cały czas mamy ten aspekt na uwadze ale obawiam się, że obecna kampania zwyczajnie nie udźwignie takich kosztów.
Awatar użytkownika
zakwas
Posty: 1777
Rejestracja: 19 mar 2014, 00:45
Lokalizacja: Zgierz
Has thanked: 7 times
Been thanked: 12 times

Re: Teomachia

Post autor: zakwas »

A jakaś szansa na pdf do samodzielnego druku z wrzutkami do koszulek jest chociaż?
Adam Kwapiński
Posty: 107
Rejestracja: 01 gru 2011, 10:59
Been thanked: 3 times

Re: Teomachia

Post autor: Adam Kwapiński »

zakwas pisze:A jakaś szansa na pdf do samodzielnego druku z wrzutkami do koszulek jest chociaż?
Tak z tym myślę nie będzie problemu. Postaramy się w okolicach końca kampanii udostępnić takie pliki.
Awatar użytkownika
zakwas
Posty: 1777
Rejestracja: 19 mar 2014, 00:45
Lokalizacja: Zgierz
Has thanked: 7 times
Been thanked: 12 times

Re: Teomachia

Post autor: zakwas »

Trzymam za słowo. ;)
Awatar użytkownika
Sienio
Posty: 390
Rejestracja: 04 sty 2010, 21:44
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Teomachia

Post autor: Sienio »

My tu gadu, gadu, a na stronie kampanii pojawiała się kolejna aktualizacja. Tym razem jest związana z grą "Cthulhu Wars". Podczas kampanii "Mity Cthulhu" można kupić "Cthulhu Warsy" w promocyjnej cenie!
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Teomachia

Post autor: misioooo »

Oj... 600zł :( Liczyłem na coś bardziej "polskiego" jeśli chodzi o cenę ;) Cóż, nadal pozostaną mi marzenia :)

Swoją drogą może z jakimś wydawcą książek się dogadacie i będzie opcja zakupu prozy Mistrza? W wersji papierowej jak i ebookowej :)
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Żucho
Posty: 156
Rejestracja: 24 sty 2012, 12:33
Lokalizacja: Lublin
Been thanked: 1 time

Re: Teomachia

Post autor: Żucho »

misioooo pisze:Oj... 600zł :( Liczyłem na coś bardziej "polskiego" jeśli chodzi o cenę ;) Cóż, nadal pozostaną mi marzenia :)
To jest niestety absolutnie najniższa cena, jaką mogliśmy zaoferować graczom, jednocześnie nie podpadając Petersen Games :wink: wiemy, że to wciąż ogromny wydatek jak na grę planszową, ale wszystkie polskie sklepy, które mają lub kiedyś miały CW w swojej ofercie, sprzedają/sprzedawały je za około 100 zł więcej, nie wspominając już o sprowadzaniu zza granicy, gdzie sugerowana przez wydawcę cena detaliczna to 199 USD. Może jednak ktoś się skusi, tyle figurek... :D
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Teomachia

Post autor: misioooo »

Spoko, rozumiem. I nie piszę, że drogo "ogólnie" - jak dla mnie to bariera nie do przeskoczenia (a skusiłbym się)... Jakby kampania jeszcze miesiąc potrwała to coś by się pewnie udało uzbierać, rozbić kilka świnek etc ;P
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Adam Kwapiński
Posty: 107
Rejestracja: 01 gru 2011, 10:59
Been thanked: 3 times

Re: Teomachia

Post autor: Adam Kwapiński »

Na znadplanszy.pl pojawił się kolejny wpis blogowy. Tym razem opowiadam o powstawaniu mitologii Bogów Zewnętrznych. Zapraszam do lektury:

http://wspieramto.znadplanszy.pl/2015/0 ... ewnetrzni/
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Teomachia

Post autor: misioooo »

Bardzo fajnie czyta się te relacje z tworzenia gry i mitologii. Z każdym akapitem coraz bardziej się niecierpliwię - kiedy wysyłka Teomachii? Może coś przyspieszycie? ;P
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Adalbertus123
Posty: 137
Rejestracja: 01 maja 2014, 11:02
Has thanked: 1 time

Re: Teomachia

Post autor: Adalbertus123 »

Jeślibym chciał wejść w Teomachię, to od czego powinienem zacząć?
Wsparcia jakiegoś dodatku na wspieramto (bo potem w sklepie nie dostanę), zakupu podstawki i którychś dodatków, czy czegoś jeszcze egzotyczniejszego?
Gry, które mogę wziąć ze sobą:
http://boardgamegeek.com/collection/user/Adalbertus123
szachy, scrabble
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Teomachia

Post autor: Szaweł »

Adalbertus123 pisze:Jeślibym chciał wejść w Teomachię, to od czego powinienem zacząć?
Wsparcia jakiegoś dodatku na wspieramto (bo potem w sklepie nie dostanę), zakupu podstawki i którychś dodatków, czy czegoś jeszcze egzotyczniejszego?
1. Mistrz Loży (60 zł) + Mitologia słowiańska (10 zł) + Pakiet Mitologii (12 zł) - I masz komplecik,
albo
2: Wybraniec Przedwiecznych (170) - I masz komplecik z kubkiem, podkładkami, kalendarzem i CD z klimatyczną muzą.
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
ODPOWIEDZ