Typowe mózgożerne gry

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
inshade
Posty: 76
Rejestracja: 10 mar 2013, 16:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Typowe mózgożerne gry

Post autor: inshade »

W miarę proste zasady i masa kombinowania - Zimna Wojna.
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2365
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 98 times

Re: Typowe mózgożerne gry

Post autor: karawanken »

Szkoda, że Kanban nie mna polskiej instrukcji ,gra wygląda bardzo fajnie i klimatycznie. Niestety poległem na próbie czytaniu instrukcji po angielsku. P
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: Typowe mózgożerne gry

Post autor: detrytusek »

karawanken pisze:Szkoda, że Kanban nie mna polskiej instrukcji ,gra wygląda bardzo fajnie i klimatycznie. Niestety poległem na próbie czytaniu instrukcji po angielsku. P
Oglądnij sobie filmiki instruktażowe i generalnie zasady poznasz. Potem będzie się łatwiej czytało.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2365
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 98 times

Re: Typowe mózgożerne gry

Post autor: karawanken »

detrytusek pisze:
karawanken pisze:Szkoda, że Kanban nie mna polskiej instrukcji ,gra wygląda bardzo fajnie i klimatycznie. Niestety poległem na próbie czytaniu instrukcji po angielsku. P
Oglądnij sobie filmiki instruktażowe i generalnie zasady poznasz. Potem będzie się łatwiej czytało.
Nie da rady. Nadal nic nie rozumiem :P Bez instrukcji w jakimś ludzkim języku nie ma szans na ogarniecie tej gry.

To jeszcze skorzystam z tego wątku aby zapytać czy ktoś dysponuje instrukcją do gry Panamax. Kolejny tytuł z tych cięższych, który zainteresował mnie tematem i fajnym wykonaniem, ale ponownie odbiłem się od instrukcji.
ODPOWIEDZ