elizjum na dwie osoby?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
marcindlubacz
Posty: 96
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:23
Been thanked: 1 time

elizjum na dwie osoby?

Post autor: marcindlubacz »

Zastanawiam się jak chodzi ta gra na dwie osoby ponieważ bardzo podoba mi się, że jest to gra karciana ale także podoba mi się tematyka tejże gry. Czy ktoś może się podzielić doznaniami gry w ten tytuł na dwie i więcej osób i czy gra na dwie osoby mocno odstaje grywalnością w większym gronie. A może polecicie coś podobnego tematyka i skalująca się na dwie osoby.

Dziękuje i pozdrawiam.
Wojtas_512
Posty: 201
Rejestracja: 24 sty 2015, 21:20

Re: elizjum na dwie osoby?

Post autor: Wojtas_512 »

Cześć,

ja głównie w gre grywam w dwuosobowym składzie, i jest na prawdę ok. Klimatu w grze za dużo i tak nie uświadczysz, ot ładne rysunki na kartach. Tak oftopując, to pomimo jak bardzo tę grę lubie, to zawsze w nią grając mam wrażenie (i b. często tak jest), że o czymś zapomniałem. Nie wiem czy wynika to z tak sobie napisanej instrukcji czy mojej ułomności ale tak jest :P

Możesz zainteresować się nowymi 7 cudami świata pojedynek - gra stricte na dwóch graczy (jestem wielkim fanem podstawowej gry, i tej wersji jak widze też zostane)
ODPOWIEDZ