Journey: Wrath of Demons

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Lipa
Posty: 166
Rejestracja: 10 paź 2005, 19:18
Lokalizacja: Morąg, pobliże Olsztyna
Has thanked: 8 times
Been thanked: 8 times

Journey: Wrath of Demons

Post autor: Lipa »

Ktoś grał w tę grę? Warto się nią zainteresować?
Jak jest jedno wejście, to nie ma wyjścia
Iesthir
Posty: 286
Rejestracja: 18 lut 2015, 10:33

Re: Journey: Wrath of Demons

Post autor: Iesthir »

Nie grałem, ale jestem bardzo zainteresowany. Figurki są niesamowite, design jest super, klimat też zapowiadana się bardzo fajnie. Myślałem czy by na Essen nie nabyć, ale 120 Euro to dużo, biorąc pod uwagę, że były też inne gry.

Jest gdzieś w Polsce? Bo jak by była w przyzwoitej cenie to chętni kupię. Pensja już niedługo... :P
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4127
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2686 times
Been thanked: 2599 times

Re: Journey: Wrath of Demons

Post autor: Gizmoo »

Odkopuje temat, bo znalazłem ten tytuł dopiero teraz. Marzyłem (i nadal marzę) o grze, której akcja rozgrywała by się w świecie azjatyckiej mitologii. Szperając w internecie moje oczy przykuły obrazki z Journey: Wrath of Demons. Fantastyczne! Cudowne, absolutnie wspaniałe figurki, doskonałe komponenty, piękna oprawa.

Później klasyczna droga, czyli BGG i czytanie opinii. I tutaj już mniej kolorowo - Mało wpisów, nie wiele o samej rozgrywce i recenzji jak na lekarstwo. Początkowy entuzjazm najpierw zabiła cena:

https://marrowproduction.ecwid.com/#!/J ... category=0

Dodam tylko, że w oficjalnym sklepie jest ona (chyba) najniższa. Nie sprawdzałem na E-bayu, ale na Amazonie najtańszą znalazłem za 70 funtów +16 KP! Miazga!

Entuzjazm osłabł jeszcze bardziej, po niezbyt pochlebnej i jak na razie jedynej tak obszernej recenzji:

http://spiralingcadaver.blogspot.com/20 ... urney.html

Czy ktoś z forumowiczów miał kontakt z tym tytułem i może cokolwiek powiedzieć na temat Journey? A może jest jeszcze jakiś inny tytuł w tych klimatach?
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4060
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Re: Journey: Wrath of Demons

Post autor: AkitaInu »

@Gizmo.

Też się tym interesowałem. Na essen oglądałem modele i wyglądają mega-wypaśnie :)

Ale jak poczytałem troche o tej grze to niestety pojawiły się podobne opinie jakie Ty czytałeś i jednak zrezygnowałem. A szkoda bo wygląda mega ;)
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4127
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2686 times
Been thanked: 2599 times

Re: Journey: Wrath of Demons

Post autor: Gizmoo »

AkitaInu pisze:A szkoda bo wygląda mega ;)
No na sam jej widok niemal zemdlałem. A prezentacja na You Tube z kampanii na kickstarterze mnie zniszczyła:

https://www.youtube.com/watch?v=nxkdt76XErU
ODPOWIEDZ