[POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
maluman
Posty: 445
Rejestracja: 20 gru 2005, 10:25
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: maluman »

Nie pisałem o wtorku, tylko o poniedziałku i środzie. Skoro rokterowi nie pasują już uznaję się za pokonanego :)
A tak poważnie - to tak tylko z nadzieją pytałem.

pozdrawiam, m.
Jesteś z Poznania? Wstąp do NAS.
Gildia Poznańskich Graczy spotykających się w Alibi: www.gramajda.pl
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Post autor: edrache »

maluman pisze:Nie pisałem o wtorku, tylko o poniedziałku i środzie. Skoro rokterowi nie pasują już uznaję się za pokonanego :)
A tak poważnie - to tak tylko z nadzieją pytałem.
i wyszło na to, że Twoich postów nikt nie czyta, tylko roktera :)
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: demnogonis »

nie ma stracha,. ROBORALLY spakowalem juz do reklamowki i nie zapomne wuec nie ma stracha

i ude mi sie dzisiaj byc, bede ok 18:00 ale nie wiem do ktorej (mysle za 21:00 maxx)

uff w koncu po tylu tygodniech nieobecnosci :twisted:
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pjaj »

demnogonis pisze:nie ma stracha,. ROBORALLY spakowalem juz do reklamowki i nie zapomne wuec nie ma stracha
W takim wypadku czuję się zwolniony z obowiązku :)
Awatar użytkownika
hamanu
Posty: 856
Rejestracja: 16 lis 2006, 14:19
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Post autor: hamanu »

No i nie udalo mi sie dotrzec...mam nadzieje ze bawiliscie sie dobrze
Mam goraca prosbe do posiadaczy mojego cash n' guns i saboteur (cannehal i Zbyszek) - gry sa mi pilnie potrzebne i najchetniej dzisiaj (ewentualnie jutro) bym je odebral. Odezwijcie sie do mnie na priv.
"Jutro to dziś, tyle że jutro."
S. Mrożek
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: rokter »

maluman pisze: Skoro rokterowi nie pasują już uznaję się za pokonanego :)
prawie się bardzo obraziłem ;-)


p.s.

Jak tam było wczoraj?
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pjaj »

I jak walki robotów wczoraj? Dużo naparzania z laserów i wpadania do dziur?
Awatar użytkownika
Longinus997
Posty: 266
Rejestracja: 14 gru 2007, 03:14
Lokalizacja: Poznaniec
Has thanked: 1 time

Post autor: Longinus997 »

Próbowałem przez administrację odzyskać hasło do starego konta ale moje wysiłki spełzły na niczem. Od tej pory niech Longinus będzie znany jako Longinus997 (proszę nie dzwonić pod ten numer i tak nikt zazwyczaj telefonu nie odbiera).

W każdym razie wczoraj zagrałem w Zdrajcę (nie pamiętam oryginalnego tytułu niemieckiego) - grałem drugi raz po długim czasie i zdanie podtrzymuję, fajna gierka, podejrzewam, że jeszcze więcej uroku nabrałaby jeszcze po kilku partiach.

For Sale, wg. mnie b. przyjemny przerywnik.

Bang - po raz kolejny wyszła wada tej gry, zabici szybko kowboje nie mają nic do roboty przez dobre, czasem, pół godziny (jeśli nie więcej)

Fasolki - muszę kiedyś znowu zagrać według zasad :D

przyglądałem się rozgrywce w Hive - fajnie to wygląda
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Post autor: mst »

Longinus997 pisze:W każdym razie wczoraj zagrałem w Zdrajcę (nie pamiętam oryginalnego tytułu niemieckiego)
Verräter :)
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Post autor: edrache »

Mimo, ze wczoraj bylem krotko (chociaz dluzej niz mialem w planach) bylo super. Przede wszystkim dlatego, ze gralem w swietna gre - Hive (dzieki cannehal) - i juz wiem co znajde pod choinka :D

Poza tym gralismy w Robo Rally (wyscig z 3 choragiewkami) w 8 osob. Byl chaos, troche smiechu, ale przede wszystkim chaos. Gra bardzo mi sie podoba i chetnie zagram jeszcze raz i sprawdze tryb Domination, ale juz chyba z mniejsza iloscia graczy.

W podobnym towarzystwie zagralismy jeszcze w Funstere Flure (nie wiem czy dobrze pisze tytul) z 2 potworami - bylo krwiscie, ale o dziwo skonczylismy calkiem szybko. Oczywiscie w 7 osob tez byl chaos :)

Bezapelcayjnie najlepszy wczoraj byl Hive - juz sie nie moge doczekac gwiazdki :P
Awatar użytkownika
Lothar
Posty: 121
Rejestracja: 15 wrz 2006, 07:44
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Lothar »

jakby co to dzisiaj kolejna, swieza dostawa Hive i Mosquito wyladowala na polce na Ratajczaka 32 ;-)
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Post autor: edrache »

Lothar pisze:jakby co to dzisiaj kolejna, swieza dostawa Hive i Mosquito wyladowala na polce na Ratajczaka 32 ;-)
no to super :) musze sie zainteresowac
cannehal
Posty: 323
Rejestracja: 04 paź 2007, 20:30
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: cannehal »

Wogóle widzę, że Hive robi furorę. W pracy od kiedygram przy śniadaniu z kumplem, to już kilka osób się wypytywało co to i z czym to się je. Kilka ostatecznych wypowiedzi brzmiało: "Już wiem co kupić x na prezent". Pod x wstawić np. chrześniakowi, bratu, synowi, sobie ;)

Prawdopodobnie Lothar będę miał jedno zamówienie jeszcze na Hive'a, ale tego dowiem się dopiero jutro albo pojutrze :)

Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: demnogonis »

Widac jestem czlowiekiem niecierpliwym. Prezent na swieta juz kupilem i rozpakowalem. Planszowka DOOM z dodatkiem nawet (choc dodatek zostawie sobie na po sietach)

Ma ktos ochote zagrac?

Brac roboty na nast czwartek?

chyba bede mial czas zostac do konca (tzn do 22:00 max) :twisted:
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Post autor: edrache »

Bardzo chetnie zagram w dooma (zawsze chcialem, ale nigdy mi sie nie udawalo :))
Awatar użytkownika
hamanu
Posty: 856
Rejestracja: 16 lis 2006, 14:19
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Post autor: hamanu »

Co sie dzieje jutro? Kto bedzie? Mysle ze uda mi sie pojawic okolo 19.00 i zostac maksymalnie dlugo.
Licze po cichu na Marvel Heroes. Wezme, tradycyjnie, Mare Nostrum i kilka innych gier.
"Jutro to dziś, tyle że jutro."
S. Mrożek
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Post autor: edrache »

jutro będę na pewno, ale okazuje się, że nie wiem o której godzinie - po pracy jadę po samochód do mechanika i nie wiem ile czasu mi to wszystko zajmie czasu.

Marvel Heroes wezmę, ale bardzo kusi mnie Doom. Rozwiążemy problem na miejscu :)
Awatar użytkownika
Longinus997
Posty: 266
Rejestracja: 14 gru 2007, 03:14
Lokalizacja: Poznaniec
Has thanked: 1 time

Post autor: Longinus997 »

Troszkę się zdrowotnie rozłożyłem, ale chciałbym być na przedświątecznym spotkaniu. Wezmę "In the shadow of Emperor" - "W cieniu cesarza", może uda się to rozpykać bo jeszcze nie miałem okazji zagrać. Oprócz tego jakieś inne drobiazgi.
Awatar użytkownika
Squirrel
Posty: 414
Rejestracja: 07 wrz 2007, 16:42

Post autor: Squirrel »

Ja tez prawdopodobnie bede jutro, mozliwe ze troche pozniej -> kolo 20-21. Moze przyprowadze tak jak tydzien temu mojego brata Konrada vel Ziółka oraz kumpla ze studiow - Marcina. Chcialabym zagrac w Puerto Rico, oczywiscie jestem otwarta na ewentualne nowosci :D
Awatar użytkownika
Harun
Posty: 1103
Rejestracja: 21 sie 2006, 16:48
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 652 times
Been thanked: 528 times

Post autor: Harun »

Drodzy współgracze!

Ponieważ zapewne nie będę mógł pojawić się na przedświątecznym spotkaniu życzę wszystkim na czas Świąt Bożego Narodzenia radości, pozytywnych wzruszeń oraz oczywiście planszówki/karcianki pod choinką, zaś w Nowym Roku zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Bartek
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pjaj »

Obawiam się, że nie będę w stanie dzisiaj dotrzeć, dlatego też przyłączam się do najserdeczniejszych życzeń Haruna.

Oby nadchodzący rok stał pod znakiem planszy i pionka :wink:
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: rokter »

Będę, ale bez torby niestety. W bagażu podręcznym mam tylko saboteura, robale, jungle speed i banga. do zobaczenia koło 19.00.
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
cannehal
Posty: 323
Rejestracja: 04 paź 2007, 20:30
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: cannehal »

Witam

Ja dzisiaj też będę - zabiorę tylko Puerto Rico, Prawo Dżungli, Zombiaki oraz Hive'a.

Jeśli ktoś chciałby koniecznie zagrać w PUerto Rico, a nigdy nie grał to polecam na początek instrukcję - bez czytania instrukcji nie ma co siadać do tej gry, za długo tłumaczenie zajmie.

Ja będę tak po 18.30, ale na pewno już o 19. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Pozdrawiam
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Post autor: edrache »

rokter pisze:Będę, ale bez torby niestety. W bagażu podręcznym mam tylko saboteura, robale, jungle speed i banga. do zobaczenia koło 19.00.
Ale moze wez jakas torbe. Kiedy oddamy Ci wszystkie pozyczone gry, to w torbie od IKEI moze sie to wszystko nie zmiescic ;)
do zobaczenia
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: rokter »

Gramy w czwatek po świętach? Bo ja byłbym chętny.

Jesli ktos sie zglosi na forum, proponowalbym wstepnie spotkane o 18.00 w Academic Pub. czekam na zgloszenia.
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Zablokowany