The Curse of the Black Dice

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Board&Dice »

espresso pisze:No dobra, żarty żartami, ale jakiś update odnośnie wysyłek by się przydał. Zrezygnowałam z tatuaży, a informacji z paczkomatu, jak nie było tak nie ma :(
Cześć :)
Dzięki za pytanie. Jest tak - akurat Twoja paczka jest już spakowana i dzisiaj, najpóźniej jutro rano wyfruwa do paczkomatu.
Wczoraj w nocy i dzisiaj w nocy (koło 2) jak i dzisiaj rano, zostały nadane kolejne przesyłki.

Zakładamy, że wszystkich graczy, którzy nie czekają na tatuaże wysyłamy tak, by w sobotę gra była już w Waszych paczkomatach.

O kolejnych postępach będziemy informować w tępie świszczącej kuli, wypuszczonej wprost z armaty Hiszpańskiej Armady :)
Awatar użytkownika
espresso
Posty: 1559
Rejestracja: 22 lut 2010, 12:00
Lokalizacja: poznań
Has thanked: 40 times
Been thanked: 103 times

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: espresso »

Super! Nie mogę się doczekać - rum do pierwszej rozgrywki mam już przygotowany od dobrych dwóch tygodni :D
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: misioooo »

My wczoraj kolejny raz walczyliśmy z klątwą. Na razie 5:1 dla naszej załogi! Ale czarnuchy często dają popalić, zwłaszcza jak się im pozwoli namnożyć za mało wojując szablą...
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Board&Dice »

espresso pisze:Super! Nie mogę się doczekać - rum do pierwszej rozgrywki mam już przygotowany od dobrych dwóch tygodni :D
Oj... rum... Chyba będziemy musieli w weekend, jak już wszystko wyślemy, wytoczyć jakąś beczułkę spod pokładu :)
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: misioooo »

Można się dołączyć? Wziąłbym swoją załogę na beczulke? :-)
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Board&Dice »

misioooo pisze:Można się dołączyć? Wziąłbym swoją załogę na beczulke? :-)
hehe zapraszamy :)
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: misioooo »

Dobra, w sobotę około południa?
Wezmę 1go oficera (świetny strateg!)

Obrazek
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
Andreal
Posty: 344
Rejestracja: 10 mar 2014, 12:32
Lokalizacja: Białystok
Been thanked: 1 time

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Andreal »

Board&Dice pisze:
espresso pisze:No dobra, żarty żartami, ale jakiś update odnośnie wysyłek by się przydał. Zrezygnowałam z tatuaży, a informacji z paczkomatu, jak nie było tak nie ma :(
Cześć :)
Dzięki za pytanie. Jest tak - akurat Twoja paczka jest już spakowana i dzisiaj, najpóźniej jutro rano wyfruwa do paczkomatu.
Wczoraj w nocy i dzisiaj w nocy (koło 2) jak i dzisiaj rano, zostały nadane kolejne przesyłki.

Zakładamy, że wszystkich graczy, którzy nie czekają na tatuaże wysyłamy tak, by w sobotę gra była już w Waszych paczkomatach.

O kolejnych postępach będziemy informować w tępie świszczącej kuli, wypuszczonej wprost z armaty Hiszpańskiej Armady :)
Zaczynam żałować, że poleciałem na naklejki.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8801
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2709 times
Been thanked: 2396 times

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Curiosity »

misioooo pisze:Dobra, w sobotę około południa?
Wezmę 1go oficera (świetny strateg!)
Fajna sobaka. Już wiem po kim masz ksywę ;)
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: misioooo »

Nie nie, misioooo był pierwszy :)
Zresztą to suka, nie widzisz jaka zgrabna? ;)
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
donPedro
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2015, 14:41
Been thanked: 1 time

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: donPedro »

Board&Dice pisze: Zakładamy, że wszystkich graczy, którzy nie czekają na tatuaże wysyłamy tak, by w sobotę gra była już w Waszych paczkomatach.
Dostarczają przesyłki do paczkomatów w sobotę? Zrezygnowałem z pirackich tatuaży, więc (nie)cierpliwie sobie czekam.
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Board&Dice »

Informacje wprost od kapitanów naszej łajby!
Przesyłki zawiezione osobiście do oddziału Inpost - więc Black Dice wypłynęły w morze i jak tylko przemiłe Panie ogarną je dzisiaj, już jutro pojawią się w Waszych paczkomatach.
Awatar użytkownika
Dellas
Posty: 626
Rejestracja: 28 kwie 2014, 13:50
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 64 times
Been thanked: 14 times

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Dellas »

Przesyłki zawiezione osobiście do oddziału Inpost - więc Black Dice wypłynęły w morze i jak tylko przemiłe Panie ogarną je dzisiaj, już jutro pojawią się w Waszych paczkomatach
Musiały być wniebowzięte widząc tyle paczek...
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Board&Dice »

Dellas pisze:
Przesyłki zawiezione osobiście do oddziału Inpost - więc Black Dice wypłynęły w morze i jak tylko przemiłe Panie ogarną je dzisiaj, już jutro pojawią się w Waszych paczkomatach
Musiały być wniebowzięte widząc tyle paczek...
Pani o urodzie naszej piratki bardzo życzliwie przyjęła od nas ładunek - pewnie ma jakiś niewolników, którzy to załadują do ładowni jej szkunera :)
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: misioooo »

We wroclawiu paczkomaty dostarczają w soboty... W święta też kiedyś mi zapukał SMS, że coś tam leży w skrzyni skarbów.
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Board&Dice »

misioooo pisze:We wroclawiu paczkomaty dostarczają w soboty... W święta też kiedyś mi zapukał SMS, że coś tam leży w skrzyni skarbów.
Bo prawdziwi piraci nie śpią w sobotę - ale pewnie w większych miastach też tak ładunek dopływa. Nie wiem natomiast jak to wygląda w innych miastach...
irzykus
Posty: 49
Rejestracja: 10 lip 2013, 20:12
Been thanked: 1 time

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: irzykus »

To ja też dopytam bo olałem tatuaż :D
Ale ja załapałem się na zestaw z Dice Tower I czy trzeba będzie dłużnej czekać na ten dodatek ? :)
Czy tez mogę szykować Rum na weekend ?
Awatar użytkownika
crsunik
Posty: 2870
Rejestracja: 03 sty 2014, 12:12
Lokalizacja: Warszawa Wesoła
Been thanked: 2 times

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: crsunik »

W Warszawie raz mi się zdarzyło by paczka dotarła w sobotę. Znacznie częściej paczki ginęły na morzu Weekend i odnajdywały się we wtorek
Nesmeer

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Nesmeer »

Czarne kosci odebrane, mam rozumiec, ze exoplanety wysylane beda oddzielnie?
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Board&Dice »

Nesmeer pisze:Czarne kosci odebrane, mam rozumiec, ze exoplanety wysylane beda oddzielnie?
Tak - Exoplanety wyszły dziś rano. Niestety ilość wysyłek ponad 1000 (kampanie Exo+Black Dice) to tak ogromne przedsięwzięcie, że postanowiliśmy nie bawić się w mergowanie tylko powysyłać wszystko oddzielnie aby nic się nie pomieszało (chociaż i tak pewnie się coś przydarzy na taka ilość :D).
Nesmeer

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Nesmeer »

Tak, sms z paczkomatu mnie juz uspokoil. Mam nadzieje tylko, ze i plakat sie Wam nie zagubil ;)
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Board&Dice »

Nesmeer pisze:Tak, sms z paczkomatu mnie juz uspokoil. Mam nadzieje tylko, ze i plakat sie Wam nie zagubil ;)
Plakat musi iść osobno (w tubie). Więc czeka cię i 3cia paczka ;).
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: misioooo »

Panowie, jest jakaś szansa, że będziecie sprzedawać pracę notbadposters? Poza tym, co już macie...
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Board&Dice »

misioooo pisze:Panowie, jest jakaś szansa, że będziecie sprzedawać pracę notbadposters? Poza tym, co już macie...
Cześć,

Tak - nawet są wystawione na naszym sklepie: http://shop.boardanddice.com/pl/
Jak będziesz zainteresowany, to jako stały Klient dan znać PW - zrobimy Ci jakis rabat :)
ODPOWIEDZ