Która jenga najlepsza jakościowo

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Nycte
Posty: 426
Rejestracja: 28 kwie 2012, 08:07
Lokalizacja: Słupsk/ Gdańsk
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Która jenga najlepsza jakościowo

Post autor: Nycte »

Witam
Pytanie jak w temacie. Oryginalna jenga kosztuje trzykrotnie więcej niż np firmy alias (chyba tak się nazywa). Tak duża różnica wynika z różnej jakości wykonania? (grałem jeszcze z innej firmy, gdzie klocki były po prostu wycięte z Drewna, a w tej oryginalnej wygląda jakby było to drewno dodatkowo czymś polerowane). Niestety nie mam jak porównać.
Lubel
Posty: 628
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:58
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Która jenga najlepsza jakościowo

Post autor: Lubel »

Grałem w różne Jengi, zarówno oryginalne jak i pseudo Jengi. Nic nie zastąpi oryginalnej. Mam oprócz oryginalnej, jakąś pseudo, ona ma 3 klocki więcej i są nieco chudsze klocki i niekoniecznie wszystkie równo wycięte z drewna. Oddałem to dziecku do zabawy, bo do grania się nie nadawało.
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Która jenga najlepsza jakościowo

Post autor: Bardok »

Polecam Jenga BOOM!
Dobra wersja do grania z dziećmi/pijanymi* gdyż skill aż tak bardzo się nie liczy, a bardziej zabawa :)

* stany podobne ;)
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
ODPOWIEDZ