[WAWA] RAF Battle of Britain

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
imssah
Posty: 182
Rejestracja: 11 paź 2013, 23:49
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

[WAWA] RAF Battle of Britain

Post autor: imssah »

Ma ktoś ochotę zagrać? Egzemplarz mam ale potrzebuję kogoś kto wprowadzi i wytłumaczy
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5834
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 409 times

Re: [WAWA] RAF Battle of Britain

Post autor: KubaP »

Tu będzie na pewno łatwiej znaleźć kompetentnych współgraczy: http://www.strategie.net.pl/
Indar
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sty 2013, 22:17
Lokalizacja: Łomża
Has thanked: 11 times
Been thanked: 39 times
Kontakt:

Re: [WAWA] RAF Battle of Britain

Post autor: Indar »

Ta gra ma kapitalny wariant 1-osobowy i tak była pierwotnie planowana. Jak bedziesz potrzebowal pomocy w wyjaśnieniu zasad dla 1 os. to pisz, chętnie pomoge. Ale tylko grając RAFem, nie przyswajalem sobie zasad dla Luftwaffe.
Można i w dwie osoby, i patrząc po opisach doswiadczonych graczy taki wariant również jest niesamowicie grywalny - ale o to najlepiej popytac na forum które podał Kuba.
Tylko pamietaj ze gra potrzebuje miejsca, czasu i silnych nerwów. Zdarzało mi się rzucać kostkami w bezsilności jak po jednym nalocie szedł bezpośrednio drugi a wszystkie moje dywizjony były w trakcie dozbrajania/tankowania. Ogólnie mocno polecam.
imssah
Posty: 182
Rejestracja: 11 paź 2013, 23:49
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: [WAWA] RAF Battle of Britain

Post autor: imssah »

Forum strategie znam i też dalem posta.
Dzięki. Jeśli nikt się nie znajdzie to usiade do tego sam i w razie czego będę dopytywal :)
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5226
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 287 times
Been thanked: 901 times
Kontakt:

Re: [WAWA] RAF Battle of Britain

Post autor: raj »

Raczej nie znajdziesz kogoś komu będzie się chciało tracić sporo czasu na tłumaczenie Ci zasad. Ogarnij zasady, zagraj solo a wtedy myślę, że znajdziesz chętnego do zagrania (choćby i ja :) ).
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
ODPOWIEDZ