Agent Decker (Board&Dice)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Agent Decker (Board&Dice)

Post autor: Board&Dice »

Ci, którzy śledzą nas na Facebooku albo Twitterze już wiedzą o tym iż wczoraj podpisaliśmy z Manuelem Correia kontrakt, dzięki któremu Board&Dice wyda jego grę SOLO o nazwie Agent Decker. Gra ta, dotychczas święciła swoje triumfy jako pozycja Print and Play, zdobywając przy tym liczne nagrody. Na chwile obecną gra w bieżącym kształcie odnotowała 3588 pobrań! Wraz z Manuelem dopracujemy mechanikę i tematykę.
Gra SOLO będzie wzbogacona o tryb multiplayer więc dwie osoby posiadające swoje egzemplarze gry będą mogły zagrać wspólnie przeciwko grze w trybie kooperacji.

Obrazek
ceville
Posty: 187
Rejestracja: 22 sty 2013, 19:00
Lokalizacja: Zielona Góra
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Agent Decker (Board&Dice)

Post autor: ceville »

Nie tak dawno miałem chrapkę na Agenta, ale jakoś mi przeszło ;) natomiast jeśli wyjdzie to recenzje chętnie poczytam, a wtedy to już kto wie.
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Agent Decker (Board&Dice)

Post autor: Board&Dice »

ceville pisze:Nie tak dawno miałem chrapkę na Agenta, ale jakoś mi przeszło ;) natomiast jeśli wyjdzie to recenzje chętnie poczytam, a wtedy to już kto wie.
Tym bardziej zachęcamy :)
Ponieważ ta gra weszła do finału Golden Geek Award 2015 w kategorii Print&Play! Serdecznie prosimy Was o głosy właśnie w kategorii Print and Play na grę Agent Decker autorstwa Manuel Correia

https://boardgamegeek.com/geekawards/boardgame
Lord of the Void
Posty: 68
Rejestracja: 06 sty 2011, 12:01
Lokalizacja: Lublin
Been thanked: 1 time

Re: Agent Decker (Board&Dice)

Post autor: Lord of the Void »

Napisałem kilka słów w temacie na BGG - grałem w wersję print&play i mechanicznie jak dla mnie świetna gra, szczególnie idea przechodzonych po kolei misji - naprawdę jak na talię 50-kilku kart autorowi udało się zawrzeć w grze mnóstwo świetnych pomysłów. Wg. mnie żeby zrobić z dobrej gry grę świetną trzeba zwiększyć regrywalność (poziomy trudności, tryby, zasady opcjonalne, może więcej misji i ich wybór / loswy układ w trakcie gry?) i ewentualnie zbalansować misje, jak grałem kilka razy misje 3 i 5 wydawały się tylko formalnością, tym bardziej jeśli gracz wiedział, czego się spodziewać. W każdym razie na grę czekam i życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Agent Decker (Board&Dice)

Post autor: Board&Dice »

Lord of the Void pisze:Napisałem kilka słów w temacie na BGG - grałem w wersję print&play i mechanicznie jak dla mnie świetna gra, szczególnie idea przechodzonych po kolei misji - naprawdę jak na talię 50-kilku kart autorowi udało się zawrzeć w grze mnóstwo świetnych pomysłów. Wg. mnie żeby zrobić z dobrej gry grę świetną trzeba zwiększyć regrywalność (poziomy trudności, tryby, zasady opcjonalne, może więcej misji i ich wybór / loswy układ w trakcie gry?) i ewentualnie zbalansować misje, jak grałem kilka razy misje 3 i 5 wydawały się tylko formalnością, tym bardziej jeśli gracz wiedział, czego się spodziewać. W każdym razie na grę czekam i życzę powodzenia.

Dzięki za miłe słowa. Nad elementami, o których piszesz będziemy pracować przed wypuszczeniem gry już w formie produktu finalnego.
Mamy wspólnie z Manuelem kilka pomysłów, a teraz czekają nas intensywne testy.
Awatar użytkownika
ozy
Posty: 3283
Rejestracja: 13 mar 2006, 18:25
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 7 times
Been thanked: 74 times

Re: Agent Decker (Board&Dice)

Post autor: ozy »

Grałem, dobre to i daje popalić. Warto wziąć na radar. :)
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Agent Decker (Board&Dice)

Post autor: Board&Dice »

A jeśli ktoś ma ochotę pooglądać nagranie z live streema i zobaczyć na czym polega gra, zapraszamy - Kliknij tutaj
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Agent Decker (Board&Dice)

Post autor: misioooo »

Board&Dice pisze:A jeśli ktoś ma ochotę pooglądać nagranie z live streema i zobaczyć na czym polega gra, zapraszamy - Kliknij tutaj
Tego dla mnie nie da się oglądać, bo:
1. Rozdzielczość tragiczna, smarkofon za 400zł chyba lepszy obraz daje
2. Gość prowadzący mówi, jakby miał bułkę w buzi, albo...
3. Jakość dźwięku poniżej krytyki, telefony lepiej nagrywają chyba (i to dla mnie jest kluczowe)

Wogóle, to człek to "strimujący" zrobił też jakiś materiał o brodzie... i konczicie wurst! ;P I to z dużo lepszym dźwiękiem i obrazkiem niż Decker...

Kto wymyślił, aby to tutaj podlinkować? Filip? Irek? Bartek czy jak tam ten nowy majtek pokładowy się zwie? ;) (bez urazy, tylko słyszałem u szopów, że jest nowy jakiś...)
Niech pije koktajl jak przy Klątwie ;P
Lepiej sami coś zmontujcie... Jak coś mogę pomóc po amatorsku ;)
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
akahoshi
Posty: 902
Rejestracja: 07 maja 2015, 08:32
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 27 times
Been thanked: 26 times

Re: Agent Decker (Board&Dice)

Post autor: akahoshi »

Coś się dzieje z tym temacie?
Moja groteka
Nieoficjalne FAQ do Robinsona
"Kiedy jesteś martwy, to nie wiesz, że jesteś martwy. Stanowi to problem tylko dla innych. Kiedy jesteś głupi, jest dokładnie tak samo."
Michael E. Brown
Awatar użytkownika
bukimi
Posty: 925
Rejestracja: 08 mar 2013, 10:02
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Agent Decker (Board&Dice)

Post autor: bukimi »

Przeczytałem zasady gry i w sumie nie wiem jak działa gra krok po kroku. Bardzo mętnie napisana instrukcja, koniecznie trzeba jakichś lepszych przykładów obrazkowych, może nawet przykładowej tury od początku do końca. Przy czytaniu kart i zasad rodzi się mnóstwo pytań. Przy oficjalnym wydaniu warto zadbać, by potem wątek z pytaniami o zasady nie był dłuższy niż wątek o samej grze :wink:

Przy okazji, bardzo dobry pomysł, by wydać Agent Decker. Też czekam na newsy w temacie!
Moja kolekcja na BGG (stan posiadania, na sprzedaż, oceny i komentarze): >KLIK<
Polecam transakcje z: Karioka, Voronwe, Deninis, Razul, Chaaber, cyberowca, tiamat997, syfon, joanna_kozlowska6, ArniK, GaGacek
Moje gry solo na Excela (w kodzie VBA): >KLIK<
ODPOWIEDZ