[KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędzę

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
wilczur
Posty: 282
Rejestracja: 29 maja 2008, 12:08
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

[KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędzę

Post autor: wilczur »

Myślałem że na KS w najbliższej przyszłości nie wydarzy się nic co szarpnie moim portfelem a tu proszę:

http://ninjadivision.com/rail-raiders-i ... april-4th/
Ninja Division Publishing and Soda Pop Miniatures are excited to announce the upcoming Kickstarter for Rail Raiders Infinite, beginning April 4th! Rail Raiders Infinite is a chibi sci-fi western board game for 2 to 4 players. Raid the Interstellar Express space-rail to earn loot, infamy, and the ire of the Galactic Central Bank. In order to loot the train you’ll need to first dispose of the meddlesome Tinstar Lawbots, who will do everything in their power to stop your heist. Team up with other Raiders, or do what bandits do best, double-crossing them when their chips are down. Anything goes when you’re out to make a big score!

rail-raiders-infinite-kid-deputy-sculpt-preview
In Rail Raiders Infinite players assume control of a bandit raiding the Interstellar Express space-rail. Raiders move from car to car searching for loot. The player who gets the biggest haul of double-dollars before the train makes it to the station wins the game. Combat and other actions are determined by rolling a “hand” of five or more custom poker dice. The player who scores the highest hand wins the roll.

Rail Raiders Infinite features multiple unique Raiders and three unique Tinstar Lawbot models—marshall, sheriff, and deputy—all sculpted in Soda Pop Miniatures incredible chibi style. The Rail Raiders Infinite Kickstarter launches Monday, April 4th at 2:00 pm EDT. Don’t miss out on the opportunity to hop on the space-rail and take a ride through the galaxy. See you there, Space Cowboy!
Mój Bloog
Moja kolekcja
Pozdrawiam
Wilczur
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: misioooo »

Ale, że jak... COlt Express w kosmosie? :twisted:
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
wilczur
Posty: 282
Rejestracja: 29 maja 2008, 12:08
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: wilczur »

Obrazek
raczej western w kosmosie ;)

Obrazek

Obrazek
Mój Bloog
Moja kolekcja
Pozdrawiam
Wilczur
Awatar użytkownika
Fruczak Gołąbek
Posty: 918
Rejestracja: 29 wrz 2009, 00:56
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Has thanked: 72 times
Been thanked: 39 times

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: Fruczak Gołąbek »

W moje urodziny. Jak tu nie kupić? :?
Awatar użytkownika
ghostartur
Posty: 411
Rejestracja: 09 lut 2014, 16:05
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: ghostartur »

Nieeeee :( .
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: Marx »

Najdroższe hobby ever :D
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: Rocy7 »

Co w tej grze jest mechanicznie ciekawego?
Awatar użytkownika
krecilapka
Posty: 972
Rejestracja: 26 mar 2013, 09:54
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 40 times
Been thanked: 188 times

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: krecilapka »

Figurki ;)

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
wilczur
Posty: 282
Rejestracja: 29 maja 2008, 12:08
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: wilczur »

:)
Mój Bloog
Moja kolekcja
Pozdrawiam
Wilczur
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4127
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2686 times
Been thanked: 2599 times

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: Gizmoo »

Czyżby kolejna gra SPM z ładnymi figurkami i beznadziejnymi zasadami? Nie czytałem ani jednej pochlebnej recenzji o "Ninja All Stars". Zjechał je nawet Tom Vasel, który jak wiadomo uwielbia AT. Jeżeli zrobią choć jedną grę która będzie przynajmniej w 50% tak sprawna mechanicznie jak Arcadia Quest - to może odzyskają moje zaufanie. Na razie jestem daleki od entuzjazmu. Szczególnie, że nadal jest za mało informacji o SDK: Legends, żeby uwierzyć, że wreszcie udało im się zrobić porządny tytuł.
Iesthir
Posty: 286
Rejestracja: 18 lut 2015, 10:33

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: Iesthir »

Gizmoo pisze:Czyżby kolejna gra SPM z ładnymi figurkami i beznadziejnymi zasadami? Nie czytałem ani jednej pochlebnej recenzji o "Ninja All Stars". Zjechał je nawet Tom Vasel, który jak wiadomo uwielbia AT. Jeżeli zrobią choć jedną grę która będzie przynajmniej w 50% tak sprawna mechanicznie jak Arcadia Quest - to może odzyskają moje zaufanie. Na razie jestem daleki od entuzjazmu. Szczególnie, że nadal jest za mało informacji o SDK: Legends, żeby uwierzyć, że wreszcie udało im się zrobić porządny tytuł.
Ciekawe, bo ja dla odmiany widziałem całkiem sporo pozytywnych recenzjii Ninja All Stars i szczerze nie przypominam sobie żadnej negatywnej.

Przyznaję, też że nie rozumiem celu tego posta. O grze wiadomo na razie jeszcze bardzo mało, a ty już zakładasz, że będzie zła, a w ogóle Soda Pop Miniatures robi beznadziejne gry... I jaki z tego wniosek do dyskusji wynika? Bo dla mnie szczerze mówiąc żaden, może oprócz potencjalnej informacji, że cierpisz na ostry przypadek bólu d*** z jakiegoś powodu.
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4127
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2686 times
Been thanked: 2599 times

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: Gizmoo »

Iesthir pisze:Ciekawe, bo ja dla odmiany widziałem całkiem sporo pozytywnych recenzjii Ninja All Stars i szczerze nie przypominam sobie żadnej negatywnej.
Większość pozytywnych recenzji, to głównie zachwyt nad figurkami. Niemal wszyscy - nawet w pozytywnych recenzjach narzekają na nieczytelną instrukcję i multum niewyjaśnionych zasadami sytuacji. Polecam obejrzeć te dwie recenzje, które przekonały mnie, że Ninja All Stars jest produktem niedorobionym.

https://www.youtube.com/watch?v=fV9EOfw1GeE
https://www.youtube.com/watch?v=7W9uQHkxOEc

Może po klaryfikacji zasad - będzie super, ale na razie daleko mu do ideału. Ja sam przemęczyłem się przy SDE:FK, gdzie zasady są niepotrzebnie udziwnione i czuć, że ta gra nie została gruntownie przemyślana. Gdybyś poczytał posty na BGG dotyczące SDE:Legends zobaczyłbyś jak wiele osób nie jest zadowolonych z Ninja All Stars i z tego, że SPM skupia się na wyglądzie gry, poświęcając dużo mniej pracy zasadom i testom.

Forum służy do dyskusji i wymiany poglądów. Ktoś może mieć wątpliwości, co do jakości zasad kolejnych produktów SPM. Zazwyczaj SPM publikuje zasady na samym końcu, co nie najlepiej świadczy o ich polityce.

Nie wiem jak będzie w przypadku ich nowego projektu. Może moje obawy są bezzasadne. Może wreszcie będzie tam świetna gra, a super oprawa będzie dodatkiem.
Iesthir pisze:. I jaki z tego wniosek do dyskusji wynika? Bo dla mnie szczerze mówiąc żaden, może oprócz potencjalnej informacji, że cierpisz na ostry przypadek bólu d*** z jakiegoś powodu.
Dorośnij. I polecam coś na uspokojenie.
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: Marx »

Ejjj, zostaw Gizmoo w spokoju, to w porządku gość. Wyraził swoje wątpliwości i tyle.
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: misioooo »

Nie drażnić proszę mi tutaj
Spoiler:
bo za chwilę będzie
Spoiler:
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
Fruczak Gołąbek
Posty: 918
Rejestracja: 29 wrz 2009, 00:56
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Has thanked: 72 times
Been thanked: 39 times

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: Fruczak Gołąbek »

Ja to bym się cieszył jakby gra okazała się ładnym crapem :). Będzie kasa na inne gry.

Jednak z drugiej strony jakby się jakieś zbiorowe zamówienie szykowało to się nie obrażę :). Małe dzieci w domu pozwalają na kupowanie i cieszenie się nie do końca udanymi mechanicznie grami.
Awatar użytkownika
skolo
Posty: 1074
Rejestracja: 02 lis 2011, 19:52
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: skolo »

dolaczajac sie do dyskusji o Ninja All Stars - takze jedyne opinie ktore znam to negatywne.
co nie zmienia faktu ze w najnowsza produkcje zapewne wejde jak w maslo...
Awatar użytkownika
wilczur
Posty: 282
Rejestracja: 29 maja 2008, 12:08
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: wilczur »

kampania opóźniona.
Hello Space Cowboys!

Last week we submitted our brand new Rail Raiders Infinite board game to Kickstarter—then, at 8:00 this morning, it was declined. What!? Well that was unexpected.

It turns out, the customer service and fulfillment software we use doesn’t talk to Kickstarter. When Kickstarter looked at our previous projects, Ninja All-Stars and Super Dungeon Explore: Forgotten King they both show up on Kickstarter’s side as still being open projects, instead of already being on your game tables.

We have spent the last several hours following up with Kickstarter, showing them that both projects have delivered, going through our CS system, and showing that we provide backers with weekly updates on the status of their projects. We even introduced them to our dear Nekodachi who has been helping everyone in the comments section.

For our fellow Kickstarter project creators, we’re sharing our experience so that we can all learn, avoid it happening to you, and make the Kickstarter experience better for everyone. So a couple things we’ve already learned: Once you deliver, make sure to hit the “Rewards Sent” checkbox next to every backer, yes, even if you have 7000+ backers. If you’re using a 3rd party customer service management tool that pulls PMs from Kickstarter, make sure that Kickstarter recognizes when PMs have been answered through your system.

We are confident that we will resolve this issue and be up and ready to launch soon. In the meantime, keep your pistol at your side, and your eyes on our website and facebook for updates!
Mój Bloog
Moja kolekcja
Pozdrawiam
Wilczur
Awatar użytkownika
wilczur
Posty: 282
Rejestracja: 29 maja 2008, 12:08
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: wilczur »

Po jakiś tam trudnościach w kontakcie z KS zapowiedzieli w końcu start kampanii na dziś - ktoś może to przełożyć na nasz czas polski?

Obrazek
Mój Bloog
Moja kolekcja
Pozdrawiam
Wilczur
Awatar użytkownika
Toudi
Posty: 1090
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:21
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: Toudi »

Wychodzi na to ze 22:00 :)
Awatar użytkownika
wilczur
Posty: 282
Rejestracja: 29 maja 2008, 12:08
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: wilczur »

Los Angeles (USA - California) sroda 6 kwiecien 2016 13:00:00 PDT UTC-7 hours
Gliwice (Poland) sroda 6 kwiecien 2016 22:00:00 CEST UTC+2 hours
Corresponding UTC (GMT) sroda 6 kwiecien 2016 20:00:00


ktoś poluje ?
Mój Bloog
Moja kolekcja
Pozdrawiam
Wilczur
Awatar użytkownika
wilczur
Posty: 282
Rejestracja: 29 maja 2008, 12:08
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: wilczur »

https://www.kickstarter.com/projects/so ... ero_thanks

nie ma EB :/ to po co czekałem ??? :)
Mój Bloog
Moja kolekcja
Pozdrawiam
Wilczur
magneticzero
Posty: 411
Rejestracja: 31 gru 2011, 19:04
Lokalizacja: Rybnik

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: magneticzero »

o nie ma early birda :( a sie naklikałem f5.....

ciekawe gra jest za 50 $ byłem pewny że bedzie ze 100 $ .
Awatar użytkownika
Toudi
Posty: 1090
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:21
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: Toudi »

Jest za 50$ bo od razu jest dodatek za 25$, a shipping jest wyedtymowany dla gry i dwoch dodatkow :). Wiec nie boj nic. Bedzoe 100$, tylkl inaczej opchniete :D
magneticzero
Posty: 411
Rejestracja: 31 gru 2011, 19:04
Lokalizacja: Rybnik

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: magneticzero »

Popatrzylem, poogladalem recke ninja i..... Chyba oszczedze ;)
Awatar użytkownika
ghostartur
Posty: 411
Rejestracja: 09 lut 2014, 16:05
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: [KS][SPM] Rail Raiders Infinite - a myślałem że oszczędz

Post autor: ghostartur »

Ja biorę dla samych figurek :lol: .
ODPOWIEDZ