Rozbudowana na 3 graczy :)

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
McAron
Posty: 83
Rejestracja: 12 kwie 2016, 09:54
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: Rozbudowana na 3 graczy :)

Post autor: McAron »

Szkoda, że się nie pochwaliłeś wyborem :roll:
ShareAze
Posty: 52
Rejestracja: 29 sie 2015, 18:30
Been thanked: 1 time

Re: Rozbudowana na 3 graczy :)

Post autor: ShareAze »

Moi znajomi stwierdzili że nie chcą na razie czegoś wymagającego więc wybrałem zupełnie coś nowego. Aczkolwiek następny zakup to Cyclady ;P
Teraz kupiłem Zamki Szalonego Króla, CV i Pokój 25
Nie chciałem pisać bo stwierdziłem że nie wywiązałem się z umowy i zakupiłem coś innego ale jak wspominałem następny zakup Cyclady!
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Rozbudowana na 3 graczy :)

Post autor: misioooo »

Jakiej umowy? :) Chwal się śmiało!
Co do Cyklad - to nie jest jakaś wymagająca gra... Dla mnie, człeka nieco ogranego to wręcz bardzo prosta gra :)
Takie CO2 czy kanban - to są gry wymagające. Taki High Frontier z kompletem modułów - to już tłuścioch wielki :)
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
ShareAze
Posty: 52
Rejestracja: 29 sie 2015, 18:30
Been thanked: 1 time

Re: Rozbudowana na 3 graczy :)

Post autor: ShareAze »

Na razie zobaczymy jak ta paczka się piszę do zamków jestem pewien co do reszty strzelałem :P
Zwłaszcza nie wiem jak ten Room 25 będzie się zachowywał na 3 osoby
Awatar użytkownika
michalldz90
Posty: 572
Rejestracja: 07 wrz 2014, 20:47
Has thanked: 28 times
Been thanked: 60 times

Re: Rozbudowana na 3 graczy :)

Post autor: michalldz90 »

Popieram w sprawie Cyklad. Prosta gra wojenna, która po kilku partiach zaczyna niestety nudzić :/ Dlatego też sprzedałem. Na 3 osoby polecam Archipelago.
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Rozbudowana na 3 graczy :)

Post autor: misioooo »

michalldz90 pisze:Popieram w sprawie Cyklad. Prosta gra wojenna, która po kilku partiach zaczyna niestety nudzić :/ Dlatego też sprzedałem. Na 3 osoby polecam Archipelago.
Wojenna? Cyklady to nawet nie stały obok gry wojennej, zwłaszcza bez Tytanów. To raczej gra licytacyjna - bo licytacja jest jej sercem i główną mechaniką :)
Mi się nie znudziła, ale znalazłem lepsze gry - bardziej zaawansowane zasadami.
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
ODPOWIEDZ