Blood Rage (Eric M. Lang)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Maslet
Posty: 11
Rejestracja: 07 mar 2016, 12:03

Re: Blood Rage

Post autor: Maslet »

TTR_1983 pisze:Wybaczcie mu, nowy jest i nie wie jak się zachować :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak wybaczcie mi. Stwierdzenie z "pierdami" było może lekko niesmaczne, aczkolwiek nie miałem zamiaru obrażać nikogo z recenzentów, tyczyło się bardziej tego, że póki co nie ma recenzji BR "po mocnym ograniu".

Przyznaję się (po biciu) do lekkiej przesady w słowach, natomiast również jestem wdzięczny za wyjaśnienie, że takich recenzji przy takich pozycjach NIE MA - spoko.

Co do gradania - ogarniałem już wcześniej i faktycznie, póki co jedyna sensowna która mi się rzuciła.
KrzysiekL
Posty: 1180
Rejestracja: 22 gru 2015, 10:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 28 times
Been thanked: 53 times

Re: Blood Rage

Post autor: KrzysiekL »

Przed chwilą dostałem maila o wysyłce zamówienia z 3trolle.pl :)
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1138
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Blood Rage

Post autor: ariser »

KrzysiekL pisze:Przed chwilą dostałem maila o wysyłce zamówienia z 3trolle.pl :)
To chyba masz jakieś fory - do mnie napisali, że zgodnie z wcześniejszymi założeniami wysylać będą w poniedziałek, dzisiaj pakują. :)
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
GeQ
Posty: 283
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:41
Lokalizacja: Tczew
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Blood Rage

Post autor: GeQ »

ariser pisze:
KrzysiekL pisze:Przed chwilą dostałem maila o wysyłce zamówienia z 3trolle.pl :)
To chyba masz jakieś fory - do mnie napisali, że zgodnie z wcześniejszymi założeniami wysyłać będą w poniedziałek, dzisiaj pakują. :)
zakładam, że mail przyszedł w sprawie zmiany statusu na "Wysłane". a prawda jest taka, że zostało przygotowane do wysyłki.
ale być może pierwsze zamówienia pójdą już dzisiaj. W moim też zmienił się status na Wysłane. :D
Mariusz Gekon - Angryboardgamer
KrzysiekL
Posty: 1180
Rejestracja: 22 gru 2015, 10:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 28 times
Been thanked: 53 times

Re: Blood Rage

Post autor: KrzysiekL »

Niby jest tez już nr trackingowy, ale jeszcze nie działa, także faktycznie pewnie tylko przygotowane... :<
SternKRK
Posty: 25
Rejestracja: 06 gru 2013, 13:11

Re: Blood Rage

Post autor: SternKRK »

U mnie już jest status "w trasie".
Paczki od 3trolli lubi mi inpost dostarczać do paczkomatu w sobotę więc mam nadzieje że kolejny raz tak będzie ;)
Omnibus
Posty: 74
Rejestracja: 16 lis 2013, 19:21

Re: Blood Rage

Post autor: Omnibus »

U was też część figurek ma tak koszmarnie odchylone podstawki? Część wogóle jest krzywa jak żydowski paragraf, cześć pozostałych z pewnymi małymi odchyłami mieści się w krążkach. kurcze, nawet gigant ognisty, czy mountain mają coś podobnego :/
shaigan
Posty: 311
Rejestracja: 13 paź 2015, 12:32
Lokalizacja: Pruszków
Has thanked: 22 times
Been thanked: 9 times

Re: Blood Rage

Post autor: shaigan »

Coś tam było krzywo, ale te podstawki ekstra się kształtują na płaskim talerzu z gorzącą wodą. Wszystko teraz dobrze pasuje.
piatekm
Posty: 7
Rejestracja: 07 cze 2016, 10:47

Re: Blood Rage

Post autor: piatekm »

Jestem "trochę" zaskoczony. Praktycznie każda recenzja rej gry zaczyna się od tego, żę figurki są piekne, dopracowane, och i ach, a tutaj jakiś krzywe podstawki, prostowanie na gorącym talerzu? oOo Jeżeli faktycznie te wady są powszechne, to jest to co najmniej dziwne. Czy w zagranicznych wydaniach też tak było, wie ktoś?
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: kwiatosz »

Zawsze i chyba w każdej grze trafiają się krzywe figurki, tego nie przeskoczysz za bardzo. Ja nie widziałem ani jednej kopii wydania angielskiego, w której chociaż jedna podstawka nie byłaby pokrzywiona.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
shaigan
Posty: 311
Rejestracja: 13 paź 2015, 12:32
Lokalizacja: Pruszków
Has thanked: 22 times
Been thanked: 9 times

Re: Blood Rage

Post autor: shaigan »

Figurki są piękne, szczegółowe, klimatyczne, a że kilka podstawek i włócznie były krzywe to niczego nie zmienia, cała naprawa 3 minuty.
Omnibus
Posty: 74
Rejestracja: 16 lis 2013, 19:21

Re: Blood Rage

Post autor: Omnibus »

Taki proces szczypce-wrzątek-lód na pewno nie uszkadza figurki?
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4060
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Re: Blood Rage

Post autor: AkitaInu »

Robiłem tak z descentem, Imperial assaultem i nic się nie stało. Tutaj według mnie też się tak nie stanie i niedługo będe to testowac ;)
Omnibus
Posty: 74
Rejestracja: 16 lis 2013, 19:21

Re: Blood Rage

Post autor: Omnibus »

O. dobry news. To powiedz ktoś jeszcze ile sekund moczyć te figsy.
shaigan
Posty: 311
Rejestracja: 13 paź 2015, 12:32
Lokalizacja: Pruszków
Has thanked: 22 times
Been thanked: 9 times

Re: Blood Rage

Post autor: shaigan »

Nie wiem czy serio pytasz, ale jeżeli tak to wkładasz figurkę we wrzątek, po kilku sekundach robi się miekka i w zależności od grubości może się róznie zachować, dlatego najlepiej zanurzać ją przytrzymując pęsetą albo pincetą. Czas rozmiękczenia da się wyczuc przez majtanie :), intensywność majtania jest niestety objęta tajemnicą handlową. Zasadniczo figurka po zanurzeniu we wrzątku powinna sama się wyprostować (wraca do oryginalnego kształtu który miała po odlaniu). W blood rage pokrzywionym elementom musiałem nadać kształt bo same nie wracały. Gorącą figurkę wkłąda sie do zimnej wody na chwilę i ona stygnie natychmiast. Do tego większośc figurek w blood rage ma młoty, topory które są w miarę sztywne i tych nie trzeba było poprawiać, jedynie włócznie no i te podstawki.
Maslet
Posty: 11
Rejestracja: 07 mar 2016, 12:03

Re: Blood Rage

Post autor: Maslet »

Ktoś już może dostał BR od 3trollów?
Marcosii
Posty: 159
Rejestracja: 11 sty 2015, 12:48
Lokalizacja: Wlkp.
Has thanked: 177 times
Been thanked: 13 times

Re: Blood Rage

Post autor: Marcosii »

Maslet pisze:Ktoś już może dostał BR od 3trollów?
alo alo

tak w sobote :)
GeQ
Posty: 283
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:41
Lokalizacja: Tczew
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Blood Rage

Post autor: GeQ »

Maslet pisze:Ktoś już może dostał BR od 3trollów?
moje dzisiaj trafiło do paczkomata, za 2 godziny odbieram ;)
Mariusz Gekon - Angryboardgamer
Lubel
Posty: 628
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:58
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Blood Rage

Post autor: Lubel »

Maslet pisze:Ktoś już może dostał BR od 3trollów?
ja w robocie, a gra już w domu. Kurier dostarczył, małżonka odebrała. Mam nadzieję, że beze mnie nie otworzy.
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: Bary »

GeQ pisze:
Maslet pisze:Ktoś już może dostał BR od 3trollów?
moje dzisiaj trafiło do paczkomata, za 2 godziny odbieram ;)
Ja mam już od soboty, ale nie chciałem Was drażnić. :P
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
GeQ
Posty: 283
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:41
Lokalizacja: Tczew
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Blood Rage

Post autor: GeQ »

Bary pisze:
GeQ pisze:
Maslet pisze:Ktoś już może dostał BR od 3trollów?
moje dzisiaj trafiło do paczkomata, za 2 godziny odbieram ;)
Ja mam już od soboty, ale nie chciałem Was drażnić. :P
nie drażniłbyś, cieszyłbym się twoim szczęściem ;)
Mariusz Gekon - Angryboardgamer
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1138
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Blood Rage

Post autor: ariser »

Też wcześniej nie pisałem (szczególnie, że wcześniej sam zasiałem zamęt z wysyłkami w poniedziałek), ale w sobotę zgarnąłem z Paczkomatu. ;) Muszę przyznać, że na moim egzemplarzu mi lepiej idzie. :D
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
Maslet
Posty: 11
Rejestracja: 07 mar 2016, 12:03

Re: Blood Rage

Post autor: Maslet »

Mogłem nie pytać... teraz mam wrażenie że cały świat ma, tylko ja wciąż czekam :P
Awatar użytkownika
krecilapka
Posty: 972
Rejestracja: 26 mar 2013, 09:54
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 40 times
Been thanked: 188 times

Re: Blood Rage

Post autor: krecilapka »

Nie Ty jeden czekasz ;). Ale nie martw się. Przynajmniej jak zaczniesz grać, to będziesz znał wszelkie wady polskiej wersji.
Póki co nie jest źle. Na jednej karcie zamiast źle napisane żołnierz to luzik. W zasadach zapomnieli przetłumaczyć, że można tylko 2 karty takich samych wypraw zagrać - co już trzeba sobie samemu zapamiętać. Ale może coś jeszcze znajdą i Twoja pierwsza partia będzie bezbledna jak karny krychowiaka :)

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Dziembson
Posty: 11
Rejestracja: 27 cze 2016, 16:24

Re: Blood Rage

Post autor: Dziembson »

Czy ktoś mi moze wytłumaczyć dlaczego 3trolle mialy już gre a reszta sklepow jeszcze nie?
ODPOWIEDZ