Above and Below

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
skolo
Posty: 1074
Rejestracja: 02 lis 2011, 19:52
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Above and Below

Post autor: skolo »

Czy ktos moze bylby chetny do pomocy przy tlumaczeniu Encounter Book do tejze gry?
Wydaje mi sie ze jest zbyt miodna zeby to zostawic bez tlumaczenia :) [a nigdzie nie znalazlem]

https://boardgamegeek.com/boardgame/172 ... -and-below

Obrazek
rwodzu
Posty: 20
Rejestracja: 17 mar 2015, 21:28
Been thanked: 2 times

Re: Above and Below

Post autor: rwodzu »

Ja jestem chetny do podjecia sie tlumaczenia. Posiadam gre jednak nie mam pliku pdf lub innego formatu dla encounter book. Takze jesli jestes w posiadaniu wersji angielskiej pliku, chetnie przysiade i przetlumacze. Uwazaj jednak gdyz krazaca po necie wersja encounter book w pdf'ie to wersja kickstarterowa ktora nie jest kompatibilna z wersja sklepowa.
Awatar użytkownika
skolo
Posty: 1074
Rejestracja: 02 lis 2011, 19:52
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: Above and Below

Post autor: skolo »

no wlasnie szukam pdfa zeby przetlumaczyc. na razie znalazlem tylko internetowy pliczek...
Awatar użytkownika
melusina
Posty: 557
Rejestracja: 23 sty 2013, 22:16
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 12 times
Been thanked: 50 times

Re: Above and Below

Post autor: melusina »

A czym się różnią te wersje? Zaczęłam kiedyś tłumaczyć encounter book z wersji kickstarterowej i przerwałam na 52 spotkaniu. Niestety, wszystko wpisywałam sama.
ODPOWIEDZ