Impulse (Carl Chudyk)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Impulse

Post autor: Wincenty Jan »

Tylko dla dobra ogółu sprawdźcie kilkakrotnie karty przed wydrukowaniem. Doceniam Waszą szybką reakcję w sprawie błędnych kart i szkoda jakby miało się to kolejny raz (tfu tfu tfu) powtórzyć.
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5130
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: Impulse

Post autor: Andy »

Wincenty Jan pisze:Tylko dla dobra ogółu sprawdźcie kilkakrotnie karty przed wydrukowaniem.
Dla dobra ogółu byłoby lepiej, gdyby karty sprawdzili misioooo z kolegami.
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Impulse

Post autor: Czacha Games »

Andy pisze:
Wincenty Jan pisze:Tylko dla dobra ogółu sprawdźcie kilkakrotnie karty przed wydrukowaniem.
Dla dobra ogółu byłoby lepiej, gdyby karty sprawdzili misioooo z kolegami.
No właśnie dla dobra ogółu Misioooo je sfinalizował, sprawdził i zatwierdził do produkcji :) Taki z niego Project Manager od poprawionych kart. Będzie dobrze - Misioooo mnie zapewnił :)
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Impulse

Post autor: Czacha Games »

Wincenty Jan pisze:Tylko dla dobra ogółu sprawdźcie kilkakrotnie karty przed wydrukowaniem. Doceniam Waszą szybką reakcję w sprawie błędnych kart i szkoda jakby miało się to kolejny raz (tfu tfu tfu) powtórzyć.
Wincenty - dzięki za docenianie naszej szybkiej reakcji. Jak życie pokazuje takie rzeczy się zdarzają - nam się zdarzyło po raz pierwszy - więc "kolejny raz" nie brzmi tu chyba odpowiedni :)
Jak mawiają "raz" nie zawsze - pozdrawiam ;)
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Impulse

Post autor: Wincenty Jan »

Co racja to racja. Błędy zdarzają się chyba każdemu wydawnictwu i będą się zdarzały. Jeżeli wszystko będzie dobrze to Wasze zachowanie będzie można stawiać za wzór. A do poprawionych kart powinniście dokładać figurkę @misiaaaa. Taką wielkości statków :D
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Impulse

Post autor: misioooo »

Będzie dobrze Panowie i Panie :) Do tego, zgodnie z tym:
Spoiler:
Będzie więcej dobrych kart niż być powinno :)
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5130
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: Impulse

Post autor: Andy »

misioooo pisze:Będzie dobrze Panowie i Panie :)
Będzie dobrze, kiedy obejrzysz WYDRUKOWANE karty i powiesz, że jest dobrze. Tzn., że nie mają żadnych błędów, a te nowe nie różnią się np. odcieniem koszulek od pozostałych.

Wtedy zapewne odbiorę swój egzemplarz ze sklepu.
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
kali
Posty: 489
Rejestracja: 01 mar 2011, 13:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Impulse

Post autor: kali »

misioooo pisze:Będzie dobrze Panowie i Panie :) Do tego, zgodnie z tym:
Spoiler:
Będzie więcej dobrych kart niż być powinno :)
Tej karty nie da się doładować? Jakieś takie nieImpulsowe.
Żyjemy po to, żeby wytwarzać łupież.
adman
Posty: 242
Rejestracja: 05 sty 2015, 12:22
Lokalizacja: k/Olsztyna
Been thanked: 18 times

Re: Impulse

Post autor: adman »

Jak to się nie da.
Wyjmij 31 kart, a w zamian włóż 34.
sprzedam: duzy zestaw x-wing 1.0 i inne wynalazki
kupię: dodatek do gears of war...
smutas123
Posty: 165
Rejestracja: 06 paź 2015, 09:32
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times

Re: Impulse

Post autor: smutas123 »

I coś ruszyło z kartami?
Awatar użytkownika
Tyrek
Posty: 668
Rejestracja: 10 gru 2011, 13:47
Lokalizacja: Lubin
Has thanked: 72 times
Been thanked: 152 times

Re: Impulse

Post autor: Tyrek »

Właśnie, Czacho prosimy o jakiś komentarz w sprawie. W ostatnim komunikacie podawaliścię datę 25.09 jako dzień otrzymania wydrukowanych kart z Cartamundi. Udało się dotrzymać harmonogram?
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Impulse

Post autor: Wincenty Jan »

Wiecie co... Tak się zastanawiam. Jak Czacha wchodziła na "rynek" trzymałem za nich kciuki. Nowe wydawnictwo, nowy pomysł na kampanie, wiecej gier wydanych w Polsce itp... Byłem zachwycony wydaniem Impulse i współpracą z Chudykiem. Na Gildie Londynu również czekałem. Pomijam fakt, że źle wydrukowali karty, wybrnęli z tego w bardzo elegancki sposób, czekamy na karty. Minusem wielkim jest brak info o przedłożeniu sie druku czy czegoś w tym stylu. Gra miała być w lipcu , niech czekają do października. Bez informacji. Co do kampanii Gildi Londynu, czemu te kampanie są "martwe"? Przecież, strzelacie sobie tym podejściem w kolano! Nie chcę tutaj porównywać do innego wydawnictwa ze wspieram.to ,byłoby to wysoce nie na miejscu, ale spójrzcie jak wygląda u innych promocja gry czy marketing w czasie kampanii. Recenzja za recenzja, konkursy, informacje o grze, konsultacje z graczami itp itd. Rozumiem, że nie każdy może sobie pozwolić aby wiele czasu przeznaczyć na promocję gry ale w dobie internetu to nie jest jakiś nadludzki wysiłek. Gra , rzadko kiedy ufunduje sie poprzez sam tytuł czy nazwisko autora. Czytałem wywiad, w który założyciel wydawnictwa mówił o hejcie w Jego strone. Ta wiadomość jest daleka od hejtu! Nie piszę tego ze złością, zazdrością czy jakakolwiek naegatywną emocją. Nie znam Was, nic o Was nie wiem, szkoda aby wydawnictwo, które ma szanse zaskoczyć nas dobrymi i niszowymi tytułami popadło w nijakość , a ludzie aby powoli odwracali się od Was plecami.
To tyle. Czekam na wiadomość o wysyłce kart i moich trzech zielonych rakietek :D
TTR_1983
Posty: 3950
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 89 times
Kontakt:

Re: Impulse

Post autor: TTR_1983 »

Podpisuję się pod tym postem. Brak komunikacji to najgorsze co może być.
Niedługo ma być ponowny start na wspieram.to Gangsterów. Nie wiem czemu tak się uparli na ten tytuł, szykuje się kolejny strzał w kolano.
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Impulse

Post autor: misioooo »

TTR_1983 pisze:Podpisuję się pod tym postem. Brak komunikacji to najgorsze co może być.
Niedługo ma być ponowny start na wspieram.to Gangsterów. Nie wiem czemu tak się uparli na ten tytuł, szykuje się kolejny strzał w kolano.
Ja tam czekam na Gangsterów :) Pierwotnie wg mnie cena była przesadzona jak na tak lekki tytuł. Nauczeni doświadczeniem pewnie tym razem Czachy dadzą radę to lepiej zorganizować i zrobią "polską cenę" za małą grę :)
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
orzeh
Posty: 1282
Rejestracja: 04 lut 2015, 10:05
Lokalizacja: Mysłowice
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Kontakt:

Re: Impulse

Post autor: orzeh »

Wincenty Jan pisze:Wiecie co... Tak się zastanawiam. Jak Czacha wchodziła na "rynek" trzymałem za nich kciuki. Nowe wydawnictwo, nowy pomysł na kampanie, wiecej gier wydanych w Polsce itp... Byłem zachwycony wydaniem Impulse i współpracą z Chudykiem. Na Gildie Londynu również czekałem. Pomijam fakt, że źle wydrukowali karty, wybrnęli z tego w bardzo elegancki sposób, czekamy na karty. Minusem wielkim jest brak info o przedłożeniu sie druku czy czegoś w tym stylu. Gra miała być w lipcu , niech czekają do października. Bez informacji. Co do kampanii Gildi Londynu, czemu te kampanie są "martwe"? Przecież, strzelacie sobie tym podejściem w kolano! Nie chcę tutaj porównywać do innego wydawnictwa ze wspieram.to ,byłoby to wysoce nie na miejscu, ale spójrzcie jak wygląda u innych promocja gry czy marketing w czasie kampanii. Recenzja za recenzja, konkursy, informacje o grze, konsultacje z graczami itp itd. Rozumiem, że nie każdy może sobie pozwolić aby wiele czasu przeznaczyć na promocję gry ale w dobie internetu to nie jest jakiś nadludzki wysiłek. Gra , rzadko kiedy ufunduje sie poprzez sam tytuł czy nazwisko autora. Czytałem wywiad, w który założyciel wydawnictwa mówił o hejcie w Jego strone. Ta wiadomość jest daleka od hejtu! Nie piszę tego ze złością, zazdrością czy jakakolwiek naegatywną emocją. Nie znam Was, nic o Was nie wiem, szkoda aby wydawnictwo, które ma szanse zaskoczyć nas dobrymi i niszowymi tytułami popadło w nijakość , a ludzie aby powoli odwracali się od Was plecami.
To tyle. Czekam na wiadomość o wysyłce kart i moich trzech zielonych rakietek :D
W trakcie kampanii Impulsu(a?) mnie to trochę zastanowiło, ale myślę świena gra Chudyka (którego uwielbiamy), samą grę znam i napewno się obroni - no i obroniła bo to jest Impuls. Sam na grupie FB ją "reklamowałem" aby była w naszym języku (dowód) po całej kampanii okrutnie się rozczarowałem że nie da się grać (do tego stopnia że długo już nic nie wesprę). Mam pewne odczucia (pewnie się mylę i tak nie jest) że finansowo poprawki kart w żaden sposób się nie opłacają CzG, reszty nie trzeba dopowiadać - jestem pesymistą.
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Impulse

Post autor: misioooo »

orzech wg mnie troszkę przesadzasz :) Da się grać. Jedynie po iluś partiach zacznie doskwierać brak balansu w (błędnych) kartach...
I że jak niby... Że się Czachom nie opłaca i nie wydrukują tych kart zgodnie z obietnicą na forum, FB i w uaktualnieniach kampanii? To byłby koniec Czacy jako wydawcy gier chyba. Ja nie wątpię, że Czachy są teraz zajęte przygotowywaniem paczek z poprawionymi kartami i dlatego milczą :)
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
TTR_1983
Posty: 3950
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 89 times
Kontakt:

Re: Impulse

Post autor: TTR_1983 »

misioooo pisze:
TTR_1983 pisze:Podpisuję się pod tym postem. Brak komunikacji to najgorsze co może być.
Niedługo ma być ponowny start na wspieram.to Gangsterów. Nie wiem czemu tak się uparli na ten tytuł, szykuje się kolejny strzał w kolano.
Ja tam czekam na Gangsterów :) Pierwotnie wg mnie cena była przesadzona jak na tak lekki tytuł. Nauczeni doświadczeniem pewnie tym razem Czachy dadzą radę to lepiej zorganizować i zrobią "polską cenę" za małą grę :)
Obawiam się, że jesteś jedną z niewielu osób, które na tę grę czeka.
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Impulse

Post autor: Wincenty Jan »

Gangsterzy na wspieram.to? A nie mieli wydawać tego "po bożemu"?
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Impulse

Post autor: Wincenty Jan »

A One Deck Dungeon?
Awatar użytkownika
orzeh
Posty: 1282
Rejestracja: 04 lut 2015, 10:05
Lokalizacja: Mysłowice
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Kontakt:

Re: Impulse

Post autor: orzeh »

misioooo pisze:orzech wg mnie troszkę przesadzasz :) Da się grać. Jedynie po iluś partiach zacznie doskwierać brak balansu w (błędnych) kartach...
I że jak niby... Że się Czachom nie opłaca i nie wydrukują tych kart zgodnie z obietnicą na forum, FB i w uaktualnieniach kampanii? To byłby koniec Czacy jako wydawcy gier chyba. Ja nie wątpię, że Czachy są teraz zajęte przygotowywaniem paczek z poprawionymi kartami i dlatego milczą :)
Wieczny optymista :)
Może przesadzam i naprawdę chcę żebyś miał rację - zawsze lepiej się miło rozczarować niż kląć "a nie mówiłem" :)
Będąc szczerym - do mnie paczka dotarła jako jedna z ostatnich - na forum już huczało że karty są błędne - nawet jej nie rozpakowałem (!!!!) co mi się nie zdarza, naprawdę.
Wiem że gdyby nie Ty i praca forumowiczów ta errata by nie nastąpiła i za to że dostane poprawione karty będę dziękował Tobie i wpółautorom korekty a nie CzG.
TTR_1983
Posty: 3950
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 89 times
Kontakt:

Re: Impulse

Post autor: TTR_1983 »

Wincenty Jan pisze:Gangsterzy na wspieram.to? A nie mieli wydawać tego "po bożemu"?
Zmienili zdanie.
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Impulse

Post autor: misioooo »

TTR_1983 pisze:
Wincenty Jan pisze:Gangsterzy na wspieram.to? A nie mieli wydawać tego "po bożemu"?
Zmienili zdanie.
I dobrze - zdążę błędy merytoryczne wyłapać może jak opublikują wersję print and play ;P
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Impulse

Post autor: Wincenty Jan »

misioooo pisze:
TTR_1983 pisze:
Wincenty Jan pisze:Gangsterzy na wspieram.to? A nie mieli wydawać tego "po bożemu"?
Zmienili zdanie.
I dobrze - zdążę błędy merytoryczne wyłapać może jak opublikują wersję print and play ;P
:lol:
TTR_1983
Posty: 3950
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 89 times
Kontakt:

Re: Impulse

Post autor: TTR_1983 »

Gangsterzy:Early birds: EB czas - 39 zł, wsp - 45 zł, SCD - 59 zł
Start w najbliższy piątek o 12
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4139
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 317 times
Been thanked: 347 times

Re: Impulse

Post autor: tomb »

To jest wątek o Impulsie.
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
ODPOWIEDZ