Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: jax »

Polskie:
- przede wszystkiem Granie w Chmurach - the best
- czasem yosz i Melanżownia - nie zawodzą
- sporadycznie (wygasająco) Gambit

Zagraniczne:
- JonGetsGames - THE BEST. Bez dwóch zdań.
- Dice Tower (dowolny skład osobowy (ja lubię Jasona)) - nie zawodzi. Poraża mnie precyzja wypowiedzi, argumentacji i próby oceny gry pod kątem różnych typów graczy.
- czasem Rahdo - więcej by zdziałał/opisał, gdyby tak się nie jarał każdym najgłupszym wyborem w grze. Ale do prezentacji zasad spoko.
- (rzadziej) Watch It Played - precyzja + wzbudzający sympatię prowadzący (2 kluczowe dla mnie czynniki są tu spełnione doskonale)
- (jeszcze rzadziej) Man vs Meeple - spoko, choć profesjonalizm zabija cechy ludzkie i ci goście nie budzą ani sympatii ani antypatii, są jak roboty
- incydentalnie inne kanały, ale zbyt incydentalnie żebym pamietał nazwy :) (ok, pamiętam że Marco Arnaud (marcowargamer) jest solidny, choć niektórych może uśpić ;) )

Natomiast Shut Up and Sit Down aż musiałem sprawdzić po tylu zachwytach tutaj i muszę powiedzieć, że NIENAWIDZĘ takiego stylu: chaos, nuda, szarpanina, wymuszone żarty, kompletnie nie moje poczucie humoru. Brrr... Okropieństwo. IMO oczywiście. Ale co kto lubi...
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Tarkwiniusz
Posty: 196
Rejestracja: 05 mar 2016, 10:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Tarkwiniusz »

zioombel pisze:
Tarkwiniusz pisze:A moje top 3 recenzentów :
Wookie - gry planszowe u Wookiego
Pietrucha - Granie w Chmurach
Piotr - Game Troll TV
Taki zestaw daje mi i konkret na temat gier i poprostu ciekawe oraz przyjemne rozmówki o planszówkach [emoji2]
Pozdrawiam wyżej wymienionych życząc siły i radości w dalszej aktywności planszówkowej [emoji41]

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Granie w Chmurach to nie Pietrucha ;-)
Miał być Piechu [emoji12]

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Konioczynka
Posty: 154
Rejestracja: 15 sty 2015, 17:36
Lokalizacja: Warszau

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Konioczynka »

Gambit pisze: ...ale dopiero teraz zaczęły go męczyć. Efekt "kuli śnieżnej" ;)
Szczerze mówiąc, to ja ostatnio też pożądam nagrań krótkich, nawet kosztem bogatego opisu. Czasu, panie, brak na to wszystko :(
Jakiś czas temu się zastanawiałem nad próbą skrócenia swoich materiałów. Ale jednak tego zaniechałem. Jest już Wookie i GameTroll w polskim Internecie planszówkowym. Po co trzeci identyczny koleś tylko z 1/10 subów? Uznałem, że długie i nudne materiały to będzie mój znak rozpoznawczy. Kto będzie chciał, będzie mnie oglądał :)
Ja tam Cię szanuje za próbę zrecenzowania Mage Knighta :D, nie bez znaczenia jest też to, że mój gust planszówkowy w większości pokrywa się z Twoim i Piotra z Granie w Chmurach (którego też oglądam).
Zaczynałem oczywiście od Wookiego (i chwała mu za to), ale teraz ma irytujące filmy do tego stopnia, że musiałem go odsubować na dwóch kontach, co by mi się nie pojawiał w proponowanych.
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: rattkin »

Gambit pisze: Jakiś czas temu się zastanawiałem nad próbą skrócenia swoich materiałów. Ale jednak tego zaniechałem. Jest już Wookie i GameTroll w polskim Internecie planszówkowym. Po co trzeci identyczny koleś tylko z 1/10 subów? Uznałem, że długie i nudne materiały to będzie mój znak rozpoznawczy. Kto będzie chciał, będzie mnie oglądał :)
Tylko, że recenzentów nie dzielimy na czas trwania ich materiałów, tylko na jakość prezentacji swojej opinii. To, że jest już 2, nie oznacza, że nie może być trzeciego.
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 194 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: yosz »

Ortoda pisze: Rozmowy Znadplanszy - ciekawy pomysł, ale lepiej to nagrać w rodzaju podcastu niż video, ponad 2 godziny to ja mogę tylko posłuchać jak np. gotuje albo prasuje inaczej sie nie da.
Dlatego potem wrzucamy MP3 do ściągnięcia na http://rozmowyznadplanszy.pl :)

I dziękuję wszystkim za miłe słowa dla moich Regałów Marcińskich :)
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
mikeyoski
Posty: 1524
Rejestracja: 08 lut 2015, 00:32
Has thanked: 278 times
Been thanked: 172 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: mikeyoski »

Rozumiem yosz, że już nie wrócisz do dłuższego przedstawiania zasad gry? Ja to lubiłem. Te trzyminutówki też lubię :-)

Tapnięte z espiątki
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 194 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: yosz »

Teraz będę ciągnął trzy serie:
* trzyminutowki
* nauczę Was grać w... - pełne tutoriale do gier. Te będą pojawiać się rzadziej i raczej do bardziej skomplikowanych tytułów ale tu jestem otwarty na uwagi / komenfarze / prośby
* vlogi- ciągnę dalej eksperyment essenowy i zobaczę jak będzie się to rozwijać dalej

Do "typowych", dłuższych materiałów na razie nie planuję wracać bo nie do końca je czuję, a są świetni youtuberzy którzy robią to lepiej.
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2506
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Pan_K »

Dla porządku (i żeby Gambit się nie frustrował zanadto ;) ) przedstawiam aktualną listę słuchanych podcastów:

Z polskich:


Gradanie (nr 1 niewątpliwie)
Gambit (bardzo lubię, choć zauważyłem, że jednak mój gust ewoluuje w nieco inną stronę)
Granie w Chmurach (cenię zasadniczo rozgrywki - recenzji słucham, ale z mniejszym zainteresowaniem)
yosza 3-minutówki (ale już vlog mnie nie porwał - chyba nie przepadam za tego rodzaju formułą)
Rozmowy Znad Planszy (zawsze staram się odsłuchać całość)

Do tego sporadycznie inne, w tym:
Game Troll, Wookie, Portlal.tv, Melanżownia, Geek Factor, BoardGamesTV i inne

Obcojęzyczne:

SUaSD (chyba nr 1 na ten moment w tej kategorii)
Dice Tower
rahdo (ostanio jakby nie za często)

Rzadziej:
Man vs. Meeple
Drive Thru Review
Michael Wißner
i inne
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5246
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 528 times
Been thanked: 1852 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

Pan_K pisze:Dla porządku (i żeby Gambit się nie frustrował zanadto ;) ) przedstawiam aktualną listę słuchanych podcastów:
To nie tak, że się frustruję, kiedy czytam tu, że ktoś mnie nie ogląda, albo przestaje oglądać z jakiegoś powodu. Nie da się wszystkich zadowolić. Kilka osób mnie nadal ogląda w Internetach i dopóki te osoby będą mnie oglądać, dopóty będę kręcił. Jasne, że chciałbym być jak Vasel, Undead Viking, czy Joel Eddy, ale znam swoje ograniczenia i wiem, że będę tylko i wyłącznie jak Gambit :) Jedyna rzecz jakiej żałuję, że nie zrobiłem, to nagrywanie materiałów w stylu Piotra z Grania w Chmurach. Myślałem o tym kiedyś (znaczy wtedy chciałem nagrywać w stylu Rahdo, bo u nas nikt tego nie robił), ale nagle okazało się, że zaczął to robić Piotr. I robił (nadal robi) to bardzo dobrze, więc zaniechałem wchodzenia mu z butami na podwórko. Za długo się zastanawiałem i mam za swoje :)
Generalnie czytam sobie ten wątek, czasem jest miło jak ktoś pisze, że mnie ogląda, czasem smutno jak ktoś pisze, że nie ogląda, ale trzeba robić swoje :)
Awatar użytkownika
kaimada
Posty: 1135
Rejestracja: 06 sty 2007, 13:58
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 29 times
Been thanked: 131 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: kaimada »

Ja słucham każdego odcinka: Gambita, Rozmów znad planszy, yosza, discriminating gamer.
Okazjonalnie słucham: Granie w Chmurach, Dice Tower (zwłaszcza topki i Sam Healey), Drive Thru, Board Game Brawl.

Lubię czytać recenzję, ale jest takich coraz mniej. Dziś zszokowała mnie informacja na grupie FB gier planszowych, gdzie chłopak wrzucił recenzję Długiej Nocy, odbierając ją z Paczkomatu dzień wcześniej... 3 moduły dodatkowe, nowe kryzysy, nowe postacie, karty, crossroadsy - tego się nie da ocenić po jednej rozgrywce...
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: detrytusek »

"Jestem idolem Gambita" ;)
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Ortoda
Posty: 12
Rejestracja: 19 sie 2014, 00:44
Lokalizacja: UK
Has thanked: 3 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Ortoda »

Gambit pisze:
Pan_K pisze:Dla porządku (i żeby Gambit się nie frustrował zanadto ;) ) przedstawiam aktualną listę słuchanych podcastów:
To nie tak, że się frustruję, kiedy czytam tu, że ktoś mnie nie ogląda, albo przestaje oglądać z jakiegoś powodu. Nie da się wszystkich zadowolić. Kilka osób mnie nadal ogląda w Internetach i dopóki te osoby będą mnie oglądać, dopóty będę kręcił. Jasne, że chciałbym być jak Vasel, Undead Viking, czy Joel Eddy, ale znam swoje ograniczenia i wiem, że będę tylko i wyłącznie jak Gambit :) Jedyna rzecz jakiej żałuję, że nie zrobiłem, to nagrywanie materiałów w stylu Piotra z Grania w Chmurach. Myślałem o tym kiedyś (znaczy wtedy chciałem nagrywać w stylu Rahdo, bo u nas nikt tego nie robił), ale nagle okazało się, że zaczął to robić Piotr. I robił (nadal robi) to bardzo dobrze, więc zaniechałem wchodzenia mu z butami na podwórko. Za długo się zastanawiałem i mam za swoje :)
Generalnie czytam sobie ten wątek, czasem jest miło jak ktoś pisze, że mnie ogląda, czasem smutno jak ktoś pisze, że nie ogląda, ale trzeba robić swoje :)
Nie ma co żałować i zastanawiać sie, czy Piotrek mógłby mieć ci to za złe, tylko spróbować. Nawet gdyby było 3, 4 czy ilus tam recenzentów prezentujących rozgrywkę i tak każdy będzie to robił w nieco inny sposób a widz wybierze tego co mu najbardziej odpowiada lub będzie oglądał wszystkich bo to lubi ;) oprócz Rahdo oglądam Ant Lab Games, Tim Norris czy Jongetsgames właśnie dla rozgrywek.
Prezentacja Legendary Encounters Predator Bardzo mi sie podobała wiec dlaczego tego nie kontynuować ?
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5246
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 528 times
Been thanked: 1852 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

Ortoda pisze:Nie ma co żałować i zastanawiać sie, czy Piotrek mógłby mieć ci to za złe, tylko spróbować. Nawet gdyby było 3, 4 czy ilus tam recenzentów prezentujących rozgrywkę i tak każdy będzie to robił w nieco inny sposób a widz wybierze tego co mu najbardziej odpowiada lub będzie oglądał wszystkich bo to lubi ;) oprócz Rahdo oglądam Ant Lab Games, Tim Norris czy Jongetsgames właśnie dla rozgrywek.
Prezentacja Legendary Encounters Predator Bardzo mi sie podobała wiec dlaczego tego nie kontynuować ?
Co jakiś czas będę pewnie wstawiał rozgrywki, ale jako, że szanuję Piotra, to nie będę go kopiował "na stałe", tylko dlatego, że jego styl ma lepsze wzięcie u widzów.
RE.Lee
Posty: 167
Rejestracja: 28 gru 2015, 19:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: RE.Lee »

Man vs Meeple podbijają poziom realizatorski, bardzo dobre filmiki robią.

Ostatnio odkryłem też "All the games you like are bad" - bardzo ciekawe rozważania na temat gier, odbiegające znacznie od przyjętego schematu. Jest to wprawdzie gadająca głowa, ale przynajmniej wie o czym mówi :)
TOP 3: Chaos in the Old World, Evolution, The Grizzled.
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Wincenty Jan »

Osobiście chciałbym więcej inicjatyw typu Rozmowy Znad Planszy! Oprócz recenzji na YouTube mamy szereg tradycyjnych recenzentów , którzy mogliby stworzyć coś na podobnej zasadzie. I liczę na to , że kiedyś zobaczę wspólny odcinek Gradania i Melanżowni! I kurczę, część z Was już wie, że uwielbiam wszelkiego rodzaju TOPki.
EMI_NAT
Posty: 104
Rejestracja: 15 lip 2016, 21:33
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 5 times
Been thanked: 5 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: EMI_NAT »

Podstawa to robić swoje, a na pewno chętni na "subskryby" się znajdą. Każdy ma swoje gusta i guściki, jednemu podchodzi "coś"a drugiemu "coś innego", zarówno w kwestii recenzentów i prezentowanych przez nich materiałów. Ja osobiście nie lubię "cukierników" słodzących wszystko co opisują. Oglądam: Tomka z Gambit, Yosza, Melanżownie, Granie w Chmurach (już tylko rozgrywki) czasami Wookiego i BoardGameGirl i jeszcze kilka innych "murzyń..." kanałów.
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4127
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2686 times
Been thanked: 2599 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gizmoo »

Mnie trochę dziwi, że tak mało osób wspomina Efkę i No pun Included. Za to mnóstwo osób wspomina SUASD. Ja widziałem tylko ich dwie recenzje i na razie absolutnie nie rozumiem fenomenu ich kanału. Może jest coś, co warto zobaczyć? Jakiś konkretny tytuł? Możecie coś polecić, żebym przekonał się do Shut Upów?
Elemenek
Posty: 375
Rejestracja: 27 wrz 2016, 16:29
Lokalizacja: Cracovia
Has thanked: 31 times
Been thanked: 107 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Elemenek »

Kolejność przypadkowa:

GameTrollTV- szybkie, treściwe recenzje w dobrej jakości (często razi zbyt wielki zachwyt nad grami, w sumie od tego kanału zaczęła się jakaś taka moja poważniejsza przygoda z planszówkami, dzięki! :D ).

Granie W Chmurach- spokojnie, starannie, klarowana prezentacja rozgrywki, wyważona ocena dla gry. Duży plus za akcje "gra miesiąca" (btw czemu 3 trolle nie uczestniczą?)

Gambit- cenie przede wszystkim za różnorodność prezentowanych tytułów, lubię długie analizy i pogaduchy o grze (słucham w pracy).

Wookie-częstotliwość i poruszanie tematów około planszowych (kiedyś drażniła mnie jego maniera, rzucanie grami itp).

Wszystkie 3 kanały kawał dobrej roboty! Oby tak dalej!

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Munchhausen
Posty: 729
Rejestracja: 01 sty 2013, 22:29
Lokalizacja: Poznań/ Wągrowiec
Has thanked: 148 times
Been thanked: 129 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Munchhausen »

Gizmoo pisze:Mnie trochę dziwi, że tak mało osób wspomina Efkę i No pun Included
Ich ktoś przynajmniej ktoś wymienia. A co mają powiedzieć ludzie z The Pumper Jones Tabletop Gaming Network? Kręcą strasznie profesjonalne rzeczy, uwielbiam ich poczucie humoru oraz sposób montażu, ale nikt ich praktycznie nie ogląda... Tutaj przygotowana przez nich lista gier na Halloween. Może ktoś się do nich przekona :)
Awatar użytkownika
Zaan84
Posty: 481
Rejestracja: 16 wrz 2015, 15:14
Has thanked: 18 times
Been thanked: 116 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Zaan84 »

SUSD to mix narracji, trochę infantylno-abstrakcyjne poczucie humoru, charyzma recenzentów i dobór gier pod wzgledem ogolnego funu. Najwazniejsze jest ciekawe podejscie do recenzji, stanowi ona połączenie snucia opowieści o grze oraz dialogu czasem z samym sobą. U nich wszystko jest zaplanowane i jestem niemal pewny że każda recenzja ma swój scenariusz. Trzej recenzenci maja trzy różne podejscia do gier. Matt to trochę szalone recki ale porządne tłumaczenie zasad, polecam Star Wars Imperial Assault oraz serię openerów kończonych przepisami kulinarnymi. Paul to trochę spokojniejsze recenzje czesto z interesującymi ujęciami (gadająca głowa która jest tłem a nie sednem), moja ulubiona to Battlelore (z ciekawym zakończeniem) oraz Isle of Skye. No i główny prowadzący czyli Quentin to coś pomiędzy i tutaj nie moge sie zdecydować na ulubiony filmik, lista była by długa. W połączeniu chlopaki tworzą mieszankę ciekawych, inteligentnych metafor i żarcików. Fajnymi łączonymi recenzjami są Dead of Winter albo 7 Wonders Duel albo Innis.
Ich recenzje nie zawsze są zgodne z moimi odczuciami jednak cenię je za zaangażowanie i wartość humorystyczno-artystyczną.
Taka to moja mała recenzja recenzenta.
Awatar użytkownika
Błysk
Posty: 1409
Rejestracja: 19 cze 2010, 13:58
Has thanked: 155 times
Been thanked: 195 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Błysk »

U mnie też trochę się pozmieniało.

Z polskich kanałów subskrybuje sporo, ale najczęściej oglądam:

-Gambit,(ale często nie całość, a jego opinie o grze).
-Do łask wrócił Wookie, wydaje mi się, że wrócił na "dobry" i bardziej merytoryczny tor, poza tym kooperacja z Przemem świetnie wychodzi.

Inne, na które patrzę:

Game Troll TV odszedł w niepamięć, czasem popatrzę jak nigdzie indziej nie mogę znaleźć nic na temat gry. Mam wrażenie, że ciśnienie na robienie krótkich filmików doprowadza do "reklamy" i pustosłowia. O wiele bardziej podobają mi się recenzje dwóch pozostałych trolli niż Piotrka. Poziom realizacji ciągle najlepszy w naszym kraju.

Granie w Chmurach- mam wrażenie, że Piotrek ma podobny do mojego gust, ale była jakaś recenzja (albo kilka), w których wydawało mi się, że mało ograł tytuł i więcej "przypuszczał", albo nie trafiał do mnie argumentacją, przez to jak oglądam to większą uwagę przykładam do prezentacji gry i zasad.

Melanżownia TV- uwielbiam duet chłopaków, ale grają w zupełnie inne gry niż ja (ale o Ogniem i Mieczem bym posłuchał więcej). Bardzo mi smutno, że tytuły pokroju Forbidden Stars, Cywilizacji: Poprzez Wieki, TI, Mage Knight czy Eldricht Horror wyraźnie nie są w ich sferze zainteresowań. Przydałoby się też, żeby wspominali jakim piwkiem się raczą, bo sam jestem trochę piwoszem. ;)

Gradanie- podcasty chyba bardziej mi siadały (a to dziwne, bo ogólnie nie lubię tej formy). Bardzo lubię kiedy jest chłopaków komplet i wtedy oglądam/ słucham zawsze. Wstyd, bo ciągle nie grałem w Chaos w Starym Świecie.


Zagraniczne: Jedyny, który subskrybuje to SU&SD- bardzo ich lubię, świetnie opowiadają i dziwię się, że tak późno ich odkryłem.

Poza tym czasem popatrzę na Dice Tower, bo często mówią o grach, które lubię. Poza tym we trójkę tworzą zgrany team i sporo można się dowiedzieć.
Elemenek
Posty: 375
Rejestracja: 27 wrz 2016, 16:29
Lokalizacja: Cracovia
Has thanked: 31 times
Been thanked: 107 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Elemenek »

Munchhausen pisze:
Gizmoo pisze:Mnie trochę dziwi, że tak mało osób wspomina Efkę i No pun Included
Ich ktoś przynajmniej ktoś wymienia. A co mają powiedzieć ludzie z The Pumper Jones Tabletop Gaming Network? Kręcą strasznie profesjonalne rzeczy, uwielbiam ich poczucie humoru oraz sposób montażu, ale nikt ich praktycznie nie ogląda... Tutaj przygotowana przez nich lista gier na Halloween. Może ktoś się do nich przekona :)
Kanału nie znałem, obejrzałem, super! Bardzo przypadł mi do gusty, dzięki!
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: detrytusek »

Munchhausen pisze:
Ich ktoś przynajmniej ktoś wymienia. A co mają powiedzieć ludzie z The Pumper Jones Tabletop Gaming Network? Kręcą strasznie profesjonalne rzeczy, uwielbiam ich poczucie humoru oraz sposób montażu, ale nikt ich praktycznie nie ogląda... Tutaj przygotowana przez nich lista gier na Halloween. Może ktoś się do nich przekona :)
A mnie nie dziwi szczerze mówiąc. Zachęcony kliknąłem w listę widełów i nic mnie nie skusiło nawet żeby uruchomić. Oni wogóle jakieś rasowe "euro" zrecenzowali?
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4678
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1045 times
Been thanked: 1989 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: warlock »

Poranny listopadowy hejt - nie trawię recenzji u wookiego z udziałem Przema. Mam wrażenie, że gość kompletnie nie ma pojęcia o grach. Dla mnie to jest taki "jar jar binks polskich wideorecenzentów" - bardzo chce być fajny, wprowadzić element humorystyczny do recenzji, ale w kwestiach merytorycznych nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Zdecydowanie wolę duet Ola - Łukasz. Mimo, że Ola czasem ma problem ze sformułowaniem swoich myśli, to uważam, że jej odczucia i instynkt są często bardzo trafne ;).
buhaj
Posty: 1049
Rejestracja: 27 wrz 2016, 08:01
Lokalizacja: chrzanów
Has thanked: 870 times
Been thanked: 524 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: buhaj »

Jeśli chodzi o wyjaśnienie zasad to najbardziej lubię oglądać Granie W Chmurach (przykładowa rozgrywka to bardzo fajny pomysł) i Kaczmara z Geek Factor. Recenzje najbardziej cenię w wykonaniu: Gambita i Gradanie. Dodam, że oglądam też innych recenzentów i uważam, że każdy ma lepsze i gorsze momenty. Jak to w życiu bywa :wink:
ODPOWIEDZ