Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świecie!

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Turnavine

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: Turnavine »

"czyli nowość od Polaków na świecie!" - tak podłączę się niestety do krytykujących, ale co to zdanie właściwie znaczy? ; )
elementh
Posty: 43
Rejestracja: 28 paź 2016, 16:47

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: elementh »

rattkin pisze:
elementh pisze:wystarczy zajrzeć na strone wybuchowych kotów. Mają ich ponad 150 tysięcy. To nie magia. To determinacja i wiara w siebie ;-)
Nie, to lata rysowania śmiesznych, dobrych komiksów. Popularność, która przeniosła się na grę, to efekt uboczny.
Czyli nadal potwierdzamy, ze się da :) Kanały są różne, ale to dzięki nim się da osiągnąc to czego się chce.
Imorezowa karcianka, której kampania nadal trwa https://polakpotrafi.pl/projekt/chlanie-czy-wyzwanie
Planszówko-karcianka w trakcie tworzenia "Who Let The Dogz Out" a tu Fanpage https://web.facebook.com/wholet.eu/
elementh
Posty: 43
Rejestracja: 28 paź 2016, 16:47

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: elementh »

Turnavine pisze:"czyli nowość od Polaków na świecie!" - tak podłączę się niestety do krytykujących, ale co to zdanie właściwie znaczy? ; )
Że planujemy zasięg globalny.
Imorezowa karcianka, której kampania nadal trwa https://polakpotrafi.pl/projekt/chlanie-czy-wyzwanie
Planszówko-karcianka w trakcie tworzenia "Who Let The Dogz Out" a tu Fanpage https://web.facebook.com/wholet.eu/
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4127
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2686 times
Been thanked: 2599 times

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: Gizmoo »

elementh pisze:To nie magia. To determinacja i wiara w siebie ;-)
Nie masz pojęcia ilu jest zdeterminowanych artystów, którzy posiadają gigantyczną wiarę w siebie... A żyją z zasiłku. :lol:

Zachęcony tym hurra-optymistycznym opisem, dałem się skusić, by zerknąć na fanpage i... Żałuję.

Wolałbym pozostać na lekturze pierwszego posta i żyć w przeświadczeniu, że powstaje coś wyjątkowego, coś co zmieni bieg Wisły, odwróci grawitację i zniszczy marzenia Reinera Knizia o dominacji w planszówkowym świecie.

Niestety po wejściu na stronę FB zobaczyłem kilka rysunków, które zaburzyły moją żołądkową estetykę i przeczytałem teksty na kartach, których poziom humoru nieznacznie tylko odbiega od depresji Morza Martwego (Poo Dog?). Smuteczek i niestrawność. By nie powiedzieć... Poo. :(
elementh
Posty: 43
Rejestracja: 28 paź 2016, 16:47

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: elementh »

Gizmoo pisze:
elementh pisze:To nie magia. To determinacja i wiara w siebie ;-)
Nie masz pojęcia ilu jest zdeterminowanych artystów, którzy posiadają gigantyczną wiarę w siebie... A żyją z zasiłku. :lol:

Zachęcony tym hurra-optymistycznym opisem, dałem się skusić, by zerknąć na fanpage i... Żałuję.

Wolałbym pozostać na lekturze pierwszego posta i żyć w przeświadczeniu, że powstaje coś wyjątkowego, coś co zmieni bieg Wisły, odwróci grawitację i zniszczy marzenia Reinera Knizia o dominacji w planszówkowym świecie.

Niestety po wejściu na stronę FB zobaczyłem kilka rysunków, które zaburzyły moją żołądkową estetykę i przeczytałem teksty na kartach, których poziom humoru nieznacznie tylko odbiega od depresji Morza Martwego (Poo Dog?). Smuteczek i niestrawność. By nie powiedzieć... Poo. :(
Dziękujemy za twoją opinię. Chętnie zobaczymy co stworzyłeś i może wyciągniemy z tego wnioski, będziemy się uczyć od najlepszych. Pochwal się :)
Imorezowa karcianka, której kampania nadal trwa https://polakpotrafi.pl/projekt/chlanie-czy-wyzwanie
Planszówko-karcianka w trakcie tworzenia "Who Let The Dogz Out" a tu Fanpage https://web.facebook.com/wholet.eu/
Awatar użytkownika
Michał M
Posty: 800
Rejestracja: 14 wrz 2014, 20:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 29 times
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: Michał M »

elementh pisze:
Gizmoo pisze:
elementh pisze:To nie magia. To determinacja i wiara w siebie ;-)
Nie masz pojęcia ilu jest zdeterminowanych artystów, którzy posiadają gigantyczną wiarę w siebie... A żyją z zasiłku. :lol:

Zachęcony tym hurra-optymistycznym opisem, dałem się skusić, by zerknąć na fanpage i... Żałuję.

Wolałbym pozostać na lekturze pierwszego posta i żyć w przeświadczeniu, że powstaje coś wyjątkowego, coś co zmieni bieg Wisły, odwróci grawitację i zniszczy marzenia Reinera Knizia o dominacji w planszówkowym świecie.

Niestety po wejściu na stronę FB zobaczyłem kilka rysunków, które zaburzyły moją żołądkową estetykę i przeczytałem teksty na kartach, których poziom humoru nieznacznie tylko odbiega od depresji Morza Martwego (Poo Dog?). Smuteczek i niestrawność. By nie powiedzieć... Poo. :(
Dziękujemy za twoją opinię. Chętnie zobaczymy co stworzyłeś i może wyciągniemy z tego wnioski, będziemy się uczyć od najlepszych. Pochwal się :)
Nie trzeba tworzyć samemu, żeby móc skrytykować cudzą twórczość, więc bez takich tekstów.
Awatar użytkownika
bukimi
Posty: 925
Rejestracja: 08 mar 2013, 10:02
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: bukimi »

elementh pisze:
rattkin pisze:
elementh pisze:wystarczy zajrzeć na strone wybuchowych kotów. Mają ich ponad 150 tysięcy. To nie magia. To determinacja i wiara w siebie ;-)
Nie, to lata rysowania śmiesznych, dobrych komiksów. Popularność, która przeniosła się na grę, to efekt uboczny.
Czyli nadal potwierdzamy, ze się da :) Kanały są różne, ale to dzięki nim się da osiągnąc to czego się chce.
Nie wiem, czy odniesienie do Exploding Kittens w kwestii ilości fanów jest właściwe. Oczywiście jest to doskonały przykład sukcesu zbiórki na crowdfundingu, ale zdecydowanie nie może stanowić przykładu skutecznej kampanii marketingowej, która była właściwie zbędna.
Gry wypuszczane w danym uniwersum: filmowym, serialowym, czy też książkowym automatycznie mają rzeszę fanów z samego faktu wprowadzenia nowego produktu. Gra o zmutowanych psach na pewno nie ma potencjalnych fanów w żadnej kategorii jaka by mi przychodziła do głowy i gdyby nie to, że faktycznie istnieje już strona na FB i osobna internetowa to pomyślałbym, że to trolling :roll:
A jak już zdobędziecie "setki tysięcy fanów" to nic nie stanie na przeszkodzie, by potem wypuścić komiksy, film lub serial o zmutowanych psach. Przy takiej popularności na pewno zaraz ktoś zainteresowany się znajdzie! :mrgreen:
elementh pisze:Chętnie zobaczymy co stworzyłeś i może wyciągniemy z tego wnioski, będziemy się uczyć od najlepszych. Pochwal się
Takie podejście donikąd Was nie zaprowadzi. Waszym celem są klienci, a nie inni twórcy i to potencjalnym klientom gra się ma spodobać. Chyba, że jednak Reiner Knizia wesprze już Early Bird :mrgreen:
Moja kolekcja na BGG (stan posiadania, na sprzedaż, oceny i komentarze): >KLIK<
Polecam transakcje z: Karioka, Voronwe, Deninis, Razul, Chaaber, cyberowca, tiamat997, syfon, joanna_kozlowska6, ArniK, GaGacek
Moje gry solo na Excela (w kodzie VBA): >KLIK<
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4127
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2686 times
Been thanked: 2599 times

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: Gizmoo »

elementh pisze:Chętnie zobaczymy co stworzyłeś
Nie tworzę gier planszowych, nie jestem najlepszy w tym co robię, spotkałem się z krytyką wielokrotnie i zostałem obrzucony "poo", ale coś tam w swoim życiu stworzyłem.
elementh pisze:Pochwal się :)
Nie lubię chwalenia, ale jak zostałem wywołany do tablicy...
Spoiler:
Teraz Twoja kolej. Pochwal się! :wink:
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: rattkin »

Karty w plexi... nie no, teraz to zdecydowanie będę śledził tą kampanię :)

Jak długo testowaliście grę?
Kiedy można zacząć obstawiać ile zbierzecie?
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: Marx »

Sam pomysł zmutowanych psów i ich przeróżnych zdolności nie jest zły, a viper dog nawet mnie rozbawił, choć pisze to miłośnik zwierząt i dog lover, ale treści na innych kartach i jakość angielskiego i również polszczyzny ... cóż wymaga to sprawdzenia i korekty.

Ilustracje są finalne? Nie chcę nikogo gnębić, ale na dzisiejsze standardy nie robi to piorunującego wrażenia. Tylko się nie obraźcie.
Ostatnio zmieniony 03 lis 2016, 12:13 przez Marx, łącznie zmieniany 1 raz.
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: rastula »

ale wy się przejmujecie, że ktoś dostanie od życie plaskacza...


z drugiej strony wiecie jak to wygląda w rzeczywistości - na 100 projektów 99 polegnie , a autor tego jednego mówi "to ciężka praca, determinacja i świetny pomysł ..." i takie tam srutututu - a ludzie wierzą bo widzą tylko ten projekt który odniósł sukces - nie dostrzega tych 99 które mimo "ciężkiej pracy...itd" poległy. Ot taka wybiórcza percepcja.


generalnie zgadzam się z przedmówcami, że bez wielkiego doświadczenia ( na pewno planszówkowego i wydawniczego) chcecie wydać coś co wydaje się strasznym crapem ... no ale ludzie wcale nie kupują produktów dobrych , najlepszych czy tych od doświadczonych marketingowców ( przynajmniej nie zawsze) także istnieje szansa że i wam się uda - może to wy będziecie tym 1% :).
elementh
Posty: 43
Rejestracja: 28 paź 2016, 16:47

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: elementh »

rattkin pisze:Karty w plexi... nie no, teraz to zdecydowanie będę śledził tą kampanię :)
To pomysł na kolekcjonerskie kilka kart lub limitowaną edycję wedle uznania. Była okazja to przetestowaliśmy maszynę, która może to produkować. Wygląda fajnie, pewnie niebawem pokażemy efekt jak już będize wersja finalna.
rattkin pisze:Jak długo testowaliście grę?
2 tygodnie testów, 2 tygodnie poprawek. W tym tygodniu zaczynamy kolejną serię testów alfa.
W przyszłym miesiącu organizujemy beta testy w jednej ze znanych knajp (w naszym mieście) z planszówkami.
rattkin pisze:Kiedy można zacząć obstawiać ile zbierzecie?
Nie organizujemy zakładów.
Imorezowa karcianka, której kampania nadal trwa https://polakpotrafi.pl/projekt/chlanie-czy-wyzwanie
Planszówko-karcianka w trakcie tworzenia "Who Let The Dogz Out" a tu Fanpage https://web.facebook.com/wholet.eu/
elementh
Posty: 43
Rejestracja: 28 paź 2016, 16:47

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: elementh »

Marx pisze:Sam pomysł zmutowanych psów i ich przeróżnych zdolności nie jest zły, a viper dog nawet mnie rozbawił, choć pisze to miłośnik zwierząt i dog lover, ale treści na innych kartach i jakość angielskiego i również polszczyzny ... cóż wymaga to sprawdzenia i korekty.
Wygląda to tak dlatego, ze najbardziej skupiamy się na zasadach i testach gry, a coś jednocześnie chcemy pokazywać na fanpage'u. Jak już dopniemy te 2 najwazniejsze punkty to będziemy dopieszczać wygląd i język.
Marx pisze:Ilustracje są finalne? Nie chcę nikogo gnębić, ale na dzisiejsze standardy nie robi to piorunującego wrażenia. Tylko się nie obraźcie.
Ilustrację są w fazie testów. Wrzucamy i czekamy na odpowiedź fanów/krytyków. Jeśli będą za słabe to będziemy poprawiać.
Imorezowa karcianka, której kampania nadal trwa https://polakpotrafi.pl/projekt/chlanie-czy-wyzwanie
Planszówko-karcianka w trakcie tworzenia "Who Let The Dogz Out" a tu Fanpage https://web.facebook.com/wholet.eu/
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: Marx »

Jeszcze inna kwestia. Czytam treść karty "rocket launcher" i pojawia się zasadnicze pytanie czy gracze będą mieli ochotę strzelać do psów i "rozwalać" je, tym bardziej, że w opisach przedstawione są jako sympatyczne stworzenia, a nie jakieś zombie, demony itd. Strzelani z bazooki do psów, nawet zmutowanych, mnie i pewnie wielu graczy zniechęca.
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: rattkin »

Jak tak będziecie jak chorągiewka na wietrze "słuchać fanów", to się potem nie zdziwcie jak fani zażądają części doli z tych paruset dolarów :)
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4127
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2686 times
Been thanked: 2599 times

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: Gizmoo »

elementh pisze:2 tygodnie testów,
:(

Przykro się coś takiego czyta i na Waszym miejscu przemilczałbym taką informację. Za każdym razem jak słyszę, że "scenariusz powstał w miesiąc", to ogarnia mnie pusty śmiech. Dobry tekst powstaje minimum rok. I ten rok, to jest rok "testów" i poprawek. Ja swój nowy scenariusz piszę i poprawiam już dwa lata.

Nie mam pojęcia ile powstaje gra planszowa, ale jak byłem ostatnio na Essen, to rozmawiałem z jednym z twórców, który przedstawiał na targach PROTOTYP. Powiedział mi, że "Gra powstaje od roku. Testujemy ją wśród różnych graczy od sześciu miesięcy. Jeszcze pół roku testów i poprawek i gra będzie gotowa".

Nie od razu Rzym zbudowano.

A sprzedawanie kota (przepraszam - psa) w worku, też nie wróży sukcesu. I wybaczcie, że przyczepiam się do tej nieszczęsnej Psio-kupy, ale to na serio ani śmieszne, ani smaczne. (wrrr!) Istnieje oczywiście prawdopodobieństwo, że mam zaburzone poczucie estetyki, ale wolę jednak ilustracje Michaela Menzela
i Ryana Laukata, od... Tego co zaprezentowaliście na FB.
Turnavine

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: Turnavine »

Że planujemy zasięg globalny.
Wiem, że to zabrzmi jak wbijanie autorom kolejnej szpilki, ale to jest nie po polskiemu. ; ) Chyba, że to zamierzony efekt - w tej chwili brzmi to jakby Polacy rozrzuceni po świecie w jakiś sposób stworzyli wspólny projekt. ; )
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: detrytusek »

2 tygodnie testów brzmią niepoważnie. Zresztą co to znaczy? Prawidłowe pytanie powinno brzmieć ile razy testowaliście prototyp? Przez 2 tyg. można zagrać 1 raz albo 50. Oglądałem wywiad odnośnie Scythe i tam padła liczba ponad 700 rozgrywek (+ zapewne te w których autor nie uczestniczył).
Co do tematu to mi nie przeszkadza. Gdyby to było wszystko śmieszne to nic się nie dzieje. Przecież Munchkin wywija flaczkami z bułką, postacie odbijają własne oko rakietką do tenisa st. itp. Jakby się zastanowić to jest to obleśne ale właśnie...człowiek się tam przede wszystkim śmieje z tekstów na kartach i pomysłowości autora. Tu niestety humor kart mnie ominął dlatego został Poo Dog i inne. Grafikę przemilczę.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
elementh
Posty: 43
Rejestracja: 28 paź 2016, 16:47

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: elementh »

2 tygodnie testów to znaczy, że wykonaliśmy po kilkanaście rozgrywek dziennie w kombinacje 2, 3 i 4 osobowych, bo rozgrywka trwa różnie od 15 do 30 minut w porywach. Gra z nami jeden internetowych recenzentów planszówek i pomaga wynajdywać błędy, ale ze względu na to, że póki co otrzymaliśmy niewiele cennych porad czy informacji na tym forum (za to dużo krytyki bez pokrycia) nie będę pisał, który to recenzent, bo niepotrzebnie odbije się to na nim negatywnie. Tak czy inaczej, kolejna fala testów przed nami. Jeśli ktoś z Was jest z Wrocławia i ma ochotę ocenić grę na własne oczy a nie po ochłapach, które w wolnej chwili udało nam się zamieścić w internecie to zapraszamy. Jesteśmy otwarci na wszelką pomoc specjalistów rozmawiając face to face :)
Imorezowa karcianka, której kampania nadal trwa https://polakpotrafi.pl/projekt/chlanie-czy-wyzwanie
Planszówko-karcianka w trakcie tworzenia "Who Let The Dogz Out" a tu Fanpage https://web.facebook.com/wholet.eu/
Awatar użytkownika
espresso
Posty: 1559
Rejestracja: 22 lut 2010, 12:00
Lokalizacja: poznań
Has thanked: 40 times
Been thanked: 103 times

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: espresso »

elementh pisze:(...) póki co otrzymaliśmy niewiele cennych porad czy informacji na tym forum (za to dużo krytyki bez pokrycia)(...)
A na jakiej podstawie mielibyśmy Wam przekazać jakieś konstruktywne uwagi, skoro nawet zarysu instrukcji nie udostępniliście? Poza informacją, że jest to karcianka o zmutowanych psach, to praktycznie NIC o niej nie wiemy. Rozumiem, że materiały nie są jeszcze przygotowane, ale w takim przypadku chyba trudno liczyć na to, że od razu posypią się lajki i gratulacje.
Awatar użytkownika
bukimi
Posty: 925
Rejestracja: 08 mar 2013, 10:02
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: bukimi »

espresso pisze:
elementh pisze:(...) póki co otrzymaliśmy niewiele cennych porad czy informacji na tym forum (za to dużo krytyki bez pokrycia)(...)
A na jakiej podstawie mielibyśmy Wam przekazać jakieś konstruktywne uwagi, skoro nawet zarysu instrukcji nie udostępniliście? Poza informacją, że jest to karcianka o zmutowanych psach, to praktycznie NIC o niej nie wiemy. Rozumiem, że materiały nie są jeszcze przygotowane, ale w takim przypadku chyba trudno liczyć na to, że od razu posypią się lajki i gratulacje.
Dokładnie, póki co oceniać możemy tylko to co mamy - projekt kart, pudełka i ogólną ideę gry bez szczegółowych zasad. Z pewnością pod lupę powędrują wszystkie kolejne udostępnione elementy (a nie kolejne karty).

Co do testów: 2 tygodnie w gronie 2-4 osób. Czy to było zmienne grono? Ile osób mniej więcej miało dotąd styczność z prototypem?
Moja kolekcja na BGG (stan posiadania, na sprzedaż, oceny i komentarze): >KLIK<
Polecam transakcje z: Karioka, Voronwe, Deninis, Razul, Chaaber, cyberowca, tiamat997, syfon, joanna_kozlowska6, ArniK, GaGacek
Moje gry solo na Excela (w kodzie VBA): >KLIK<
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: rattkin »

elementh pisze:ma ochotę ocenić grę na własne oczy a nie po ochłapach, które w wolnej chwili udało nam się zamieścić w internecie
Ciekawa strategia marketingowa - krytykować własne postępowania marketingowe :)
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: detrytusek »

Czyli chcieliście żebyśmy ocenili grę/pomysł "po ochłapach, które w wolnej chwili udało nam się zamieścić w internecie"?
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
espresso
Posty: 1559
Rejestracja: 22 lut 2010, 12:00
Lokalizacja: poznań
Has thanked: 40 times
Been thanked: 103 times

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: espresso »

@elementh
W ogóle, to z opisów wynika, że gra jest na takim etapie wydawniczym, że temat nadaje się do działu "pomysły i idee". Tam możesz się spodziewać bardziej merytorycznych uwag i mniej "krytyki bez pokrycia", bo do dział przeznaczony do komentowania prototypów. Tutaj spodziewamy się uzyskać informacje o gotowym lub niemal gotowym produkcie, więc nie dziw się reakcji użytkowników.
elementh
Posty: 43
Rejestracja: 28 paź 2016, 16:47

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: elementh »

bukimi pisze:Co do testów: 2 tygodnie w gronie 2-4 osób. Czy to było zmienne grono? Ile osób mniej więcej miało dotąd styczność z prototypem?
Póki co zagrało 31 osób łącznie, niektórzy raz, inny kilka razy. Dopiero zaczęliśmy, dlatego ciężko wymagać od nas testów długoterminowych skoro po 2 tyg już wiadomo ze jest sporo do poprawy. Poprawiliśmy i zaczynamy dłuższa falę testów, jeśli szybko wyjdą kolejne błędy to szybko zamkniemy testy na poczet poprawek, jeśli nie to tędy droga.
Imorezowa karcianka, której kampania nadal trwa https://polakpotrafi.pl/projekt/chlanie-czy-wyzwanie
Planszówko-karcianka w trakcie tworzenia "Who Let The Dogz Out" a tu Fanpage https://web.facebook.com/wholet.eu/
ODPOWIEDZ