Blood Rage (Eric M. Lang)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
sewhoe
Posty: 343
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:21
Lokalizacja: Sanok
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: Blood Rage

Post autor: sewhoe »

W normalnych krajach to standard. W biedoludach trzeba byc malarzem, hydraulikiem, tynkarzem i casa nova w jednej osobie :D
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5617
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 810 times
Been thanked: 1263 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: mat_eyo »

Złapałem się na tym, że czekam na dodruk, choć jeszcze pierwsze wydanie jest w sklepach. Czy są jakieś błędy, które mają być naprawione w dodruku?
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Blood Rage

Post autor: Marx »

Kilka błędnych kart. Portal zapowiedział ich korektę i dodatkowy druk dla posiadaczy egzemplarzy z pierwszej partii.
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
buhaj
Posty: 1049
Rejestracja: 27 wrz 2016, 08:01
Lokalizacja: chrzanów
Has thanked: 870 times
Been thanked: 524 times

Re: Blood Rage

Post autor: buhaj »

Ale dzisiaj epicką grę sobie zafundowaliśmy na 4 osoby. 181 - 154 - 119 - 34. Ta gra wraca na nasze stoły jak bumerang
Awatar użytkownika
Bea
Posty: 4478
Rejestracja: 28 lis 2012, 10:51
Lokalizacja: Skawina k/Krakowa
Been thanked: 6 times

Re: Blood Rage

Post autor: Bea »

Marx pisze:Kilka błędnych kart. Portal zapowiedział ich korektę i dodatkowy druk dla posiadaczy egzemplarzy z pierwszej partii.
Kiedy te karty będą dostępne?
Gosterq
Posty: 202
Rejestracja: 11 sty 2016, 22:55
Has thanked: 16 times
Been thanked: 30 times

Re: Blood Rage

Post autor: Gosterq »

Pewnie dotrą wraz z nową partią gier. Miało to nastąpić jakoś w listopadzie, nic więcej nie wiadomo :-(
Wie ktoś gdzie to jest pakowane i ile może trwać transport do Polski?
Awatar użytkownika
cohlerc1
Posty: 316
Rejestracja: 11 wrz 2012, 07:30
Lokalizacja: Radzionków
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: Blood Rage

Post autor: cohlerc1 »

Produkcja w chinach, gry już podobno na statku więc jest bliżej niż dalej ;) Ale dokładnej daty to pewnie nawet Trzewik nie zna ;)
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5617
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 810 times
Been thanked: 1263 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: mat_eyo »

cohlerc1 pisze:Produkcja w chinach, gry już podobno na statku więc jest bliżej niż dalej ;) Ale dokładnej daty to pewnie nawet Trzewik nie zna ;)
Ehh miałem nadzieję, że ten enigmatyczny listopad to jednak taki bardziej paździenikowy, niż grudniowy... Oby się nie okazało, że akurat na święta przyjdzie ;)
Awatar użytkownika
Bea
Posty: 4478
Rejestracja: 28 lis 2012, 10:51
Lokalizacja: Skawina k/Krakowa
Been thanked: 6 times

Re: Blood Rage

Post autor: Bea »

A kiedy pojawią się dodatki PL? Bo zapowiedziane są na listopad a tu ani przedsprzedaży jeszcze nie ma... nic...
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5617
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 810 times
Been thanked: 1263 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: mat_eyo »

Bea pisze:A kiedy pojawią się dodatki PL? Bo zapowiedziane są na listopad a tu ani przedsprzedaży jeszcze nie ma... nic...
Tak samo jak dodruk, zapowiadane na listopad. Portal usilnie milczy od dwóch tygodni pytany o tę sprawę, więc pewnie znowu jest jakiś fakap. Ja bym się nastawiał na Gwiazdkę :/
Gosterq
Posty: 202
Rejestracja: 11 sty 2016, 22:55
Has thanked: 16 times
Been thanked: 30 times

Re: Blood Rage

Post autor: Gosterq »

Nie pisz tak brzydko :<

Portal nie milczy tylko w tej sprawie, od dwóch tygodni nie odpowiedział chyba na żadne pytanie. W sumie pogodziłem się już z myślą, że nie ma sensu o cokolwiek pytać, a to co jest zapowiedziane będzie kiedy będzie... :-/

Mam cichą nadzieję, że listopadowy termin jest jednak realny :-)
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: Bary »

Coś chyba było na live stream, że początek grudnia, ale głowy nie dam.
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2365
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 98 times

Re: Blood Rage

Post autor: karawanken »

Było powiedziane, że dodatki płyną. Więc pewnie do gwiazdki dadzą radę
TTR_1983
Posty: 3950
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 89 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: TTR_1983 »

Pierwsza połowa grudnia. We wtorek na livestreamie mówili.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
kamil018
Posty: 201
Rejestracja: 22 lis 2015, 10:42
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: kamil018 »

Tak czekam i czekam na ten dodruk i się zastanawiam czy warto, co zostało zmienione poza paroma kartami z poprawionymi opisami? Poprawione karty są jeszcze gdzieś dostępne i różnią się od oryginalnych?
Macmax
Posty: 42
Rejestracja: 29 gru 2015, 20:30

Re: Blood Rage

Post autor: Macmax »

Witam. Już wcześniej słyszałem o BG ale wolałem poczekać na polską wersję. Są egzemplarze dostępne od ręki w plabszostrefie tylko teraz czytam tutaj że portal źle wydrukowal karty. Rozumiem że to się tyczy wszystkich bez wyjątku egzemplarzy w polskiej wersji???
noico
Posty: 43
Rejestracja: 09 sty 2016, 17:31
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: noico »

ja lyknąłem wczoraj pierwszy druk ( 4 karty zle drukniete ) juz nie dalem rady czekac na dodruk ktory sie pewnie pojawi pod koniec grudnia :/ i rozumiem ze poprawione karty rowniez :/
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: Bary »

noico pisze:ja lyknąłem wczoraj pierwszy druk ( 4 karty zle drukniete ) juz nie dalem rady czekac na dodruk ktory sie pewnie pojawi pod koniec grudnia :/ i rozumiem ze poprawione karty rowniez :/
Błędów było niestety więcej niz na tych czterech kartach. Szczegóły są w wątku pytań. Na szczęście większość, to pierdoly.
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
Macmax
Posty: 42
Rejestracja: 29 gru 2015, 20:30

Re: Blood Rage

Post autor: Macmax »

A to ludzie z portalu robili to tłumaczenie? Co za bagno i jeszcze prawie 300 zeta sobie za to życzą. No właśnie jest więcej niż tylko te cztery karty niestety.
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1138
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Blood Rage

Post autor: ariser »

Żadne bagno, gra jest zupełnie grywalna po polsku, a większość kart błędnych jest po prostu nieścisła, ale gdy się je stosuje na logikę to nie ma problemu. My od początku graliśmy zgodnie z zasadami i nie było żadnego problemu, jedynie Truciznę Lokiego źle stosowaliśmy, ale to bez tragedii. Trzeba trochę ukrócać ten wałkowany w kółko hate train, który szczególnie w przypadku BR jest nieuzasadniony. Poprawione karty dostaniesz za darmo (nie mówię - należą się). Co do ceny - litości. Same minisy są warte tych pieniądzy, a grę dostaniesz z rabatami za mniej niż 250 zł.
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5617
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 810 times
Been thanked: 1263 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: mat_eyo »

TTR_1983 pisze:Pierwsza połowa grudnia. We wtorek na livestreamie mówili.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
Wiesz może mniej-więcej w którym momencie? Nie chce mi się całej godziny słuchać.
noico
Posty: 43
Rejestracja: 09 sty 2016, 17:31
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: noico »

ariser pisze:Żadne bagno, gra jest zupełnie grywalna po polsku, a większość kart błędnych jest po prostu nieścisła, ale gdy się je stosuje na logikę to nie ma problemu. My od początku graliśmy zgodnie z zasadami i nie było żadnego problemu, jedynie Truciznę Lokiego źle stosowaliśmy, ale to bez tragedii. Trzeba trochę ukrócać ten wałkowany w kółko hate train, który szczególnie w przypadku BR jest nieuzasadniony. Poprawione karty dostaniesz za darmo (nie mówię - należą się). Co do ceny - litości. Same minisy są warte tych pieniądzy, a grę dostaniesz z rabatami za mniej niż 250 zł.
dokladnie! jestem po pierwszych 6 partiach (od 2 dni lezy na stole) i jestem mega zachwycony ta grą :D
Exef
Posty: 8
Rejestracja: 01 lut 2012, 12:40
Has thanked: 2 times

Re: Blood Rage

Post autor: Exef »

Widział ktoś w polskim sklepie dostępne dodatki z bogami i piątym graczem po angielsku?
buhaj
Posty: 1049
Rejestracja: 27 wrz 2016, 08:01
Lokalizacja: chrzanów
Has thanked: 870 times
Been thanked: 524 times

Re: Blood Rage

Post autor: buhaj »

Gra należy do jednej z moich ulubionych. Moje grupy planszówkowe tez bardzo ja lubią. Gra jest bardzo sprawna mechanicznie i w zasadzie nic w niej zmieniać nie trzeba ale mam pytanie czy dodatki ją wzmacniają, dodają więcej zabawy? Jak wpływają na grę? Pytanie oczywiście do grających w rozszerzoną wersję gry
noico
Posty: 43
Rejestracja: 09 sty 2016, 17:31
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: noico »

mam pytanie :) czy sa gdzies dostepne pliki do druku plansz klanów ?
ODPOWIEDZ