CO₂

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: CO₂

Post autor: detrytusek »

Warlock - raport taktyczny żołnierzu z oswajania Co2, proszę :)
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4676
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1045 times
Been thanked: 1989 times

Re: CO₂

Post autor: warlock »

Melduję się po pierwszej partii trzyosobowej :)

Rewelacyjna gra! Sporo pobocznych zasad, o których trzeba pamiętać, ale po dwóch dekadach wszystko raczej staje się jasne. Masa kombinowania, manipulacji rynkiem, robienia kombosów podczas awansów na torach - miód ;). I to wszystko klei się tematycznie i składa w spójną całość. Po jednej partii pokuszę się o 9/10 - może nieco na wyrost (zobaczymy jak przetrwa próbę czasu), ale gra naprawdę zrobiła na mnie świetne wrażenie ;).

I uwaga - wygrałem JEDNYM punktem, zadecydowały 3 punkty za najwięcej kart ONZ (to tak na zamknięcie ust tym, którzy mówią, że to za mały bonus :mrgreen: ;). Skończyliśmy jakoś tak na 120 pkt (nie wiem, czy to dobry wynik :)).
Awatar użytkownika
flowerus
Posty: 490
Rejestracja: 06 lut 2010, 12:47
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: CO₂

Post autor: flowerus »

warlock pisze:Melduję się po pierwszej partii trzyosobowej :)

Rewelacyjna gra! Sporo pobocznych zasad, o których trzeba pamiętać, ale po dwóch dekadach wszystko raczej staje się jasne. Masa kombinowania, manipulacji rynkiem, robienia kombosów podczas awansów na torach - miód ;). I to wszystko klei się tematycznie i składa w spójną całość. Po jednej partii pokuszę się o 9/10 - może nieco na wyrost (zobaczymy jak przetrwa próbę czasu), ale gra naprawdę zrobiła na mnie świetne wrażenie ;).

I uwaga - wygrałem JEDNYM punktem, zadecydowały 3 punkty za najwięcej kart ONZ (to tak na zamknięcie ust tym, którzy mówią, że to za mały bonus :mrgreen: ;). Skończyliśmy jakoś tak na 120 pkt (nie wiem, czy to dobry wynik :)).
Zgadzam się, rewelacyjna i nieco niedoceniana u nas gra. Już się szykuję na kolejną partię po weekendzie. Najbardziej lubię grać w 2-3 osoby, bo mam wtedy więcej ruchów w grze i mogę bardziej kontrolować swoje działania. W 5 osób jeszcze nie grałem.
W 3 osoby najczęściej sięgam do ok 150 pkt, choć mój rekord to 192 :)
There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't!
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: CO₂

Post autor: detrytusek »

warlock pisze:Melduję się po pierwszej partii trzyosobowej :)

Rewelacyjna gra! Sporo pobocznych zasad, o których trzeba pamiętać, ale po dwóch dekadach wszystko raczej staje się jasne. Masa kombinowania, manipulacji rynkiem, robienia kombosów podczas awansów na torach - miód ;). I to wszystko klei się tematycznie i składa w spójną całość. Po jednej partii pokuszę się o 9/10 - może nieco na wyrost (zobaczymy jak przetrwa próbę czasu), ale gra naprawdę zrobiła na mnie świetne wrażenie ;).

I uwaga - wygrałem JEDNYM punktem, zadecydowały 3 punkty za najwięcej kart ONZ (to tak na zamknięcie ust tym, którzy mówią, że to za mały bonus :mrgreen: ;). Skończyliśmy jakoś tak na 120 pkt (nie wiem, czy to dobry wynik :)).
:) Bo to jest świetna gra i bardzo niedoceniona. I wyjątkowa bo kołderka jest długa...za długa? Zawsze drażniły mnie przykrótkie kołdry, a tu super...mam czas na wszystko (2 os.) aż w ostatniej dekadzie niemal nie było co robić...tory na maksa. Ale wolę tak niż coś czym sobie mogę przykryć najwyżej kolana.
Coś mi z tym bonusem nie pasuje...
3 pkt za najwięcej kart ONZ?
Ja kojarzę tylko "3 punkty za każdą kartę celu NZ, którą zdobyłeś - maksimum 15 punktów"
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
flowerus
Posty: 490
Rejestracja: 06 lut 2010, 12:47
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: CO₂

Post autor: flowerus »

detrytusek pisze:3 pkt za najwięcej kart ONZ?
Ja kojarzę tylko "3 punkty za każdą kartę celu NZ, którą zdobyłeś - maksimum 15 punktów"
Nie chodzi o kartę celu, tylko o bonus na końcu gry. Są 2 takie:
- 3 punkty dla gracza posiadającego w swoich zasobach najwięcej zasobów technologicznych. W przypadku remisu, 3 punkty otrzymują wszyscy remisujący
- 3 punkty dla gracza, który spełnił najwięcej celów NZ. W przypadku remisu, 3 punkty otrzymują wszyscy remisujący
Dziewiąta (przedostatnia) strona polskiej instrukcji, środkowa kolumna.
There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't!
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: CO₂

Post autor: detrytusek »

flowerus pisze:
detrytusek pisze:3 pkt za najwięcej kart ONZ?
Ja kojarzę tylko "3 punkty za każdą kartę celu NZ, którą zdobyłeś - maksimum 15 punktów"
Nie chodzi o kartę celu, tylko o bonus na końcu gry. Są 2 takie:
- 3 punkty dla gracza posiadającego w swoich zasobach najwięcej zasobów technologicznych. W przypadku remisu, 3 punkty otrzymują wszyscy remisujący
- 3 punkty dla gracza, który spełnił najwięcej celów NZ. W przypadku remisu, 3 punkty otrzymują wszyscy remisujący
Dziewiąta (przedostatnia) strona polskiej instrukcji, środkowa kolumna.
aa ok teraz już pamiętam. Ktoś marudzi, że za mało? Przecież to są jakby punkty ekstra - mogłoby ich w sumie nie być - pewnie po prostu dobalansował (tak, jest takie słowo, co prawda istnieje od 10 sekund ale już jest!) punktację.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4139
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 317 times
Been thanked: 347 times

Re: CO₂

Post autor: tomb »

Ja na poprzedniej stronie dziwiłem się, że to tylko 3 punkty. W naszych partiach jeszcze nie zdecydowały o zwycięstwie.
I nadal uważam, że są to dość przypadkowe 3 punkty. Zbyt mało, by o nie celowo zabiegać. Weźmy choćby karty celów firmy - możemy zdobyć kilkanaście punktów, ale jeśli karty na uda się spełnić, to i tak dostaniemy z niej więcej, bo 4 punkty (po zamianie na 8 pieniędzy).
Bonusy 3-punktowe da się kontrolować w rozgrywce 2-osobowej. Przy większej liczbie graczy mi byłoby trudno wszystką wiedzę ogarnąć.
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: CO₂

Post autor: detrytusek »

tomb pisze:Ja na poprzedniej stronie dziwiłem się, że to tylko 3 punkty. W naszych partiach jeszcze nie zdecydowały o zwycięstwie.
I nadal uważam, że są to dość przypadkowe 3 punkty. Zbyt mało, by o nie celowo zabiegać. Weźmy choćby karty celów firmy - możemy zdobyć kilkanaście punktów, ale jeśli karty na uda się spełnić, to i tak dostaniemy z niej więcej, bo 4 punkty (po zamianie na 8 pieniędzy).
Bonusy 3-punktowe da się kontrolować w rozgrywce 2-osobowej. Przy większej liczbie graczy mi byłoby trudno wszystką wiedzę ogarnąć.
No właśnie o to chodzi. Nikt nie będzie grał na ten bonus bo to tylko pewnie wyrównanie balansu. Gdyby było więcej to granie pod karty ONZ byłoby przewartościowane. Mamy swoje cele kryte i pod nie trzeba gramy.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4139
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 317 times
Been thanked: 347 times

Re: CO₂

Post autor: tomb »

No, może. Choć wydaje mi się, że gdyby to było dobalansowanie to bonus dotyczyłby tego, kto ma mniej kart NZ, zważywszy na fakt, że te karty zdobywa się nieco przy okazji. Tu mamy zaś nagrodę dla najlepszego.
Druga sprawa - większość punktów dostajemy z pieniędzy i z torów, więc - przynajmniej mi - bardzo ciężko oszacować w trakcie rozgrywki, czy warto wziąć kolejną kartę NZ i kalkulować zdobycie 3-punktowego bonusu, czy jednak skupić się na innych aspektach.
Ale skoro uznano, że 3 punkty to dość, to trzeba to zaakceptować. Dziwię się tylko, nie twierdzę, że coś jest zepsute.
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: CO₂

Post autor: detrytusek »

tomb pisze:No, może. Choć wydaje mi się, że gdyby to było dobalansowanie to bonus dotyczyłby tego, kto ma mniej kart NZ, zważywszy na fakt, że te karty zdobywa się nieco przy okazji. Tu mamy zaś nagrodę dla najlepszego.
Druga sprawa - większość punktów dostajemy z pieniędzy i z torów, więc - przynajmniej mi - bardzo ciężko oszacować w trakcie rozgrywki, czy warto wziąć kolejną kartę NZ i kalkulować zdobycie 3-punktowego bonusu, czy jednak skupić się na innych aspektach.
Ale skoro uznano, że 3 punkty to dość, to trzeba to zaakceptować. Dziwię się tylko, nie twierdzę, że coś jest zepsute.
Mnie się zdarza grać na karty ONZ. Oczywiście nie można zapomnieć o reszcie ale rozbudowa w takiej kolejności by wyłapać przy okazji kartę ONZ jest dobrą strategią. Te 3 pkt wpadają extra.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4676
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1045 times
Been thanked: 1989 times

Re: CO₂

Post autor: warlock »

tomb pisze:No, może. Choć wydaje mi się, że gdyby to było dobalansowanie to bonus dotyczyłby tego, kto ma mniej kart NZ, zważywszy na fakt, że te karty zdobywa się nieco przy okazji. Tu mamy zaś nagrodę dla najlepszego.
Druga sprawa - większość punktów dostajemy z pieniędzy i z torów, więc - przynajmniej mi - bardzo ciężko oszacować w trakcie rozgrywki, czy warto wziąć kolejną kartę NZ i kalkulować zdobycie 3-punktowego bonusu, czy jednak skupić się na innych aspektach.
Ale skoro uznano, że 3 punkty to dość, to trzeba to zaakceptować. Dziwię się tylko, nie twierdzę, że coś jest zepsute.
Zgadzam się że 3 punkty za karty ONZ i kostki technologicznie to dziwnie mało ;)

Mnie bardziej boli mało dotkliwa kara za katastrofę ekologiczną - zapłacenie 1 kostki/utrata 2 punktów zwycięstwa to śmieszna kara, w zasadzie katastrofy są praktycznie nieistotne i nie ma co sobie nimi zawracać głowy ;).
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: CO₂

Post autor: detrytusek »

warlock pisze: Zgadzam się że 3 punkty za karty ONZ i kostki technologicznie to dziwnie mało ;)

Mnie bardziej boli mało dotkliwa kara za katastrofę ekologiczną - zapłacenie 1 kostki/utrata 2 punktów zwycięstwa to śmieszna kara, w zasadzie katastrofy są praktycznie nieistotne i nie ma co sobie nimi zawracać głowy ;).
A jak Ci tej kostki braknie do wybudowania potem? Musisz zmarnować całą akcję na zdobycie kolejnych. Kostki to generalnie produkt deficytowy.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4139
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 317 times
Been thanked: 347 times

Re: CO₂

Post autor: tomb »

Strata jednej kostki boli, bo zwykle wymaga przejścia na plan awaryjny. Strata kilku kostek byłaby już niedopuszczalna, a że nie wszyscy mają szansę wybudować na czas w odpowiednim regionie elektrowni, to ktoś mógłby być niesprawiedliwie pokrzywdzony. Może te 2 punkty to trochę mało, ale kara kostki jest ok.
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4676
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1045 times
Been thanked: 1989 times

Re: CO₂

Post autor: warlock »

Może macie rację, w naszej grze i tak katastrofa nie wystąpiła, szczęśliwie co dekadę dociągałem w zasadzie same elektrownie gazowe :). W każdym razie - gracze spodziewali się armagedonu i siedmiu plag egipskich, a jak powiedziałem, że w przypadku katastrofy traci się kostkę, to było jedno wielkie "eeeee, serio?" :D
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: CO₂

Post autor: detrytusek »

warlock pisze:Może macie rację, w naszej grze i tak katastrofa nie wystąpiła, szczęśliwie co dekadę dociągałem w zasadzie same elektrownie gazowe :). W każdym razie - gracze spodziewali się armagedonu i siedmiu plag egipskich, a jak powiedziałem, że w przypadku katastrofy traci się kostkę, to było jedno wielkie "eeeee, serio?" :D
A jaki poziom miałeś na początku? Jak dociągniecie ze 4x40 to Armageddon i 7 plag egipskich mogą zapukać do drzwi...:)
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4676
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1045 times
Been thanked: 1989 times

Re: CO₂

Post autor: warlock »

170 ;). Raczej delikatnie ;).

W czwartej dekadzie dobiliśmy do 340, także było o włos :D Ale generalnie gra pod kontrolą ;)
Tony23
Posty: 421
Rejestracja: 03 paź 2014, 18:43
Been thanked: 5 times

Re: CO₂

Post autor: Tony23 »

detrytusek pisze:Zawsze drażniły mnie przykrótkie kołdry, a tu super...mam czas na wszystko (2 os.) aż w ostatniej dekadzie niemal nie było co robić...tory na maksa.
O ile dobrze kojarze to jest chyba oficjalny wariant/zasada zmniejszająca ilość granych dekad w grze 2osobowej
Awatar użytkownika
mr.big
Posty: 330
Rejestracja: 26 kwie 2013, 13:23
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 8 times

Re: CO₂

Post autor: mr.big »

Kupiłem, zagraliśmy 2 razy, ale mi gra nie podeszła...
Jakoś dla mnie ma mało intuicyjną mechanikę. Co prawda zagraliśmy tylko 2 osoby, ale nie miałem ochoty zagrać kolejny raz, nawet zeby potestować na więcej osób.
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4060
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Re: CO₂

Post autor: AkitaInu »

mr.big pisze:Kupiłem, zagraliśmy 2 razy, ale mi gra nie podeszła...
Jakoś dla mnie ma mało intuicyjną mechanikę. Co prawda zagraliśmy tylko 2 osoby, ale nie miałem ochoty zagrać kolejny raz, nawet zeby potestować na więcej osób.
Tutaj moge Ci przyznać rację, moja Żona której klimat i mechanika się podoba nie mogła wyczuć tej mechaniki ( a nowicjuszem nie jest, nic z tych rzeczy). Po prostu nie czuła tej gry, coś w tym stylu :) Sprowadziło się to do tego że nie przypadła jej przez to do gustu i sprzedalismy po kilku grach :)
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4676
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1045 times
Been thanked: 1989 times

Re: CO₂

Post autor: warlock »

CO2 jest mega nieeleganckie i nieintuicyjne. Dopóki nie opanujesz zasad, to walczysz z grą zamiast czerpać radość z grania i realizacji strategii.

Nie dziwię się, ale z drugiej strony szkoda, bo to świetna gra ;).
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4060
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Re: CO₂

Post autor: AkitaInu »

warlock pisze:CO2 jest mega nieeleganckie i nieintuicyjne. Dopóki nie opanujesz zasad, to walczysz z grą zamiast czerpać radość z grania i realizacji strategii.

Nie dziwię się, ale z drugiej strony szkoda, bo to świetna gra ;).
Zgadzam się :) Zarówno z tym że jest nieintuicyjne jak i z tym że gra jest bardzo dobra :)
Tak czy siak poszła na sprzedaż, troche żałowałem ale jest sporo innych gier jednak. Troche terraformacja mi zastępuje Co2 :)
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4676
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1045 times
Been thanked: 1989 times

Re: CO₂

Post autor: warlock »

Głębia tej gry wynika z "nieoczywistych powiązań pomiędzy drobnymi zasadami" :D. Zastanawiam, się, czy to styl Vitala, czy cecha charakterystyczna wyłącznie dla CO2. Jedno jest pewne - od tej gry można się odbić jak od mało której :). A przecież w swojej turze robimy tylko jedną obowiązkową akcję :mrgreen:

Inna sprawa, że na dwie osoby do CO2 bym nie siadał. Jak dla mnie byłaby zbyt zerojedynkowa (jak nie ty, to ja).

Mam straszną ochotę w to zagrać, ale nie bardzo mam z kim ;). Kumpel zakochał się w Terraformacji Marsa, a tematycznie to podobna, "naukowa" nisza ;). I CO2 na razie leży na półce... niestety.
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4060
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Re: CO₂

Post autor: AkitaInu »

warlock pisze:Głębia tej gry wynika z "nieoczywistych powiązań pomiędzy drobnymi zasadami" :D. Zastanawiam, się, czy to styl Vitala, czy cecha charakterystyczna wyłącznie dla CO2. Jedno jest pewne - od tej gry można się odbić jak od mało której :). A przecież w swojej turze robimy tylko jedną obowiązkową akcję :mrgreen:

Inna sprawa, że na dwie osoby do CO2 bym nie siadał. Jak dla mnie byłaby zbyt zerojedynkowa (jak nie ty, to ja).

Mam straszną ochotę w to zagrać, ale nie bardzo mam z kim ;). Kumpel zakochał się w Terraformacji Marsa, a tematycznie to podobna, "naukowa" nisza ;). I CO2 na razie leży na półce... niestety.

Według mnie to tylko cecha Co2 :) Mam Kanbana, Gallerista i Vinhosa i w żadnej z nich nie ma tak nieoczywistyc powiązań ;) W pozostałych grach dużo więcej widać na pierwszy, drugi a nawet trzeci rzut oka. Da się ocenić sytuację, da się ocenić szansę na pewne akcje dużo lepiej.


Na dwie osoby nie gra się źle ale lepiej na 3/4. Na 5 bym nie grał :)

Ale tak czy siak bym zagrał :D
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: CO₂

Post autor: detrytusek »

A ja lubię co2 na 2 os.
Trochę za długa kołderka ale to nawet przyjemne, że zrealizujesz wszystko.
Grałem jeszcze na 3 os. i też fajnie chociaż przyznaję, że jest mało intuicyjna ale to też wynika z tego, że plansza nam niewiele podpowiada.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
Tomzaq
Posty: 1730
Rejestracja: 09 maja 2014, 18:27
Lokalizacja: Silesia Superior
Has thanked: 114 times
Been thanked: 86 times

Re: CO₂

Post autor: Tomzaq »

Zagrałem 2 razy na dwie osoby. Jestem zachwycony, żona trochę mniej mimo, że raz wygrała. Właściwie nie trzeba kooperować, bo gra ma duży problem z przeskoczeniem CO2 ponad 500 ppm. We dwie osoby toczyliśmy wyścig o karty ONZ i to było fascynujące. Niestety zachwyt nad Terraformacją Marsa nie mija i CO2 musi czekać na lepsze czasy :D
Who is John Galt?
Posiadam
ODPOWIEDZ