Martians: A Story of Civilization (Grzegorz Okliński, Krzysztof Wolicki)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
aliennowicz
Posty: 55
Rejestracja: 27 gru 2011, 19:58
Lokalizacja: Kluczbork
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: aliennowicz »

Ciekawe czy będzie można standardową wersję zmodyfikować do tej z wspieram.to. No i czy będzie gdzieś można dokupić te budynki 3d. Spóźniłem się ze wsparciem. Szkoda :/.
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4060
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: AkitaInu »

aliennowicz pisze:Ciekawe czy będzie można standardową wersję zmodyfikować do tej z wspieram.to. No i czy będzie gdzieś można dokupić te budynki 3d. Spóźniłem się ze wsparciem. Szkoda :/.
Posprawdzaj po sklepach, może któryś będzie miał jeszcze wersje wspieram.to :) A nóż widelec znajdą się też budynki.
Awatar użytkownika
orzeh
Posty: 1282
Rejestracja: 04 lut 2015, 10:05
Lokalizacja: Mysłowice
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Kontakt:

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: orzeh »

Ale mnie smutkiem napawa "posprawdzaj po sklepach". Gra w sklepach a wspierający przez szybę patrzą :(
Haloon
Posty: 322
Rejestracja: 12 sie 2011, 18:14
Has thanked: 40 times
Been thanked: 15 times

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: Haloon »

Tutaj znalazłem i zamówiłem grę z edycji wspieram to:
http://strefamarzen.pl/pl/p/Martians-A- ... eram/15997
kali
Posty: 489
Rejestracja: 01 mar 2011, 13:18
Lokalizacja: Łódź

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: kali »

Z rabatem wyrwiesz nawet taniej niż na wspieram.to.
W zasadzie to musiała być bardzo ciekawa decyzja pod względem marketingowym.
Ale co ja tam wiem.
Żyjemy po to, żeby wytwarzać łupież.
Elemele
Posty: 407
Rejestracja: 13 mar 2006, 11:40
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Has thanked: 28 times
Been thanked: 64 times
Kontakt:

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: Elemele »

orzeh pisze:Ale mnie smutkiem napawa "posprawdzaj po sklepach". Gra w sklepach a wspierający przez szybę patrzą :(
"Uwaga! To jest przedsprzedaż produktu! Spodziewana data wysyłki gry: Marzec 2017"
kali pisze:Z rabatem wyrwiesz nawet taniej niż na wspieram.to.
Cena 225zł, na wspieram.to EB było za 175zł, normalna cena 190zł.
kali
Posty: 489
Rejestracja: 01 mar 2011, 13:18
Lokalizacja: Łódź

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: kali »

Elemele pisze:
orzeh pisze:Ale mnie smutkiem napawa "posprawdzaj po sklepach". Gra w sklepach a wspierający przez szybę patrzą :(
"Uwaga! To jest przedsprzedaż produktu! Spodziewana data wysyłki gry: Marzec 2017"
kali pisze:Z rabatem wyrwiesz nawet taniej niż na wspieram.to.
Cena 225zł, na wspieram.to EB było za 175zł, normalna cena 190zł.
Patrzyłeś w innych sklepach? Dostawa 7 - 30 dni i jest taniej.
Żyjemy po to, żeby wytwarzać łupież.
Haloon
Posty: 322
Rejestracja: 12 sie 2011, 18:14
Has thanked: 40 times
Been thanked: 15 times

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: Haloon »

Chodzi Ci o planszomanię? Mają po 199 zł ale z tego co z nimi pisałem to były egzeplarze Retail jeszcze z Essen, które im się skończyły.
vcrproszek
Posty: 725
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:05
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 15 times
Been thanked: 6 times

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: vcrproszek »

Czy ktoś mógłby być tak miły i napisać tutaj lub na pw sklepy ( oprócz stefy marzeń ), które będą sprzedawać wersję z w.to ?
bo proszek było zajęte | mam rabat w aleplasznówki.pl 3% (+ weekendowy) | Moje zbiórki
Awatar użytkownika
orzeh
Posty: 1282
Rejestracja: 04 lut 2015, 10:05
Lokalizacja: Mysłowice
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Kontakt:

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: orzeh »

kali pisze:Z rabatem wyrwiesz nawet taniej niż na wspieram.to.
W zasadzie to musiała być bardzo ciekawa decyzja pod względem marketingowym.
Ale co ja tam wiem.
Tak, bardzo ciekawa .... wybaczę wszystko byleby gra była warta świeczki. Jak na razie te decyzje odbieram bardzo źle i poniżająco (w sensie wspieram to/ks).
Yig
Posty: 70
Rejestracja: 21 paź 2016, 12:22
Been thanked: 1 time

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: Yig »

Nie widziałem ofert innych sklepów poza strefamarzeń i planszomani. Z tego co się orientuję to gra z dodatkami jest na razie tylko w przedsprzedaży, a termin inny niż marzec 17 nie jest znany (może będzie szybciej), a cena nie jest o wiele wyższa od produktu retail. Zresztą nie wiadomo, czy jeśli gra trafi do sprzedaży będzie zawierała wszystko co wersja limitowana i jaka będzie jej finalna cena więc wolę poczekać i dostać za tą cenę co mi obiecują.
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: Tycjan »

Wszystko wskazuje na to, że wysyłka zamówionych gier ruszy jeszcze w tym roku. Tutaj zdjęcie figurek przed załadowaniem ich do pudełek :)
Link: https://www.facebook.com/ZnadPlanszy/ph ... =3&theater

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
Awatar użytkownika
orzeh
Posty: 1282
Rejestracja: 04 lut 2015, 10:05
Lokalizacja: Mysłowice
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Kontakt:

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: orzeh »

Tycjan pisze:Wszystko wskazuje na to, że wysyłka zamówionych gier ruszy jeszcze w tym roku. Tutaj zdjęcia figurek przed załadowaniem ich do pudełek :)
Link: https://www.facebook.com/ZnadPlanszy/ph ... =3&theater
Dzięki!
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: Szaweł »

Takie newsy lubię!
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
evenstar
Posty: 658
Rejestracja: 22 lut 2014, 10:06
Lokalizacja: Katowice

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: evenstar »

Czy grę będzie można kupić w sklepie w grudniu?
przygarnę geeka :D zapraszam do grupy śląscy planszomaniacy :) https://www.facebook.com/groups/596625973748489/
Awatar użytkownika
tassman
Posty: 389
Rejestracja: 31 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: Rzeszów
Been thanked: 2 times

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: tassman »

News ze Wspieram.to
Dotarcie na Marsa to jedno wyzwanie, lecz komunikacja z Ziemią to już improwizacja po bezpiecznym lądowaniu. Skoro nas słyszycie oznacza to, że bezpiecznie wylądowaliśmy na czerwonej planecie a długa przerwa w transmisji informacji z Marsa oznaczała, że byliśmy mocno zaangażowani w zadania na miejscu.

Jutro polska wersja językowa trafi do naszego magazynu i ruszamy niezwłocznie z wysyłkami. Teraz najistotniejsze jest to, aby trafiły w Wasze ręce jak najszybciej.

Potrzebujemy od Was aktualnych danych adresowych. Dane mamy ściągnięte z serwisu wspiera.to i już obrobione. Jeżeli uległy one zmianom od dnia 10 grudnia prosimy o wysłanie aktualnych danych bezpośrednio do nas na adres customerservice[małpa]redimp.pl. Przydatne okażą się też nr telefonów dla kurierów, którzy mają co robić w tym okresie. Najważniejsze jest to, aby osoby, które nie mają w swoim koncie wpisanych danych adresowych przesłały je do nas niezwłocznie. Proszę pamiętać, że uzupełnienie danych w serwisie wspiera.to nic nam nie da, bo nie będziemy ponownie pobierać danych z tego serwisu.
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: playerator »

No, skoro byli na Marsie, to milczenie można wybaczyć. Ale nie wchodzę w deal na żadną następną grę, która będzie się działa dalej, niż na Jowiszu :mrgreen:
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
tassman
Posty: 389
Rejestracja: 31 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: Rzeszów
Been thanked: 2 times

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: tassman »

Jeżeli faktycznie przed świętami gra będzie u mnie to wszystko można wybaczyć.
Veto
Posty: 160
Rejestracja: 09 gru 2006, 16:27
Lokalizacja: Tychy
Been thanked: 1 time

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: Veto »

tassman pisze:Jeżeli faktycznie przed świętami gra będzie u mnie to wszystko można wybaczyć.
może być ciężko z dostawą przed świętami, ale nie z winy wydawcy a firm kurierskich które przed świętami zazwyczaj mają opóźnienia.
Salemmtg
Posty: 220
Rejestracja: 25 lut 2016, 19:23

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: Salemmtg »

Panowie spokojnie, przewidywany termin dostawy to 2017 Marzec. Naprawdę chłopaki się postarali że otrzymamy szybciej. Czy przed czy po świętach, wszystko mi jedno, ważne że będzie i tak szybciej niż planowano. Szkoda że inni wydawcy nie biorą przykładu.
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: Szaweł »

Salemmtg pisze:Panowie spokojnie, przewidywany termin dostawy to 2017 Marzec. Naprawdę chłopaki się postarali że otrzymamy szybciej. Czy przed czy po świętach, wszystko mi jedno, ważne że będzie i tak szybciej niż planowano. Szkoda że inni wydawcy nie biorą przykładu.
No nie gadaj. Niektórzy biorą. Nieliczni, ale są tacy. A w kwestii daty dostawy masz rację, czy przed czy po świętach i tak jest to duuuuuużo szybciej niż planowano i jest to zdecydowanie wielki plus dla wydawcy.
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: Marx »

Znakomity news, ale najpewniej wydawca dał sobie pewien margines błędu zapowiadając datę wydania na marzec. Z marketingowego punktu widzenia to korzystne podejście, bo później nie ma narzekaczy, którzy marudzą na opóźnienia. Wręcz odwrotnie. Mnie wciąż jednak zastanawia, że część kopii gier i tak była gotowa już na Essen.
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
orzeh
Posty: 1282
Rejestracja: 04 lut 2015, 10:05
Lokalizacja: Mysłowice
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Kontakt:

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: orzeh »

Marx pisze:Znakomity news, ale najpewniej wydawca dał sobie pewien margines błędu zapowiadając datę wydania na marzec. Z marketingowego punktu widzenia to korzystne podejście, bo później nie ma narzekaczy, którzy marudzą na opóźnienia. Wręcz odwrotnie. Mnie wciąż jednak zastanawia, że część kopii gier i tak była gotowa już na Essen.
dokładnie to.
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: Szaweł »

Marx pisze:Znakomity news, ale najpewniej wydawca dał sobie pewien margines błędu zapowiadając datę wydania na marzec. Z marketingowego punktu widzenia to korzystne podejście, bo później nie ma narzekaczy, którzy marudzą na opóźnienia. Wręcz odwrotnie. Mnie wciąż jednak zastanawia, że część kopii gier i tak była gotowa już na Essen.
Pewnie jest jak piszesz i powiem Ci szczerze, że wiele razy zastanawiałem się jak to jest, że 75% crowdfundingowego stuffu przychodzi z opóźnieniem, kiedy właśnie można otrzymać wszystkie terminy, dodać kwartał czy nawet dwa i taki termin uznać za realny - przypuszczam, że kalkulacja mogłaby się wtedy odwrócić i 75% gier przychodziłoby 'przed czasem'. Tak naprawdę to po czasie, ale my o tym byśmy nie wiedzieli. A jak wiadomo, czego gracze nie wiedzą tego wspierającym nie żal ;)
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
orzeh
Posty: 1282
Rejestracja: 04 lut 2015, 10:05
Lokalizacja: Mysłowice
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Kontakt:

Re: MARTIANS: A Story of Civilization

Post autor: orzeh »

Wysyp newsów !!!!!!!!!! ;)
Jest ktoś zainteresowany dokupieniem do gry drewnianych znaczników, które zostały zastąpione modelami 3D podczas akcji? Jeżeli tak to macie czas na ich dokupienie do 18 grudnia w naszym sklepiku internetowym:
https://sklep.redimp.pl/component/virtu ... temid=9999

Znaczniki będą wysyłane razem z grą!!!
edit: poprawiłem link
Ostatnio zmieniony 16 gru 2016, 09:19 przez orzeh, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ