Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
sqb1978
Posty: 2623
Rejestracja: 18 gru 2013, 16:54
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 41 times
Been thanked: 142 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: sqb1978 »

GFP pisze:Dodatkowo, po koszmarnym błędzie w Mistfallu, podjęliśmy decyzję, że nie wypuszczamy żadnego projektu do druku, jeśli nie jesteśmy zadowoleni z jakości. Niezależnie od ilości osób, które czują się rozczarowane opóźnieniem (słusznie). Skoro to my firmujemy konkretny produkt, wolimy żeby był dopracowany najlepiej jak jest to możliwe. Nawet kosztem opóźnień. Nie ma mowy już o żadnych półśrodkach.
I prawidłowo. Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę czy opóźnienie.
Awatar użytkownika
Martin_Valdez
Posty: 329
Rejestracja: 29 gru 2008, 15:00
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Martin_Valdez »

Może jakaś aktualizacja sytuacji "na polu walki" dla wysyłek Najeźdźców?
TTR_1983
Posty: 3950
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 89 times
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: TTR_1983 »

Martin_Valdez pisze:Może jakaś aktualizacja sytuacji "na polu walki" dla wysyłek Najeźdźców?
Przecież jest,w temacie kampanii. Do mnie już jedzie. Sprawdź menagera paczek :)
Awatar użytkownika
Martin_Valdez
Posty: 329
Rejestracja: 29 gru 2008, 15:00
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Martin_Valdez »

A mój błąd. Jakoś kompletnie zapomniałem o temacie związanym z kampanią :) Dzięki za przypomnienie :) Niestety manager nic dla mnie nie ma w temacie Najeźdźców :/
TTR_1983
Posty: 3950
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 89 times
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: TTR_1983 »

Martin_Valdez pisze:A mój błąd. Jakoś kompletnie zapomniałem o temacie związanym z kampanią :) Dzięki za przypomnienie :) Niestety manager nic dla mnie nie ma w temacie Najeźdźców :/
Inpost ma mega opóźnienia. Może być tak, że masz nadaną paczkę a jeszcze jej nie widać.
Awatar użytkownika
hsiale
Posty: 1263
Rejestracja: 14 paź 2012, 20:08
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: hsiale »

Czy GFP już w tym tygodniu zrobiło przerwę świąteczną? Kontakt znowu zupełnie się urwał, a chętnie dowiedziałbym się, co dzieje się z t-shirtami z kwietniowej kampanii dodatków do Dominiona. Po długim przypominaniu się udało mi się 15 listopada uzyskać informację "zleciliśmy wydruk, termin 10 dni roboczych". Oczywiście nic z tego nie wyszło, gdy przypomniałem się w grudniu, okazało się, że wykonawca nie radzi sobie z Bożym Narodzeniem i swoimi maszynami oraz obiecuje wydruk do 12 grudnia. Żeby przyspieszyć efekt, zgodziłem się na wysyłkę bezpośrednio do mnie, ale po jakimś czasie usłyszałem że nowy termin to 19 grudnia. Na wiadomość wysłaną do GFP z prośbą o aktualizację 19 grudnia wieczorem nie dostałem odpowiedzi przez 3 dni.

Wydawałoby się że zupełny banał. Nawet żadnego napisu na plecach nie chciałem. Logicznie patrząc, te koszulki powinny być gotowe szybciej niż gry. Najpóźniej razem z grami (jeśli czekać na wyniki głównej ankiety, w której jasno napisałem wszystkie szczegóły). Ale pewnie, skoro tylko 9 osób się na nie zdecydowało, łatwo było sprawę olać, i przez to ciągnie się ona w nieskończoność.
nanautzin
Posty: 283
Rejestracja: 02 wrz 2011, 09:48
Lokalizacja: Koszalin
Has thanked: 19 times
Been thanked: 23 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: nanautzin »

Ja też jestem ciekaw czy mają przerwę. Wysłałem już dwie wiadomości na maila odnośnie zwrotu pieniędzy za Mage Wars i cisza...
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

Ja z kolei starałem się dowiedzieć jak sprawy mają się z Najeźdźcami, których podobno wszyscy mieli otrzymać przed Świętami ale zostałem najzwyczajniej w świecie olany - bo jako takie traktuję odczytanie wiadomości i brak jakiejkolwiek zwrotki, nawet takiej w stylu 'sprawdzimy, wrócimy za +/- 7 dni'. Wiele razy kontaktowałem się w różnych sprawach z różnymi wydawcami i jest to pierwszy przypadek jawnego olewactwa. No cóż, jak widać są Wydawcy i są wydafcy. Wesołych Świąt.
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
nanautzin
Posty: 283
Rejestracja: 02 wrz 2011, 09:48
Lokalizacja: Koszalin
Has thanked: 19 times
Been thanked: 23 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: nanautzin »

Ja dostałem odpowiedź na forum w pm, że mam wysłać maila na odpowiedni adres, żeby otrzymać zwrot i na tym się zakończył kontakt. Jak tak dalej pójdzie to przy okazji poproszę o zwrot za Spartacusa.

Edit:
Otrzymałem odpowiedź:
"Zwyczajowo, na wszelkie wiadomości dotyczące Zwrotów Mage Wars odpowiadamy w każdy poniedziałek.
Zleciłem przelew do nadania"
Informacja dla osób, które też by chciały cokolwiek wycofać :)
Ostatnio zmieniony 23 gru 2016, 09:07 przez nanautzin, łącznie zmieniany 1 raz.
pan_slaw
Posty: 219
Rejestracja: 04 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 19 times
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: pan_slaw »

Dziwnie to milczenie wygląda. Ja również czekam już któryś tydzień na informację nt. wyglądu dodatkowych przezroczystych kości do Odlotowego Wyścigu. GFP przez brak normalnej komunkacji tracicie klientów i wspierających.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4784
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1040 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Trolliszcze »

Chłopaki z GFP w tym tygodniu miały premierę "Najeźdźców z północy" i siedzą po nocach, rozwiązując problemy z przesyłkami, żeby każdy zdążył dostać pod choinkę... Więc pisanie, że sobie zrobili przedwczesny urlop, jest lekko przesadzone ;)
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

Szaweł pisze:Ja z kolei starałem się dowiedzieć jak sprawy mają się z Najeźdźcami, których podobno wszyscy mieli otrzymać przed Świętami ale zostałem najzwyczajniej w świecie olany - bo jako takie traktuję odczytanie wiadomości i brak jakiejkolwiek zwrotki, nawet takiej w stylu 'sprawdzimy, wrócimy za +/- 7 dni'. Wiele razy kontaktowałem się w różnych sprawach z różnymi wydawcami i jest to pierwszy przypadek jawnego olewactwa. No cóż, jak widać są Wydawcy i są wydafcy. Wesołych Świąt.
Starasz się, ale na PW. PW na forum NIE SŁUŻY do jakichkolwiek komunikacji w kampaniach. Są do tego narzędzia takie jak: skrzynka na wspieram.to, lub podany wczoraj adres e-mail służący do komunikacji.

W ciągu ostatnich 4 dni, wrzuciliśmy 6 aktualizacji do Najeźdźców. We wtorek, odpowiadaliśmy w ciągu maksymalnie piętnastu minut na wspieram.to.

Pisałem o tym w wątku dotyczacym kampanii.

Wspierający piszą do nas WSZĘDZIE, a potem mają pretensje że nie odpowiadamy. Zachowaj, proszę, formę komunikacji o której piszemy w aktualizacji z wczoraj, a na pewno nie zostaniesz pominięty.
nanautzin pisze:Ja dostałem odpowiedź na forum w pm, że mam wysłać maila na odpowiedni adres, żeby otrzymać zwrot i na tym się zakończył kontakt. Jak tak dalej pójdzie to przy okazji poproszę o zwrot za Spartacusa.

Edit:
Otrzymałem odpowiedź:
"Zwyczajowo, na wszelkie wiadomości dotyczące Zwrotów Mage Wars odpowiadamy w każdy poniedziałek.
Zleciłem przelew do nadania"
Informacja dla osób, które też by chciały cokolwiek wycofać :)
Wysłałeś wiadomość we wtorek, a kolejną we czwartek. Odpowiedziałem na maila, jak widać po powyższym poście.

pan_slaw pisze:Dziwnie to milczenie wygląda. Ja również czekam już któryś tydzień na informację nt. wyglądu dodatkowych przezroczystych kości do Odlotowego Wyścigu. GFP przez brak normalnej komunkacji tracicie klientów i wspierających.
Jak otrzymamy próbki, to je pokażemy. Nie mamy żadnego interesu, w trzymaniu ich dla siebie.

Niniejszy informuję, że własnie teraz, rozpoczynamy przerwę świąteczną. Na forum wrócimy po nowym roku.
Wszystkiego najlepszego!
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Awatar użytkownika
Zaan84
Posty: 481
Rejestracja: 16 wrz 2015, 15:14
Has thanked: 18 times
Been thanked: 116 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Zaan84 »

Czy Mage Wars w ogole zostanie wydane? Z tego co wyczytałem z regulaminu wspieram.to zbierający ma pół roku na realizację projektu, ktore w tym przypadu minęło w połowie grudnia. Wspierający mają prawo sie wycofać i żądać zwrotu pieniędzy co chyba ma miejsce. Tak wiec jezeli wycofa sie dosc osób to GFP moze uznac że wydaie gry jest nieoplacalne.
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

Trolliszcze pisze:Chłopaki z GFP w tym tygodniu miały premierę "Najeźdźców z północy" i siedzą po nocach, rozwiązując problemy z przesyłkami, żeby każdy zdążył dostać pod choinkę... Więc pisanie, że sobie zrobili przedwczesny urlop, jest lekko przesadzone ;)
Ja wszystko rozumiem. ALE skoro inni mogą to czemu nie GFP? Póki co, na mojej liście 'Z tymi wydawcami nie współpracuję' znajdują się tylko Badger's Nest i Asynchron, ale przyznam, że GFP robi wszystko, żeby na tej liście również się znaleźć. Żeby sprawa była jasna - ja nie muszę mieć NP przed Świętami. Ba! Nie muszę mieć ich nawet przed Nowym Rokiem, naprawdę mam w co grać. Mało tego, jakby GFP mi odpowiedziało, że mają kocioł i najzwyczajniej w świecie jest im przykro, że coś do kogoś nie dotrze, odpisałbym 'no problem, wyślijcie po Nowym Roku'. Ale nie. GFP woli podejście - olej tego i tamtego, może zapomną. Słabe. Turbosłabe.

Kocioł czy urlop, do klienta zawsze trzeba mieć odpowiednie podejście.
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4784
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1040 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Trolliszcze »

Zakładasz, że zobaczyli Twoją ksywkę i specjalnie olali, bo Cię nie lubią?
A gdzie się z nimi kontaktowałeś? Tutaj?
Awatar użytkownika
konrad.rymczak
Posty: 998
Rejestracja: 26 cze 2016, 14:09
Has thanked: 173 times
Been thanked: 48 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: konrad.rymczak »

Szaweł pisze: Ale nie. GFP woli podejście - olej tego i tamtego, może zapomną. Słabe. Turbosłabe.

Kocioł czy urlop, do klienta zawsze trzeba mieć odpowiednie podejście.
Ale czy kontaktujesz się z GFP zgodnie z zaleceniami w kampanii?

Zauważyłem, że komunikacja się poprawiła od kiedy korzystam z maila przypisanego do projektu lub wiadomości na wspieram. Sam kiedyś pisałem PW/FB/główny mail i w sumie nic dziwnego, że czasem nie odpisali ;)
Kupię: Eclipse 2nd - Galactic Counselor
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

Trolliszcze pisze:Zakładasz, że zobaczyli Twoją ksywkę i specjalnie olali, bo Cię nie lubią?
A gdzie się z nimi kontaktowałeś? Tutaj?
OMG, Trolliszcze, nie trolluj proszę. Czy ja napisałem, że mnie olewają bo mnie nie lubią? Olali mnie jak i parę innych osób z tego co widzę po komentarzach. Tak, kontaktowałem się z nimi tutaj. Tutaj rozmawiam z nimi o projekcie via forum, tutaj opowiadają nam o nim, tutaj komunikują się z nami. Tak, jakoś tak przyszło mi do głowy, że również tutaj potrafią odpowiedzieć na PW.
konrad.rymczak pisze:Ale czy kontaktujesz się z GFP zgodnie z zaleceniami w kampanii?

Zauważyłem, że komunikacja się poprawiła od kiedy korzystam z maila przypisanego do projektu lub wiadomości na wspieram. Sam kiedyś pisałem PW/FB/główny mail i w sumie nic dziwnego, że czasem nie odpisali ;)
Zgodnie z jakimi zaleceniami? Z wczorajszego wieczora? Wybacz, ale nie podróżuję w czasie i kiedy wysyłałem zapytanie na PW nie było jeszcze takowych zaleceń. Teraz są i teraz wiem, wcześniej nie było i byłoby miło, gdyby mi odpowiedziano. Kończę temat, bo nic i nikt mnie nie przekona, że olewanie klienta jest dobre i że to klient jest dla wydawcy a nie na odwrót. Widać jestem z czasów innej wolnorynkowości. A może muszę założyć krawat, to będę mniej awanturujący się...
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4784
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1040 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Trolliszcze »

Szaweł pisze:
Trolliszcze pisze:Zakładasz, że zobaczyli Twoją ksywkę i specjalnie olali, bo Cię nie lubią?
A gdzie się z nimi kontaktowałeś? Tutaj?
OMG, Trolliszcze, nie trolluj proszę. Czy ja napisałem, że mnie olewają bo mnie nie lubią? Olali mnie jak i parę innych osób z tego co widzę po komentarzach. Tak, kontaktowałem się z nimi tutaj. Tutaj rozmawiam z nimi o projekcie via forum, tutaj opowiadają nam o nim, tutaj komunikują się z nami. Tak, jakoś tak przyszło mi do głowy, że również tutaj potrafią odpowiedzieć na PW.
Wielokrotnie pisali - tu i nie tylko - żeby w sprawach kampanii kontaktować się albo pod kampanią na wspieram.to, albo na dedykowanym mailu. Krótko mówiąc, sam jesteś sobie winien, a narzekasz... No, my wyruszamy w podróż - wesołych świąt!
Awatar użytkownika
konrad.rymczak
Posty: 998
Rejestracja: 26 cze 2016, 14:09
Has thanked: 173 times
Been thanked: 48 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: konrad.rymczak »

konrad.rymczak pisze:Wybacz, ale nie podróżuję w czasie i kiedy wysyłałem zapytanie na PW nie było jeszcze takowych zaleceń. Teraz są i teraz wiem, wcześniej nie było i byłoby miło, gdyby mi odpowiedziano.
Wiesz, jak kupuję coś w sklepie i mam problem z produktem to zgłaszam problem w sklepie - nie na forum (a większość sklepów ma konto na forum) ;)

Podobnie ze wspieram.to - jak mam problem i nie widzę maila kontaktowego to piszę PW na wspieram, nie na forum.

Chyba, że pisałeś PW na wspieram - to fakt, powinni odpisać!
Kupię: Eclipse 2nd - Galactic Counselor
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

konrad.rymczak pisze:
konrad.rymczak pisze:Wybacz, ale nie podróżuję w czasie i kiedy wysyłałem zapytanie na PW nie było jeszcze takowych zaleceń. Teraz są i teraz wiem, wcześniej nie było i byłoby miło, gdyby mi odpowiedziano.
Wiesz, jak kupuję coś w sklepie i mam problem z produktem to zgłaszam problem w sklepie - nie na forum (a większość sklepów ma konto na forum) ;)

Podobnie ze wspieram.to - jak mam problem i nie widzę maila kontaktowego to piszę PW na wspieram, nie na forum.

Chyba, że pisałeś PW na wspieram - to fakt, powinni odpisać!
OMG. Ale ja nie mam problemu z produktem. Czemu jest to tak ciężko zrozumieć. Nie mam problemu z samą grą, bo jej nie mam. Nie mam problemu z wysyłką bo też jej nie mam ;), nie mam problemu z terminowością, bo jak już powtarzałem nie muszę, ba nie zagram w nią nawet jak dojdzie, bo nie będę miał czasu zaznajomić się z instrukcją... mało. JA NIE MIAŁEM ŻADNEGO PROBLEMU do momentu, w którym zostałem olany. To jedyny problem. Nie gra, wysyłka, czas. Podejście. TYLKO I WYŁĄCZNIE podejście. A o nim akurat dyskutuję na forum, gdyż na właśnie tym forum mój właśnie powstały problem się udziela i na forum się... uwaga... dyskutuje, co niniejszym czynię.

Udzielam się na forum, na którym ustanowiono zasadę kolorowania postów, które mają być żartem, ironią (co pomaga na tymże forum uniknąć niepotrzebnych dyskusji) co też uczynię poniżej.

Reasumując - nie boli mnie nic, prócz braku odpowiedzi. Nie wiem, jakoś widać inaczej mnie wychowywano i mimo, iż mam służbowego maila potrafię odpowiedzieć ludziom na skype'ie, whatsuppie, viberze, gg i gdziekolwiek sobie jeszcze wymyślicie. Staram się pomagać starszym, nie spóźniać się i odpowiadć na wszystkie zapytania - widać jest to nienormalne i to ja nie mieszczę się w normach społecznych. Przepraszam. Wina moich rodziców. Przekażę im uwagi przy wigilijnym stole ;) :P
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
konrad.rymczak
Posty: 998
Rejestracja: 26 cze 2016, 14:09
Has thanked: 173 times
Been thanked: 48 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: konrad.rymczak »

Jasne ;) Tylko GFP zaznaczało wiele razy - nie załatwia kwestii związanych z "produktem" (reklamacje, płatności, zwroty, itd) przez forum. Czemu tego nie uszanować? ;) Pisząc zapytanie o "produkt" przez PW na forum GFP zostało olane. To jedyny problem. Nie Twój post. Podejście. TYLKO I WYŁĄCZNIE podejście.
Kupię: Eclipse 2nd - Galactic Counselor
Awatar użytkownika
Olgierdd
Posty: 1836
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 81 times
Been thanked: 92 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Olgierdd »

Szaweł, skoro nie zależy Ci na terminach, wysyłce, grze itp. ani nawet na tym co Ci odpiszą, to po co wszczynasz awanturę przez kilka postów?
Też korespondowałem z GFP, czekałem, przypominałem się i w końcu dostałem odpowiedź, podziękowałem i sprawa zamknięta. GFP to nie korpo w których sekretarki mają swoje sekretarki i działającą 24/7 infolinię.

Więc pytam jeszcze raz? Po co to robisz? W dodatku dzień przed Wigilią :roll:
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

konrad.rymczak pisze:Jasne ;) Tylko GFP zaznaczało wiele razy - nie załatwia kwestii związanych z "produktem" (reklamacje, płatności, zwroty, itd) przez forum. Czemu tego nie uszanować? ;) Pisząc zapytanie o "produkt" przez PW na forum GFP zostało olane. To jedyny problem. Nie Twój post. Podejście. TYLKO I WYŁĄCZNIE podejście.
W punkt. Jeśli pisali, to przeoczyłem, przepraszam (tak, potrafię).
Olgierdd pisze:Szaweł, skoro nie zależy Ci na terminach, wysyłce, grze itp. ani nawet na tym co Ci odpiszą, to po co wszczynasz awanturę przez kilka postów?
Też korespondowałem z GFP, czekałem, przypominałem się i w końcu dostałem odpowiedź, podziękowałem i sprawa zamknięta. GFP to nie korpo w których sekretarki mają swoje sekretarki i działającą 24/7 infolinię.

Więc pytam jeszcze raz? Po co to robisz? W dodatku dzień przed Wigilią :roll:
Po pierwsze nie wszczynam awantury tylko informuję, że nieładnie się ktoś wobec mnie zachował. Ludzie odpisują więc im odpowiadam. Nie myl pojęć, jest to dyskusja. Nie zależy mi na terminie, zależy mi na tym, żeby nie powodować większych problemów. Wyjeżdżam na Święta i nie chcę, żeby przesyłka dotarła do mojego paczkomatu w np. środę i w piątek ruszyła w drogę powrotną. Dlatego spytałem co zacz, nie uzyskałem odpowiedzi co uważam, za zachowanie niegodne więc je skomentowałem... no i się zaczęło. Mam prawo do dyskusji, mam prawo do własnego zdania, ba, mam prawo do posiadania prawa. Przeszkadza Ci to?

I nie rób ze mnie Grincha, proszę. Słabe.
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
everan
Posty: 364
Rejestracja: 19 wrz 2007, 13:33
Has thanked: 90 times
Been thanked: 117 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: everan »

Ja koresponduję z GFP od drugiego grudnia przez PW na forum; i tak, wcześniej pisałem na skrzynkę podaną na wspieram.to, tyle tylko, że nikt tam raczył odpowiadać, więc te smuty o właściwych kanałach komunikacji to chyba najnowsza taktyka unikowa. Tutaj, na PW, też niewiele lepiej; niczego przez prawie miesiąc się nie dowiedziałem, same "aha ok to zapytamy w magazynie", "sprawdzę w systemie" i cisza. I jak ktoś pisał wyżej: nie chodzi nawet o sam fakt opóźnień, tylko o żenującą jakość komunikacji. GFP = Grubo Frajerze Poczekasz.

Co do utyskiwiań na psucie świąt, nie rozumiem, spojrzałem w kalendarz GFP i to dopiero za pół roku :D
Moje sekretne imię voodoo to Papa Shango. Błogosławię każdy wątek, w którym się pojawię... ale jeden błogosławię najbardziej.
Awatar użytkownika
hsiale
Posty: 1263
Rejestracja: 14 paź 2012, 20:08
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: hsiale »

Trolliszcze pisze:Wielokrotnie pisali - tu i nie tylko - żeby w sprawach kampanii kontaktować się albo pod kampanią na wspieram.to, albo na dedykowanym mailu.
Próbowałem na początku używać dedykowanego maila. Po wysłaniu miły automat odpowiadał, że z powodu dużej ilości maili odpowiedź może zająć do 3 dni. Mijały 4 dni, wysyłałem kolejnego maila, automat odpowiadał tak samo, w końcu stwierdziłem że to nie działa i zacząłem próbować innych metod.

Wnioski (po dwóch miesiącach doświadczeń):
- prywatne wiadomości na forum działają dużo lepiej niż maile, ale ciągle w kratkę,
- publiczne narzekanie w tym wątku działa najlepiej ze wszystkiego co próbowałem, jedyna metoda ze skutecznością ponad 50%.

A koszulek pewnie jeszcze dłuższy czas nie zobaczę, wprawdzie po dzisiejszym narzekaniu dostałem kolejną wiadomość że podbijają temat u producenta, ale skoro do Nowego Roku będą offline, to przez najbliższy tydzień producenta nikt nie będzie cisnął więc pewnie nic nie zrobi.
ODPOWIEDZ