A Dog's Life

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
amras
Posty: 107
Rejestracja: 18 gru 2014, 19:16
Kontakt:

A Dog's Life

Post autor: amras »

Gracze wcielają się w psy, a ich zadaniem jest znalezienie 3 kości i odniesienie ich do legowiska. Jednym z zelementów gry są żetony sikania :D Przyjemna gra rodzinna, głównie dla dzieciaków, ze względu na figurki psów. Słyszałem pogłoski o planach wydania w PL.

Obrazek

BGG

Recenzja na Polterze
Recenzja na Przystanku Planszówka
Recenzja na Gram bez prądu
Awatar użytkownika
Wothan
Posty: 525
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:11
Lokalizacja: Mazury
Has thanked: 6 times
Been thanked: 16 times

Re: A Dog's Life

Post autor: Wothan »

Widziałem na fotach, że Sharp Games prezentują tę grę na swoich spotkaniach. Może coś to oznacza ;)
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: A Dog's Life

Post autor: Marx »

Wystarczy zerknąć na recenzje ;-)
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Aville
Posty: 254
Rejestracja: 04 paź 2016, 09:19
Been thanked: 4 times

Re: A Dog's Life

Post autor: Aville »

Powiem tak... walnięcie bardzo rasowych psów (i to takich dość "pretensjonalnych", typu strzyżony wystawowo pudel) do gry o bezdomnych psach budzi we mnie niesmak i nijak nie współgra z wypowiedziami autorów zachęcającymi do adopcji schroniskowców.
ODPOWIEDZ