[Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
bogas
Posty: 2806
Rejestracja: 29 paź 2006, 00:17
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Has thanked: 361 times
Been thanked: 639 times

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: bogas »

mst pisze:No to ja w Mesopotamię też b.chętnie zagram. A ponieważ oprócz Utopii jestem jeszcze umówiony na Expedition z draco (gra W.Kramera - max.6 uczestników czyli jeszcze 4 miejsca do wzięcia :) ) to na nic więcej już się nie umawiam (ale oczywiście mam nadzieję, że jeszcze w coś uda się zagrać :) ).
Np. w Reef Encountera ;) Ech ten odwieczny problem Pionkowych spotkań: mnóstwo świetnych ludzi, mnóstwo świetnych gier i tylko czasu jak na lekarstwo. Na szczęście jest jeszcze niedziela :D
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: mst »

bogas pisze:Np. w Reef Encountera ;)
Na przykład. :D
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: jax »

ehhhh.. szczesliwy ze mnie czlowiek :D
nie planuje zadnych konkursow, zawodow, wyscigow, turniejow,
nie mam zadnych ustawionych partii kompletnie w nic :D
zadnych wielogodzinnych gier, nic
pelen luz i totalna swoboda, pozwoli mi sie to w pelni i spontanicznie nacieszyc Pionkiem, jego atmosfera, pogadac, dosiasc sie gdzies znienacka, poznac cos ciekawego.. super :D
spakuje tylko Acquire i w droge!
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
trzewik

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: trzewik »

1. Zaktualizowałem listę gier na pierwszej stronie tego tematu.
2. Gdybyście byli tak mili i podpisali swoje gry, byłoby to wielkim ułatwieniem. Wystarczy malutka karteczka (2cmx3cm) przylepiona w rogu taśmą klejącą biurową. Dzieki temu, gdy ktoś bedzie chcial zagrac w jakas gre, bedzie wiedzial kogo szukac do pomocy (kto jej jej wlascicielem).
Awatar użytkownika
bazik
Posty: 2407
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: bazik »

tylko jedna prosba: na ostatnim pionku mialem gry w zamknietej torbie, w innym rogu sali niz stol z grami. po fakcie okazalo sie ze ktos te torbe otworzyl, wyjal santy ano, i nie odlozyl na miejsce, tylko znalazo sie na stole glownym (o czym nie mialem pojecia wiec zalozylem ze zgubilem). a prosba: z zamknietych toreb gier nie wyjmujemy. dziekuje.
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: Pancho »

jax pisze:pelen luz i totalna swoboda, pozwoli mi sie to w pelni i spontanicznie nacieszyc Pionkiem, jego atmosfera, pogadac, dosiasc sie gdzies znienacka, poznac cos ciekawego.. super :
Skończy się, że przyjedziesz, połazisz i w nic nie zagrasz :D
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: jax »

Pancho pisze:
jax pisze:pelen luz i totalna swoboda, pozwoli mi sie to w pelni i spontanicznie nacieszyc Pionkiem, jego atmosfera, pogadac, dosiasc sie gdzies znienacka, poznac cos ciekawego.. super :
Skończy się, że przyjedziesz, połazisz i w nic nie zagrasz :D
to byloby wziecie przykladu z guru don_simona :D w ostatni piatek tak prawie wyszlo (no, draco wciagnal go w swoje prototypy :) )
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
Klos
Posty: 1065
Rejestracja: 29 wrz 2007, 22:28
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: Klos »

jax pisze:to byloby wziecie przykladu z guru don_simona :D w ostatni piatek tak prawie wyszlo (no, draco wciagnal go w swoje prototypy :) )
Zeby tylko ostatni piatek ;-) Sporo wizyt don_simona i w piatki i we wtorki konczy sie poogladaniem, pokomentowaniem i pogadaniem i pojsciem sobie ;-)
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: mst »

Prawdziwy koneser z niego. :wink:
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
Awatar użytkownika
dasilwa
Posty: 1128
Rejestracja: 18 maja 2005, 18:33
Lokalizacja: Stolica
Been thanked: 1 time

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: dasilwa »

Pancho ja też nie jestem ustawiony na żadną grę, jedynie na Carrom w niedziele, więc jakby co to ja z Jaxem zagram w coś :wink:
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: jax »

dasilwa pisze:Pancho ja też nie jestem ustawiony na żadną grę, jedynie na Carrom w niedziele, więc jakby co to ja z Jaxem zagram w coś :wink:
o, dzieki za ten odruch litosci, a juz sie zaczalem bac ze moze naprawde bede sie nudzil :)
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: Pancho »

dasilwa pisze:Pancho ja też nie jestem ustawiony na żadną grę, jedynie na Carrom w niedziele, więc jakby co to ja z Jaxem zagram w coś :wink:
I znowu będą mówić, że Warszawka sama się bawi :)
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: Don Simon »

bazik pisze:tylko jedna prosba: na ostatnim pionku mialem gry w zamknietej torbie, w innym rogu sali niz stol z grami. po fakcie okazalo sie ze ktos te torbe otworzyl, wyjal santy ano, i nie odlozyl na miejsce, tylko znalazo sie na stole glownym (o czym nie mialem pojecia wiec zalozylem ze zgubilem).
To jeszcze nic. Ja odkrylem, ze ktos uszkodzil pudelko w moim Zombies!!! - caly rog porwany.
Klos pisze: Zeby tylko ostatni piatek ;-) Sporo wizyt don_simona i w piatki i we wtorki konczy sie poogladaniem, pokomentowaniem i pogadaniem i pojsciem sobie ;-)
Rzeczywiscie jakos tak sie ostatnio sklada - jestem zbyt zmeczony, by w cos grac. Ale za to zniechecam innych do grania, dzieki czemu robi sie ciekawe kolko dyskusyjne :-)... A Roberta gry to sam zaproponowalem, zeby nie bylo, ze nie chce dac czegos od siebie.
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
ja_n
Recenzent
Posty: 2303
Rejestracja: 28 lip 2004, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: ja_n »

Pancho pisze:I znowu będą mówić, że Warszawka sama się bawi :)
No to ja z nimi zagram jeszcze. Ja to z Poznania w zasadzie jestem :P
Awatar użytkownika
Squirrel
Posty: 414
Rejestracja: 07 wrz 2007, 16:42

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: Squirrel »

A poznańskie dziewczyny straszyły swoim przyjazdem na poprzedniego Pionka i niestety nic z tego nie wyszło -> za to tym razem będziemy dwie :) postanowiłyśmy pojawiać się na kolejnych edycjach w stopniowo zwiększającej się liczbie co byście szoku nie przeżyli ;)
Awatar użytkownika
Jarek B.
Posty: 148
Rejestracja: 17 wrz 2007, 08:28
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 10 times

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: Jarek B. »

Al pisze:Czyli 4 partyjki już zaklepane :-)
Torres, Ostia, Utopia i Mesopotamia :-)
Teraz jeszcze tylko zgrać timing wszystkich uczestników :-/
Al, mam nadzieję, że uwzględniasz mnie w składzie na Mesopotamię :)
Będę niestety tylko w sobotę, wywieram więc presję na rozgrywkę tego właśnie dnia ;)
Awatar użytkownika
cezner
Posty: 3080
Rejestracja: 30 wrz 2005, 20:26
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 8 times
Been thanked: 91 times

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: cezner »

Zadam może i głupie pytanie, ale nigdzie nie znalazłem tej informacji. Zaczynamy jak zwykle od 10 rano?
Awatar użytkownika
Al
Posty: 560
Rejestracja: 01 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: Wodzisław Śl. ( Gorzyce )

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: Al »

Jarek B. pisze:
Al pisze:Czyli 4 partyjki już zaklepane :-)
Torres, Ostia, Utopia i Mesopotamia :-)
Teraz jeszcze tylko zgrać timing wszystkich uczestników :-/
Al, mam nadzieję, że uwzględniasz mnie w składzie na Mesopotamię :)
Będę niestety tylko w sobotę, wywieram więc presję na rozgrywkę tego właśnie dnia ;)
Jarek, to dla Ciebie otwarłem właśnie moją Mezopotamię ;-)

Jak mogłeś pomyśleć, że zapomniałem o Tobie ;-)
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: draco »

Don Simon pisze: robi sie ciekawe kolko dyskusyjne :-)
Powiedz wprost, że nie chciało Ci się grać, więc słuchałeś opinii innych na temat gier, aby mieć co mówić w Games Fanatic. :twisted:
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: Don Simon »

draco pisze: Powiedz wprost, że nie chciało Ci się grać, więc słuchałeś opinii innych na temat gier, aby mieć co mówić w Games Fanatic. :twisted:
Obiecuje w takim razie wiecej nie miec czasu na dyskusje...rowniez te o prototypach 8)
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
Earl_MW
Posty: 272
Rejestracja: 20 gru 2006, 13:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: Earl_MW »

Cóż, ja tam żyłem w naiwnym przeświadczeniu, że wystarczy, że jadę, a współgracze i gry sami się znajdą. A tu proszę, wychodzi na to, że nie pozaklepywałem się zawczasu i teraz będę skazany na towarzystwo zgniłej Warsiawki, ojojoj, cóż za plama na honorze, proszę, nie wydajcie mnie :twisted:

Earl
Awatar użytkownika
macike
Posty: 2308
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:24
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: macike »

Earl_MW pisze:Cóż, ja tam żyłem w naiwnym przeświadczeniu, że wystarczy, że jadę, a współgracze i gry sami się znajdą. A tu proszę, wychodzi na to, że nie pozaklepywałem się zawczasu i teraz będę skazany na towarzystwo zgniłej Warsiawki, ojojoj, cóż za plama na honorze, proszę, nie wydajcie mnie
Coś w tym jest. Ostatnio się nie poumawiałem i grałem praktycznie tylko ze "zgniłą Warsiawką". Mnie tam się podobało. :)
Si vis pacem, para bellum.
Gratislavia - wrocławski festiwal gier planszowych
trzewik

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: trzewik »

Pomarańczowe Koszulki są zwarte i gotowe do gry z wszystkimi rozsądnymi ludźmi, którzy mają tyle oleju w głowie, by wiedzieć, że umawianie się na gry przed Pionkiem jest mocno utopijnym zajęciem :D

Tak, Pionek zaczyna sie o 10tej.
Awatar użytkownika
westwood
Posty: 432
Rejestracja: 04 gru 2007, 02:45
Lokalizacja: Kraków

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: westwood »

Earl_MW pisze:Cóż, ja tam żyłem w naiwnym przeświadczeniu, że wystarczy, że jadę, a współgracze i gry sami się znajdą. A tu proszę, wychodzi na to, że nie pozaklepywałem się zawczasu i teraz będę skazany na towarzystwo zgniłej Warsiawki, ojojoj, cóż za plama na honorze, proszę, nie wydajcie mnie :twisted:

Earl
Spoko, możesz tez liczyć na słodki Krakówek :)
Ja ze swej strony mówię wszelkim ustawkom moje stanowcze: ee tam! To ma być spontaniczna impreza, a nie jakieś tam granie według harmonogramu :mrgreen:
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: [Gliwice] PIONEK VII - 7/8 Czerwca!

Post autor: mst »

trzewik pisze:umawianie się na gry przed Pionkiem jest mocno utopijnym zajęciem :D
Uff, czyli, że przynajmniej w Utopię powinno mi się udać zagrać. :wink:
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
ODPOWIEDZ