Euro z klimatem dla dwojga

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
wisza94
Posty: 28
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:25

Re: Euro z klimatem dla dwojga

Post autor: wisza94 »

bukimi pisze:Polecam Myrmes - klimatyczna gra o życiu mrówek w mrowisku. Ładne komponenty (plastikowe mróweczki), wszystkie akcje spójne z tematyką.
Do tego dobrze chodzi w każdym gronie 2-4 osób i wymaga pewnego kombinowania. Z doświadczenia widzę, że podoba się wymagającym euro-graczom.
O to wygląda na grę idealnie pasującą do mnie. Niestety nigdzie nie jest dostępna :(
mångata
Posty: 45
Rejestracja: 31 sie 2016, 16:04

Re: Euro z klimatem dla dwojga

Post autor: mångata »

Jak Ci bardzo zależy to mogę Ci kupić tę grę w Berlinie, a następnie wysłać, kiedy będę w Polsce (czyli za tydzień): https://boardgamegeek.com/geekmarket/product/1004053

To najtańsza oferta na BGG, poza tym z możliwością odbioru osobistego.

A od siebie polecę Pupile i Troyes.
Wontzki
Posty: 284
Rejestracja: 04 maja 2016, 07:45
Kontakt:

Re: Euro z klimatem dla dwojga

Post autor: Wontzki »

Nikt nie wymienia Scythe? Toż to idealny kandydat dla Pana prowadzącego ;)
Big Bad Dice - odwiedź nasz portal dotyczący gier planszowych, komputerowych oraz fantastyki
Subskrybuj nasz kanał na YouTube - powoli rozwijamy nasz kanał na YouTube - wspomóż nas i zostaw komentarz oraz subskrypcję
wisza94
Posty: 28
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:25

Re: Euro z klimatem dla dwojga

Post autor: wisza94 »

mångata pisze:Jak Ci bardzo zależy to mogę Ci kupić tę grę w Berlinie, a następnie wysłać, kiedy będę w Polsce (czyli za tydzień): https://boardgamegeek.com/geekmarket/product/1004053

To najtańsza oferta na BGG, poza tym z możliwością odbioru osobistego.

A od siebie polecę Pupile i Troyes.
Dzięki, teraz niestety nie mam takich funduszy, ale będę wypatrywać używane. Troyes mam i jest strasznie suche, a nad Pupilami się zastanawiam :)
Awatar użytkownika
bukimi
Posty: 925
Rejestracja: 08 mar 2013, 10:02
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Euro z klimatem dla dwojga

Post autor: bukimi »

wisza94 pisze:
bukimi pisze:Polecam Myrmes - klimatyczna gra o życiu mrówek w mrowisku. Ładne komponenty (plastikowe mróweczki), wszystkie akcje spójne z tematyką.
Do tego dobrze chodzi w każdym gronie 2-4 osób i wymaga pewnego kombinowania. Z doświadczenia widzę, że podoba się wymagającym euro-graczom.
O to wygląda na grę idealnie pasującą do mnie. Niestety nigdzie nie jest dostępna :(
Faktycznie... Jak ja kupowałem to było tego pełno i to w niższej cenie :|
Możesz się rozejrzeć na rynkach zagranicznych - gra jest całkowicie niezależna językowo, więc możesz chcieć zakupić wersję sprowadzoną. Znajomi tak sprowadzali np. Carcassonne i są zadowoleni z decyzji.
Najłatwiej jeśli ma się znajomych lub rodzinę w innym kraju. Mam nadzieję, że uda Ci się zdobyć, bo zdecydowanie warto.

Możesz tez sprawdzić czy ta oferta aktualna: http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... lit=myrmes
Moja kolekcja na BGG (stan posiadania, na sprzedaż, oceny i komentarze): >KLIK<
Polecam transakcje z: Karioka, Voronwe, Deninis, Razul, Chaaber, cyberowca, tiamat997, syfon, joanna_kozlowska6, ArniK, GaGacek
Moje gry solo na Excela (w kodzie VBA): >KLIK<
ODPOWIEDZ