Warhammer Invasion - Battle packi - Gdzie kupić?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
eucharystiusz
Posty: 22
Rejestracja: 02 mar 2015, 14:56

Warhammer Invasion - Battle packi - Gdzie kupić?

Post autor: eucharystiusz »

Witam,

wpadłem ostatnio na pomysł dokupienia brakujących Battle packów do Angielskiej wersji WARHAMMER INVASION LCG.
Przejrzałem sporą ilość sklepów internetowych, zajrzałem na i-szopa no i wyszło, że jedynymi sklepami, które mają w ofercie te battlepacki są : Planszak oraz Morgad.
Z żadnego z nich nie korzystałem. o ile w Morgadzie niektóre są dostępne hipotetycznie od ręki ( wysyłka 2-3 dni ) o tyle w Planszaku trzeba czekać ( 3-5 dni ).
Chciałem się zapytać czy tylko te dwa sklepy mają na stanie/są w stanie zdobyć battlepacki kiedy żaden inny sklep nie ma nawet sztuki na stanie?
Czy to nie jest przypadkiem tak, że battlepacki są zaznaczone jako dostępne po czym sprzedawca dopiero zaczyna pytać dostawców czy mają ten produkt?
A może ktoś z was zna dobre miejsce/sklep w którym można zakupić/zamówić brakujące battlepacki?
Znam całą sytuację z FFG i Games Workshop dlatego nie mam ochoty zamrażać pieniędzy w sklepie który finalnie i tak nie zdobędzie battlepacków.

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

pozdrawiam
mångata
Posty: 45
Rejestracja: 31 sie 2016, 16:04

Re: Warhammer Invasion - Battle packi - Gdzie kupić?

Post autor: mångata »

Nie prościej byłoby napisać bezpośrednio do wymienionych przez Ciebie sklepów?

Możliwe, że produkt jest w ofercie sklepu internetowego, ale fizycznie go nie ma. Miałem podobną sytuację z Pupilami Podziemi. Mimo informacji na stronie świadczącej o dostępności danego tego tytułu, okazywało się, zazwyczaj po kontakcie mailowym, że status gry na stronie nie został zaktualizowany i gry nie da się już kupić.
ODPOWIEDZ