[POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Pjaj »

Squirrel pisze:
edrache pisze:może gdybym był dziewczyną ;)
rymowane hasła zapadają w pamięć + osobiście prędzej zagadałabym do kogoś w koszulce AJ LOWE GRY PLANSZOWE niż do kogoś z: jestem twardzielem - gram w planszówki! :D

PLANSZOMANIAK POZNAŃSKI też b.fajne ale mało propagandowe

zeby nie bylo ze nic nie napisalam: granie w planszówki nie powoduje raka i chorób serca :wink:
Osobiście jestem zdania, że jakiekolwiek koszulki w bardzo niewielkim stopniu skłonią kogokolwiek do podejścia i zagadania o planszówki. Raczej zaintryguje kogoś temat planszówek i wejdzie na stronę gramajdy. Dlatego też ja bym raczej unikał jakiś takich dosłownych i nieco nachalnych - mimo że dowcipnych - sloganów reklamowych, bo nie uważam, żeby był to najlepszy sposób zachęcenia kogoś do zajrzenia na stronę.

Przyłączam się też do zdania chłopaków, że tekst AJ LOWE GRY PLANSZOWE mimo świetnego brzmienia nie do końca nadaje się do funkcji propagującej. Pewnie ktoś się uśmiechnie, ale to wszystko podobnie jak na widok koszulki KOCHAM PIWO.
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: rokter »

zrobiłem tak na szybko kilka kolejnych propozycji napisów na koszulki w power poincie (grafikiem nie jestem, więc patrzcie na to raczej jak na wstępne idee, które Marek mógłby pięknie doszlifować ;-) )

TU ZOBACZYCIE POMYSŁY NA KOSZULKI:
http://picasaweb.google.pl/kalugabartos ... iPlanszowe

jak łatwo się zorientować, nie wszędzie pojawia się Cyryl... robiąc te szkice zauważyłem, że Cyryl, choć przecudowny, osobom postronnym z grami planszowymi się raczej nie skojarzy, a mógłby niechcący utwierdzić kogoś w przekonaniu, że planszówki to jednak rozrywka dla dzieci (jakby nie patrzeć, nasz kochany Cyryl dla niewtajemniczonych jest tylko kolorową wiewiórką/stworkiem/pokemonem). Ale to tylko takie moje spostrzeżenie, którego być może nie będziecie podzielać...
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
cannehal
Posty: 323
Rejestracja: 04 paź 2007, 20:30
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: cannehal »

rokter: cieszę się, że nie byłem pierwszy. Chociaż osobiście bardzo lubię wiewiórki, to jednak uważam, że Cyryl jak i inne mogące się pojawić maskotki nie powinien pojawić się na koszulkach. Powinny być wolne od wszelkich innych stworzeń/roślin/bytów nie dotyczących planszówek. Grafika jak najbardziej, ale dotycząca gier.

Co do twoich pomysłów to kilka jest świetnych:

"uwaga, gry planszowe uzależniają"
"dowal swojemu szefowi i odbierz od niego gratulacje. gram w planszówki"
"kocham wszystkie pozycje na stole. gram w planszówki" oraz
"spytaj czemu gram w planszówki?"

Pozdrawiam
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: edrache »

Skorzystam z wypowiedzi cannehala:
cannehal pisze:"dowal swojemu szefowi i odbierz od niego gratulacje. gram w planszówki"
"kocham wszystkie pozycje na stole. gram w planszówki"
Wg mnie lepiej po prostu się nie da :D IDEALNE teksty :!:

a jesli chodzi o "planszówki łączą pokolenia" to trochę przesadziłeś - za to można iść siedzieć ;)
Awatar użytkownika
Harun
Posty: 1103
Rejestracja: 21 sie 2006, 16:48
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 652 times
Been thanked: 528 times

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Harun »

Podoba mi się zestawienie ikony z koszulki roktera "Planszówki zbliżają ludzi" z jakimś tekstem. Można użyć tekstu:
- seksownego (lub jak kto woli obscenicznego) z BGG "Planszówki - zrób to na stole"
- samego linku www.gramajda.pl
- innego tekstu naszego autorstwa.
Tekst nie musi nawet wprost odwoływać się do słowa gra, planszowa, planszówka itp. Np zmieniając tekst roktera można użyć hasła "obalaj rządy. www.gramajda.pl"; "Mój punkt zwycięstwa www.... "negocjuj, buduj, niszcz www..." itp
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Pjaj »

Harun pisze: Tekst nie musi nawet wprost odwoływać się do słowa gra, planszowa, planszówka itp. Np zmieniając tekst roktera można użyć hasła "obalaj rządy. http://www.gramajda.pl"; "Mój punkt zwycięstwa http://www.... "negocjuj, buduj, niszcz http://www... itp
Pomysł Haruna bardzo mi się podoba - teksty nie wprost mogą być bardziej intrygujące niż samo odwołanie do gier planszowych, choć oczywiście dla niektórym mogą być za mało czytelne i nigdy na stronę nie zajrzą.

Jak na razie z wersji Haruna najbardziej przypadło mi do gustu: negocjuj, buduj, niszcz"
a z roktera oczywiście o pozycjach na stole :D
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: edrache »

Harun pisze:Podoba mi się zestawienie ikony z koszulki roktera "Planszówki zbliżają ludzi" z jakimś tekstem. Można użyć tekstu:
- seksownego (lub jak kto woli obscenicznego) z BGG "Planszówki - zrób to na stole"
- samego linku http://www.gramajda.pl
- innego tekstu naszego autorstwa.
Tekst nie musi nawet wprost odwoływać się do słowa gra, planszowa, planszówka itp. Np zmieniając tekst roktera można użyć hasła "obalaj rządy. http://www.gramajda.pl"; "Mój punkt zwycięstwa http://www.... "negocjuj, buduj, niszcz http://www... itp
To też jest świetny pomysł, ale pod warunkiem, że mielibyśmy kilka wersji koszulek. Chyba bardziej pasowałoby to na wlepki, czy inne akcje outdoor'owe.
Od jakiegoś czasu myślę nad zrobieniem strony internetowej dla niegeeków i taka reklama z adresem strony wyjaśniającej czym są planszówki byłaby świetna. Niestety przez dłuższy czas nie będę miał wolnej chwili na taki projekt :( Może w sierpniu na lub po "Mazurkonie".
Pjaj pisze:Pomysł Haruna bardzo mi się podoba - teksty nie wprost mogą być bardziej intrygujące niż samo odwołanie do gier planszowych, choć oczywiście dla niektórym mogą być za mało czytelne i nigdy na stronę nie zajrzą.
im mniej czytelne tym większa szansa, że zajrzą na stronę :) Jeżeli niezorientowani przeczytają tekst o grach planszowych to dadzą sobie spokój, bo nie interesują ich chińczyki i inne monopole. Takie jest moje zdanie :)
Awatar użytkownika
olimpia
Posty: 16
Rejestracja: 19 lut 2008, 17:55
Lokalizacja: Poznań/Kalisz

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: olimpia »

Rozmawiałam wczoraj z moim tatą odnośnie naszych haftowanych koszulek. Jeśli chodzi o termin, to mamy cały lipiec na to(ale im wcześniej tym lepiej) Chciałabym ,żebyśmy ustalili co chcemy do 3 lipca( ja 4 lipca będę w Kaliszu i będę mogla zobaczyć jak to wygląda), jeśli chodzi o wiewiórę czy też inne logo czy też napis.
Mnie niestety 7 lipca nie będzie na spotkaniu, będę mogła podać 8 lipca te wyhaftowane wzory koszulek komuś z Was wy sobie obejrzycie zastanowicie się czy się podoba.
Zrobienie takich koszulek zajmie jeden góra dwa dni. Mnie od 11 do końca lipca nie będzie także koordynacja tego wszystkiego będzie się musiał zająć ktoś z Was.( zakup, koszulek, przesłanie koszulek )

Wielkość haftu : tamborek duży ma średnice około 25 cm, tamborek mały około 12 cm
( haft będzie troszkę mniejszy od tamborka)
Możemy zrobić tak: z przodu duży napis wybrany z kolekcji Roktera lub z przodu małe logo( np.to z napisem planszówki łączą ludzi) i z tylu duży napis.( np z kolekcji ROktera LO gry planszowe VE)

Wstępnie proponuje wybrać jakiś projekt , mój tata to wyhaftuje zobaczycie jak to wygląda i wtedy możemy zakupić koszulki i wyhaftować.

Odnośnie koszulek to muszą być to koszulki dobrej jakości, np. koszulki typu polo lub T shirty dobrej jakości - żeby się dziury nie robiły. Koszulki najlepiej jednego koloru.

Rozmawiałam z Kasia i ona chce, żeby z tylu koszulki była adres strony internetowa z małym Cyrylem i z przodu jakiś duży napis.

Mi się osobiście podoba pomysł Roktera LO gry planszowe VE oraz projekt gram w planszówki – będzie on najlepiej rzucał się w oczy. Dłuższe teksty trzeba się liczyć z tym, że literki będą mniejsze , gdyż muszą się zmieścić w tamborku.Można wybrać też dwa projekty - dwa różne napisy.

Pozdrawiam
Robert (Harkonnen)
Posty: 106
Rejestracja: 15 kwie 2008, 22:14

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Robert (Harkonnen) »

Napisy rewelacja :)
A w poniedziałek było miło :)
Zresztą jak zwykle :)
'Uratować kogoś przed omyłką to podarować mu raj.' Frank Herbert "Diuna"
Awatar użytkownika
Longinus997
Posty: 266
Rejestracja: 14 gru 2007, 03:14
Lokalizacja: Poznaniec
Has thanked: 1 time

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Longinus997 »

Jestem za "lubię to robić na stole" albo "zrób to na stole" albo "kocham wszystkie pozycje na stole" i symbol pary grającej przy stole, generalnie żeby było z pieprzem.
Awatar użytkownika
Kmet
Posty: 169
Rejestracja: 12 wrz 2006, 11:04
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Kmet »

Longinus997 pisze:Jestem za "lubię to robić na stole" albo "zrób to na stole" albo "kocham wszystkie pozycje na stole" i symbol pary grającej przy stole, generalnie żeby było z pieprzem.
Od razu zobaczyłem sytuację :
młody geek przychodzi po młodą adeptkę planszówek do jej mieszkania w takiej koszulce i tłumaczy rodzicom, że zabiera ją na gry ;)


A może parafrazując Clintona:
"Planszówki głupcze !"
Awatar użytkownika
hamanu
Posty: 856
Rejestracja: 16 lis 2006, 14:19
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: hamanu »

To moze w koncu ktos zarzadzi glosowanie, bo nigdy sie nie dogadamy?


Ja jestem za tym, zeby byl sam tekst, bez rysunkow (czytelnosc).

Love gry planszove jest super ale uklad tekstu nieczytelny dla postronnych (sprawdzone na rodzinie).

Najbardziej przypadlo(wciaz w gronie rodzinnym) do gustu - Planszówki zbliżają ludzi.
"Jutro to dziś, tyle że jutro."
S. Mrożek
Awatar użytkownika
chaos_maker
Posty: 51
Rejestracja: 01 maja 2008, 18:15

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: chaos_maker »

"Przejdźmy od słów do czynów. Chciałbym powiedzieć kilka słów"

Skoro Ela mówi, że można dwie wersje to proponuję jakąś "męską" i jakąś "damską" wybrać równolegle.
Projekty prezesa są wyśmienite, a najlepsze jest to, że wszystkie prezentuje na osobniku męskim -czy ktoś sie zastanawiał jak geometria damska może zniekształcić napisy? proponuje to sprawdzić :P

wiem, że ten głos nie wnosi niczego do dyskusji, ale ..."ja tu siedzę z prawdziwą przyjemnością"....
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: mst »

rokter pisze:Panu, panie mst też będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie ;-)
No to podrzucę Wam jeszcze wersję minimalistyczną:

Zagrasz? ;-)
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
Awatar użytkownika
Squirrel
Posty: 414
Rejestracja: 07 wrz 2007, 16:42

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Squirrel »

Wiadomo że Cyryl jest totalnie niezwiązany z planszówkami i nie ma żadnego powodu żeby umieszczać go na koszulkach je propagujących. Tak jak gadałam z Elą jedyny sens umieszczania go gdziekolwiek to koło nazwy Gramajda jako "logo" - jednak i to niekoniecznie, bo gdyby zrobić na dużym tamborku (śr 25 cm) napis z kolekcji roktera, a na małym (śr 12 cm) adres strony to dodawanie loga zmniejszy napis i zrobi go mało czytelnym :( Wiec Cyrylowi dziekujemy ;) Na razie :twisted:

Co do napisów popieram żeby było z jajem a raczej ze stołem + ten znaczek z parą grającą jak na koszulce "planszówki zbliżają ludzi".
Najbardziej mi się widzi propozycja Haruna w wersji pierwszoosobowej - negocjuję, niszczę, buduję - gram w planszówki
Awatar użytkownika
Squirrel
Posty: 414
Rejestracja: 07 wrz 2007, 16:42

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Squirrel »

Kmet pisze: Od razu zobaczyłem sytuację :
młody geek przychodzi po młodą adeptkę planszówek do jej mieszkania w takiej koszulce i tłumaczy rodzicom, że zabiera ją na gry ;)
Przychodzę gdzieś kiedyś do przyszłych teściów z niewinnym uśmiechem na twarzy i napisem na koszulce: Najbardziej lubię na stole. Planszówki :lol:
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: rokter »

Harun pisze: Tekst nie musi nawet wprost odwoływać się do słowa gra, planszowa, planszówka itp. Np zmieniając tekst roktera można użyć hasła "obalaj rządy. http://www.gramajda.pl"; "Mój punkt zwycięstwa http://www.... "negocjuj, buduj, niszcz http://www... itp
Moim zdaniem - jesli zakładamy propagowanie planszówek - słowa "planszówki" czy "gry planszowe" pojawić się jednak muszą. Tym bardziej, że nasz adres strony www również nie sugeruje planszówkowego kontekstu.

Przykładowe porównanie dwóch sytuacji (przy założeniu, że nie mam pojęcia o wspólczesnych planszówkach):

1. Widzę na ulicy gościa z napisem na koszulce: Negocjuj, buduj, niszcz. http://www.gramajda.pl
Myślę sobie: gość lubi grać w gry komputerowe, pewnie po sieci, bo jest negocjowanie i adres www.

2. Widzę na ulicy gościa z napisem na koszulce: Negocjuj, buduj, niszcz. Graj w planszówki.
Myślę sobie: kurde, z Chińczyka tego nie pamiętam. Co to za jakieś nowe planszówki? Może sprawdzę...

p.s.
Nota bene myślę, że samo: "Negocjuj, buduj, niszcz" pasuje również do Monopolu, więc aż takim skrótem myślowym bym się raczej nie posługiwał ;-)

edrache pisze: Jeżeli niezorientowani przeczytają tekst o grach planszowych to dadzą sobie spokój, bo nie interesują ich chińczyki i inne monopole. Takie jest moje zdanie :)
No właśnie chodzi o to, że można na koszulce powiedzieć coś takiego, co wstrząśnie chińczykow-monopolowym sposobem postrzegania planszówek w Polsce (np. Obalam rządy, buduję katedry, zwlaczam zombich. Gram w planszówki."). Na coś takiego chińczykowy ignorant po prostu musi zareagować co najmniej zdziwieniem... a może i zainteresowaniem ;-)
hamanu pisze: Love gry planszove jest super ale uklad tekstu nieczytelny dla postronnych (sprawdzone na rodzinie).

Najbardziej przypadlo(wciaz w gronie rodzinnym) do gustu - Planszówki zbliżają ludzi.
Dla młodych ludzi układ LOVE jest raczej czytelny, natomiast starsi rzeczywiście mogą mieć problem, ale tu pojawia się pytanie, czy chcemy łapać wszystkie sroki za ogon i od razu uderzać do wszystkich (starszych i młodszych), czy na początek możemy założyć trochę skromniejsze cele ;-)

Jeśli założymy sobie, że uderzamy do wszystkich, siłą rzeczy napisy/grafiki będą musiały być bardziej zachowawcze, mniej zaczepne, mniej pieprzne i w ogóle "MNIEJ"... (tak jak spokojny motyw z hasłem: "Planszówki zbliżają ludzi", który na pewno w mojej rodzinie tez podobałby się najbardziej).

p.s.
Squirrel, kiedy wrzucisz nowe fotki? :-)
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
Harun
Posty: 1103
Rejestracja: 21 sie 2006, 16:48
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 652 times
Been thanked: 528 times

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Harun »

Widzisz rokterku, ja nie wierzę w propagowanie planszówek poprzez koszulki. Po prostu chciałbym mieć fajnego t-shirta. Dlatego dla mnie zbędny byłby nawet link do strony. Optymalna wydaje mi się opcja logo (stół z graczami) + fajny napis - wtajemniczeni już po samym logo będą wiedzieć o co chodzi. Ale ponieważ jestem wyjątkiem w dyskusji, więc do luźnych propozycji haseł dodałem link do strony gramajdy, aby zbliżyć moją propozycję do gustów innych współgraczy.
Awatar użytkownika
Squirrel
Posty: 414
Rejestracja: 07 wrz 2007, 16:42

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Squirrel »

rokter pisze: Squirrel, kiedy wrzucisz nowe fotki? :-)
Ciezko, mam zaległosci juz z paru spotkan wstecz i z grilla, ale w ten weekend sie postaram.
p.s. zapewne chodzi Ci o nowe kociaki z ostatniego poniedzialku ;)
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: rokter »

Harun pisze: Po prostu chciałbym mieć fajnego t-shirta.
Aaa tak lekko to nie ma... Albo fajny, hermetyczny i geekowy, albo propagujący, uniwersalny i kijowy :-)
Ja oczywiście wybieram to drugie - fajne to sobie w necie mogę kupić ;-)
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
Longinus997
Posty: 266
Rejestracja: 14 gru 2007, 03:14
Lokalizacja: Poznaniec
Has thanked: 1 time

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Longinus997 »

Harun pisze:Widzisz rokterku, ja nie wierzę w propagowanie planszówek poprzez koszulki. Po prostu chciałbym mieć fajnego t-shirta. Dlatego dla mnie zbędny byłby nawet link do strony. Optymalna wydaje mi się opcja logo (stół z graczami) + fajny napis - wtajemniczeni już po samym logo będą wiedzieć o co chodzi. Ale ponieważ jestem wyjątkiem w dyskusji, więc do luźnych propozycji haseł dodałem link do strony gramajdy, aby zbliżyć moją propozycję do gustów innych współgraczy.
nie jesteś wyjątkiem, podzielam twoje zdanie :)
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Pjaj »

Longinus997 pisze:
Harun pisze:Widzisz rokterku, ja nie wierzę w propagowanie planszówek poprzez koszulki. Po prostu chciałbym mieć fajnego t-shirta. Dlatego dla mnie zbędny byłby nawet link do strony. Optymalna wydaje mi się opcja logo (stół z graczami) + fajny napis - wtajemniczeni już po samym logo będą wiedzieć o co chodzi. Ale ponieważ jestem wyjątkiem w dyskusji, więc do luźnych propozycji haseł dodałem link do strony gramajdy, aby zbliżyć moją propozycję do gustów innych współgraczy.
nie jesteś wyjątkiem, podzielam twoje zdanie :)
Ja podobnie - może z lekkim odchyleniem w stronę propagowania, ale w konflikcie romantyzmu (fajna koszulka) z pozytywizmem (praca organiczna i edukacyjna) stoją bardziej po stronie tego pierwszego :) .
Awatar użytkownika
maczopikczo
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2008, 17:04
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: maczopikczo »

A można wtrącić swoje trzy grosze zza drzwi, ale z niezmienną chęcią przyjścia na spotkanie raz po raz?
nie jesteś wyjątkiem, podzielam twoje zdanie
- Ja też się z tym zgadzam. Promocja nie tylko polega na tym, żeby przekazać info, ale też (może przede wszystkim) na tym, żeby przyciągnąć wzrok czymś chwytliwym.

a przy okazji
TU ZOBACZYCIE POMYSŁY NA KOSZULKI:
http://picasaweb.google.pl/kalugabartos ... iPlanszowe
Czy wszyscy gracze muszą sobie wyrobić taką figurę, jak gość na zdjęciach, żeby koszulka dobrze wyglądała? :wink:
Pozdr.
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Pjaj »

maczopikczo pisze: Czy wszyscy gracze muszą sobie wyrobić taką figurę, jak gość na zdjęciach, żeby koszulka dobrze wyglądała? :wink:
Pozdr.
Ja przyjdziesz na spotkanie, to zobaczysz, że u nas wszyscy mają taką figurę :wink:

W końcu planszówki rozwijają ciało i umysł :lol:
Awatar użytkownika
Squirrel
Posty: 414
Rejestracja: 07 wrz 2007, 16:42

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Squirrel »

Pjaj pisze: Ja przyjdziesz na spotkanie, to zobaczysz, że u nas wszyscy mają taką figurę :wink:

W końcu planszówki rozwijają ciało i umysł :lol:
To dopiero propaganda!

Uścislając taką figurę ma jedynie połowa z nas - druga połowa prezentuje choć odmienny to równie ciekawy jak myślę, z męskiego punktu widzenia głównie, model budowy klatki piersiowej ;)
ODPOWIEDZ