Summoner Wars - rozbudowa kolekcji

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
szyimon
Posty: 59
Rejestracja: 20 wrz 2016, 11:14
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times

Summoner Wars - rozbudowa kolekcji

Post autor: szyimon »

Witam wszystkim,

Niedawno zakupiłem Summoner Wars Master Set i gra na tyle się spodobała, że zamierzam ją rozbudować o dodatkowe talie i zestawy uzupełniające. Niestety budżet nie pozwala zainwestować we wszystko od razu, dlatego planuje stopniowo powiększać kolekcję.
I tutaj pytanie dla graczy, w jakiej kolejności nabywać kolejne dodatki...

Myślałem, żeby na początku dokupić kilka dodatkowych talii frakcji innych niż te zawarte w Master Secie, aby zwiększyć różnorodność i ewentualnie potem nabywać zestawy uzupełniające.
Jeżeli tak to które talie dokupić w pierwszej kolejności? Być może niektóre z nich różnią się od tych w "podstawce" sposobem gry i kładą nacisk na inne elementy taktyczne?

Proszę o pomoc w tej sprawie :)
Awatar użytkownika
grabol
Posty: 447
Rejestracja: 09 lut 2013, 21:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 30 times
Been thanked: 45 times

Re: Summoner Wars - rozbudowa kolekcji

Post autor: grabol »

Jeżeli zamierzasz kupować zestawy uzupełniające, to dobrze żeby nowe talie były kojarzone zgodnie z zestawem. Ja mogę polecić np.: Plugastwo I, Najemników I, Elfy Dżungli II, Płaszcze II, Upadłe Królestwo I, Straż Przednia II, oba małe zestawy startowe.
ODPOWIEDZ