A dlaczego nie? Dolar po ok 4zł... Czyli powinno być 240złDEATHLOK pisze:60 dolarów i cena w Polsce 200zł to jest normalny przelicznik ?

A dlaczego nie? Dolar po ok 4zł... Czyli powinno być 240złDEATHLOK pisze:60 dolarów i cena w Polsce 200zł to jest normalny przelicznik ?
60$ to cena sugerowana. To tak jak z grami od Portalu, GF od nich 300, a w sklepach po zniżkach można kupić za ~210DEATHLOK pisze:60 dolarów i cena w Polsce 200zł to jest normalny przelicznik ?
data premiery to listopad 2017, więc za 3 miesiące. To chyba nie jest zbyt wcześnie by zacząć zbierać zamówienia.Sarseth pisze:Serio? XD To jeszcze gorzej jednak niż z rynkiem gier video. Nawet nie wiadomo co to za gra będzie, a już preordy dają ^^
Pewno kwestia sporna ;P Dla mnie jest zbyt wcześniej zawsze na co najmniej kilka dni po premierze. Nie wierzę w zajawki recenzentów, nie wierzę w dobre imię firmy, nie wierzę w tytuł gry (Ubi robił kiedyś dobre gry, a Call of Duty MW (inny wydawca ofc) pierwszy był najlepszym FPSem. Szybko przez preordery to się zmieniło).adikom5777 pisze:data premiery to listopad 2017, więc za 3 miesiące. To chyba nie jest zbyt wcześnie by zacząć zbierać zamówienia.
Pewnie będzie plagiat Rycerzy Pustkowi...DEATHLOK pisze:Zresztą jest już trochę takich eksploracyjno-przygodowych gier mają z czego zrzynać.
Na stronie FFG jest opis, który mówi, że gracze sami wybierają czy mają współpracować, żeby osiągnąć cele czy grać dla tylko siebie. Także pewnie bazowa gra to semi co-op.Marx pisze:To ma być przygodówka bez co-opa.
Ilość graczy na pudełku to 1-4... Więc jakiś koop musi być, choćby semi czy 1/4koopc08mk pisze:Na stronie FFG jest opis, który mówi, że gracze sami wybierają czy mają współpracować, żeby osiągnąć cele czy grać dla tylko siebie. Także pewnie bazowa gra to semi co-op.Marx pisze:To ma być przygodówka bez co-opa.
Wszystkie gry jakie FFG ostatnio wydaje to usprawniona i wymieszana mechanika z poprzednich gier jakie wydawali. Pewnie w tym przypadku będzie podobnie. Pytanie tylko jakie mechaniki wrzucą do tego pudełka. Tak na pierwsze wrażenie to miks Runebound i Eldrith Horror.misioooo pisze:A może... Jakiś odświeżony Runebound? ;)
E tam, jak mechanicznie wyjdzie chinczyk to nawet złote litery Fallout nie zmienią tego że gra to gniot niewarty kupna. Dlatego warto czekać na konkrety jak działa gra. Zresztą (abstrahując od fallouta) ostatnio widzę tendencję że im więcej plastiku w pudle tym lepiej. Ludzie i tak kupią.DEATHLOK pisze:Tu się płaci za Fallouta a nie za dobrą mechanikęNawet ja to rozumiem.
Powiedz to Fallout Monopoly - sprzedaje się znacznie lepiej niż nie jedna "nie gniotowa" planszówka będąca hitem ostatnich miesięcyHaloon pisze:E tam, jak mechanicznie wyjdzie chinczyk to nawet złote litery Fallout nie zmienią tego że gra to gniot niewarty kupna. Dlatego warto czekać na konkrety jak działa gra. Zresztą (abstrahując od fallouta) ostatnio widzę tendencję że im więcej plastiku w pudle tym lepiej. Ludzie i tak kupią.DEATHLOK pisze:Tu się płaci za Fallouta a nie za dobrą mechanikęNawet ja to rozumiem.
Bardziej chodziło mi o ogłoszenie Galakty zaraz po ogłoszeniu FFG a nie o samo ogłoszenie gry przez FFG. Galakta odpowiedziała zapowiedzią (głupio to brzmi) kilka dni po FFG a w temacie Fallouta (czy CIV) milczą.ajfel pisze:TI4 miał być gwoździem programu na GenConie, ale wyciekł screenshot ze strony FFG, więc ogłosili wcześniej
Chyba jeszcze nigdy Galakta nie wydała niczego w pierwszym druku i raczej się to nigdy nie wydarzy. TI4 będzie również opóźnione co najmniej o pół roku, także nie, to akurat powodem nie jest na pewno.c08mk pisze:To znaczy, że Fallout PL nie będzie brał udziału w pierwszym druku tylko w druku międzynarodowym czyli zazwyczaj co najmniej pół roku po premierze.