ZnadPlanszy.pl - platforma blogowa

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
mckil
Posty: 598
Rejestracja: 13 cze 2008, 18:44
Lokalizacja: Ostrołęka
Has thanked: 49 times
Been thanked: 57 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: mckil »

A co się stało z komentarzami ? Bo jakoś żadnego nie widzę i nic skomentować się nie da... Boicie się krytyki? :wink:
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 194 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: yosz »

Standardowa odpowiedź administratora: "u mnie działa".
Disqus Ci się nie ładuje? Możesz zrobić jakiegoś screena i podesłać na maila (kontakt @ znadplanszy.pl)?
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
Galatolol
Posty: 2337
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:03
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 579 times
Been thanked: 933 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: Galatolol »

Ja muszę chwilę odczekać będąc "na dole" strony.
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5834
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 409 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: KubaP »

Galatolol pisze:Ja muszę chwilę odczekać będąc "na dole" strony.
Tak samo mam.
Awatar użytkownika
mckil
Posty: 598
Rejestracja: 13 cze 2008, 18:44
Lokalizacja: Ostrołęka
Has thanked: 49 times
Been thanked: 57 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: mckil »

KubaP pisze:
Galatolol pisze:Ja muszę chwilę odczekać będąc "na dole" strony.
Tak samo mam.
Też tak miałem. A teraz czekam i czekam i d... .
yosz pisze:Standardowa odpowiedź administratora: "u mnie działa".
Disqus Ci się nie ładuje? Możesz zrobić jakiegoś screena i podesłać na maila (kontakt @ znadplanszy.pl)?
Nie za bardzo wiem co mam screenować bo normalnie po prostu kończy się wpis i nie ma komentarzy.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: kwiatosz »

mckil pisze:A co się stało z komentarzami ? Bo jakoś żadnego nie widzę i nic skomentować się nie da... Boicie się krytyki? :wink:
Standardowe zalecenia to "uruchom bez wtyczek, f5+shift, wyczyść ciasteczka, wyczyść pamięć przeglądarki". Masz jakieś dodatki blokujące? Adblock? Noscript? Ghostery? Jakieś coś?
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
BartP
Administrator
Posty: 4721
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:34
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 384 times
Been thanked: 886 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: BartP »

Mówiłem, że Disqus to zło ;].
Awatar użytkownika
mckil
Posty: 598
Rejestracja: 13 cze 2008, 18:44
Lokalizacja: Ostrołęka
Has thanked: 49 times
Been thanked: 57 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: mckil »

kwiatosz pisze:
mckil pisze:A co się stało z komentarzami ? Bo jakoś żadnego nie widzę i nic skomentować się nie da... Boicie się krytyki? :wink:
Standardowe zalecenia to "uruchom bez wtyczek, f5+shift, wyczyść ciasteczka, wyczyść pamięć przeglądarki". Masz jakieś dodatki blokujące? Adblock? Noscript? Ghostery? Jakieś coś?
Ciacha usunięte, pamięć wyczyszczona, Adblock wyłączony i nic. Do tej pory nie miałem problemów z tym całym diqusem problemów.
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 194 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: yosz »

Dzisiaj mamy dla Was nie lada gratkę. Tycjanowi udało się zagrać (ba nawet wejść w posiadanie testowego egzemplarza) w nową grę Michała Oracza (autor m.in. Neuroshimy HEX), którą Portal planuje wydać na tegorocznych targach w Essen. Scifi, cztery frakcje walczące o wiedzę i przeżycie - Tezeusz .

Zapraszamy do czytania http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl/201 ... la-oracza/
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6133
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 652 times
Been thanked: 513 times
Kontakt:

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: pan_satyros »

Kolejny odcinek LCGeeka do poczytania na Pełną parą ZnadPlanszy http://pelnapara.znadplanszy.pl/
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: Tycjan »

Dwa tygodnie po uruchomieniu platformy ZnadPlanszy.pl do grona 18 autorów blogów, dołączają dzisiaj trzej kolejni. Część osób związanych z grami planszowymi zapewne ich już zna, a pozostali od dzisiaj będę mieli przyjemność ich poznać. Nowi autorzy to: Cezary "Clown" Domalski, Maks „Steady” Teper oraz Rafał „Epyon” Kimla. ZnadPlanszy.pl (http://znadplanszy.pl) to obecnie 21 autorów tworzących 20 blogów, czyli jeszcze więcej czytania :)

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: Tycjan »

Na blogach platformy ZnadPlanszy.pl znajdziecie nie tylko felietony i recenzje gier, ale również porady praktyczne :)
Palmer pokazuje jak wykonać profesjonalną wypraskę do 7 Cudów Świata: http://palmer.znadplanszy.pl/2013/07/02 ... cwiczenia/

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9480
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 511 times
Been thanked: 1449 times
Kontakt:

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: MichalStajszczak »

Tycjan pisze:Dwa tygodnie po uruchomieniu platformy ZnadPlanszy.pl do grona 18 autorów blogów, dołączają dzisiaj trzej kolejni.
Widząc obrazek nad felietonem Kwiatosza pomyślałem w pierwszej chwili, że jednym z tych nowych blogerów będzie Don Simon :lol:
Awatar użytkownika
Veridiana
Administrator
Posty: 3241
Rejestracja: 12 wrz 2008, 17:21
Lokalizacja: Czyżowice
Has thanked: 16 times
Been thanked: 72 times
Kontakt:

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: Veridiana »

Ja już nie daję rady tego wszystkiego czytać, a co dopiero jak Wam autorów jeszcze przybędzie ;)
Awatar użytkownika
Krwawisz
Posty: 1496
Rejestracja: 29 kwie 2010, 22:40
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 22 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: Krwawisz »

Też zaczynam powoli rezygnować z czytania wszystkiego - za duuużo...pora się określić i wybrać kilka ;-)
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5834
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 409 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: KubaP »

Krwawisz pisze:Też zaczynam powoli rezygnować z czytania wszystkiego - za duuużo...pora się określić i wybrać ;-)
Ja korzystam z tego błogosławionego narzędzia, które podrzucał tu już któryś z adminów - feedly. Dzięki temu wybieram sobie co rano teksty, które chcę przeczytać, a resztę oznaczam jako przeczytane. Fajna sprawa (taaaak, wiem, jaram się czymś, co jest dla wielu oczywiste :D ).
Awatar użytkownika
BartP
Administrator
Posty: 4721
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:34
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 384 times
Been thanked: 886 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: BartP »

(sory, bedzie brak polskich znakow)
Hmmm... a ja ide po prostu od dolu, patrze, co ostatnio przeczytalem, i od tego miejsca ide w gore. Jak cos mi sie nie podoba, to omijam i lecimy wyzej. Mowicie, ze teraz dedykowane aplikacje sa do tego?
Na marginesie: zadziwia mnie czasami, z jakich programikow ludzie korzystaja. Np. do robienia notatek o.O. To nie lepiej zrobic sobie normalna notatke w notatniku? Ok, ok, zaraz bedzie 10 powodow, dla ktorych e-notatnik > notatnik (bo wazy 0, bo masz go wszedzie itp.). Jakos mimo wszystko wydaje mi sie, ze do drobnych notatek (przypominajek, cos tam pogrubione, wykrzyknik), lepsze sa tradycyjne formy pisania. No ale to byl tylko przyklad :P. Teraz jakos nie moge sobie przypomniec, ale widze rozne dziwne wkrety, od ktorych ludzie sie niepotrzebnie "uzalezniaja".
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4092
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 299 times
Been thanked: 178 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: lacki2000 »

BartP pisze:Teraz jakos nie moge sobie przypomniec, ale widze rozne dziwne wkrety, od ktorych ludzie sie niepotrzebnie "uzalezniaja".
A widzisz, przydałaby ci się jakaś apka do przypominania :)
Ja a propos serwisów informacyjnych używam na razie standardowego RSSa ale może przetestuję tego feedly skoro coraz więcej ludzi i aplikacji chodzi z głową w chmurze.
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8801
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2710 times
Been thanked: 2396 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: Curiosity »

W sprawie obfitości tekstów powiem jedno: pd przybytku głowa nie boli.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
mckil
Posty: 598
Rejestracja: 13 cze 2008, 18:44
Lokalizacja: Ostrołęka
Has thanked: 49 times
Been thanked: 57 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: mckil »

I Disqus sam z siebie zaczął działać :) Teraz muszę nadrabiać zaległości.
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 194 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: RE: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: yosz »

Dobrze to słyszeć. Ja teraz nie mam za dobrego netu i ledwo daje rade ściągnąć artykuly na czytnik - o komentarzach mogę zapomnieć :( bede musiał nadrabiać dwa tyg disqusa ;)
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 194 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: yosz »

Od wczoraj na stronie głównej, w menu "Blogi" na samej górze pojawiły się dwie nowe opcje:
- tagi- jak sama nazwa wskazuje, wyświetla tagi ze wszystkich wpisów na naszej platformie
- katalog recenzji - to lista wszystkich recenzji, które pojawiają się na naszej platformie.

Dodatkowo umożliwiliśmy wyszukiwanie wpisów ze wszystkich blogów - do tego służy oczywiście lupka w prawym górny rogu.

Mamy nadzieję, że te małe zmiany uprzyjemnią Wam jeszcze bardziej korzystanie ze ZnadPlanszy.
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 194 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: yosz »

Uruchomiliśmy dziś specjalnego bloga (http://goscie.znadplanszy.pl), na którym będziemy prezentować teksty autorów niezwiązanych bezpośrednio z platformą ZnadPlanszy.pl.

Chcemy dzięki niemu otworzyć naszą platformę dla autorów, którzy chcą w sposób interesujący podzielić się z naszymi czytelnikami swoimi przemyśleniami dotyczącymi gier planszowych.

Mamy nadzieje, że nasz nowy pomysł dostarczy Wam jeszcze więcej ciekawych treści do przeczytania oraz do dyskusji, do których jak zwykle gorąco zachęcamy.

Jednocześnie zapraszamy zainteresowane osoby publikacją swoich tekstów na blogu goscie.znadplanszy.pl do kontaktu z nami (kontakt[małpa]znadplanszy.pl).
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9480
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 511 times
Been thanked: 1449 times
Kontakt:

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: MichalStajszczak »

25 czerwca, po tym jak yosz wyraził swoje zdumienie ogromną liczbą tekstów, zapytałem żartobliwie:
Ciekawe, jaki będzie czas "połowicznego zaniku" liczby wpisów
A oto statystyka:
11 czerwca - 17 czerwca: 24 teksty
18 czerwca - 24 czerwca: 35 tekstów
25 czerwca - 1 lipca: 34 teksty
2 lipca - 8 lipca: 24 teksty
9 lipca - 15 lipca: 15 tekstów
16 lipca - 22 lipca: 15 tekstów
23 lipca - 29 lipca: 10 tekstów

Wprawdzie platforma wystartowała 17 czerwca, ale wczesne teksty mają daty od 11 czerwca (pominąłem kilka najwcześniejszych, przerzuconych z innych miejsc). Dlatego jako pierwszy tydzień potraktowałem okres od 11 do 17 czerwca.
PS. Wiem, że ostatni tydzień to środek wakacji i 35 stopni w cieniu :D
scheherazade
Posty: 39
Rejestracja: 06 lut 2011, 10:11

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: scheherazade »

I tak jest co czytać ;-)
ODPOWIEDZ