Maskarada

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6131
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 647 times
Been thanked: 513 times
Kontakt:

Re: Maskarada

Post autor: pan_satyros »

Bencao pisze:Czy ktos przetestowal juz jakie koszulki (ktory mayday dokladnie) pasuje najlepiej?
Tak - te same co do Dixit. MAYDAY Koszulki Magnum Gold (80x120mm)
Stronę wcześniej masz moją recenzję - zdjęcia były robione w tych koszulkach.
Pixa
Posty: 1992
Rejestracja: 10 lip 2013, 13:24
Been thanked: 3 times

Re: Maskarada

Post autor: Pixa »

Wczoraj zagralem 4 partie w gronie 5 osobowym. Po "jeczeniu" ;-) na forum, ze gra jest slaba i w zasadzie niegodna uwagi pozytywnie sie zaskoczylem. Piekne wykonanie kart, troche smiechu przy graniu, a jednoczesnie przy 5 graczy jest do ogarniecia kto jest kim. Blefu jest sporo. Generalnie jako filler na 2 partyjki przed czyms powazniejszym spokojnie polecam jak i do wciagania nowych graczy (bo zasady sa banalne).
--
Próbówka Music House - sale prób i studio nagrań we Wrocławiu
www.sala-prob-wroclaw.pl
Zbylu136
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2016, 12:27

Re: Maskarada

Post autor: Zbylu136 »

Hejka mam pytanie bo nie wiem czy kupywać rozszerzenie bo my gramy w 4 do 6 osób czy jest sens kupywać. Tymi nowymi postaciami można grać na 4 osoby czy powyżej.
Awatar użytkownika
palladinus
Posty: 1494
Rejestracja: 29 paź 2010, 14:10
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 5 times
Kontakt:

Re: Maskarada

Post autor: palladinus »

Nasza recenzja tej gry:

Zagrałem w „Maskaradę”
ODPOWIEDZ