Ciężki maj na wspieram.to? (Akcja zakończona)

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
marcin8509
Posty: 161
Rejestracja: 10 lis 2014, 12:58
Has thanked: 97 times
Been thanked: 13 times

Re: Ciężki maj na wspieram.to? (Akcja zakończona)

Post autor: marcin8509 »

wirusman pisze:To, są zafałszowane wyniki.

Zwracam się, o przeliczenie głosów w trybie natychmiastowym!!!!

TAK być, nie może.



:D
Hehe zgłosimy to do KE niech sprawdzi czy wybory były leworządne xD
:), ach ta cenzura.
madiza333
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2016, 10:43

Re: Ciężki maj na wspieram.to? (Akcja zakończona)

Post autor: madiza333 »

Pieniążki dostałam w poniedziałek, dzisiaj już poszły na Wielką wystawę dinozaurów. Dzięki wielkie! :D
Awatar użytkownika
Helga
Posty: 307
Rejestracja: 28 gru 2015, 16:01
Lokalizacja: Warszawa/ Ząbki
Has thanked: 6 times
Been thanked: 6 times

Re: Ciężki maj na wspieram.to? (Akcja zakończona)

Post autor: Helga »

Wspieram.to pisze:Hej

Osoby z grupy C ->marecki, SternKRK, Cyberowca, Dezerius, Helga, aisa022, biallyy - proszone o przesłanie do mnie (kamil@wspieram.to) swojego maila na wspieram.to wraz z nickiem z forum. Pozostałe osoby grupy C dzisiaj powinny otrzymać 20 zł
Hej,
czy jak po wysłaniu 3 maili dalej mam saldo 0 zł to mogę na priv na forum wysłać ci te dane?
Awatar użytkownika
Wspieram.to
Posty: 675
Rejestracja: 07 lut 2013, 12:00
Lokalizacja: Szczecin
Been thanked: 16 times
Kontakt:

Re: Ciężki maj na wspieram.to? (Akcja zakończona)

Post autor: Wspieram.to »

Helga pisze:
Wspieram.to pisze:Hej

Osoby z grupy C ->marecki, SternKRK, Cyberowca, Dezerius, Helga, aisa022, biallyy - proszone o przesłanie do mnie (kamil@wspieram.to) swojego maila na wspieram.to wraz z nickiem z forum. Pozostałe osoby grupy C dzisiaj powinny otrzymać 20 zł
Hej,
czy jak po wysłaniu 3 maili dalej mam saldo 0 zł to mogę na priv na forum wysłać ci te dane?
Najlepiej mailem na kamil@wspieram.to. Wiem, że zostały mi 3-4 osoby, które nie otrzymały 20 zł. Postaram się, aby w poniedziałek już było wszystko dodane - niestety ten długi weekend spowodował odpływ programistów, a ja sam nie mogę dodać ;)
ODPOWIEDZ