Not Alone / Obecność (Ghislain Masson)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
kremitto123
Posty: 98
Rejestracja: 09 maja 2018, 13:05
Has thanked: 40 times
Been thanked: 7 times

Re: Obecność /Not Alone/ Asymetryczna gra karciana

Post autor: kremitto123 »

Ciekawe czy jest szansa na drugi dodatek albo chociaz rozszerzenie do 10 graczy :roll:
Czy pojecie ironii/sarkazmu ktos usunal ze slownika?
Wyjecie kija z czterech liter mile widziane.
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1581
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 307 times
Been thanked: 323 times

Re: Obecność / Not Alone

Post autor: Tringa »

Cześć,

Odkopuję temat :) Czy ktoś się orientuje czy któreś wydawnictwo przejęło linię Obecności? Jest nowy dodatek (Sanctuary) i mam dużą nadzieję, że któreś wydawnictwo go wyda. Ktoś coś wie? Może IUVI?
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4549
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1371 times
Been thanked: 875 times
Kontakt:

Re: Obecność / Not Alone

Post autor: Hardkor »

Z tego co pisali mi (jak pytałem o to przy starcie KS na FP o grach) to raczej mała szansa na polonizację, a 3trole znowu nie planują wesprzeć. Samemu zaś mega drogo :x
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Obecność / Not Alone

Post autor: Bary »

Hardkor pisze: 17 lip 2020, 11:32 Z tego co pisali mi (jak pytałem o to przy starcie KS na FP o grach) to raczej mała szansa na polonizację, a 3trole znowu nie planują wesprzeć. Samemu zaś mega drogo :x
No nie dziwie się Trollom. Uwielbiam tę grę, ale cena nieadekwatna do tego, co się dostaje (no i wysyłka prawie drugie tyle). W ogóle pomysł z wydawaniem tego na KS poroniony imo jest. Niedługo wszystko będą chcieli przewalić na klienta.
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4549
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1371 times
Been thanked: 875 times
Kontakt:

Re: Obecność / Not Alone

Post autor: Hardkor »

24 dolary + 19 dolarów wysyłka XD 43 dolary gra, prawie 200 zł. Gdzie za podstawkę dałem chyba 30 zł XD
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
ODPOWIEDZ