Company of Heroes (N.N.)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Probe9
Posty: 2467
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 154 times
Been thanked: 659 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Probe9 »

Bardok pisze: 14 cze 2022, 09:11 TP2 - ja katedrę uwielbiam i bunkry. Nie wiem dlaczego nie trafiony pomysł. Może finansowo dla nich? ;)
Ludzie narzekali na czytelność, po chwili katedra z gier była usuwana :) Sam Chris pisał:
yah the goal here is much more functionality than the catheddral,.... we really looked at redesigning the cathedral in a lot of different ways... but the mold cost on that thing is so high, and so many people already own it...
So the 5 hex super bunker will have removable roof.
which the cathedral should have had.. but at least its great in pictures
Bardok pisze: 14 cze 2022, 09:11 World Builder - też nie rozumiem dlaczego miałby stracić na znaczeniu. To dodatkowe mapy i nakładki które pozwalają zbudować swoją plansze. Myślę, że dalej będzie to fajne.
Któryś z twórców nawet pisał, że w kontekście tego jakie możliwości daje w 2.0 w kwestii budowy map to WB nie jest już tak atrakcyjne. No ale jak ktoś gra bardzo dużo i szybko się nudzi to może coś z tego będzie miał.
Bardok pisze: 14 cze 2022, 09:11 Ale tak, zgadzam się, że tanio nie będzie. Tylko, że inflacja, ceny shippingu, produkcji... sorry, ale to się dzieje wszędzie. Wolę, żeby dali drożej ale pewniej. Chłopaki na pierwszym KSie mocno popłynęli finansowo. Niech coś sobie odbiją. Żeby dalej im się chciało rozwijać grę. :)
No to wiadomo, gra jest świetna, więc też im chętnie $ dorzucę bo 1 KS w cenie 99$ to była zwykła kradzież. Ale od strony planowania trochę się rozjechali, masa rzeczy mogła być zrobiona lepiej. Pamiętam, jak w trakcie PM tak trochę na hurra wymyślali i dodawali nowe rzeczy. A pomysł z metalowymi figurkami to w ogóle dramat, zresztą te malowane też im chyba na dobre nie wyszły...
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Bardok »

Dokładnie. Popłynęli na kasie ostro. Dużo błędów również ze swojej strony - musieli się sporo nauczyć i zapłacili za to. I tak, te 99$ za core set to była kradzież! Tyle co jest w środku to jakaś masakra!! Dwie ogromne dwustronne mapy, traye dla każdej frakcji, modele, kości... oddawali to prawie za darmo.

Katedrę uwielbiam! Mam pomalowaną i jest taką ozdobą gry, że często daje ją nawet na custom made mapy. World Builder na pewno straci na znaczeniu jak będziesz mieć Legacy Pack - bo wtedy razem z podstawowymi mapami będzie sporo możliwości, ale to jednak zawsze dodatkowe mapy, a to zawsze na plusie. I masz racje, że dla nowych wspierających nie będzie to jakiś super deal, bo dostaną sporo map już na start, ale ja tam lubię większe możliwości. Szczególnie, że one super rozbudowują podstawowe mapy na 2vs2.

Obrazek
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
kaem87
Posty: 44
Rejestracja: 31 gru 2015, 10:15
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: kaem87 »

RUNner pisze: 14 cze 2022, 07:39 Posiadam wersję pomalowaną i też uważam, że jest niezbyt dobrze wykonana, ale maluję figurki więc może mam tutaj jakieś skrzywienie. Kupiłem używkę, więc akurat nie miałem większego wyboru :)
Malowane jest wszystko tj piechota, pojazdy, budynki? Mógłbyś rzucić zdjęcie jak to mniej więcej wygląda?
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 577 times
Been thanked: 1030 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: RUNner »

kaem87 pisze: 14 cze 2022, 11:34
RUNner pisze: 14 cze 2022, 07:39 Posiadam wersję pomalowaną i też uważam, że jest niezbyt dobrze wykonana, ale maluję figurki więc może mam tutaj jakieś skrzywienie. Kupiłem używkę, więc akurat nie miałem większego wyboru :)
Malowane jest wszystko tj piechota, pojazdy, budynki? Mógłbyś rzucić zdjęcie jak to mniej więcej wygląda?
Tylko pojazdy są pomalowane.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
buhaj
Posty: 1049
Rejestracja: 27 wrz 2016, 08:01
Lokalizacja: chrzanów
Has thanked: 870 times
Been thanked: 523 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: buhaj »

Katedra jest świetna. Raz, że ładnie wygląda, dwa, że sporo zasłania. Gra przez to ma plus 10 do klimatu a przy okazji można kogoś (komu się dupki nie chce podnieść z krzesła) zaatakować znienacka. Dla mnie gra jest kapitalna, każda rozgrywka to inna wojenna opowieść. Na pewno chcę: Lost brigade, Pakiet uzupełniający, woreczek z kośćmi, tereny 3. Myślę nad solo 2
Probe9
Posty: 2467
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 154 times
Been thanked: 659 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Probe9 »

buhaj pisze: 14 cze 2022, 19:33 Katedra jest świetna. Raz, że ładnie wygląda, dwa, że sporo zasłania. Gra przez to ma plus 10 do klimatu a przy okazji można kogoś (komu się dupki nie chce podnieść z krzesła) zaatakować znienacka. Dla mnie gra jest kapitalna, każda rozgrywka to inna wojenna opowieść. Na pewno chcę: Lost brigade, Pakiet uzupełniający, woreczek z kośćmi, tereny 3. Myślę nad solo 2
Ja właśnie dzisiaj sprzedałem za grosze solo z 1 KS`a i też myślę czy kupować to nowe. Z jednej strony, zagrałem w solo 2 razy i więcej już nie miałem ochoty bo to była najsłabsza część tej genialnej gry. Z drugiej strony tyle się rozpisywali jak to bardzo poprawili ten system, jak bardzo AI jest mądrzejszy i bardziej agresywny, że może bym i spróbował :) Najbardziej się zastanawiam nad Lost Brigades bo jest stosunkowo drogie, a póki co jakoś go nie czuję, no ale może jeszcze więcej o nim w trakcie kampanii napiszą.
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1933
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 154 times
Been thanked: 176 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: tomuch »

A dużo się traci posiadając jedynie frakcje z podstawki? Do tego jeszcze np. TP1/2. Czy jednak powinno się ich posiadać więcej? Jak różnorodna jest gra poszczególnymi frakcjami?
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
Probe9
Posty: 2467
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 154 times
Been thanked: 659 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Probe9 »

tomuch pisze: 14 cze 2022, 21:22 A dużo się traci posiadając jedynie frakcje z podstawki? Do tego jeszcze np. TP1/2. Czy jednak powinno się ich posiadać więcej? Jak różnorodna jest gra poszczególnymi frakcjami?
Jeżeli masz na myśli nową podstawkę czyli tylko 2 frakcje, to bym powiedział, że bardzo dużo. Już pomijam to, że tracisz możliwość gry 2v2 czy w 4 osoby ffa. Ale przy frakcjach regrywalność sporo mniejsza. Gdybym miał wybierać to już szybciej bym z terenów zrezygnował niż z frakcji. Dla mnie kolejność taka: Core i 4 frakcje -->TP1-->OKW-->ECC. Przy czym 4 frakcje i TP1 to już jest bardzo bardzo dużo gry i frajdy.
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1933
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 154 times
Been thanked: 176 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: tomuch »

Probe9 pisze: 14 cze 2022, 21:26
tomuch pisze: 14 cze 2022, 21:22 A dużo się traci posiadając jedynie frakcje z podstawki? Do tego jeszcze np. TP1/2. Czy jednak powinno się ich posiadać więcej? Jak różnorodna jest gra poszczególnymi frakcjami?
Jeżeli masz na myśli nową podstawkę czyli tylko 2 frakcje, to bym powiedział, że bardzo dużo. Już pomijam to, że tracisz możliwość gry 2v2 czy w 4 osoby ffa. Ale przy frakcjach regrywalność sporo mniejsza. Gdybym miał wybierać to już szybciej bym z terenów zrezygnował niż z frakcji. Dla mnie kolejność taka: Core i 4 frakcje -->TP1-->OKW-->ECC. Przy czym 4 frakcje i TP1 to już jest bardzo bardzo dużo gry i frajdy.
Nic tylko napad na bank trzeba planować :D
Ja i tak raczej na solo się nastawiam. Bo na syna to jeszcze parę lat muszę czekać aż mu wskoczą dwie cyfry w wieku ;)
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
Probe9
Posty: 2467
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 154 times
Been thanked: 659 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Probe9 »

tomuch pisze: 14 cze 2022, 22:00 Nic tylko napad na bank trzeba planować :D
Ja i tak raczej na solo się nastawiam. Bo na syna to jeszcze parę lat muszę czekać aż mu wskoczą dwie cyfry w wieku ;)
No to na samo solo to jednak byłoby mi szkoda tyle $ wydawać, no chyba, że rzeczywiście jakąś magię odwalili z tym nowym trybem...
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 577 times
Been thanked: 1030 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: RUNner »

kaem87 pisze: 14 cze 2022, 11:34
RUNner pisze: 14 cze 2022, 07:39 Posiadam wersję pomalowaną i też uważam, że jest niezbyt dobrze wykonana, ale maluję figurki więc może mam tutaj jakieś skrzywienie. Kupiłem używkę, więc akurat nie miałem większego wyboru :)
Malowane jest wszystko tj piechota, pojazdy, budynki? Mógłbyś rzucić zdjęcie jak to mniej więcej wygląda?
Tak to wygląda. OKW mojego autorstwa, a reszta fabrycznie malowana.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
McNab
Posty: 223
Rejestracja: 19 paź 2015, 20:32
Has thanked: 43 times
Been thanked: 146 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: McNab »

RUNner pisze: 14 cze 2022, 22:05 OKW mojego autorstwa, a reszta fabrycznie malowana.
OMG, ile firma dopłaca, żeby wziąć tą grę z takim malowaniem? Nie wpatrywałem się które jest Twoje malowanie, ale moje oczy modelarza redukcyjnego, aż bolą jak na to patrzę.
Oceniam samo malowanie, a nie cała grę, którą chętnie bym przygarnął, z tego co czytałem jest kozacka.
Nie dyskutuj z trolem, bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Bardok »

Twoje malowanie OKW najlepsze :) Reszta... dziwna...
tomuch pisze: 14 cze 2022, 21:22 A dużo się traci posiadając jedynie frakcje z podstawki? Do tego jeszcze np. TP1/2. Czy jednak powinno się ich posiadać więcej? Jak różnorodna jest gra poszczególnymi frakcjami?
Posiadając podstawkę (ale tak jak Probe9 liczę 4 frakcje) i Terrain Pack 1 to według mnie wystarczające, żeby się doskonale bawić i nie czuć, że czegoś brakuje. Później OKW można dokupić jak się znudzą podstawowe, ale potem reszta to już naprawde opcjonalna.

Na pewno potwierdzili, że metalu i malowania nie będzie w nowej kampanii. Popłynęli na tym i odcinają jak chorą kończynę.
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 577 times
Been thanked: 1030 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: RUNner »

McNab pisze: 14 cze 2022, 23:29
RUNner pisze: 14 cze 2022, 22:05 OKW mojego autorstwa, a reszta fabrycznie malowana.
OMG, ile firma dopłaca, żeby wziąć tą grę z takim malowaniem? Nie wpatrywałem się które jest Twoje malowanie, ale moje oczy modelarza redukcyjnego, aż bolą jak na to patrzę.
Moje to ostatnia fotka. Nie maluję pojazdów wojskowych więc zrobiłem to najprościej i najszybciej jak się dało ;) Malowanie fabryczne jest słabe, ale z drugiej strony, jak ktoś nie maluje samodzielnie, to jest to jakaś opcja. Cena była znośna, bo chyba 70$ za około 80 pojazdów. Mimo wszystko lepsze takie figurki niż golce, nawet jeśli jest to paćkanina bez pomysłu. Brytyjczycy wyglądają całkiem spoko, reszta dużo słabiej, ale na planszy prezentuje się to nie najgorzej. Wszystko rozbija się o koszty. Ile takich modeli byś pomalował w tej cenie? Pamiętaj, że większość graczy to jednak nie są modelarze, zwłaszcza redukcyjni i nie mają wielkich wymagań.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Probe9
Posty: 2467
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 154 times
Been thanked: 659 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Probe9 »

Wcześniej wspominałem o kanale na YT, który w najlepszy sposób mówi o CoH. To teraz wrzucił filmik podsumuwujący zmiany w wersji 2.0. No i jak zwykle, warto go posłuchać. Szczególnie jak ktoś jeszcze się zastanawia.

https://www.youtube.com/watch?v=_IDJsptq94g
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
McNab
Posty: 223
Rejestracja: 19 paź 2015, 20:32
Has thanked: 43 times
Been thanked: 146 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: McNab »

RUNner pisze: 15 cze 2022, 08:52
McNab pisze: 14 cze 2022, 23:29
RUNner pisze: 14 cze 2022, 22:05 OKW mojego autorstwa, a reszta fabrycznie malowana.
OMG, ile firma dopłaca, żeby wziąć tą grę z takim malowaniem? Nie wpatrywałem się które jest Twoje malowanie, ale moje oczy modelarza redukcyjnego, aż bolą jak na to patrzę.
Moje to ostatnia fotka. Nie maluję pojazdów wojskowych więc zrobiłem to najprościej i najszybciej jak się dało ;) Malowanie fabryczne jest słabe, ale z drugiej strony, jak ktoś nie maluje samodzielnie, to jest to jakaś opcja. Cena była znośna, bo chyba 70$ za około 80 pojazdów. Mimo wszystko lepsze takie figurki niż golce, nawet jeśli jest to paćkanina bez pomysłu. Brytyjczycy wyglądają całkiem spoko, reszta dużo słabiej, ale na planszy prezentuje się to nie najgorzej. Wszystko rozbija się o koszty. Ile takich modeli byś pomalował w tej cenie? Pamiętaj, że większość graczy to jednak nie są modelarze, zwłaszcza redukcyjni i nie mają wielkich wymagań.
To uczciwie mogę powiedzieć, że to najlepiej pomalowane jednostki, dołożyć do tego wash (na fotkach go nie zauważyłem) i byłoby całkiem całkiem.
Ta pierwsza fotka wygląda jak malowana przez dzieci z przedszkola i to te mniej zdolne.
Gdybym kiedyś kupił tą grę to tylko wersje niepomalowaną, nawet szybkie malowanie dałoby dużo lepsze rezultaty niż te ich bazgroły.
Nie dyskutuj z trolem, bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 577 times
Been thanked: 1030 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: RUNner »

McNab pisze: 15 cze 2022, 15:22 Gdybym kiedyś kupił tą grę to tylko wersje niepomalowaną, nawet szybkie malowanie dałoby dużo lepsze rezultaty niż te ich bazgroły.
Nie miałem wyboru. Tylko taka wersja była dostępna na rynku wtórnym w tamtym momencie, a byłem za mocno zajarany żeby czekać :) Tak jak piszesz, własne malowanie by było pewnie fajniejsze. Nawet przeszło mi przez głowę, żeby zmyć te figurki i zrobić po swojemu. Jak znajdę trochę czasu to może tak postąpię :)
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
Błysk
Posty: 1409
Rejestracja: 19 cze 2010, 13:58
Has thanked: 155 times
Been thanked: 195 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Błysk »

Gdzieś mi się obiło o uszy, że kampania startuje 16.06. To nadal aktualne? Kusi mnie mocno, bo jestem fanem komputerowego CoHa i pluję sobie w brodę, że jednak nie wszedłem w pierwszą edycją (wydawało mi się, że gra raczej prostacka, a okazuje się, że chyba nie).
Probe9
Posty: 2467
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 154 times
Been thanked: 659 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Probe9 »

Błysk pisze: 15 cze 2022, 16:16 Gdzieś mi się obiło o uszy, że kampania startuje 16.06. To nadal aktualne? Kusi mnie mocno, bo jestem fanem komputerowego CoHa i pluję sobie w brodę, że jednak nie wszedłem w pierwszą edycją (wydawało mi się, że gra raczej prostacka, a okazuje się, że chyba nie).
Celują w 21 czerwca.
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Bardok »

Błysk pisze: 15 cze 2022, 16:16 Gdzieś mi się obiło o uszy, że kampania startuje 16.06. To nadal aktualne? Kusi mnie mocno, bo jestem fanem komputerowego CoHa i pluję sobie w brodę, że jednak nie wszedłem w pierwszą edycją (wydawało mi się, że gra raczej prostacka, a okazuje się, że chyba nie).
Gra ma proste zasady. Fakt. Ale możliwości taktycznych i poziom frajdy jest ogromny. Gram w to z zawodowym szachista i stwierdziliśmy że bardzo to szachy przypomina - podpuszczanie, ruchy na zagrożenie, poświęcanie jednostek dla większego zysku... czego tutaj nie ma. Do tego gra wygląda obłędnie na stole!
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 577 times
Been thanked: 1030 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: RUNner »

Bardok, co prawda jeszcze nie zagrałem, ale jeśli gra ma charakter szachowy, to mi to bardzo odpowiada.
Tymczasem chyba zmyję te fabrycznie pomalowane figurki i sobie je zrobię po swojemu. Problem w tym, że nie wiem czy mój zmywacz poradzi sobie, no i ile go będę potrzebował?? :)
edit: Okazuje się, że fabryczna farba nie jest gruba więc nałożyłem podkład i pomalowałem już 2 armie.
Ostatnio zmieniony 20 cze 2022, 08:42 przez RUNner, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
McNab
Posty: 223
Rejestracja: 19 paź 2015, 20:32
Has thanked: 43 times
Been thanked: 146 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: McNab »

RUNner pisze: 17 cze 2022, 11:22 Bardok, co prawda jeszcze nie zagrałem, ale jeśli gra ma charakter szachowy, to mi to bardzo odpowiada.
Tymczasem chyba zmyję te fabrycznie pomalowane figurki i sobie je zrobię po swojemu. Problem w tym, że nie wiem czy mój zmywacz poradzi sobie, no i ile go będę potrzebował?? :) Jest też taka opcja, że mogę się z kimś zamienić na jego niepomalowane figurki (za dopłatą z jego strony). Jakby ktoś był zainteresowany, to proszę o kontakt na PW. Dla osoby, która nie maluje, to i tak będzie lepsza opcja niż golasy (mimo wszystko).
Jesłi warstwa fabrycznej farby nie jest gruba i nie zalewa szczegółów to można podkładować bez zmywania. Jeśli trzeba zmyć to można próbować zmywaczem do farb akrylowych np: Wamod albo Air Cleaner od Vallejo, tak czy inaczej sprawdź na spodzie jednego modelu jak reaguje plastik i po teście zostaw go najlepiej na noc.
Nie dyskutuj z trolem, bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.
olsszak
Posty: 1826
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 20 times
Been thanked: 37 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: olsszak »

Probe9 pisze: 15 cze 2022, 12:07 Wcześniej wspominałem o kanale na YT, który w najlepszy sposób mówi o CoH. To teraz wrzucił filmik podsumuwujący zmiany w wersji 2.0. No i jak zwykle, warto go posłuchać. Szczególnie jak ktoś jeszcze się zastanawia.

https://www.youtube.com/watch?v=_IDJsptq94g
a jest to gdzieś w formie pisanej? Takie zestawienie różnic? Głos kolesia mnie usypia... ;) Wolę słowo pisane.
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
Probe9
Posty: 2467
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 154 times
Been thanked: 659 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Probe9 »

olsszak pisze: 18 cze 2022, 16:29 a jest to gdzieś w formie pisanej? Takie zestawienie różnic? Głos kolesia mnie usypia... ;) Wolę słowo pisane.
Raczej nie :) Pewnie jak ruszy kampania to umieszczą takie zestawienie na stronie kampanii - a przynajmniej powinni :)
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Bardok »

Kampania opóźniona do 27ego Czerwca.
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
ODPOWIEDZ