Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
mikeyoski
Posty: 1524
Rejestracja: 08 lut 2015, 00:32
Has thanked: 278 times
Been thanked: 172 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: mikeyoski »

Barbarzyństwo i tyle :-)

Tapnięte z espiątki
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: detrytusek »

Może jeszcze napiszesz, że nie grasz w rękawiczkach albo nie trzymasz kolekcji w antyseptycznym pokoju ze stałą temperaturą? :shock: :wink:
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: rattkin »

Policja! Proszę przyjechać na forum!
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: ChlastBatem »

Mogę iść do więzienia pod warunkiem, że będzie można grać w planszówki. Chociaż bardziej martwię się czy znajdę tam współgraczy. Na przełamanie lodu zagramy w Alcatraz The Scapegoat.

Tak na serio to ja też jestem bardzo pedantyczny. Wgnieciony róg pudełka to katastrofa. Do każdej gry pudełeczka na elementy, woreczki zamszowe na elementy do losowania, czasem wypraski samojebki itp.
Ale po wielkich namysłach stwierdziłem, że złożenie instrukcji jest moralne. Zrobiłem to, przespałem się i zaakceptowałem to. Teraz jestem zadowolony. Sypiam normalnie.
:D
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: detrytusek »

ChlastBatem pisze:Mogę iść do więzienia pod warunkiem, że będzie można grać w planszówki. Chociaż bardziej martwię się czy znajdę tam współgraczy. Na przełamanie lodu zagramy w Alcatraz The Scapegoat.
Przede wszystkim powinieneś zagrać i się zastosować do:

https://boardgamegeek.com/boardgame/326 ... -drop-soap

;)
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: ChlastBatem »

detrytusek pisze: Przede wszystkim powinieneś zagrać i się zastosować do:

https://boardgamegeek.com/boardgame/326 ... -drop-soap

;)
:lol:
Awatar użytkownika
janekbossko
Posty: 2614
Rejestracja: 09 lut 2006, 21:44
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 26 times
Been thanked: 27 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: janekbossko »

rattkin pisze:Policja! Proszę przyjechać na forum!
Policja to tutaj jest od kilku lat ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
konrad.rymczak
Posty: 998
Rejestracja: 26 cze 2016, 14:09
Has thanked: 173 times
Been thanked: 48 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: konrad.rymczak »

"Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok"
Kupię: Eclipse 2nd - Galactic Counselor
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Bary »

janekbossko pisze:
rattkin pisze:Policja! Proszę przyjechać na forum!
Policja to tutaj jest od kilku lat ;)
Ciekawe, ile osób właśnie usunęło konta. ;)
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
Sekator
Posty: 523
Rejestracja: 12 lut 2015, 15:58
Been thanked: 1 time

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Sekator »

Bary pisze:
janekbossko pisze:
rattkin pisze:Policja! Proszę przyjechać na forum!
Policja to tutaj jest od kilku lat ;)
Ciekawe, ile osób właśnie usunęło konta. ;)
Spokojnie, nic na nas nie mają.

Z innej beczki (tej właściwej):

Jak tam Troyes, bo na stronie jest listopad. Nie ma już szans że będzie w tym miesiącu?
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: rattkin »

Sekator pisze: Spokojnie, nic na nas nie mają.
Nie byłbym taki pewien.

Obrazek
Awatar użytkownika
vinnichi
Posty: 2391
Rejestracja: 17 sty 2014, 00:16
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1304 times
Been thanked: 790 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: vinnichi »

Zamkną nas za offtop i zaśmiecanie wątku :D
kręcimy wąsem na dobre gry
you tube
discord
ostoja
Posty: 213
Rejestracja: 22 sty 2016, 18:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: ostoja »

A "Zombiaki Ameryki" kiedy wyjdą?
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3039
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 578 times
Been thanked: 239 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: DarkSide »

ChlastBatem pisze:Mogę iść do więzienia pod warunkiem, że będzie można grać w planszówki. Chociaż bardziej martwię się czy znajdę tam współgraczy.
Zapachniało mi klasykiem i nie mogłem się powstrzymać :mrgreen:
Spoiler:
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -11%, ALEplanszówki -3%
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

-------------------------
ZAPOWIEDŹ:
-------------------------
Colt Express: Szeryf i Więźniowe

Obrazek

PEŁNA ZAPOWIEDŹ: http://wydawnictwo.rebel.pl/x.php/6,765 ... wiedz.html

Pociąg ekspresowy Union Pacific nadal podróżuje obładowany sakwami pełnymi pieniędzy i klejnotów, a uprawiana przez was bandytierka lada moment stanie się jeszcze groźniejsza niż dotychczas! Szeryf Samuel Ford, uzbrojony po zęby w budzący respekt arsenał, spodziewa się napadu, gdyż do pociągu dołączono więźniarkę, w której transportuje skazańców do stanowego fortu, aby odbyli w nim karę dożywotniego pozbawienia wolności. Uwolnienie ich przyniesie wam niewymierne korzyści i nagrody, ale czy warto ryzykować spotkanie z szeryfem?

Rozszerzenie Szeryf i Więźniowie po raz pierwszy pozwala graczom wcielić się w rolę praworządnego szeryfa, odblokowując zupełnie nowy styl prowadzenia rozgrywki. Dzięki dodatkowemu wagonowi - więźniarce - będzie on mógł więzić pojmanych rabusiów, Ci z kolei mogą wzbogacić się lub zyskać stronników uwalniając uwięzionych tam skazańców.

Dodatek wprowadza również do gry kolejną postać - Mei, mistrzynię sztuk walki - a także 13 kart rund, dzięki którym każda kolejna rozgrywka będzie unikalna!

Planowana data premiery: listopad 2016 r.
Sugerowana cena detaliczna: 79,95 zł.

-------------------------
MAŁA ZAPOWIEDŹ:
-------------------------
Ocaleni

Obrazek

Informujemy, że nakładem wydawnictwa Rebel ukaże się polska edycja gry Outlive: Ocaleni.

Rok 2079. Świat uległ zniszczeniu wskutek wojny globalnej, która toczyła się o ostatnie dostępne zasoby wody. Populacja ludzi, którzy przetrwali, wynosi około 30 000, liczba ta jednak stale maleje.

W tych warunkach 4 ocalałe grupy skryły się w podziemnych schronach, mając tylko jeden cel: przeżyć. Ich ostatnią nadzieją jest Konwój - podróżująca organizacja poszukująca tych, którzy są godni, by dołączyć do społeczności żyjącej w sekretnych podwodnych miastach. To jedyne miejsce, gdzie gatunek ludzki będzie mógł bezpiecznie egzystować.Tylko jedna grupa otrzyma przywilej dołączenia do Konwoju: ta, która będzie w stanie zaoferować organizacji więcej ludzi, sprzętu, a także jak najbardziej przydatnych umiejętności.

Ocaleni to gra osadzona w postapokaliptycznym świecie, opierająca się na mechanice worker-placement. W ciągu sześciu rund (z których każda podzielona jest na fazę dnia oraz nocy) musisz organizować się tak, aby to właśnie Twoja grupa została uznana za najbardziej wartościową dla Konwoju. Czy jesteś w stanie pokonać swoich przeciwników? Pamiętaj, że stawką jest życie!

Planowana data premiery: pierwszy kwartał 2017 r.
Sugerowana cena detaliczna: ok. 189,95 zł.

-------------------------
ODPOWIEDZI:
-------------------------
Wincenty Jan pisze:Praszki ćwierkają, że wydajecie Lorenzo... ogłosicie to lada dzień czy dopiero w przyszłym roku? :D
Póki co decyzja o wydaniu nie została jeszcze podjęta - gra trafiła do nas po targach w Essen, teraz musimy ją ograć, aby móc podjąć decyzję. :)
Trolliszcze pisze:Rebelu, taki pomysł racjonalizatorski - szukałem sklepu w pewnej miejscowości i wszedłem na Waszej stronie w zakładkę Gdzie kupić... Kurczę, wygląda to jak efekt pracy studenta informatyki sprzed dwudziestu lat, długa lista zlewających się ze sobą adresów i godzin otwarcia. Ja wiem, że generalnie tacy zapaleńcy jak my wiedzą, gdzie kupować gry, ale moglibyście to sobie kiedyś odświeżyć, walnąć jakąś interaktywną mapkę, gdzie się zaznaczają sklepy i kawiarnie z grami.

Swoją drogą, może to już w ogóle pora, żeby pomyśleć nad odświeżeniem strony sklepu. Tak tylko głośno sobie gdybam.
Faktycznie, przydałyby się tutaj jakieś zmiany. Przekażemy te uwagi odpowiednim osobom w firmie. :)
aspo pisze:Szanowny Rebelu,

w wątku Essen pojawiła się wzmianka, że wydajecie Outlive. Prawda to? Kiedy, za ile, i czy z figurkami?
Wywołani do tablicy przyznajemy się, że tak, to prawda, co widać po zapowiedzi zamieszczonej kawałek wyżej w tym poście. :) Data premiery nie jest jeszcze znana, natomiast cena wyniesie około 190 zł. Co do figurek, to jak już zostało tu na forum zauważone, taka wersja była dostępna jedynie podczas kampanii na Kickstarterze. Poza tym figurki znacząco podniosłyby finalną cenę gry, która i tak jest niemała.
piotrest pisze:Już nie mogę się doczekać 7 cudów: Pojedynek - Panteon :mrgreen: Kiedy, no kiedy? :lol:
Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to gra będzie dostępna w sprzedaży jeszcze w tym tygodniu. :)
narandil pisze:tak z ciekawości jeśli można, bo nie daje mi spokoju cena za adrenalinę:

Patrząc wstecz na poprzednie gry CGE wydawane przez Rebel (ceny ze strony Rebela):
Alchemicy: 149,95zł
Pupile Podziemii: 149,95zł
Władcy Podziemii: 159,95zł

wszystkie te gry mają MAAAASĘ elementów i stosunek zawartości do ceny jest super. I nagle taka Adrenalina, która wydaje się mieć mniej elementów będzie miała cenę sugerowaną detaliczną 180-200zł!?!

Skąd taka kosmiczna różnica w stosunku ceny do zawartości? Ktoś może mnie oświecić bo jestem ciekawski...?
Powodów takie stanu rzeczy jest wiele. Różnice kursów walut, inflacja i zmiana wartości nabywczej pieniądza, zwiększone koszty produkcji itp. powodują, że ceny gier w ostatnich latach wzrosły. Pamiętajmy też, że cena nie zależy jedynie od ilości elementów, ale ich jakości i rodzaju - wyprodukowanie kilku dużych figurek o różnych kształtach i licznych szczegółach jest droższe, niż produkcja wielu małych elementów o identycznym wyglądzie.
TTR_1983 pisze:Szanowny Panie Rebelu:
- Czy Captain Sonar nadal na nie? Na Essen ludzie bardzo zadowoleni.
- Czy październikowa premiera Mamy szpiega 2 i Wymyśl to aktualna?
- Czy rozważacie coś z tegorocznych premier essenowych Queen Games?
Captain Sonar nie jest obecnie w naszych planach wydawniczych. Będziemy jednak w najbliższych tygodniach analizowali gry pokazywane na targach - jest naprawdę dużo tytułów, które musimy sprawdzić. :) Podobnie z grami z Queen Games - coś na pewno wydamy, natomiast jest jeszcze za wcześnie, byśmy mogli podawać konkretne tytuły. :)

Co do Wymyśl to! oraz Mamy Szpiega 2 to niestety spodziewamy się, że jednak będzie to listopad. Aktualnie próbujemy uzyskać dokładne informacje o terminie, w którym możemy spodziewać się gier w naszym magazynie.
Bary pisze:Rebelu, a czy wiadomo coś nowego w sprawie Ghost Stories? Wspominaliście, że chyba we wrześniu powinien ukazać się dodruk...
Gra miała się ukazać już dawno, niestety gdy we wrześniu otrzymaliśmy plan dodruków od wydawcy, gra nie została w nim wyszczególniona, o czym wspominaliśmy tu na forum. Niestety nic się w tej kwestii nie zmieniło, wciąż nie uzyskaliśmy informacji w temacie.
vinnichi pisze:No dobra koniec żartów, Panie Rebel, pokaż nam co w tym roku będzie pod choinką :D
To, co w tym roku będzie pod choinką, jest już raczej znane - proces wydawania gier jest procesem długotrwałym i mała jest szansa, by coś ogłoszone teraz pojawiło się u nas przed świętami.
crsunik pisze:Akcja Mikołaj będzie w tym roku?
Będzie. :) Więcej informacji o całej akcji powinno pojawić się już niebawem.
Sekator pisze:Z innej beczki (tej właściwej):

Jak tam Troyes, bo na stronie jest listopad. Nie ma już szans że będzie w tym miesiącu?
Niestety, nie zapowiada się na to. Wciąż nie dostaliśmy informacji z fabryki o zakończeniu produkcji i przepakowywania gier.
ostoja pisze:A "Zombiaki Ameryki" kiedy wyjdą?
Mamy świeżą informację, że gra trafi do sprzedaży najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu. :)
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
kamil018
Posty: 201
Rejestracja: 22 lis 2015, 10:42
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: kamil018 »

Jakieś szanse, na Golema przed świętami? :)
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3039
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 578 times
Been thanked: 239 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: DarkSide »

kamil018 pisze:Jakieś szanse, na Golema przed świętami? :)
Przecież Golem ma wyjść w listopadzie.
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -11%, ALEplanszówki -3%
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Maxxx76 »

A co słychać u Wiarusów? :)
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

Na wstępie, jako, że Hubert już wrócił (i właśnie pisze ten tekst na klawiaturze):

Bardzo dziękuję w imieniu swoim, żony i nowonarodzonego syna za życzenia :) Rozwinięcie podziękowań w spoilerze poniżej:
Spoiler:
-------------------------
ZAPOWIEDZI:
-------------------------

Ekspedycja

Obrazek

Odkrywaj dziewicze lądy i podejmuj ryzykowne decyzje, by okryć się chwałą i splendorem należnym najlepszemu odkrywcy na świecie!

W Ekspedycji każdemu z was przyjdzie pokierować działaniami trojga żądnych przygód poszukiwaczy. Będziecie przemierzać dżungle, morza i pustynie, zbierać surowce, ekwipunek i dawno zapomniane artefakty.


Planowana data premiery: pierwsza połowa listopada 2016 r.

Sugerowana cena detaliczna wyniesie: 129,95 zł.

Zapowiedź: http://wydawnictwo.rebel.pl/x.php/6,787

Instrukcja: http://www.rebel.pl/repository/files/in ... rukcja.pdf

-------------------------

Małpiszony

Obrazek

Małpiszony to szybka i przezabawna gra towarzyska, w którą bawić się może od 4 do aż 8 osób. Graczom rozdaje się karty zadań, rzucając dwoma kostkami określa się numer zadania do wykonania w tym samym czasie przez wszystkich graczy. Wśród nich jednak znajduje się osoba (lub dwie) które dostały karty małpowania. Ich zadaniem jest wykonanie tego samego zadania w tym samym czasie, nie wiedząc na czym ono polega. Gracze unoszą rękę? Będą się drapać, wsadzą sobie palec do nosa albo do ucha? Mikrosekundy decydują o tym, czy uda nam się zmałpować innych, zmylić ich i dostać punkty. Salwy śmiechu i morze łez gwarantowane.


Planowana data premiery: pierwszy tydzień listopada 2016 r.

Sugerowana cena detaliczna wyniesie: 39,95 zł.

Zapowiedź: http://wydawnictwo.rebel.pl/x.php/6,785

Instrukcja: http://www.rebel.pl/repository/files/in ... cja_PL.pdf

-------------------------

Dobble 1,2,3

Obrazek

Czym Dobble 1, 2, 3 różni się od Dobble?

Wszystkie symbole są bardzo proste do nazwania, charakterystycznie narysowane, co pozwala dzieciom nie tylko szybko odnaleźć w myślach odpowiednie słowo, by nazwać symbol, ale też utrwala im nazewnictwo.


Planowana data premiery: dostępne.

Sugerowana cena detaliczna wyniesie: 59,95 zł.

Zapowiedź: http://wydawnictwo.rebel.pl/x.php/6,775 ... wiedz.html

Instrukcja: http://www.rebel.pl/repository/files/in ... cja_PL.pdf



-------------------------
ODPOWIEDZI:
-------------------------
REBEL.pl pisze:
vinnichi pisze:No dobra koniec żartów, Panie Rebel, pokaż nam co w tym roku będzie pod choinką :D
To, co w tym roku będzie pod choinką, jest już raczej znane - proces wydawania gier jest procesem długotrwałym i mała jest szansa, by coś ogłoszone teraz pojawiło się u nas przed świętami.
Edit: Doprecyzowanie - jeszcze kilka rzeczy się pojawi w tym roku, ale te, na temat których decyzje podejmujemy teraz to tytuły na rok 2017. Nowe zapowiedzi to będą gry, na temat których decyzje o wydaniu padły dobrych kilka miesięcy temu.
Trolliszcze pisze:(...) Swoją drogą, może to już w ogóle pora, żeby pomyśleć nad odświeżeniem strony sklepu. Tak tylko głośno sobie gdybam.
mikeyoski pisze:Gdzieś kiedyś czytałem wywiad z p. Magdą Jedlińską z Rebela. Ma świadomość tego, że strona sklepu trąci myszką. Ale ludzie są do niej przyzwyczajeni i raczej nie zanosi się na zmiany. (...)"
Trąci myszką? Dziękujemy za łagodny wyrok ;) Strona jest od paru lat do zmiany, mamy tego pełną świadomość i mamy taką zmianę w planach, a ta zahaczy także o stronę wydawnictwa. Prace powoli trwają.
TTR_1983 pisze:Super info z dodrukiem. Rozumiem, że poza poprawieniem błędów na kartach nie będzie żadnych zmian?
Będą zmiany. W pierwszej edycji bardzo problematyczna była wypraska, która nie dość, że często nie wytrzymywała transportu, to potrafiła zniszczyć planszę. Trwają prace wydawcy i konsultacje z fabryką w celu znalezieniem innego rozwiązania. Równolegle, przychylając się do głosów graczy, trwa wycena grubszych plansz graczy - i tutaj także, słuchając głosów graczy, wydawca projektuje "wycięcia" w tych planszach, aby wskaźniki przyrostu nie przesuwały się przy trąceniu planszy. Nie licząc poprawek drobnych błędów i faktu, że opracowywany jest mini dodatek (oraz duży dodatek), to żadnych więcej zmian nie będzie.
Maxxx76 pisze:A co słychać u Wiarusów? :)
Powoli wyłażą z okopów ;) Ostatnia informacja, którą otrzymaliśmy to to, że pierwszy czołg zjeżdża z taśmy produkcyjnej fabryki w przyszłym tygodniu, a tuż za nim następne.
DarkSide pisze:
kamil018 pisze:Jakieś szanse, na Golema przed świętami? :)
Przecież Golem ma wyjść w listopadzie.
Tak, data premiery podana przez CGE to listopad i na razie nic nie wskazuje, żeby miały być jakiekolwiek opóźnienia.
Ostatnio zmieniony 27 paź 2016, 13:10 przez REBEL.pl, łącznie zmieniany 2 razy.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Marx »

To pomyślcie nad zestawem planszetek dla graczy, którzy już zakupili Terraformację Marsa, mordeczki :-)
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
mikeyoski
Posty: 1524
Rejestracja: 08 lut 2015, 00:32
Has thanked: 278 times
Been thanked: 172 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: mikeyoski »

Oooooo właśnie. Taki upgrade kit byłby wskazany. Wraz z poprawionymi kartami :-)

Tapnięte z espiątki
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4060
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: AkitaInu »

mikeyoski pisze:Oooooo właśnie. Taki upgrade kit byłby wskazany. Wraz z poprawionymi kartami :-)

Tapnięte z espiątki
Dla mnie też :) moge go nawet kupić, byleby nie kosztował 60zl ...
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: rattkin »

Kiedy wyjdzie ta nowa edycja Terraformacji Marsa i jak ją będzie można rozpoznać?
Banan2
Posty: 2617
Rejestracja: 12 maja 2009, 09:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 118 times
Been thanked: 67 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Banan2 »

rattkin pisze:Kiedy wyjdzie ta nowa edycja Terraformacji Marsa i jak ją będzie można rozpoznać?
No jak to jak? :wink: Będzie dopisek Master Set albo Edycja Gra Roku :wink:
Pozdrawiam
Moja kolekcja
10% rabatu w planszomanii, 7% w 3Trollach, 5% w Battle Models
TTR_1983
Posty: 3950
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 89 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: TTR_1983 »

Widzę, ze 7 Samurajów i Wyścig Tytanów doznały kolejnego opóźnienia, tym razem aż na grudzień.
Pewnie szansa na Master of Orion w tym roku jest mała?

PS. Policzyłem właśnie: z Małpiszonami włącznie macie zapowiedzianych oficjalne lub wydanych 80 tytułów w tym roku. Jeszcze 5 i będzie zapowiadane 85 na ten rok :mrgreen:
Zablokowany