ZnadPlanszy.pl - platforma blogowa

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8801
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2710 times
Been thanked: 2396 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: Curiosity »

scheherazade pisze:I tak jest co czytać ;-)
...no właśnie nie ma czego czytać. W ciągu ostatnich 7 dni, pojawiło się "aż" 5 tekstów, czyli poniżej jednego dziennie. Autorów jest ponoć 21, średnia jest zatem gorzej niż żałosna.

Zaglądam tam czasem, ale w sumie sam nie wiem czemu. Nie pojawia się właściwie nic nowego, a jedyną osobą, której się jeszcze chce jest Scheherazade. Reszta pisze chyba z obowiązku, albo jak się bardzo nudzi. Nie tego oczekiwałem.

Jeśli miałbym wybrać najlepszy blog, to byłby to wybór tzw. "mniejszego zła". Wcześniej rzucałem się na absolutnie każdy tekst Orionsa, teraz już trochę wybrzydzam, ale on jeszcze przynajmniej coś napisze. Wpisy Scheherazade pojawiają się chyba najczęściej, ale to też nie do końca "moja bajka" (z tym, że ona przynajmniej pisze, widać, że ma zapał i pasję). Ostatni blog, który mogę wyróżnić to Pełnąparą - tu ze względu na tematykę, bo przecież nie za częstotliwość pisania.

Drodzy autorzy! Nikt nie twierdzi, że macie obowiązek pisać co drugi dzień (chociaż byłoby super), ale robiąc to, co aktualnie robicie (czyli w większości nic), zarzynacie tę - jakże obiecującą - platformę, jaką jest ZnadPlanszy.pl

Póki co, ograniczyłem swoje wizyty tamże do jednej na jakieś 3 dni (a pamiętam, że początkowo zaglądałem po kilka razy dziennie). Róbcie tak dalej, a wkrótce będę tam bywał raz w miesiącu.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4091
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 299 times
Been thanked: 177 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: lacki2000 »

oj tam oj tam, wakacje są, narzekać można tak od połowy września dopiero :)
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
Awatar użytkownika
Epyon
Posty: 1164
Rejestracja: 30 mar 2012, 08:07
Lokalizacja: Tychy
Been thanked: 8 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: Epyon »

No cóż, ja np. dopiero wróciłem z urlopu, okazało się że w międzyczasie padł mi twardziel w pececie, więc muszę postawić od nowa system, a póki co katuję się na netbooku, który nie wiedzieć czemu jedną stronę ładuje kilka minut... :(
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: kwiatosz »

Ja znalazłem za szafą zgubione pewien czas temu PSP, jak zacząłem Metal Gear Solid: Ac!d to ledwo mam czas do pracy chodzić...
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 1406
Rejestracja: 11 lut 2009, 11:23
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: Sandman »

Myślę, że Curiosity'emu nie chodzi o to, abyście podawali dziesiątki wymówek co jak i dlaczego tylko, aby zwyczajnie coś się zmieniło. Autorzy/blogerzy powinni uderzyć się w pierś i poważnie zastanowić czy maja tu swoje blogi, bo chcą się dzielić swoją pasją, czy tylko platforma została założona ot tak, bo 2 znudzonych panów nie chciało pogodzić się z faktem, że ich zapał i hobby wygasły, więc zdecydowało się pokazać, że "ciągle jesteśmy" (zobaczcie nasza śladowa aktywność na wcześniejszych portalach to wina tych portali, a nie nas!), a pozostali przyłączyli się, bo pewnie będzie trendy (czy jak to się teraz mówi wśród młodzieży :wink: ) być blogerem znadplanszy, co z tego, że to słomiany zapał...
Na razie wygląda na to, że inicjatywa, która zapowiadała się w założeniach naprawdę zacnie umrze śmiercią naturalną szybciej niż większość się spodziewała.
Planszowa przeszłość, teraźniejszość, przyszłość
Uzależniony od TtA :]
Visca el Barca!!!
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5130
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: Andy »

A ja sądzę inaczej. Otóż cała ta grupa powinna wejść na mównicę i złożyć pryncypialną samokrytykę w obliczu gniewnego ludu. W szczególności powinny paść odpowiedzi na następujące pytania:
1. Kto stał za tą inicjatywą i dlaczego właśnie odwetowcy z Bonn?
2. Jaki cel przyświecał inicjatorom tego procederu i dlaczego była to chęć wywołania niepokoju ludu planszówkowego miast i wsi?
3. Ile zapłacili imperialiści członkom bandy i na co ci członkowie wydali te pieniądze? Czy aby nie na planszowki?

Przypadek? Nie sądzę!

Lud sprawiedliwie osądzi i rozstrzela winnych. Ura!
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: kwiatosz »

Ale ja nie podaję wymówki tylko mówię jak jest :) Bloga piszę wtedy, kiedy mam wenę na dziwny tekst - teraz akurat nie mam. Do ŚGP podsyłam teksty regularnie bo taka jest jego forma i do tego się zobowiązałem, natomiast blogi z założenia pisze się wtedy, kiedy człowiek ma więcej chęci niż niechęci do pisania (a akurat wyznaczone terminy u mnie pozytywnie na chęć pisania wpływają). Wątpię, żeby nastąpiło uderzenie się w pierś skutkujące tym, że człowiek nagle poczuje się w obowiązku pisać teksty. Ja np. ostatnio cięgiem grywam w Time's Up i nie za bardzo coś innego - więc niespecjalnie mam z czego robić wpisy (bo sytuacje śmieszne w TU są śmiesznymi raczej tylko dla grupy, w której się wydarzyły) - teraz dostałem transport do recenzji i z okazji promocji w sklepie kończącym się na "ebel", więc pewnie jakieś spostrzeżenia mi się urodzą.

Tak czy siak - z mojego punktu widzenia Znadplanszy jest właśnie na luźne przemyślenia, a teksty typu zapowiedzi, czy rzut okiem, podsyłam na stronę ŚGP - więc to nie jest tak, że nic ode mnie się nie pojawia ;)
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5130
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: Andy »

Ale czy naprawdę uważasz kwiatoszu, że powinieneś się tłumaczyć z tego co piszesz, kiedy i dlaczego? :shock:
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: kwiatosz »

Ech, rozumiem problem zajmowania się tą kwestią. Niemniej poprzez rozpoczęcie udzielania się na blogu rozumiem też rozmawianie z czytelnikami - jeśli nie na blogu (bo albo Disqus zniechęca albo nie ma tam wpisu pod który można podpiąć komentarz) to tutaj, w temacie blogu dotyczącym - w końcu po to też bloga się pisze, żeby były pod nim dyskusje :) W sumie racja, że powinienem to może pisać mniej w formie tłumaczenia się, ale też chodzi mi o przekazanie, że nie piszę na blogu bo (chwilowo?) nie mam o czym, a nie że się wypiąłem na inicjatywę. Nie takie to proste wszystko, jakoś łatwiej się rozmawia z poplecznikami króla Artura będąc Mordredem niż z czytelnikami bloga będąc bloga autorem ;)
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 1406
Rejestracja: 11 lut 2009, 11:23
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: Sandman »

Kwiatosz: to nie jest personalne picie do kogokolwiek z osobna (jak już ma być coś personalnie to mogę powiedzieć, że Twoje wpisy czyta się z przyjemnością, żeby nie było, że tylko narzekać potrafię :lol: ), raczej chciejstwo, żeby na platformie coś się działo (no może poza uwagą do założycieli, których aktywność jest wyjątkowo niska, tak jak wygasła ich aktywność na innych serwisach planszówkowych, jak coś się znudziło po co to ciągnąć?-Mam nadzieję, że nie mam racji z tym znudzeniem). Dla mnie to, obok blogów Trzewika, jedyne blogowe miejsce o planszówkach, które odwiedzam regularnie, jednakże, podobnie jak Curiosity, niestety coraz rzadziej, bo nie ma po co, co jest dziwne, bo autorów jest ponad 20 bodaj.

Andy: dobrze, że Ty bloga nie prowadzisz, bo rozumiem, że za komentarze jego dotyczące karałbyś śmiercią. :twisted: Mi wydawało się, że autorzy, którzy publikują coś publicznie chcieliby wiedzieć co ludzie o tym sądzą, ale co ja tam wiem...

Aha, biorąc pod uwagę komercyjny aspekt platformy, ciekawe jak na to patrzą reklamodawcy, którzy wykupili (chyba, nie znam się na tym, widzę, że reklamy się pojawiają) reklamy licząc zapewne, że na stronie będą pojawiały się wpisy i będzie ona odwiedzana przez czytelników. No, ale może znowu się nie znam i wszyscy zleceniodawcy będą bardzo zadowoleni z reklam na stronie widmo?
Ostatnio zmieniony 07 sie 2013, 11:18 przez Sandman, łącznie zmieniany 2 razy.
Planszowa przeszłość, teraźniejszość, przyszłość
Uzależniony od TtA :]
Visca el Barca!!!
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 194 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: yosz »

A ja już mam prawie gotowy tekst pt: "Polskie wydania, a jakość i opóźnienia" i co widzę na forum? i ktoś "ukradł mi pioruna" tym wątkiem http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... =1&t=24989 i co teraz? :P

ZnadPlanszy to platforma blogowa i tak jak kwiatosz pisze, bloga się pisze jak się ma wenę na tekst (niekoniecznie dziwny ;) ). Mój zachwyt że w pierwszych tygodniach powstało kilkadziesiąt tekstów,nie miał na celu pokazania, że będzie tak zawsze, że będą dziesiątki tekstów tygodniowo. Ze statystyk, które przedstawił Michał Stajszczak można wyciągnąć różne wnioski (jak to ze statystyk) - łącznie z tym, że inicjatywa się rozpada. Ja w każdym razie dalej mam zamiar prowadzić sobie bloga i pisać artykuły w swoim tempie, tak jak czego jestem pewien inni blogerzy, ale nie będę obiecywał że będę pisał 1 tekst tygodniowo, bo po prostu tego nie mogę obiecać.

Ale dziękuję Curisity, Sandmanowi i Michałowi za wyrażenie troski o stan ZnadPlanszy.pl - mamy się dobrze, urlopujemy się w dużej części z tego co wiem i nigdzie się nie wybieramy ;) (poza urlopami oczywiście)
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 1406
Rejestracja: 11 lut 2009, 11:23
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: Sandman »

yosz pisze:i co teraz?
Publikuj, publikuj, nawet się nie zastanawiaj. Czytelnicy czekają (mimo gorzkich uwag :P ). 8)
Planszowa przeszłość, teraźniejszość, przyszłość
Uzależniony od TtA :]
Visca el Barca!!!
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 194 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: yosz »

Wieczorem będzie - parę rzeczy jeszcze chcę dopisać (np. ciekawy link do wyliczeń wielkość zamówienia -> cena jednostkowa) "zostawiłem" na drugim komputerze w jakimś notatniku :P
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: kwiatosz »

Żeby nie było, że odezwy czytelników nie motywują - wrzuciłem tekst inspirowany ostatnimi partiami recenzenckimi :)
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8801
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2710 times
Been thanked: 2396 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: Curiosity »

Andy pisze:A ja sądzę inaczej. Otóż cała ta grupa powinna wejść na mównicę i złożyć pryncypialną samokrytykę w obliczu gniewnego ludu. W szczególności powinny paść odpowiedzi na następujące pytania:
1. Kto stał za tą inicjatywą i dlaczego właśnie odwetowcy z Bonn?
2. Jaki cel przyświecał inicjatorom tego procederu i dlaczego była to chęć wywołania niepokoju ludu planszówkowego miast i wsi?
3. Ile zapłacili imperialiści członkom bandy i na co ci członkowie wydali te pieniądze? Czy aby nie na planszowki?

Przypadek? Nie sądzę!

Lud sprawiedliwie osądzi i rozstrzela winnych. Ura!
Nie powiem, ciekawe podejście. Niby dlaczego nie mogę się wypowiadać? Może dlatego, że nie płacę za dostęp do treści?

Przedstawiłem swój punkt widzenia. cenię sobie wygodę w postaci wielu blogów w jednym miejscu i takie rozwiązanie jak platforma Znadplanszy.pl bardzo mi odpowiada. Tylko jeśli nie ma czego czytać...

Widzisz Andy, nie chciałbym, żeby skończyło się tak, że zajrzę tam raz na miesiąc i zrobię sobie "zbiorczą" prasówkę w postaci 5 tekstów, bo więcej się nie uzbiera. Daję wyraźny sygnał, że chcę czytać, dyskutować, brać udział w "życiu" platformy (może autorów to zmotywuje do pisania).
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5130
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: Andy »

Sandman pisze:Andy: dobrze, że Ty bloga nie prowadzisz
Skoro tak twierdzisz...
Sandman pisze:rozumiem, że za komentarze jego dotyczące karałbyś śmiercią. :twisted:
Źle rozumiesz. Postulowałem karanie śmiercią leniwych blogerów. Komentarze są OK.
Curiosity pisze:Niby dlaczego nie mogę się wypowiadać?
Padł taki postulat? Chyba przeoczyłem.
Curiosity pisze:Przedstawiłem swój punkt widzenia.
A ja swój.
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8801
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2710 times
Been thanked: 2396 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: Curiosity »

Andy pisze:
Curiosity pisze:Niby dlaczego nie mogę się wypowiadać?
Padł taki postulat? Chyba przeoczyłem.
Przepraszam, nie sądziłem, że trzeba łopatologicznie: otóż wypowiadać się jak najbardziej można, byle by tylko nie krytycznie, bo wtedy przyjdzie Andy i obśmieje.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6490
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 614 times
Been thanked: 971 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: Odi »

A ja czekam na wątki, w których 'przyjdzie Andy i obśmieje' :wink: , bo to zawsze jedne z najprzyjemniejszych momentów lektury tego forum :)

Natomiast co do bloga made by Andy, to ja oddaję swój głos zdecydowanie za takowym! :D
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 1406
Rejestracja: 11 lut 2009, 11:23
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: Sandman »

No i ku rozpaczy :wink: Andy'ego od czasu wczorajszej dyskusji pojawiły się 3 bardzo ciekawe wpisy. Cieszy.
Planszowa przeszłość, teraźniejszość, przyszłość
Uzależniony od TtA :]
Visca el Barca!!!
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5130
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: Andy »

Sandman pisze:No i ku rozpaczy :wink: Andy'ego od czasu wczorajszej dyskusji pojawiły się 3 bardzo ciekawe wpisy.
Chyba ku rozpaczy Sandmana ;)
Na razie wygląda na to, że inicjatywa, która zapowiadała się w założeniach naprawdę zacnie umrze śmiercią naturalną szybciej niż większość się spodziewała.
Rzeczywistość nie zechciała dopasować się do przepowiedni.
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 1406
Rejestracja: 11 lut 2009, 11:23
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: Sandman »

Andy: nie przepowiedni, a zapeszania. :lol:
Planszowa przeszłość, teraźniejszość, przyszłość
Uzależniony od TtA :]
Visca el Barca!!!
Awatar użytkownika
razul
Posty: 162
Rejestracja: 05 kwie 2011, 16:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: razul »

Pytanie techniczne. Czy jest to zamierzone, że będąc na profilu blogera i klikając w lewym górnym rogu strony w logo "ZnadPlanszy" przenosi mnie na stronę główną blogera a nie główną serwisu?
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4139
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 317 times
Been thanked: 347 times

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: tomb »

Odi pisze:Natomiast co do bloga made by Andy, to ja oddaję swój głos zdecydowanie za takowym! :D
Przy utrzymaniu dotychczasowej blogowej aktywności, Andy musowo stanie się celem dla, widać mocno złaknionej słowa pisanego, planszówkowej "braci".
kwiatosz pisze:Disqus zniechęca
Zniechęca.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: kwiatosz »

TomB pisze:
kwiatosz pisze:Disqus zniechęca
Zniechęca.
Przyznać jednak muszę, że coraz więcej serwisów z niego korzysta i coraz częściej zdarza mi się komentować coś na sporadycznie odwiedzanych serwisach - jak się człowiek raz zarejestruje to później to jakoś śmiga, coraz bardziej się przekonuję do Disqusa :)
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 194 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: Nowa platforma blogowa - ZnadPlanszy.pl

Post autor: yosz »

razul pisze:Pytanie techniczne. Czy jest to zamierzone, że będąc na profilu blogera i klikając w lewym górnym rogu strony w logo "ZnadPlanszy" przenosi mnie na stronę główną blogera a nie główną serwisu?
Tak - plan był taki żeby imię i nazwisko / Nick przenosił na bloga, a znadplanszy na stronę główną, ale ponieważ logo się skaluje marnie to wychodziło ;)

Dlatego na belce pod nagłówkiem jest link ZnadPlanszy | Blogi , który odpowiednio przenosi na główną i do listy blogów.
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
ODPOWIEDZ