(Warszawa) Agresor - Piątek WIBHiIŚ PW

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
dasilwa
Posty: 1128
Rejestracja: 18 maja 2005, 18:33
Lokalizacja: Stolica
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: dasilwa »

A czy ktoś będzie na Polibudzie kto nie umawia sie na żaden konkretny tytuł? Bo jak na razie nie wiem czy mam przychodzić.
pj
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2007, 15:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: pj »

Witam, mam nadzieję, że ten post (pierwszy) będzie na forum tam gdzie chciałem. :|

Będę w piątek ok. 17tej. Na nic się nie umawiałem, będę robił statystykę obecności.
Będę miał "Cold War. CIA v. KGB" - ale to karciane 2 osobowe (proste i szybkie).
Forever
Posty: 83
Rejestracja: 04 maja 2007, 11:25

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Forever »

Dasilwa nie siej paniki wiesz dobrze że zawsze jest dużo ludzi do grania i dużo gier do których można się dołączyć

Ja np. mam nadzieję po Antice zagrać w RFTG i liczę że ktoś to przyniesie
Awatar użytkownika
Valmont
Posty: 1461
Rejestracja: 04 cze 2004, 08:08
Lokalizacja: Warszawa -serce w Białymstoku ;)

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Valmont »

Zjawię się jutro najprawdopodobniej z otwarciem klubu.
Zagram w cokolwiek.
Może przyniosę swój egzemplarz Napoleon's Triumph lub A victory Lost, moze znajdzie się ktoś ze znajomością zasad, który wprowadzi mnie w rozgrywkę na szybko..
A jak nie to eurogry będę testował.
Wpieriod! - niekoniecznie efektywnie, ale efektownie.
Awatar użytkownika
Trutu
Posty: 501
Rejestracja: 27 wrz 2006, 15:35
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Trutu »

Ci, którzy zjawią się na 16-stą proszę o informację. Muszę zrobić listę osób, które mogą odbierać klucze (nie tylko na jutro) do sal i jutro rano podrzucić na portiernię. Ja będę w Agresorze ok 15.30. Mój phone: 607 092 086, lub na priva, lub tu na forum. Wpisuję już draco, bo wiem, że ma doświadczenie w opiece nad salami, na kandydatury innych czekam. Valmont, Ciebie chyba też wpiszę.
Prezes

...piszę powoli, bo wiem, że czytacie powoli...
Awatar użytkownika
ja_n
Recenzent
Posty: 2303
Rejestracja: 28 lip 2004, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: ja_n »

siepu pisze:Jeśli nie masz zamiaru przynosić tego później to raczej nie zostawiasz mi wyboru i będę zmuszony przyjść :)
Spoko, przyniosę to jeszcze. Jestem zawsze chętny do LOTRostwa. Tylko czy skład się uzbiera - oto jest pytanie.
Awatar użytkownika
Wilk
Posty: 683
Rejestracja: 19 cze 2007, 15:21
Lokalizacja: Wawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Wilk »

Valmont pisze: Może przyniosę swój egzemplarz Napoleon's Triumph lub A victory Lost, moze znajdzie się ktoś ze znajomością zasad, który wprowadzi mnie w rozgrywkę na szybko..
Jakby co, to ja znam zasady do AVLa (ale nie jakos wybitnie, bo na razie gralem tylko solo, a i to doslownie pare etapow. Inna sprawa, ze nie jest to chyba jakis specjalnie trudny system). Jutro gram akurat w Conquest of Paradise (potem, o ile starczy czasu, chcialbym jeszcze RftG troche pozglebiac), ale w przyszlosci moznaby sie na AVLa ustawic.
Awatar użytkownika
siepu
Posty: 1202
Rejestracja: 14 gru 2007, 22:10
Lokalizacja: Olecko / Warszawa
Has thanked: 273 times
Been thanked: 299 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: siepu »

ja_n pisze:
siepu pisze:Jeśli nie masz zamiaru przynosić tego później to raczej nie zostawiasz mi wyboru i będę zmuszony przyjść :)
Spoko, przyniosę to jeszcze. Jestem zawsze chętny do LOTRostwa. Tylko czy skład się uzbiera - oto jest pytanie.
W sumie już nie ma problemu, bo jak się okazało, egzamin mam w piątek i parę godzin relaksu po nie zaszkodzi ;) Pytanie jest tylko czy ten skład się zbierze, bo póki co, to widzę trzech.
Awatar użytkownika
ja_n
Recenzent
Posty: 2303
Rejestracja: 28 lip 2004, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: ja_n »

siepu pisze:W sumie już nie ma problemu, bo jak się okazało, egzamin mam w piątek i parę godzin relaksu po nie zaszkodzi ;) Pytanie jest tylko czy ten skład się zbierze, bo póki co, to widzę trzech.
Stara dobra łapanka jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
Awatar użytkownika
zephyr
Posty: 2373
Rejestracja: 27 paź 2007, 00:12
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: zephyr »

Gdzie szukać Antike i WotR?
Z tego co widzę będą 3 sale, z czego 17 i 519 nie brzmi jakby miały być koło siebie.

Chętnie pogram, ale bez rezerwacji - jak się spóźnię albo nie będzie miejsc to zagram w coś innego.
Science is a way of trying not to fool yourself. The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool.
R.Feynman
Awatar użytkownika
Polaros
Posty: 595
Rejestracja: 23 sie 2006, 15:52
Lokalizacja: WaWa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Polaros »

Z tego co widze 17 jest w starej kotłowni czyli wydział elektryczny ( najlepsiejszy) a ta 519 w gmachu sanitarnych:/
Awatar użytkownika
Klos
Posty: 1065
Rejestracja: 29 wrz 2007, 22:28
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Klos »

Kurcze, to jest problem z umawianiem sie na gry ;-) I szybkim zmienianiem sal....

Chyba trzebaby umowic sie na konkretne sale... czy wszystkie sa identyczne, czy moze jest jakas wieksza?

Ja tez bym chcial posiasc wiedze, w ktorej sali bedzie gra w LoTR - do tej samej sali przyniose moje Shear Panic i Glooma.
Awatar użytkownika
dasilwa
Posty: 1128
Rejestracja: 18 maja 2005, 18:33
Lokalizacja: Stolica
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: dasilwa »

Polaros pisze:Z tego co widze 17 jest w starej kotłowni czyli wydział elektryczny ( najlepsiejszy)
Jeśli to jest ta sala o której myślę to super. bo jest ona baaardzo duza i ma wieeele stołów.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2008, 22:22 przez dasilwa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Klos
Posty: 1065
Rejestracja: 29 wrz 2007, 22:28
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Klos »

O, to brzmi kuszaca... no to zapewne moje kroki skieruje do sali 17 w takim razie :-) Moze od razu ustalmy, ze tam beda w/w partyjki sie rozgrywac? ;-)
Awatar użytkownika
Lim-Dul
Administrator
Posty: 1711
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Lim-Dul »

Wezmę jutro pewnie Space Dealera i Robo Rally... Czas wrócić do starych tradycji przynoszenia gier, w które jeszcze nie zagrałem. Jeżeli nie teraz, to kiedy? =)
War does not determine who is right - only who is left. - Bertrand Russell
---
Moja (niekompletna) kolekcja gier
Moja lista życzeń
Awatar użytkownika
Polaros
Posty: 595
Rejestracja: 23 sie 2006, 15:52
Lokalizacja: WaWa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Polaros »

dasilwa pisze:
Polaros pisze:Z tego co widze 17 jest w starej kotłowni czyli wydział elektryczny ( najlepsiejszy)
Jeśli to jest ta sala o której myślę to super. bo jest ona baaardzo duza i ma wieeele stołów.
17 to chyba ta najwieksza sala na parterze składająca sie z 2 połączonychy salek ( moge sie mylić dawno tam nie bylem) wchodzi na luzie 60-80 osob
Proponuje tam sie spotkać na Antike.
Awatar użytkownika
Klos
Posty: 1065
Rejestracja: 29 wrz 2007, 22:28
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Klos »

AAAArrrggghhh.... Antike, Robo Rally, LoTR.... AArrrggghhh..... moje slabe serce nie wytrzyma.... tyle gier i tak malo czasu aby w nie zagrac..... ;/
Awatar użytkownika
Lim-Dul
Administrator
Posty: 1711
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Lim-Dul »

Witaj na piątkowych spotkaniach, Klos. ^^
War does not determine who is right - only who is left. - Bertrand Russell
---
Moja (niekompletna) kolekcja gier
Moja lista życzeń
Awatar użytkownika
Klos
Posty: 1065
Rejestracja: 29 wrz 2007, 22:28
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Klos »

..... arrrggghhhhh ...............
(nie zapomnijmy ze bede mial ze soba jeszce wlasne rzeczy)
..... arrrggghhhhh ...............
Awatar użytkownika
Trutu
Posty: 501
Rejestracja: 27 wrz 2006, 15:35
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Trutu »

Zaraz, zaraz. 519 i 547 są obok siebie. 17 - stka jest w Starej Kotłowni, ale to ta na 1 - szym piętrze. Mieści się w niej wygodnie ze 20 osób (można upchnąć i ze 40, ale po co?). Wszystkie salki mają nowiusieńkie, prościutkie stoły. Między 17 a 519/547 jest trzy minuty drogi. Za czasów AGRESORA I-ego, kilka lat temu, sale na różnych piętrach nie sprawiały żadnego kłopotu, to i nie będzie problemu teraz. 17 jest świetna, jeśli chcecie grać kilka dni pod rząd, to tylko 17 - stka. Na razie przez pierwszy okres proszę o wstrzemięźliwość jeśli chodzi o gry hałasogenne, musimy rozpoznać teren i dowiedzieć się, gdzie są którzy wykładowcy, aby nie mieć kłopotów.
Prezes

...piszę powoli, bo wiem, że czytacie powoli...
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5233
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 287 times
Been thanked: 901 times
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: raj »

Trutu, Gdzie sie rozkladamy z Conquest of Paradise?
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
Awatar użytkownika
ja_n
Recenzent
Posty: 2303
Rejestracja: 28 lip 2004, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: ja_n »

Klos pisze:Ja tez bym chcial posiasc wiedze, w ktorej sali bedzie gra w LoTR - do tej samej sali przyniose moje Shear Panic i Glooma.
Nie mam pojęcia, w której sali wyląduję. Będę się pewnie błąkał po wszystkich dopóki nie zobaczę kto gdzie gra i wtedy usiądę. Pewnie w tych 5xx, bo skoro są obok siebie, to 17 lepiej uruchamiać tylko gdy jest taka rzeczywista potrzeba. Wyrobimy sobie zdanie i utworzy się odpowiedni zwyczaj po kilku wizytach, dzisiaj to będzie improwizacja.
Awatar użytkownika
Filippos
Posty: 2466
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:54
Lokalizacja: Wawa, sercem w Wawie, nogą w wawie i innymi częściami ciała też;))

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Filippos »

Tak na chłopski rozum to faktycznie chyba najlepiej lokować się z założenia w tych pięćsetkach dwóch jeśli są obok siebie. Wtedy zmiany, roszady i poszukiwanie graczy nie będzie zajmowało 15 minut. A sala w kotłowni może być dla hardcoreowców z Twilightami, Descentami itp. :wink: lub tak jak mówi Ja_n - na ewentualność nie pomieszczenia się w dwóch salach.
Zwykle gram w to co mam
Moja strona o projektowaniu: http://milunski.com/
Awatar użytkownika
Polaros
Posty: 595
Rejestracja: 23 sie 2006, 15:52
Lokalizacja: WaWa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Polaros »

Trutu pisze:Zaraz, zaraz. 519 i 547 są obok siebie. 17 - stka jest w Starej Kotłowni, ale to ta na 1 - szym piętrze. Mieści się w niej wygodnie ze 20 osób (można upchnąć i ze 40, ale po co?). Wszystkie salki mają nowiusieńkie, prościutkie stoły. Między 17 a 519/547 jest trzy minuty drogi. Za czasów AGRESORA I-ego, kilka lat temu, sale na różnych piętrach nie sprawiały żadnego kłopotu, to i nie będzie problemu teraz. 17 jest świetna, jeśli chcecie grać kilka dni pod rząd, to tylko 17 - stka. Na razie przez pierwszy okres proszę o wstrzemięźliwość jeśli chodzi o gry hałasogenne, musimy rozpoznać teren i dowiedzieć się, gdzie są którzy wykładowcy, aby nie mieć kłopotów.
Trutu w starej kotłowni na 1 piętrze są sale od 100 w gorę, 17 jest raczej na parterze ( potwierdzają to moi murzyńscy pracujący studenci ;) ).
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: mst »

Polaros pisze:w starej kotłowni na 1 piętrze są sale od 100 w gorę, 17 jest raczej na parterze ( potwierdzają to moi murzyńscy pracujący studenci ;) ).
Pracują w kotłowni? :shock:
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
ODPOWIEDZ