(Kraków) Spotkania planszówkowe

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
piterek
Posty: 193
Rejestracja: 16 maja 2007, 11:13
Lokalizacja: Metropolis

Post autor: piterek »

salmunna pisze:Czy jest jakaś szansa, że na jakimś najbliższym spotkaniu pojawi się ktoś z grą Dungeoneer?
Już od jakiegoś czasu chciałam w to zagrać.
Ha! Z pewnoscia :)
Wlasnie przez ostatnie dni przegladalem instrukcje i karty. Mozemy wstepnie umowic sie na wtorek, albo na srode na Krowoderskiej. Mielismy grac w tym tygodniu, tylko niestety wypadlo mi pilne zebranie i nie moglem przyjechac. Ale przyszly tydzien jest jak najbardziej realny :)
Pozdrawiam,
piterek
Awatar użytkownika
FilipK
Posty: 34
Rejestracja: 17 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: FilipK »

Vilk pisze:W następny wtorek wpadnę koło 17:00. Mogę zabrać Goę, Filary i/lub Tikala.
Ja bym chetnie w Filary zagral, bo slyszalem bardzo rozne opinie. Tylko ze tradycyjnie bede dopiero po 18 :(
Awatar użytkownika
salmunna
Posty: 468
Rejestracja: 12 sty 2007, 23:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: salmunna »

piterek pisze:
salmunna pisze:Czy jest jakaś szansa, że na jakimś najbliższym spotkaniu pojawi się ktoś z grą Dungeoneer?
Już od jakiegoś czasu chciałam w to zagrać.
Ha! Z pewnoscia :)
[...] przyszly tydzien jest jak najbardziej realny :)
A wtorek mógłby być?
Mnie by bardziej pasował.
Awatar użytkownika
Red Baron
Wydawca
Posty: 235
Rejestracja: 03 lip 2004, 09:14

Post autor: Red Baron »

Przypominam i zapraszam wszytskich na wtorek od 17 na wieczór planszówkowy w sklepie Imperium Gier. Jest kilku chętnych na Conquest of the Empire więc może zagramy...
Awatar użytkownika
piterek
Posty: 193
Rejestracja: 16 maja 2007, 11:13
Lokalizacja: Metropolis

Post autor: piterek »

salmunna pisze:
piterek pisze:
salmunna pisze:Czy jest jakaś szansa, że na jakimś najbliższym spotkaniu pojawi się ktoś z grą Dungeoneer?
Już od jakiegoś czasu chciałam w to zagrać.
Ha! Z pewnoscia :)
[...] przyszly tydzien jest jak najbardziej realny :)
A wtorek mógłby być?
Mnie by bardziej pasował.
Kurcza, bede wiedzial dopiero po poludniu, a w najgorszym przypadku moze dopiero jutro. Przez weekend pogralismy z Kamila kilka razy, wiec zasady sa opanowane (w koncu!). Tak czy inaczej, jesli nie jutro, mozemy zagrac w srode.
Pozdrawiam,
piterek
Awatar użytkownika
Vilk
Posty: 223
Rejestracja: 10 cze 2007, 16:55
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Vilk »

Red Baron pisze:Jest kilku chętnych na Conquest of the Empire więc może zagramy...
Jeżeli będzie wolne miejsce, chętnie się dosiądę.
Awatar użytkownika
Stax
Posty: 301
Rejestracja: 14 wrz 2006, 01:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stax »

Red Baron pisze:Przypominam i zapraszam wszytskich na wtorek od 17 na wieczór planszówkowy w sklepie Imperium Gier. Jest kilku chętnych na Conquest of the Empire więc może zagramy...
Prawdopodobnie nic nie stanie na przeszkodzie i bede sie mogl zjawic. Wezme ze soba Hamburgum (i z dobrych zrodel wiem ze bedzie Galaxy Trucker;) )
Awatar użytkownika
piterek
Posty: 193
Rejestracja: 16 maja 2007, 11:13
Lokalizacja: Metropolis

Post autor: piterek »

Red Baron pisze:Przypominam i zapraszam wszytskich na wtorek od 17 na wieczór planszówkowy w sklepie Imperium Gier. Jest kilku chętnych na Conquest of the Empire więc może zagramy...
Niestety dzis nie moge, jade na zakupy swiateczne :/
Tak wiec prawdopodobnie pojawie sie w przyszlym roku :)
Pozdrawiam,
piterek
Awatar użytkownika
aswiech
Posty: 1014
Rejestracja: 16 sty 2007, 11:33
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Kontakt:

Post autor: aswiech »

piterek pisze: Tak wiec prawdopodobnie pojawie sie w przyszlym roku :)
Ja rowniez nie bede mogl przyjsc ani dzis, ani w srode - jestem w Katowicach. Za to na pewno bede w Caffe Latte.
Przyniose ze soba Im Jahr des Drachens - ktore wlasnie dochodzi z Rebela:) Byc moze bedzie rowniez kolega z Agricola, wiec... Nic na sile, wiem ze jest czas przed swietami itp.
Dodatkowo - jesli ktos ma ochote sie przejechac do mojego miasta;) zapraszam w sobote o 14 do knajpki Antykwariat.
PlanShow - Srodziemie
Z PlanShow --> http://planshow.blox.pl (PlanshowB)
Czas na PlanshowC
Awatar użytkownika
piterek
Posty: 193
Rejestracja: 16 maja 2007, 11:13
Lokalizacja: Metropolis

Post autor: piterek »

Wczorajsza partyjka w Dungeoneera na Krowoderskiej byla wyjatkowo hardcorowa. Pieciu graczy, 4 godziny, trzy dodatki. Ledwo co zdazylismy przed zamknieciem. Wygrala Kamila, chcialo by sie powiedziec, jak zwykle ;)
W Nowym Roku planujemy kolejne partie, tym razem na powierzchni... :)
Chetnych i swirnietych zapraszamy ;)
Pozdrawiam,
piterek
Awatar użytkownika
Red Baron
Wydawca
Posty: 235
Rejestracja: 03 lip 2004, 09:14

Post autor: Red Baron »

Po ostatnim wtorkowym graniu w sklepie Imperium padła propozycja spotkania się i pogrania w czwartek 27 grudnia, tak więc zapraszam wszytskich chętnych na godzinę 15:00.
W nowym roku spotkania wróca na wtorek godz:18 - pierwsze planujemy na 8 stycznia 2008.
Awatar użytkownika
Hatar
Posty: 203
Rejestracja: 02 sty 2007, 10:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Hatar »

Red Baron pisze:Po ostatnim wtorkowym graniu w sklepie Imperium padła propozycja spotkania się i pogrania w czwartek 27 grudnia, tak więc zapraszam wszytskich chętnych na godzinę 15:00.
W nowym roku spotkania wróca na wtorek godz:18 - pierwsze planujemy na 8 stycznia 2008.
Ja chetnie wpadne w cos zagrac :)
Awatar użytkownika
lokhgard
Posty: 80
Rejestracja: 27 sty 2006, 22:34
Been thanked: 1 time

Post autor: lokhgard »

Red Baron pisze:Po ostatnim wtorkowym graniu w sklepie Imperium padła propozycja spotkania się i pogrania w czwartek 27 grudnia, tak więc zapraszam wszytskich chętnych na godzinę 15:00.
W nowym roku spotkania wróca na wtorek godz:18 - pierwsze planujemy na 8 stycznia 2008.
Na Falkonie nikt się nie zainteresował (a przynajmniej nikt z najgłośniej krytykujących), więc 27.12.07 chętnie pojawiłbym się z Operacją: Drożdżówka jeżeli są jacyś chętni do zapoznania się z tytułem.
EstEst
Posty: 282
Rejestracja: 02 sty 2007, 13:29
Lokalizacja: Kraków

Post autor: EstEst »

To ja chętnie zajrzę w czwartek i może kogoś przyniosę. Jakoś mam słabość do testowania nowych gier (zwłaszcza jak ktoś inny reguły tłumaczy), więc w O : D zagram, zwłaszcza jeśli nie trwa toto za długo. Przy czym miałbym chęć na jakąś wielkokalibrową strategię na 27.12, a co więcej, mogę takowe przynieść:

1. Hannibal Barkas
2. GoT z dodatkami
3. Die Macher

Przy czym żadna z tych gier poniżej 3 godzin nie chodzi, więc liczę na rozsądne propozycje ;)
Sługa Koła. Młot na humanistów. Miecz w ręku dyrekcji.

Gry EstEsta
Awatar użytkownika
Hatar
Posty: 203
Rejestracja: 02 sty 2007, 10:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Hatar »

EstEst pisze:To ja chętnie zajrzę w czwartek i może kogoś przyniosę. Jakoś mam słabość do testowania nowych gier (zwłaszcza jak ktoś inny reguły tłumaczy), więc w O : D zagram, zwłaszcza jeśli nie trwa toto za długo. Przy czym miałbym chęć na jakąś wielkokalibrową strategię na 27.12, a co więcej, mogę takowe przynieść:

1. Hannibal Barkas
2. GoT z dodatkami
3. Die Macher

Przy czym żadna z tych gier poniżej 3 godzin nie chodzi, więc liczę na rozsądne propozycje ;)
Ja bym chetnie zagral w GOT z dodatkami :) Moze spotkamy sie wczesniej, zeby bylo wiecej czasu na graie :) Moze np. 13? Co wy na to?
EstEst
Posty: 282
Rejestracja: 02 sty 2007, 13:29
Lokalizacja: Kraków

Post autor: EstEst »

Ja jestem na tak. Spróbuję kogoś ściągnąć jeszcze.
Sługa Koła. Młot na humanistów. Miecz w ręku dyrekcji.

Gry EstEsta
Awatar użytkownika
Dagorian
Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2007, 17:56
Lokalizacja: Kraków

Twilight Imperium

Post autor: Dagorian »

Witam
:arrow: Znaleźli by się jacyś chętni na Twilight Imperium?
Ostatnio zmieniony 22 gru 2007, 23:49 przez Dagorian, łącznie zmieniany 1 raz.
Zobaczymy , coś wymyśle.
EstEst
Posty: 282
Rejestracja: 02 sty 2007, 13:29
Lokalizacja: Kraków

Post autor: EstEst »

Ja pewnie tak, jeśli nieznajomość zasad nie przeszkadza. W każdym razie jest duch w narodzie, jeśli chodzi o wielkokalibrowe strategie, więc biorę w czwartek GoT z dodatkami i do tego Hannibala lub Macherów i liczę na przyniesienie TI, a na miejscu już zdecydujemy, w co chcemy grać.

Dla mnie argument za TI jest taki, że jeszcze nie grałem, ale również w gry wymienione wyżej nigdy partyjki nie odmawiam.
Sługa Koła. Młot na humanistów. Miecz w ręku dyrekcji.

Gry EstEsta
Awatar użytkownika
lokhgard
Posty: 80
Rejestracja: 27 sty 2006, 22:34
Been thanked: 1 time

Post autor: lokhgard »

TI brzmi zachęcająco, jeżeli oczywiście 2 zielonych na tą grę to nie za dużo :wink:

a Drożdżówka zajmie jakąś godzinkę zapewne.
Awatar użytkownika
Dagorian
Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2007, 17:56
Lokalizacja: Kraków

Twilight Imperium cd..

Post autor: Dagorian »

:arrow: Skoro są chętni to będe w Imperium około 15 ale moge wcześniej ( mam urlop do końca roku i sporo czasu ) i spróbowac Drożdżówki :) lub GoT . W sumnie to znam tylko adres sklepu i nigdy tam jeszcze nie byłem, mam nadzieje ze stoły sa duże bo nawet w 3 osoby potrzeba duuzo miejsca i jakies 4 godziny minimum. A jeśli chodzi o zasady to po rozegranu 2 tur ( jakaś 1-1,5 godziny), gra robi się intuicyjna.
Zobaczymy , coś wymyśle.
Awatar użytkownika
Hatar
Posty: 203
Rejestracja: 02 sty 2007, 10:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Hatar »

A ja chyba jednak wole GOT :)
Awatar użytkownika
Dagorian
Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2007, 17:56
Lokalizacja: Kraków

GoT

Post autor: Dagorian »

:arrow: Ja też bym chętnie zagrał w coś nowego ale w GoT jestem zielony. W TI potrzeba dużo czasu a jeśli sklep jest do 19 otwarty, to od 15 można nie zdąrzyć :P .
Zobaczymy , coś wymyśle.
Awatar użytkownika
Red Baron
Wydawca
Posty: 235
Rejestracja: 03 lip 2004, 09:14

Post autor: Red Baron »

Sklep bedzie czynny od 11 więc zapraszam równiez wczesniej tych którzy mają czas i ochotę na granie.
Ja jeżeli znajde czas to chętnie zagram w Hannibala, a i TI też.
Awatar użytkownika
lokhgard
Posty: 80
Rejestracja: 27 sty 2006, 22:34
Been thanked: 1 time

Post autor: lokhgard »

Nie wiem, czy akurat 11, ale jakieś 2 godzinki po otwarciu (13 może 14) to realny czas, kiedy mógłbym sie pojawić.
EstEst
Posty: 282
Rejestracja: 02 sty 2007, 13:29
Lokalizacja: Kraków

Post autor: EstEst »

Jestem wolny jako ten ptak, kolokwia na po świętach ułożyłem, zadania domowe też gotowe, więc postaram się zjawić nawet koło 12. Nawet jak nikogo nie będzie to sobie gry dostępne pooglądam ;). GoT i Hannibal w plecaku. Macherzy mają ten minus, że mają dużo zasad, o których wciąż się zapomina.
Sługa Koła. Młot na humanistów. Miecz w ręku dyrekcji.

Gry EstEsta
ODPOWIEDZ