[Bydgoszcz] Spotkania

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Misiołak
Posty: 245
Rejestracja: 05 cze 2004, 13:06
Lokalizacja: Bydgoszcz // Londyn
Been thanked: 20 times
Kontakt:

Post autor: Misiołak »

Bardzo fajnie, że dorobiliśmy się fotodokumentacji. Tylko gdzie jest zdjęcie triumfatora? :D
wujaw
Posty: 53
Rejestracja: 18 paź 2006, 12:31
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: wujaw »

Jest na panoramie rozgrywki.Skromny z niego człowiek i niemedialny. 8)
Jeżeli fotorelacje się spodobają, to będę je kontynuował.
Montując tę pierwszą stwierdziłem, że brakuje w niej zdjęcia pokazującego półki sklepowe, na których jest w czym wybierać i które tworzą miłe otoczenie rozgrywki.
Jaskinia gier można powiedzieć. :wink:
Awatar użytkownika
def
Posty: 108
Rejestracja: 10 lis 2006, 22:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: def »

Co do sobotniej prezentacji we Wszystko Gra: z miłą chęcią urządzimy taki maratonik, ale akurat nie 3-go marca - bo mamy inne plany na sobotni wieczór, będzie więc tylko Tygrysek.

W związku z tym zapraszamy na Tygrys i Eufrat:

w czwartek 1.03.2007 o 18.15,
w sobote 3.03.2007 o 14.00

i w sobote po rozegraniu Tygrysa, albo o 17.00 (zależy które nastąpi później) zamykamy sklepa.

Zapraszamy, zwlaszcza tych, co jeszcze nie grali (albo nie do konca hehe)!

Zdjecia dobre, spróbuję zreanimować swoją CYFRÓWĘ i teź dokonać czegoś na tym polu!
def
Awatar użytkownika
Misiołak
Posty: 245
Rejestracja: 05 cze 2004, 13:06
Lokalizacja: Bydgoszcz // Londyn
Been thanked: 20 times
Kontakt:

Post autor: Misiołak »

Myślę, że sobota to dobry dzień na powrót króla. Zwłaszcza że będzie przerwa na "małe ziemniaczki" przed Pegazem :P
Piotr-Solo7th
Posty: 35
Rejestracja: 03 lis 2006, 13:25

Post autor: Piotr-Solo7th »

Niestety nie będę mógł być na comiesięcznym spotkaniu w pegazie. Będę na coolkonie :) Mam nadzieje że Ty Misiołaku I Wazoniku godnie mnie zastąpisz ;)
Awatar użytkownika
Misiołak
Posty: 245
Rejestracja: 05 cze 2004, 13:06
Lokalizacja: Bydgoszcz // Londyn
Been thanked: 20 times
Kontakt:

Post autor: Misiołak »

Bez Ciebie klub się nie zawali... beze mnie owszem ;) a może odwrotnie
:lol:
Awatar użytkownika
def
Posty: 108
Rejestracja: 10 lis 2006, 22:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: def »

Sklep Wszystko Gra zaprasza na granie we wtorek 13.III.2007 o godz. 18!!!
def
wujaw
Posty: 53
Rejestracja: 18 paź 2006, 12:31
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: wujaw »

Na razie wszystko wskazuje, że wpadnę. :D
Awatar użytkownika
TOMI
Posty: 378
Rejestracja: 20 maja 2006, 13:14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Been thanked: 19 times

Post autor: TOMI »

Jakie plany co do grania. Mare Nostrum ?? Tygrys ?? Dajcie znać może wpadnę.
wujaw
Posty: 53
Rejestracja: 18 paź 2006, 12:31
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: wujaw »

TOMI pisze:Jakie plany co do grania. Mare Nostrum ?? Tygrys ?? Dajcie znać może wpadnę.
Ja bym głosował za Tygrysem z uwagi na to, że się krótko gra, a start jest o 18.
Awatar użytkownika
def
Posty: 108
Rejestracja: 10 lis 2006, 22:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: def »

Tygrys będzie napewno. Jeśli chodzi o inne tytuły to: Mare Nostrum prywatnego nie mam, więc jak nikt nie przyniesie to nie będzie, ale może być Wysokie Napięcie np. , albo bardzo ciekawe Keythedral, albo karcianki.
Zapraszam!
def
Awatar użytkownika
TOMI
Posty: 378
Rejestracja: 20 maja 2006, 13:14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Been thanked: 19 times

Post autor: TOMI »

Chętnie wpadnę tylko nie wiem jak wyrobię się z czasem. Przyniosę Shadows over Camelot, Cytadelę i moze jeszcze coś........spotkamy się zobacyzmy zdecydujemy zagramy ........... :D
Awatar użytkownika
TOMI
Posty: 378
Rejestracja: 20 maja 2006, 13:14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Been thanked: 19 times

Post autor: TOMI »

I jak tam bylo na spotkaniu do końca ??
Sorry że musiałem wczesniej wybyć - obowiązki i mus zawiezienia sprzetu do kumpla mnie całkowicie zblokował. Oby nastepnym razem bylo więcej czasu. :wink:
wujaw
Posty: 53
Rejestracja: 18 paź 2006, 12:31
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: wujaw »

Rozegraliśmy Eufrat i Tygrys i wtedy ja zdezerterowałem.We trzech gra się szybko, ale wolę we czterech.
Def i Piotr-Solo7th jeszcze się do czegoś przymierzali kiedy wychodziłem.
Awatar użytkownika
def
Posty: 108
Rejestracja: 10 lis 2006, 22:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: def »

Tak, szykowaliśmy się i szykowali, aż w końcu zagraliśmy w Pylosa (znane i lubiane kulki widoczne w witrynie), którego o dziwo dzięki zwycięskiej passie lubię coraz bardziej. Kolejne spotkanie we wtorek, 20 marca o godzinie 17.30 w sklepie Wszystko Gra , ul. Gdańska 36. Konkretnie:

17.30 tłumaczę Wysokie Napięcie tym, co jeszcze nie grali
18.00 rozpoczynamy Wysokie Napięcie.

Jak widać godzinę przybycia można uzależnić od stopnia znajomości Wysokiego Napięcia.

Po WN coś innego, wedle życzeń.

PS. W Tygrysa przegrałem, jak zwykle w tym gronie, ale tylko trochę. Żeton mi nie szedł...
def
wujaw
Posty: 53
Rejestracja: 18 paź 2006, 12:31
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: wujaw »

Mam zamiar spróbowac znowu wpaśc, bo dawno już chciałem wypróbowac Wysokie Napięcie, ale różnie może byc.
Jakby mi się udało wyrawac to wezmę Wilki i Owce.

NIESTETY NIE PRZYJDĘ :cry:
Mam nadzieję, że Wysokie Napięcie znajdzie się jeszcze w niedługiej przyszłości w programie jakiegoś spotkania.
Awatar użytkownika
def
Posty: 108
Rejestracja: 10 lis 2006, 22:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: def »

W związku z licznymi zapytaniami, potwierdzam, że spotkania wtorkowe w sklepie Wszystko Gra (ul. Gdańska 36 :) ) będą odbywały się cyklicznie co tydzień.

Jako że liczni fani nie stawili się, w kolejny wtorek (27 marca) znowu proponuje znowu zacząć od Wysokiego Napięcia. Bardzo by było fajnie, gdyby Piotr Solo7th przyniósł swoje nowe nabytki! :lol:
def
Awatar użytkownika
Misiołak
Posty: 245
Rejestracja: 05 cze 2004, 13:06
Lokalizacja: Bydgoszcz // Londyn
Been thanked: 20 times
Kontakt:

Post autor: Misiołak »

Wtorki to ewidentnie nie mój czas :(
Awatar użytkownika
def
Posty: 108
Rejestracja: 10 lis 2006, 22:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: def »

Uwaga uwaga! To chyba pech ale po tym jak w poprzednim poście zapowiedziałem , że wtorkowe spotkania będą cykliczne, jestem zmuszony najbliższe odwołać.

Zatem najbliższe wtorkowe (27 marca) granie w sklepie Wszystko Gra nie odbędzie się. Zapraszamy w następny wtorek!
def
Awatar użytkownika
Misiołak
Posty: 245
Rejestracja: 05 cze 2004, 13:06
Lokalizacja: Bydgoszcz // Londyn
Been thanked: 20 times
Kontakt:

Post autor: Misiołak »

Przysięgam, że żadnej klątwy nie rzuciłem :P
Piotr-Solo7th
Posty: 35
Rejestracja: 03 lis 2006, 13:25

Post autor: Piotr-Solo7th »

Pierwsza sobota miesiąca przypada w kwietniu wraz ze świętami więc proponuje nasze comiesięczne spotkanie zorganizować jutro czyli 31.
Zapraszam więc wszystkich do Pegaza na 19 :)
wujaw
Posty: 53
Rejestracja: 18 paź 2006, 12:31
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: wujaw »

Czy cisza w eterze oznacza, że we wtorek 03 kwietnia też nie będzie rozgrywek sklepowych?
Awatar użytkownika
def
Posty: 108
Rejestracja: 10 lis 2006, 22:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: def »

Będą będą!

3 kwietnia będą rozgrywki sklepowe!
def
Awatar użytkownika
def
Posty: 108
Rejestracja: 10 lis 2006, 22:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: def »

Szybciutkie sprawozdanie z wtorkowych rozgrywek sklepowych.

Jako pierwsi stawili się przedstawiciele strategów: cdc9 wraz z cdc9 juniorem. Jako, że na sklepowym stole sklepowym zwyczajem rozłożone było Carcassonne, rozegraliśmy szybką partyjkę. W jej trakcie dotarli wujaw (mimochodem) i piotrsolo7th (z plecakiem pełnym gier). W trakcie gdy rozrywka dobiegala końca, wujaw za pomocą niedomówień i metafor próbował podważyć kultowość tego tytułu.

Następnie, ku uciesze strategów, z plecaka piotrasolo7th na stole wylądowało Bonaparte. W ciągu kampanii wiosennej i letniej które zdążyliśmy rozegrać, biedna Polska została zorana szablami walczących ze sobą Prus , Rosjii i Austrii, gdy tymczasem Francja dopiero ruszała z odsieczą, choć nie było jeszcze wiadome komu. Sforsowali linię Renu, gdy okazało się, że ich dowódcy (wujaw i cdc9junior) oraz hauptobercar Rosji (cdc9) muszą powrócić do bardziej prozaicznych zajęć (wymieniano m.in. szkołę i zakupy).

W tej sytuacji na polu bitwy pozostali najwytrwalsi : piotrsolo7th i ja, a na stole pojawił się Anachronism. Bajazyt I dwukrotnie dostał cięgi od Draculi, lecz został godnie pomszczony przez Indianca (nie pamietam ktorego).
def
Awatar użytkownika
def
Posty: 108
Rejestracja: 10 lis 2006, 22:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: def »

Chyba jednak klątwa Misiołaka działa :( Najmocniej przepraszamy, ale dzisiejsze (10 kwietnia) spotkanie w sklepie niestety nie odbędzie się: cała ekipa Wszystko Gra jest chora. Wszystkich naszych fanów :wink: serdecznie przepraszamy.
def
ODPOWIEDZ