Euro Cash Polska gra rozwijająca finansowe IQ

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Koshiash
Posty: 955
Rejestracja: 01 sty 2010, 17:45
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 42 times
Been thanked: 129 times

Re: Euro Cash Polska gra rozwijająca finansowe IQ

Post autor: Koshiash »

kwiatosz pisze:https://www.youtube.com/watch?v=4MZKhMqunKM
Cały filmik jest super :mrgreen: A wspomniana tablica jest w 2:29 :)
Genialne! :lol:
Awatar użytkownika
ivan2k5
Posty: 155
Rejestracja: 21 cze 2014, 16:13
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Euro Cash Polska gra rozwijająca finansowe IQ

Post autor: ivan2k5 »

Sami "Multimilionerzy" - ehh ta elita :) Ciekawe czy w Euro cash czy jednak Monopoly ...

A swoją drogą ciekawe kiedy skończy się nabór na naiwnych ... :(
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3419
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1166 times
Been thanked: 627 times
Kontakt:

Re: Euro Cash Polska gra rozwijająca finansowe IQ

Post autor: piton »

filmik genialny :lol: :mrgreen:
Teraz już wiem jak wygrywać w gry ekonomiczne, krawat lub czerwone szelki i obowiązkowa marynarka, must have na sobie przy Wysokim Napięciu eurokaszu

dodam , że mnie najbardziej rozwaliły WYKRESY :lol:
Każda gra ma cenęęę, trzeba po prostu pytać, a nie czaić się z kwiatami... GrY na SpRZedaŻ

może nie najlepiej, ale jakotako-> YT dżentelmeni przy stole <-czasem cośtam powiem
Awatar użytkownika
vojtas
Posty: 1785
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:28
Has thanked: 23 times
Been thanked: 83 times

Re: Euro Cash Polska gra rozwijająca finansowe IQ

Post autor: vojtas »

piton pisze:dodam , że mnie najbardziej rozwaliły WYKRESY :lol:
Wniosek z tego filmu płynie taki, że huśtanie się na krześle nie popłaca. :lol:
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4084
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 288 times
Been thanked: 173 times

Re: Euro Cash Polska gra rozwijająca finansowe IQ

Post autor: lacki2000 »

Przepraszam, że odkopuję :oops: ale sekta Eurocash zagnieździła się w Gdyni. Niestety nadmiar obowiązków robotniczych (uzyskiwanie przychodów, lecz niestety nie nieskończonych) uniemożliwia mi pójście na spotkanie.
Zaintrygowała mnie taka informacja: wstęp 30zł (w tym szybki zwrot w postaci poczęstunku) za spotkanie, na którym powiedzą jak zarobić 50zł w 15 minut. Kurna, jakbym nie musiał być w prawdziwej pracy to chętnie bym skorzystał, podjadł sobie i jeszcze był dwie dychy do przodu.
Jak ktoś z Gdyni i okolic zainteresowany to najbliższe otwarte spotkanie (już drugie) będzie 10 grudnia w godz.: 18:00-21:30 w PlayGround Cafe. Hmm... spotkanie twa 3,5 godziny i mówią jak zarobić 200zł w godzinę... 700zł to niemało kasy, plus kawa i ciastko i pograć można... to może jednak rzucę tę robotę...
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
Awatar użytkownika
Pierzasty
Posty: 2719
Rejestracja: 25 wrz 2011, 11:58
Lokalizacja: Otwock
Has thanked: 3 times
Been thanked: 20 times

Re: Euro Cash Polska gra rozwijająca finansowe IQ

Post autor: Pierzasty »

A ile płacą za jednego posta? :lol:
xilk
Posty: 912
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 103 times

Re: Euro Cash Polska gra rozwijająca finansowe IQ

Post autor: xilk »

lacki2000 pisze:Zaintrygowała mnie taka informacja: wstęp 30zł (w tym szybki zwrot w postaci poczęstunku) za spotkanie, na którym powiedzą jak zarobić 50zł w 15 minut.
Banalnie:
1) Znajdujesz 3 osoby, które zapłacą za wstęp po 30 zł.
2) Zamawiasz kawę i ciasta za 40 zł.
3) Przez 15 minut zagadujesz ludzi, a oni myślą, że każdy dostał właśnie poczęstunek za 30 zł.

I tak zarabia się 50 zł w 15 minut :P


A teraz na poważnie. Jak chcę wydać pieniądze na gry planszowe, to na coś porządnego. Jak będę chciał posłuchać/nauczyć się bzdur na temat finansów, to... włączę telewizor i posłucham ekonomistów :P Ech, świat finansów schodzi na psy, ale tak to już jest, jak w bankach pracują ludzie po lingwistyce i krótkim kursie ekonomicznym.
Fuser.exe
Posty: 741
Rejestracja: 11 lip 2014, 13:11
Lokalizacja: Chiang Mai
Has thanked: 28 times
Been thanked: 18 times

Re: Euro Cash Polska gra rozwijająca finansowe IQ

Post autor: Fuser.exe »

No i co z tego, ze na kasie siedzi taki czlowiek? Co by sie zm7enilo gdyby siedzial tam ekonomista lub dajmy na to wytrenowana malpa?
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4084
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 288 times
Been thanked: 173 times

Re: Euro Cash Polska gra rozwijająca finansowe IQ

Post autor: lacki2000 »

Pierzasty pisze:A ile płacą za jednego posta? :lol:
kurna, właśnie wychodzi moja słaba inteligencja finansowa, może faktycznie bym na tym coś zarobił :)

@xilk ja jeszcze inny sposób wymyśliłem: "normalna" cena tej gry to 247 zł. Na spotkaniu zapewne pokazują grę, podają jej cenę i po około 15 minutach prezentacji dają okazję nie do przepuszczenia zakupu po promocyjnej cenie 197 zł! Bogaty może kupić nawet 100 egzemplarzy, wtedy zarobi 5000 zł! Jeśli będzie kupował tak co tydzień to będzie generować ten obiecany nieskończony przychód.
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3419
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1166 times
Been thanked: 627 times
Kontakt:

Re: Euro Cash Polska gra rozwijająca finansowe IQ

Post autor: piton »

lacki2000 pisze:sekta Eurocash zagnieździła się w Gdyni...
za spotkanie, na którym powiedzą jak zarobić 50zł w 15 minut...plus kawa i ciastko i pograć można
:evil: phi! przyszedł się chwalić przyszły milioner z Gdyni...
człowiek mieszka w mieście wojewódzkim, małym bo małym, ale u nas nie ma takich dobrodziejstw. I CIASTKO I KAWĘ DAJĄ do grania! do tego jak być miliarderem za chwilę, eh :roll: Normalnie grałbym/brałbym.
Mi pozostaje normalna praca i jakiś tam Brass przy suchym pysku i ewentualnie paluszkach bez soli...

Zazdrość +szejset przeze mnie przemawia :mrgreen:
wybacz Lacki, zazdraszczam szczególnie tego ciastka ;) może to obowiązkowa WZ-tka i kawa??
Każda gra ma cenęęę, trzeba po prostu pytać, a nie czaić się z kwiatami... GrY na SpRZedaŻ

może nie najlepiej, ale jakotako-> YT dżentelmeni przy stole <-czasem cośtam powiem
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4084
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 288 times
Been thanked: 173 times

Re: Euro Cash Polska gra rozwijająca finansowe IQ

Post autor: lacki2000 »

piton pisze:wybacz Lacki, zazdraszczam szczególnie tego ciastka ;) może to obowiązkowa WZ-tka i kawa??
poczęstunek chyba organizuje kawiarnia i akurat w niej mają ciasta smakowite, niekoniecznie wuzetki, kawę też mają pyszną lecz dość drogą. Inne napoje też są więc zapewne można sobie wybrać zestaw nie przekraczając 15 zł.
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: Euro Cash Polska gra rozwijająca finansowe IQ

Post autor: schizofretka »

Nie chce mi się czytać znowu całego wątku, ale czy było explicite powiedziane, komu gra uczy generować ten nieskończony przychód? Bo może to tak jak z tymi internetowymi darmowymi kursami grania na giełdzie...
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Posty: 866
Rejestracja: 17 sty 2006, 16:45
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 2 times
Been thanked: 23 times
Kontakt:

Re: Euro Cash Polska gra rozwijająca finansowe IQ

Post autor: Lord Voldemort »

Wystarczy zalozyc sie o dobre pieniadze, ze watek o tej grze bedzie jednym z najpopularniejszych na tym forum. A potem tylko czekac na posta co 15 min :twisted:
ODPOWIEDZ