A Game Of Thrones LCG

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
TomuSS
Posty: 188
Rejestracja: 13 lip 2009, 17:46

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: TomuSS »

Pomysł dobry, ale to nie pomysł tylko hasło...
Co masz na myśli mówiąc "elementy"...
Myślisz o całej kampanii czy coś do kampanii podobnego wprowadzonego do rozgrywki...?
Awatar użytkownika
Rzymianin24
Posty: 6
Rejestracja: 13 cze 2009, 19:46

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: Rzymianin24 »

Myślałem o Kampani która pozwoliłaby bardziej ,,wczuć się w gre". Dla przykładu fani karcianki War Cry posiłkowali się mapą świata, zaznaczając toczone bitwy i przesuwanie sie frontów. W A Game Of Thrones LCG są podobne załozenia, tzn. rozgrywane bitwy w swiecie gry ale niekoniecznie mozna całą tą mechanike zastosować realizując pomysł kampani. tak mi się wydaje. Może wy macie jakies pomysły?
szelest
Posty: 15
Rejestracja: 26 sie 2009, 11:12

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: szelest »

Ktoś z Was się wybiera na Polcon do Łodzi?
Może by zorganizował jakiś miniturniej AGOT LCG?
Awatar użytkownika
TOMI
Posty: 378
Rejestracja: 20 maja 2006, 13:14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Been thanked: 19 times

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: TOMI »

Witam.
Przyznaję, że nie znam się na grach kolekcjonerskich ale lubię proste karcianki. Teraz chciałbym jednak spróbować czegoś cięższego i bardziej klimatycznego.
W związku z tym mam pytania:
Czy gra nadaje się dla początkujących ?
Czy znajomość języka angielskiego jest konieczna ?
Czy można gdzieś dostać polską instukcję albo tłumaczenie kart ?
Czy wersja podstawowa wystatczy do grania w 2-ch ?

a może lepiej zacząć zabawę od Call of Cthulhu LCG ?
Po prostu szukam czegoś na 2, z klimatem, ciekawą mechaniką i na czas do 40 minut.
Dzięki za pomoc
Pozdrawiam :D
Rogue30
Posty: 107
Rejestracja: 25 lut 2009, 16:10

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: Rogue30 »

TOMI pisze:Teraz chciałbym jednak spróbować czegoś cięższego i bardziej klimatycznego.
Jeśli przez "cięższego" rozumiesz więcej myślenia/strategii to nie mogłeś trafić lepiej :wink:
TOMI pisze: Czy gra nadaje się dla początkujących ?
Wg mnie każda gra nadaje się dla początkujących :D
TOMI pisze: Czy znajomość języka angielskiego jest konieczna ?
Tak. Ale podstawowy myślę, że wystarczy. Pytać o skomplikowane zasady można zawsze kogoś innego po polsku.
TOMI pisze: Czy można gdzieś dostać polską instukcję albo tłumaczenie kart ?
Tłumaczenie kart http://www.boardgamegeek.com/filepage/40006
TOMI pisze: Czy wersja podstawowa wystatczy do grania w 2-ch ?
Tak. Również w 3 i 4 osoby.
TOMI pisze: Po prostu szukam czegoś na 2, z klimatem, ciekawą mechaniką i na czas do 40 minut.
Wszystko się zgadza, może z wyjątkiem 40 minut (pierwsze gry na pewno będą dłuższe a i potem wyrównana gra może trwać ponad godzinę - ale dla mnie osobiście to plus tej gry).

Aha i najpierw zalecam przeczytać książkę (a przynajmniej pierwszy tom). Niektóre karty psują odrobinę niespodziankę.
Awatar użytkownika
TOMI
Posty: 378
Rejestracja: 20 maja 2006, 13:14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Been thanked: 19 times

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: TOMI »

Dzięki wielkie :!:
Mam tylko pytanko. Gdyby porównywać która jest lepsza na 2-ch początkujących, ma lepszy klimat i grywalność. Game o Thrones czy Call of Cthulhu LCG :?:
Czy żeby ściągnąć to tłumaczenie kart ze stronki trzeba być zalogowanym ??
Pozdrawiam i dzięki za wczęsniejszą pomoc.
Rogue30
Posty: 107
Rejestracja: 25 lut 2009, 16:10

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: Rogue30 »

TOMI pisze:Game o Thrones czy Call of Cthulhu LCG :?:
Nie wiem nic o Call of Cthulhu, więc nie mogę się wypowiadać.
TOMI pisze:Czy żeby ściągnąć to tłumaczenie kart ze stronki trzeba być zalogowanym ??
Nie, trzeba tylko wpisać kod z obrazka.
Awatar użytkownika
TOMI
Posty: 378
Rejestracja: 20 maja 2006, 13:14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Been thanked: 19 times

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: TOMI »

Hej. Gra znalazła się na liście najbliższych zakupów. Mam tłumaczenia itd więc powinno iść sprawnie ale jest pytanie.
A jak jest z graniem w 2 osoby ( niektórzy mówią że kompletnie nie da się grać - to prawda ) :?: Czy kobietom się podoba :?: ( bez urazy ale Panie mają trochę odmienne gusta od facetów ).
I to tyle dzięki za pomoc wczesniejszą :wink:
Rogue30
Posty: 107
Rejestracja: 25 lut 2009, 16:10

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: Rogue30 »

TOMI pisze:A jak jest z graniem w 2 osoby ( niektórzy mówią że kompletnie nie da się grać - to prawda ) :?:
Bzdura. Być może chodziło o to (tym niektórym), że talie z Core Set nie są zbalansowane (bo nie mogą być) do gry 1 na 1.
Wielu ludzi wręcz woli grać w 2 osoby. Multiplayer jest zupełnie inną rozrywką - do tego stopnia, że powinno się mieć osobną talię do tego celu.
TOMI pisze:Czy kobietom się podoba :?:
Z moich doświadczeń wynika, że tak. Zwłaszcza jak czytały książkę - wtedy lubią grać Lannisterami :wink:
Awatar użytkownika
Tommy
Posty: 1741
Rejestracja: 25 lut 2008, 15:18
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 108 times
Been thanked: 28 times

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: Tommy »

Rogue30 pisze:
TOMI pisze:A jak jest z graniem w 2 osoby ( niektórzy mówią że kompletnie nie da się grać - to prawda ) :?:
Bzdura. Być może chodziło o to (tym niektórym), że talie z Core Set nie są zbalansowane (bo nie mogą być) do gry 1 na 1.
Wielu ludzi wręcz woli grać w 2 osoby. Multiplayer jest zupełnie inną rozrywką - do tego stopnia, że powinno się mieć osobną talię do tego celu.
Dokładnie tak. Core set do rozgrywek dwuosobowych (które są podstawą AGOT CCG) się po prostu nie nadaje! Kompletnie, balansu nie ma w ogóle! I to NIE jest BZDURA!
Po prostu Core Set jest zrobiony do gry na 4 osoby i w zasadzie tylko dla tych którzy będą chcieli kupować te chaptery i bawić się w deck building.
Jeżeli kupujący ma ochotę kupić Core Seta i tyle, grać od czasu do czasu albo głównie w 2 osoby - to niech sobie odpuści.
Szczerze - nie było na świecie osoby która bardziej czekała i śliniła się na AGOT LCG ale niestety do dueli to się kompletnie nie nadaje!
Natomiast rozumiem funkcję tego Seta czyli multi + chaptery - i wtedy pewnie byłoby LUX.

Niestety AGOT LCG to kilka klas niżej od AGOT CCG (finansowo lepiej, ale cały FUN w kupowanie kart, kolekcji, deck buildingu etc. w zasadzie odpadł). A mówię to z punktu widzenia wieloletniego gracza w AGOT CCG (nałogowego, maniakalnego, takiego typu "jak nie mam tej karty, a nikt w PL jej nie ma to sprowadzę ją ze stanów nieważne za ile").

ERGO: po prostu wszystko zależy od tego czego będziesz oczekiwać 1. Duele 2. Multi + chaptery
"I used to roll the dice
feel the fear in my enemy's eyes"
szelest
Posty: 15
Rejestracja: 26 sie 2009, 11:12

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: szelest »

Również parę lat grałem w CCG i gra mi się strasznie podobała. Tylko właśnie całe kolekcjonowanie mnie irytowało. Obecny format bardziej mi odpowiada - kupuje karty te które mi są potrzebne. Mam już prawie wszystkie chapter packi - bez dwóch, greyjoy'ów i najnowszego - ot dla kolekcji. Z niecierpliwością czekam na Martelli - w końcu najbardziej mi odpowiadali i nimi miałem najwięcej zwycięstw.

Z obserwacji widzę, że i tak trzeba się wymieniać kartami - ponieważ każdy CP zawiera 40 kart (10x3 karty plus 10x1). A te 1 są nieraz całkiem dobre. Żałuje, że pojawiają się czasem pojedyncze dobre karty, wkładanie do CP dobrego eventu/attachmentu nieunikalnego w liczbie 1 to chamstwo trochę i jest to jedna z dwóch rzeczy które mnie denerwują, bo w przypadku mocnych "jedynek" trzeba kupić dwa chapter packi i jeszcze szukać kogoś do wymiany. Drugą wkurzającą rzeczą jest to, że Core Secie są pojedyncze sztuki kart, które są mocne, ale ciężko dostępne, jeśli się nie chce kupić kolejnego core seta. Jest to niby mniej denerwujące niż poprzednia wada (bo braki można przeważnie uzupełnić kartami ze starszej edycji).

Przy okazji kupię tanio karty ze starszych edycji:
2 x Cersei's Attendant (ARoK)
2 x Enemy Informer (WED)
2 x Lannisport Steward (ITE)
2 x Lannisport Weaponsmith (5KE)
2 x Qyburn's Informers (ITE)
2 x A Lannister Pays His Debts (Wes C128, WesPS L7, ITE)
2 x I'm You Writ Small (ASoN C121)
2 x Insidious Ways (WED C188 )
2 x You Killed the Wrong Dwarf(ITE)

Ale pomijając to co powiedziałem deckbuliding zostaje. Jest kilka świetnych motywów, które doszły: Titles, epic battle, summer/winter i shadow uczyniły grę ciekawszą - nie tylko na multiplayer. Są też nowe zasady np. gra w zdobywanie tytułów z wysp - w tali Greyjoy. dodatkowo Martelle też maja mieć inny wariant gry - Civil War o ile pamiętam.

Obecnie gramy w coreseta w 4-5 osób (ja i kolega weterani reszta nowicjusze i się uczą) i gra się całkiem fajnie - liczba zwycięstw rozkłada się mniej więcej równomiernie. We 2 osoby jedyne partię jakie widzę że mają sens to Targ vs. Lanni. Podejrzewam, choć nie grałem, że jest podobnie Stark vs Bara. Ale gramy jak już mówiłem głównie multi - i jest całkiem zabawnie.

Oficjalnie są dwa typy turniejów: Meele - czyli po kilka osób przy stole lub kilku, oraz Joust czyli 1 na 1. Zasady są na stroni FFG.

I jeszcze jedno gra nabiera innego wymiaru, jeśli się przeczytało książkę - wtedy zyskuje swoją duszę:)
Rogue30
Posty: 107
Rejestracja: 25 lut 2009, 16:10

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: Rogue30 »

Tommy pisze:Kompletnie, balansu nie ma w ogóle!
Nie może być balansu, bo jest to zestaw startowy, czyli kompromis między startową talią a startowym zestawem kart (do budowania tychże talii). Gdyby talie miałybyć zbalansowane, to musieliby dać więcej zdublowanych (x2 i x3) kart i plotów (np. żeby każdy miał Valar), a to oznaczałoby mniej wzorów kart w zestawie - coś za coś.
Tommy pisze:Core set do rozgrywek dwuosobowych (które są podstawą AGOT CCG) się po prostu nie nadaje!
Oczywiście, że się nadaje (nie mówimy tu o turnieju, prawda?). Można sobie przecież przekładać ploty. W miarę wyrównane są pary Stark vs Lannister oraz Targaryen vs Baratheon. Nikt też nie zabrania mieszać kart między taliami, albo zrobić sobie dwóch 60 kartowych talii.
A dla takich starych wyg jak Ty, to chyba oczywiste, że trzeba zbudować coś swojego, nie? :wink:
Tommy pisze:Po prostu Core Set jest zrobiony do gry na 4 osoby i w zasadzie tylko dla tych którzy będą chcieli kupować te chaptery i bawić się w deck building.
No na tym to polega :D
Chyba za bardzo się uczepiłeś chwytu marketingowego, mającego na celu popularyzację tej karcianki wśród miłośników gier planszowych. AGOT LCG to NIE jest gra planszowa i NIE jest to gra tylko dla 4 osób. Można grać w 2, 3, 4, 5 lub 6 osób przecież, oczywiście każdy powinien mieć własną talię (czyli tak naprawdę każdy powinien mieć własny Core Set albo i dwa). Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby bawić się tanim kosztem (1 Core Set dla 4 przyjaciół) ale rzecz jasna to NIE wystarczy ambitnym graczom - i tutaj nikt tego nie podważa.
Tommy pisze:Niestety AGOT LCG to kilka klas niżej od AGOT CCG (finansowo lepiej, ale cały FUN w kupowanie kart, kolekcji, deck buildingu etc. w zasadzie odpadł).
Nie rozumiem Cię, nie chcesz kupować chapter packów i twierdzisz, że "cały FUN w kupowanie kart, kolekcji, deck buildingu etc. w zasadzie odpadł", to trochę sprzeczne.

A poza tym rozmawiamy tu o "A Game Of Thrones LCG", więc po co roztrząsać co było kiedyś?
Rogue30
Posty: 107
Rejestracja: 25 lut 2009, 16:10

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: Rogue30 »

szelest pisze:Obecnie gramy w coreseta ... We 2 osoby jedyne partię jakie widzę że mają sens to Targ vs. Lanni.
Ha, to tylko potwierdza jak świetna to jest gra i ile jest opinii. :D
W AGOT LCG każda gra (tymi samymi dwoma taliami) będzie wyglądała za każdym razem inaczej. (Tak, wiem, tak jest w każdej karciance, ale tutaj ten efekt jest wzmocniony z powodu ograniczonego dobierania).
szelest
Posty: 15
Rejestracja: 26 sie 2009, 11:12

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: szelest »

Rogue30 pisze: W AGOT LCG każda gra (tymi samymi dwoma taliami) będzie wyglądała za każdym razem inaczej.
No i jeszcze dochodzi ogranie - kumpel grał od zawsze Targaryenami a ja Martell/Lannister zamiennie więc dlatego inne decki mają mniejsze szansę.

Gra jest kolekcjonerska, tyle, że najtaniej robić to ze znajomymi, jak się znajdzie oprócz siebie 2-3 osoby, które mają 2xcore seta i po dwa chapter packi można w krótkim czasie i za niewielkie pieniądze (w porównaniu do CCG) zebrać kolekcję i kolekcje trójpakców do gry swoimi domami.

Swoją drogą Rogue nie masz jakiś kart na wymianę z chapter packów?:P
Awatar użytkownika
TOMI
Posty: 378
Rejestracja: 20 maja 2006, 13:14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Been thanked: 19 times

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: TOMI »

Po Waszych zachętach przeczytałem instrukcję i mam trochę mieszane uczucia. Do tej pory nie grałem w karcianki więc moze się mylę ale ...... w sumie po instukcji czuję, że gra jednak jest znacznie ciekawsza w 4 -ech graczy gdy wykorzystujemy figurki i pełne zdolości postaci. Na 2-ch wydaje się zwykłym pasjansem. Wystaw postać ( plus dodatki ) zobacz kto ma więcej i koniec. :evil:
Może się mylę ( oby - bo bardzo chcę sobię tą gierkę kupić ) ale tak w sumie wynika z instruckji. Grać na czterech i najlepiej jak każdy kupi sobie z jakieś dodatki. W sumie gram zazwyczaj z żoną więc obawiam sięczy gra nie będzie za banalna na 2 osoby.
Czy mamy na 2-ch sporo taktyki i kombinowania :?: Czy jednak pasjansik i szczeście komu wypadnie więcej siły na kartach :?:
Sorry jeżeli się mylę. To są tylko wolne myśłi po przestudiowaniu instrukcji :oops: .
szelest
Posty: 15
Rejestracja: 26 sie 2009, 11:12

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: szelest »

TOMI mylisz się i to bardzo. Ale do tego musisz sam dojść:)

W czasach kiedy grałem w CCG miałem deck złożony na.... postaciach z siłą 1 i 2, max 3, z jedną ikonką - oparty był na Stealth oraz lokacji, która pozwalała wszystkim postaciom z jedną ikonką dodać Stealtha, a jak kogoś wystealthowałem to się kneelował. A reszcie odbierałem ikony i stali bezczynnie....

Wystarczyło, że wygrywałem incjatywę.... i rzeźnie czyniłem niesamowitą:P

Albo grając Lanni pozbywałem przeciwnika kart z ręki, samemu miałem niezły dociąg, rzucałem Morgulisa czy Wildfira i rozbudowywałem się, a przeciwnik nie miał z czego się rozbudować....

I na nic komuś armię z 11 siły....

Każdy dom ma specyficzne cechy w których jest dobry... Uwierz mi, jest w tym o wiele więcej taktyki niż w MtG. Najlepiej by Ci było zagrać z jakimś zaawansowanym graczem, wtedy zobaczysz myki o jakich Ci się nie śniło...

Zalecam kupić coreseta i potem sobie co miesiąc kupić z dwa chapter packi.... i zobaczysz, które karty się przydadzą a które nie - sama gra nabierze innego wymiaru:)
Rogue30
Posty: 107
Rejestracja: 25 lut 2009, 16:10

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: Rogue30 »

TOMI pisze:Na 2-ch wydaje się zwykłym pasjansem.
Właściwie to każdą grę można przedstawić w ten sposób w złym świetle (rzuć kostką, zobacz kto ma więcej - nuda; porównaj współczynniki, zobacz kto ma więcej - nuda).

Zobacz sobie oficjalne klaryfikacje przepisów AGoT LCG FAQ v1.3.1 i odpowiedz sobie: czy pasjans (choćby i niezwykły) wymagałby czegoś takiego?

ps. Tylko się nie przeraź, bo dla odmiany powiesz, że za trudne. Dobra gra nie może być prosta. :D
incognito
Posty: 13
Rejestracja: 19 gru 2008, 13:31

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: incognito »

Mam pytanie do ludzi ktorzy graja juz dluzej w gota lcg. Mam podstawke + a song of summer i whe winds of winter. Narazie gralem na 2 osoby i ogolnie to byla lipa straszna ja lanister, brat starkiem. Teraz dojdzie 1,2 kumpli. I teraz tak zeby fajnie pograc zrobic jakies dobrze dzialajace decki w jakich ilosciach kupowac chaptery i jakie. I drugie pytanie dotyczny Kings of the see expansion czy wystarczy jedna podstawka zeby greyjoyami pograc i jakie dodatki kupic zeby z nich cos w miare sensownego zbudowac. Acha i jak wyglada gra na np. 3 graczy.
szelest
Posty: 15
Rejestracja: 26 sie 2009, 11:12

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: szelest »

Co znaczy, że lipa była straszna?

Graliśmy na 3 - 5 osób podstawowymi deckami już kilka partii i normalnie się grało - decki działają, tzn robią co mają robić... Podstawka Greyjoy nie jest zła, przynajmniej w stosunku do deckó z core seta.

O rozbudowie decków można myśleć powoli, na początku po prostu zamieniaj karty - wywal te mniej przydatne a wstaw te które się przydają.

Jeśli chcecie grać poważniej w więcej osób to kupcie coreseta drugiego - mają dwa, ma się więcej opcji na początku niż core set plus kilka chapter packów.

Jeśli idzie o chaptery to polecam wejść na stronę http://www.tzumainn.com/agot/ i przejrzeć co w którym chapter packu się znajduje i pomyśleć o tym co się chce włożyć do decku.
Rogue30
Posty: 107
Rejestracja: 25 lut 2009, 16:10

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: Rogue30 »

szelest bardzo dobrze radzi ale chciałem jeszcze coś dodać:
incognito pisze:Mam podstawke + a song of summer i whe winds of winter.
Mam nadzieję, że nie próbowałeś grać na lato/zimę, bo to rzeczywiście lipa by była (trzeba do tego więcej kart i, co najważniejsze, pomysłu - nie polecam na początek).
Tak na marginesie "Lion's Gate" ma ważną erratę.
incognito pisze:I teraz tak zeby fajnie pograc zrobic jakies dobrze dzialajace decki w jakich ilosciach kupowac chaptery i jakie.
Obowiązkowo "Ancient Enemies" (najlepsze ploty i sporo fajnych kart). A inne to zależy jakim rodem chcesz grać. Co do ilości - zazwyczaj jeden wystarcza - też zależy co chcesz w talii. Jak się chce mieć np. 3 x "To be a wolf" to trzeba bulić :( albo zrobić proxy na drukarce :wink:
incognito pisze:I drugie pytanie dotyczny Kings of the see expansion czy wystarczy jedna podstawka zeby greyjoyami pograc i jakie dodatki kupic zeby z nich cos w miare sensownego zbudowac.
Niestety "Kings of the sea" to zbrodnia, jeśli chodzi o cenę/ilość kart. Zniechęcić może fakt, że masz po 1 sztuce wszystkich kart, a więc i ważnych lokacji. Trzeba więc kupić 3x albo robić proxy. Mimo to zachęcam do Greyjoyów, bo są bardzo mocni i bardzo klimatyczni - zimowy deck na "Wintertime Marauders" wygrał tegoroczne MŚ.
Zachęcam też do korzystania z mojej wyszukiwarki (link na dole) - w ostatniej kolumnie jest ilość w packu.
incognito pisze:jak wyglada gra na np. 3 graczy.
Jeśli chodzi o mechanikę, to tak samo jak we dwóch. Jeśli chodzi o taktykę, to, jak już pisałem, najlepiej (choć nie jest to obowiązek) inaczej deck złożyć (np. plot "Condemned by the Realm" zaczyna mieć sens).
szelest
Posty: 15
Rejestracja: 26 sie 2009, 11:12

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: szelest »

Rogue30 pisze:Jeśli chodzi o mechanikę, to tak samo jak we dwóch. Jeśli chodzi o taktykę, to, jak już pisałem, najlepiej (choć nie jest to obowiązek) inaczej deck złożyć (np. plot "Condemned by the Realm" zaczyna mieć sens).
Generalnie 1 vs. 1 i multiplayer przeważnie są inne. Odpadają np. kontrolne decki ponieważ ciężko jest kontrolować 4-5 graczy;)

Przy 3 graczach dodatkowo gra się już z tymi 6 titles:) A to też powoduje inną strategię:)
Rogue30
Posty: 107
Rejestracja: 25 lut 2009, 16:10

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: Rogue30 »

szelest pisze:Przy 3 graczach dodatkowo gra się już z tymi 6 titles
No jest taki wariant. Ale słyszałem, że we 3 lepiej grać bez tytułów. Zresztą co kto lubi, najlepiej się przekonać samemu ;)
szelest
Posty: 15
Rejestracja: 26 sie 2009, 11:12

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: szelest »

Rogue30 pisze: Zresztą co kto lubi, najlepiej się przekonać samemu ;)
Nam się z tytułami grało naprawdę świetnie:)
Awatar użytkownika
ghostdog
Posty: 648
Rejestracja: 20 sty 2006, 15:54
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: ghostdog »

no dobrze. Czy możecie mi odpowiedzieć na kilka pytań:
1) czy da się ostatecznie grać również we dwie osoby?
2) czy da się grać samą podstawką?
3) jakie dodatki i w jakiej kolejności należy dokupić aby grało się naprawdę przyjemnie?
"Obydwaj pochodzimy ze starożytnych plemion Obydwaj jesteśmy już na wymarciu Wszystko wokół nas zmienia się....."
moja lista
http://boardgamegeek.com/collection/use ... own=1&ff=1
szelest
Posty: 15
Rejestracja: 26 sie 2009, 11:12

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: szelest »

ghostdog pisze:no dobrze. Czy możecie mi odpowiedzieć na kilka pytań:
1) czy da się ostatecznie grać również we dwie osoby?
2) czy da się grać samą podstawką?
3) jakie dodatki i w jakiej kolejności należy dokupić aby grało się naprawdę przyjemnie?
1 i 2) Da się.
3) Dokupić dwa core i można niezłe decki zbudować i grać sensownie. Z chapter packami zaczekać:)
ODPOWIEDZ