Koniec współpracy FFG i GW

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
kali
Posty: 489
Rejestracja: 01 mar 2011, 13:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Koniec współpracy FFG i GW

Post autor: kali »

Ja tam się zastanawiam co oznaczają ostatnie dwa zdania pewnego posta na forum Galakty.
http://www.forum.galakta.pl/viewtopic.p ... 193#184193
Żyjemy po to, żeby wytwarzać łupież.
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Koniec współpracy FFG i GW

Post autor: Bardok »

FFG i Days of Wonders łączą się pod skrzydłami Asmodee czy jakoś tak, więc może chodzić o to.
Chciałbym, pewnie jak ty, żeby to się tyczyło powrotu GW licencji do FFG, ale wątpię :(
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4139
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 318 times
Been thanked: 347 times

Re: Koniec współpracy FFG i GW

Post autor: tomb »

kali pisze:Ja tam się zastanawiam co oznaczają ostatnie dwa zdania pewnego posta na forum Galakty.
http://www.forum.galakta.pl/viewtopic.p ... 193#184193
Sądzę, że chodzi o odpowiedź na moje pytanie o plotki na temat wygaśnięcia licencji na LotRa.
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Koniec współpracy FFG i GW

Post autor: rattkin »

FFG opłaca się odnowić licencję i albo ciągnąć karciankę dalej albo zrobić coś nowego. Oni się już nauczyli, że dobry IP to żyła złota.
c08mk
Posty: 2464
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Koniec współpracy FFG i GW

Post autor: c08mk »

tomb pisze: Sądzę, że chodzi o odpowiedź na moje pytanie o plotki na temat wygaśnięcia licencji na LotRa.
Dokładnie tak samo to zrozumiałem.
aryss
Posty: 266
Rejestracja: 22 lis 2013, 15:22
Lokalizacja: Festung Krakau
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times

Re: Koniec współpracy FFG i GW

Post autor: aryss »

c08mk pisze:
tomb pisze:
kali pisze:Ja tam się zastanawiam co oznaczają ostatnie dwa zdania pewnego posta na forum Galakty.
http://www.forum.galakta.pl/viewtopic.p ... 193#184193
Sądzę, że chodzi o odpowiedź na moje pytanie o plotki na temat wygaśnięcia licencji na LotRa.
Dokładnie tak samo to zrozumiałem.
No ja z kolei odebralem to jako odpowiedz na przejecia przez Asmodee wydawcow gier FFG w Francji oraz Niemczech, ale fakt faktem przeoczylem post o Lotrze, wiec oby to tego dotyczylo:P
xelos80
Posty: 669
Rejestracja: 15 lis 2013, 17:33
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Koniec współpracy FFG i GW

Post autor: xelos80 »

Jeszcze 30 lat i tak do publicznej domeny :) wtedy się posypia gry w tematyce lotra
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9483
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 511 times
Been thanked: 1449 times
Kontakt:

Re: Koniec współpracy FFG i GW

Post autor: MichalStajszczak »

xelos80 pisze:Jeszcze 30 lat i tak do publicznej domeny wtedy się posypia gry w tematyce lotra
Pojawi się wiele gier o tej tematyce i to w atrakcyjnych cenach, co będzie o tyle istotne, że tematyka będzie bliska przede wszystkim emerytom. :D
c08mk
Posty: 2464
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Koniec współpracy FFG i GW

Post autor: c08mk »

MichalStajszczak pisze:Pojawi się wiele gier o tej tematyce i to w atrakcyjnych cenach, co będzie o tyle istotne, że tematyka będzie bliska przede wszystkim emerytom. :D
Niestety w Polsce przyszłych emerytów nie będzie stać na gry nawet w atrakcyjnych cenach ...
ODPOWIEDZ