Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
allagainstyou
Posty: 152
Rejestracja: 19 lis 2020, 15:30
Has thanked: 33 times
Been thanked: 34 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: allagainstyou »

czeczot pisze: 11 lut 2021, 13:22
tomb pisze: 11 lut 2021, 12:54 Opis mnie nie zachęcił. Osadzenie gry w czasach nie opisanych w książkach sprawi, że będzie to rozgrywka mogąca toczyć się w dowolnym settingu i tylko udająca wiedźmińskie klimaty. Ale sama gra może się udać, kto wie...
To jest waśnie rzecz która mnie na chwilę obecną bardzo odrzuca od tej gry. Drugą jest autor a właściwie brak w jego dorobku gier więcej niż średnie. I tak jak Wooki może w końcu zrobi fajną grę mechanicznie tak żeby on z tego sam ulepił świat to ja się bardzo zdziwię. Podejrzewam że gra wiedźmę będzie miała tyle wspólnego z Wiedzminem Sapkowskiego co The Godfather CMON (ja ta grę lubię) z książką lub filmem.
Moim zdaniem właśnie bardzo fajnie, że gra osadzona w "Starym Świecie", dla mnie to plus. 90% graczy chciałaby grać Geraltem, a mogłaby grać nim jedna osoba (albo i zero, gdyby np był automą). Obstawiam, że gdyby wepchnąć tam Geralta, to gra tego typu by się nie trzymała kupy. Nie grałem w żadną grę Wookiego, kiedyś interesował mnie "Król i zabójcy" ale się ostatecznie nie skusiłem. Czekam na opinie o Tytanach - gra nie była w moim kręgu zainteresowań (brak ekipy do takich gier, no i w kategorii area control konkurencja jest bardzo, bardzo silna) ale jeśli gra jest udana to dobrze rokuje dla Wiedźmina.

Jeśli oczekujesz, że poprzez ruchy na planszy w Twojej głowie powstaną tak malownicze obrazy i takie zwroty akcji, jakie tworzy Sapkowski w swoich książkach, że w każdej grze będziesz przeżywał emocje jak podczas zjednoczenia Geralta z Ciri, albo jak podczas konfrontacji Geralta z Rience'em, to niechybnie się rozczarujesz, bo takim wymaganiom nie da się sprostać.

Ja też mam swoje wątpliwości co do gry, szczególnie do tej talii wydarzeń, ale na razie jestem zainteresowany i będę uważnie śledził nowe informacje oraz opinie osób, które w tę grę grały.
tommyray
Posty: 1353
Rejestracja: 11 mar 2017, 14:51
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Has thanked: 417 times
Been thanked: 573 times
Kontakt:

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: tommyray »

Ech, ta okładka. Co artyście k.... wilki zrobiły? Ja rozumiem, że można mieć fobie, ale powiesiłbym za jaja tego kto wprowadził do popkultury ideę wilk=zło.
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4139
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 317 times
Been thanked: 347 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: tomb »

Gambit pisze: 11 lut 2021, 14:07
dawid pisze: 11 lut 2021, 14:05 Jak to Sapkowski opisał:
[...]słowiańskości w niej, jak rzekł Wokulski Starskiemu, tyle co trucizny w zapałce
Dziwi że po takich słowach nadal tyle dyskusji o tym się toczy w internetach.
Bo fandom wie lepiej niż autor :D
Bo autor sobie może mówić, jak to widzi ze swojej strony, a odbiorca może mówić, jak widzi ze swojej.
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
Awatar użytkownika
kdsz
Posty: 1401
Rejestracja: 17 gru 2010, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 456 times
Been thanked: 303 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: kdsz »

BOLLO pisze: 11 lut 2021, 14:16 Trzewik jest moim Top3 projektantem gier i poległ na tym tytule
Ignacy nie jest specem od lekkich gier, a wydawca wymarzył sobie tytuł dla masowego odbiorcy. Po premierze między wierszami dało się wyczytać, że końcowy efekt trochę się rozjechał z koncepcją autora.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4550
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1372 times
Been thanked: 875 times
Kontakt:

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Hardkor »

Japanczyk (tak mi sie wydaje, ze to on) wrzuca tutaj artykuł o słowiańskości wiedzmina, a i tak ludzie będą dalej pisać, że to głównie słowiańskie uniwersum XD No sił już nie mam do tych ludzi

Zabawnie by było jakby się nagle Wookie obudził i odpisał coś w tym wątku.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 995
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 244 times
Been thanked: 243 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Moonday »

Ja rozumiem, że można mieć fobie, ale powiesiłbym za jaja tego kto wprowadził do popkultury ideę wilk=zło.
Bo kiedyś tak było, a gra nawiązuje do "przeszłości" ;) Wilk to wciąż najpowszechniejszy drapieżnik w Polsce, choć ja osobiście wilki uwielbiam.
Żeby nie było offtopu, to dodam, w temacie okładki, że art sam w sobie jest ładny. Na szczęście wszystko wskazuje na to że Wiedźmin będzie utrzymany w klimacie dark fantasy, bo już mam dość tych wszędobylskich pastelowych odcieni.
_leigam_
Posty: 954
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 113 times
Been thanked: 197 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: _leigam_ »

Hardkor pisze: 11 lut 2021, 14:37 Japanczyk (tak mi sie wydaje, ze to on) wrzuca tutaj artykuł o słowiańskości wiedzmina, a i tak ludzie będą dalej pisać, że to głównie słowiańskie uniwersum XD No sił już nie mam do tych ludzi

Zabawnie by było jakby się nagle Wookie obudził i odpisał coś w tym wątku.
Pijesz do mnie? Gdzie napisałem że to głównie słowiańskie uniwersum? Napisałem że w bestiariuszu wiedźmińskim słowiańskich potworów jest więcej niż innych i dodając że tak mi się wydaje.

Ale dobra reflektuje się, we wiedźminie jest wszystko tylko nie słowiańskość :lol: :lol: Szkoda gadać...
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Dice Settlers +promka Wyspa dinozaurów Calico+promka Twisted Fables ALL-IN + mata i inne
Kisun
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 133 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Kisun »

No raczej 500+. Łukasz wymyślił głównie mechanikę kart walki (co podkreślał w wywiadzie w geek faktor podcast) i z tego co mówił wydaje się, że CD Projekt bardzo, powtarzam - bardzo pilnuje/nadzoruje/testuje/tworzy i wpływa na zawartość całości projektu. I odnoszę wrażenie, że tak naprawdę, bardziej to nomen omen projekt ekipy CD Projekt Red, a tylko przez kurtuazję i fakt wydawania tego na zagramwto (której współudziałowcem jest Łukasz) w ogóle na pudełku znajduje się logo GoOnBoard. Więc jeżeli ktoś ma wątpliwości i nie ufa autorowi, to myślę, że w tym wypadku ekipa redów pilnuje go bardziej, niż mogło by się wydawać. Im też zależy, zwłaszcza teraz, na dobrym pr :) Drugą pocieszającą informacja jest, że będą dwie wersje gry. Retailowa - tańsza i Delux - droższa. Mam nadzieję, że różnicą będzie wyłącznie zawartość figurek, a w obu zawartość grywalna będzie ta sama.
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: rastula »

PytonZCatanu pisze: 11 lut 2021, 14:20 Czy dobrze pamiętam, że wookie jeszcze kilka lat temu mocno udzielał się tu na forum? Ale od lat nie widziałem posta od niego. Może dobry moment, zeby wrócić :) (ps. wasze żony też oglądają jego żone na kanale dla dzieci? ;) )
Prawdopodobnie nie ma ochoty brać na klatę tych negatywnych emocji, które tu wibrują - woli "robić swoje".
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5325
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1092 times
Been thanked: 1723 times
Kontakt:

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: BOLLO »

Kisun pisze: 11 lut 2021, 14:56 No raczej 500+. Łukasz wymyślił głównie mechanikę kart walki (co podkreślał w wywiadzie w geek faktor podcast) i z tego co mówił wydaje się, że CD Projekt bardzo, powtarzam - bardzo pilnuje/nadzoruje/testuje/tworzy i wpływa na zawartość całości projektu. I odnoszę wrażenie, że tak naprawdę, bardziej to nomen omen projekt ekipy CD Projekt Red, a tylko przez kurtuazję i fakt wydawania tego na zagramwto (której współudziałowcem jest Łukasz) w ogóle na pudełku znajduje się logo GoOnBoard. Więc jeżeli ktoś ma wątpliwości i nie ufa autorowi, to myślę, że w tym wypadku ekipa redów pilnuje go bardziej, niż mogło by się wydawać. Im też zależy, zwłaszcza teraz, na dobrym pr :) Drugą pocieszającą informacja jest, że będą dwie wersje gry. Retailowa - tańsza i Delux - droższa. Mam nadzieję, że różnicą będzie wyłącznie zawartość figurek, a w obu zawartość grywalna będzie ta sama.
Nie przesadzaj ....pułap 500+ to gry pokroju Descent3 czy jakies Nemesisy na wypasie. Tytani 350 a tam jest sporo figsów więc tu nie powinno być więcej jak 300pln ale i tak powinno być mniej czyli jakies 249pl....ale o czym to ja teraz pisze skoro nawet gry na oczy nie widziałem. Takie moje głupkowate pisanie o samym pisaniu ;-)
Awatar użytkownika
Coen
Posty: 2494
Rejestracja: 14 wrz 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa, Sulejówek
Has thanked: 436 times
Been thanked: 126 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Coen »

PytonZCatanu pisze: 11 lut 2021, 14:20 Czy dobrze pamiętam, że wookie jeszcze kilka lat temu mocno udzielał się tu na forum? Ale od lat nie widziałem posta od niego. Może dobry moment, zeby wrócić :) (ps. wasze żony też oglądają jego żone na kanale dla dzieci? ;) )
Dobry pomysł. Wookie, wróć ;) I tak, żona czasem ogląda :D
Mam takie gry,
a zastanawiam się jeszcze nad tymi
ⓘ 𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝘀𝗼𝘂𝗿𝗰𝗲𝘀 𝘀𝘁𝗮𝘁𝗲𝗱 𝘁𝗵𝗮𝘁 𝘁𝗵𝗶𝘀 𝗶𝘀 𝗳𝗮𝗹𝘀𝗲 𝗮𝗻𝗱 𝗺𝗶𝘀𝗹𝗲𝗮𝗱𝗶𝗻𝗴
mordajeza
Posty: 368
Rejestracja: 19 lut 2019, 13:16
Has thanked: 176 times
Been thanked: 257 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: mordajeza »

Coen pisze: 11 lut 2021, 15:05
PytonZCatanu pisze: 11 lut 2021, 14:20 Czy dobrze pamiętam, że wookie jeszcze kilka lat temu mocno udzielał się tu na forum? Ale od lat nie widziałem posta od niego. Może dobry moment, zeby wrócić :) (ps. wasze żony też oglądają jego żone na kanale dla dzieci? ;) )
Dobry pomysł. Wookie, wróć ;) I tak, żona czasem ogląda :D
Dziwicie się? Ja bym nie miał ochoty wracać, żeby czytać całymi dniami, jaki to jestem beznadziejny (i żeby nie było - ja nie uważam, że Łukasz jest beznadziejny ;) ).
Awatar użytkownika
sliff
Posty: 937
Rejestracja: 29 maja 2020, 15:27
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 328 times
Been thanked: 383 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: sliff »

Apropo wycieczek osobistych to ciekawe czy w najbliższym odcinku pewnego youtubera będzie: I ja wtedy mówię -"Adam daj temu Wookiemu tą licencję, to zdolny chłopak jest".
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4550
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1372 times
Been thanked: 875 times
Kontakt:

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Hardkor »

O cenie nie ma co dyskutować jak nic nie wiadomo o grze. Ja licze, że Wookie nic nie odwali w kwestii różnić KS i zagramw.to. Owszem fajnie, ze progi sie nawzajem odblokowuja etc, ale z tego co kojarze z valhalli i CHYBA Tytanów to KS był później i miał swoje ekskluzywne dodatki. Nie pamiętam tylko czy wspierajacy z Polski mogli je wygodnie kupić na zagramw.to czy trzeba było wspierac na KS, fajnie jakby ktos bardziej obeznany dał znać.

EDIT: ogladam wlasnie film Kaczmara i "Gambit jest zachwycony, to powinno sprzedac te gre" :lol:
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Propi
Posty: 1170
Rejestracja: 04 sty 2019, 19:06
Has thanked: 511 times
Been thanked: 349 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Propi »

Boję się trochę tego, że dotychczasowe gry Wookiego były raczej średnio oparte o jakąkolwiek fabułę - rys historyczny czy fluff może i był obecny, ale ciężko nazwać je bogatymi pod względem historii. I nagle na swój pierwszy przygodowy tytuł wybiera chyba najgorętsze obecnie IP, biorące się właśnie z literatury. Nie chciałbym snuć domysłów co do zagrożeń idących z tym przeskokiem, ale muszę zadać pytanie - czy w przypadku takich gier to autor opisany na pudełku jest również autorem warstwy fabularnej (czy też dopasowania materiału źródłowego do gry) czy raczej autor zajmuje się mechaniką, a słowem pisanym i dylematami moralnymi już zajmuje się ktoś kto np. dobrze operuje słowem?

Sam fakt osadzenia gry w świecie Wiedźmina nie gwarantuje niczego - tylko irracjonalnie podnosi poprzeczkę oczekiwań. Gra na pewno sprzeda się dobrze, ale czy będzie warta posiadania w kolekcji - to już zupełnie inne rozważania. Patrząc na kampanie Valhalli i Tytanów spodziewam się raczej tego inspirowanego kickstarterem podejścia pt. "dajmy dużo figurek, ładną grafikę i hype, resztę się wyklepie". Takie gry na pewno wyglądają świetnie na stole i na półce (imponujące pudła!), ale ich grywalność bywa już przedmiotem sporów.

Osobiście uważam Wookiego za świetnego marketingowca (sam wkręciłem się w wyczekiwanie co z tym #oldworld), ale mam wrażenie, że o jego popularności nie decyduje wartość jego gier, tylko medialność jego osoby i hype, który umiejętnie wokół siebie kręci (choć nie bez potknięć i kontrowersji). Polskich projektantów jest niewielu, tych naprawdę liczących się - jeszcze mniej. Nie dziwi więc fakt, że recenzenci i ludzie z branży stają za nim murem, tym bardziej gdy chodzi o Wiedźmina - po prostu nie za bardzo jest za kim innym stawać, tym bardziej tak widocznym i łatwodostępnym.

Jeśli gra będzie mechanicznie i fabularnie trzymać się kupy - mogę unieść zaciekawioną brew. Jeśli jednak to będzie kolejna wydmuszka wypełniona plastikiem i doklejonymi na siłę dodatkami i podpisana chwytliwym nazwiskiem - pozwolę by inwestowali inni ;)
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 995
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 244 times
Been thanked: 243 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Moonday »

Nie pamiętam tylko czy wspierajacy z Polski mogli je wygodnie kupić na zagramw.to czy trzeba było wspierac na KS, fajnie jakby ktos bardziej obeznany dał znać.
Wszystko było dostępne dla wspierających z Polski i to w polskich cenach. Osobiście nastawiam się na cenę w okolicach 1k za wersję epic all in i tyle mam zamiar odłożyć. Szaleństwo? Być może, ale ta gra największą wartość będzie miała w wersji kolekcjonerskiej (oczywiście, o ile będzie dobra ;)).
bobiaczek
Posty: 417
Rejestracja: 01 gru 2019, 22:28
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 141 times
Been thanked: 111 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: bobiaczek »

O ile Wookie robi kapitalny hype to kompletnie nieumiejętnie prowadził ostatnią kampanię. Zarówno na zagram jak i na KS ostro wkurzał ludzi, bo nie trzeba było być wnikliwym obserwatorem by dostrzec nieumiejętnie wykonany skok na kasę. Przecież doszło do tego, że musiał ratować projekt na KS zmieniając definicję SG. Więc - relatywnie przeciętny projektant, super hype, nader słabe ostatnie kampanie... efekt takiej kombinacji może być bardzo różny

Samo użycie IP Wiedźmina znacząco podniesie cenę gry - w końcu Redzi nie robią tego pro publico bono. Tanio nie będzie chociażby z tego powodu (a jak tu piszecie to jeszcze rozwijają/współpracują).

Grą jestem mocno zaciekawiony, szczególnie po opinii Gambita, którego planszówkowe gusta cenię nader wysoko. Kaski trochę (sic!) należy odłożyć na ten cel (a rok wszak pełen super zapowiedzi) i cierpliwie czekać na gameplay'e, bo może tak być, że z wielkiej chmury oczekiwań wyjdzie coś tak prostego i trywialnego jak Valhalla i wszystkim zjaranym będzie przykro.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4550
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1372 times
Been thanked: 875 times
Kontakt:

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Hardkor »

Na wiedźmina zawsze się znajdzie nerka... kasa

A co do pytania kolegi wyżej to od fabuły często są inne osoby.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 778
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 692 times
Been thanked: 790 times
Kontakt:

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: anitroche »

BOLLO pisze: 11 lut 2021, 15:04
Kisun pisze: 11 lut 2021, 14:56 No raczej 500+. Łukasz wymyślił głównie mechanikę kart walki (co podkreślał w wywiadzie w geek faktor podcast) i z tego co mówił wydaje się, że CD Projekt bardzo, powtarzam - bardzo pilnuje/nadzoruje/testuje/tworzy i wpływa na zawartość całości projektu. I odnoszę wrażenie, że tak naprawdę, bardziej to nomen omen projekt ekipy CD Projekt Red, a tylko przez kurtuazję i fakt wydawania tego na zagramwto (której współudziałowcem jest Łukasz) w ogóle na pudełku znajduje się logo GoOnBoard. Więc jeżeli ktoś ma wątpliwości i nie ufa autorowi, to myślę, że w tym wypadku ekipa redów pilnuje go bardziej, niż mogło by się wydawać. Im też zależy, zwłaszcza teraz, na dobrym pr :) Drugą pocieszającą informacja jest, że będą dwie wersje gry. Retailowa - tańsza i Delux - droższa. Mam nadzieję, że różnicą będzie wyłącznie zawartość figurek, a w obu zawartość grywalna będzie ta sama.
Nie przesadzaj ....pułap 500+ to gry pokroju Descent3 czy jakies Nemesisy na wypasie. Tytani 350 a tam jest sporo figsów więc tu nie powinno być więcej jak 300pln ale i tak powinno być mniej czyli jakies 249pl....ale o czym to ja teraz pisze skoro nawet gry na oczy nie widziałem. Takie moje głupkowate pisanie o samym pisaniu ;-)
Ale trzeba pamiętać, że tu jeszcze część kasy z gry zje opłata za licencję dla CDP Red, więc to też od razu podwyższy cenę niestety, więc ciężko oszacować cenę, bo nie wiemy, ile sobie Redzi zaśpiewali za licencję.
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
Awatar użytkownika
jnowaczy
Posty: 503
Rejestracja: 15 wrz 2005, 20:43
Has thanked: 27 times
Been thanked: 126 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: jnowaczy »

O grze nie wiadomo praktycznie nic, oprócz autora, tytułu , jakiś skrawków informacji o gameplayu z których ciężko cokolwiek wywnioskować i opinii 2 recenzentów, gdzie jednemu podoba się wszystko( jak jest z portalu to już wogole hit nad hity ) a drugiemu mało co a dyskusji na 8 stron gdzie większość to nie wrażenia z zapowiedzi tylko projektowanie rzeczywistości, gdybanie, wymyślanie i przemądrzanie się, łącznie z podawaniem już ceny samej gry. Fascynujące naprawde, tylko nie lepiej poczekać na więcej informacji tak żeby było o czym dyskutowac a nie bić piany o niczym
Ostatnio zmieniony 11 lut 2021, 16:16 przez jnowaczy, łącznie zmieniany 1 raz.
Every single fucking day I get closer to the grave
I am terrified, I fell asleep at the wheel again
Crashed my car just to feel again
Cyel
Posty: 2601
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1237 times
Been thanked: 1460 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Cyel »

Ale słaba ta gra co jeszcze nie wyszła.
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 995
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 244 times
Been thanked: 243 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Moonday »

Fascynujące naprawde, tylko nie lepiej poczekać na więcej informacji tak żeby było o czym dyskutowac a nie bić piany o niczym
Wtedy dyskusja przeniesie się do właściwego wątku i nabierze innego kształtu. Spekulacje to część każdego hobby, co w tym złego?
Awatar użytkownika
jnowaczy
Posty: 503
Rejestracja: 15 wrz 2005, 20:43
Has thanked: 27 times
Been thanked: 126 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: jnowaczy »

Cyel pisze: 11 lut 2021, 16:16 Ale słaba ta gra co jeszcze nie wyszła.
Mam podobne wrażenia do tego ta mapa jest tak nie czytelna i wogole nie przypomina klimatem tej z wiedźmina Redsow, choć nadzorują cały projekt i opłacają hotel w którym wookie przebywa w samotności by go nikt nie rozpraszal
Every single fucking day I get closer to the grave
I am terrified, I fell asleep at the wheel again
Crashed my car just to feel again
Awatar użytkownika
jnowaczy
Posty: 503
Rejestracja: 15 wrz 2005, 20:43
Has thanked: 27 times
Been thanked: 126 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: jnowaczy »

Moonday pisze: 11 lut 2021, 16:18
Fascynujące naprawde, tylko nie lepiej poczekać na więcej informacji tak żeby było o czym dyskutowac a nie bić piany o niczym
Wtedy dyskusja przeniesie się do właściwego wątku i nabierze innego kształtu. Spekulacje to część każdego hobby, co w tym złego?
Nic, spekulujmy
Every single fucking day I get closer to the grave
I am terrified, I fell asleep at the wheel again
Crashed my car just to feel again
Gildiril Blackcairn
Posty: 209
Rejestracja: 03 gru 2020, 20:04
Has thanked: 75 times
Been thanked: 15 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Gildiril Blackcairn »

WookiePL na BGG
here will be a solo mode for sure, but it's going to be outside the standard box, since the game has high interaction. The solo/coop needs some extra components
Please add something new to the genre of adventure games and make this have a lot of player interaction with pvp and pve. So many adventure games feel the same with the same boring coop that can get easily alphaed.
I think you are going to love this game 🙂

Although I like coop and semi-coop games, the idea behind The Witcher was to make a game that has everybody involved (on the edge of their seat) at all times. So you can brawl with other Witchers, you can play dice poker with them, you are racing to be the first to hunt down the monster, get a trophy, and you also are in charge of monster attacks during pve and you read them the Encounter Cards.

There is going to be a Solo/Coop expansion available during the Kickstarter, but the core game has a lot of player interaction, and the emotions at the table are always high 🙂
Ostatnio zmieniony 11 lut 2021, 17:21 przez Gildiril Blackcairn, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany