(Warszawa) Agresor - Piątek WIBHiIŚ PW

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Sztefan
Posty: 1690
Rejestracja: 01 wrz 2006, 17:18
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Sztefan »

Czas w końcu sprawdzić kolejną talię do Agricoli. W piątek jestem od 16 z Agricolą i talią I.
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: draco »

To jeszcze napisz, w której sali zamierzasz grać. Niestety takie informacje stają sie dla nas przykrą koniecznością. :?
Awatar użytkownika
Geko
Posty: 6491
Rejestracja: 18 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Geko »

Sztefan pisze:Czas w końcu sprawdzić kolejną talię do Agricoli. W piątek jestem od 16 z Agricolą i talią I.
Cha! Nie chciałem wyskakiwać z Agricolą, bo już pewnie połowa forum uważa mnie za nawiedzonego kapłana tej religii :wink: W każdym razie cieszę się, że w ten piątek mamy znowu spotkanie agricolowej sekty :twisted: . Czyli Sztefan, z radością dołączę do rozgrywki, będę tradycyjnie od 17tej.

Draco, myślę, że najlepiej trzymać się sal na 5. i 3. piętrze - zawsze można zrobić zwiad. A jak się chce grać w coś na cały wieczór, to iść do sali 17.
Moje blogowanie na ZnadPlanszy.pl
Na BGG jako GekoPL. Ja tu tylko moderuję, żaden ze mnie administrator.
Awatar użytkownika
Sztefan
Posty: 1690
Rejestracja: 01 wrz 2006, 17:18
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Sztefan »

Nie chce mi się brać udział w jałowych dyskusjach, o tym, czy jednak można zjadać nowonarodzone zwierzątka, albo czy logiczne jest, że rodzi się tylko jedno młode. Podziwiam Geko Twój nadmiar czasu ;)

Nie gram też już w Agricolę co najmniej raz w tygodniu (przez pierwszy miesiąc było to wręcz średnio 1 partia dziennie, łącznie z solo), ale gra mnie cały czas fascynuje i raz na 2 tygodnie bym chętnie grał. Oczywiście do 17 wytrzymam ;)

Co do sali, to myślę, że 340. Jak mnie tam nie będzie to 548. ;) Jak mnie tam nie będzie to w mitycznej (choć już raz tam byłem, ona istnieje ;) sali 17. Ten algorytm chyba będzie działał do momentu następnego przetasowania sal ;)

Draco - czy Twoje pytanie o salę było tak po prostu, czy też się piszesz na Agricolkę?
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: draco »

Tak, piszę się na Agricolę.
Awatar użytkownika
Geko
Posty: 6491
Rejestracja: 18 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Geko »

Sztefan pisze: Nie gram też już w Agricolę co najmniej raz w tygodniu (przez pierwszy miesiąc było to wręcz średnio 1 partia dziennie, łącznie z solo), ale gra mnie cały czas fascynuje i raz na 2 tygodnie bym chętnie grał. Oczywiście do 17 wytrzymam ;)
Ja też ostatnio grałem dwa tygodnie temu (w międzyczasie jeszcze raz solo). Ale talii I jeszcze nie próbowałem. Właśnie przejrzałem przykładowe karty i zapowiada się niezła masakra. Niektóre karty potrafią dużo namieszać na różne sposoby, w tym również są akcje mocno uzależnione od tego, co robią inni gracze.

No i nawet Draco chce zagrać. Oj, będzie ciekawie.
Moje blogowanie na ZnadPlanszy.pl
Na BGG jako GekoPL. Ja tu tylko moderuję, żaden ze mnie administrator.
Awatar użytkownika
Filippos
Posty: 2466
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:54
Lokalizacja: Wawa, sercem w Wawie, nogą w wawie i innymi częściami ciała też;))

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Filippos »

Ja będę w piatek ok. 17. Będę miał ze sobą Haciendę i Manoeuvre, oraz prototyp Warszawskich Dzieci na wszelki wypadek :wink: Chętnie zagram w gry z podpisu, lub w te które przyniosę, lub nawet mogę postatystowac w Agricoli z rolniczymi mistrzami jeśli będa braki kadrowe na polach. (Zaznaczam, że do tej pory grałem raz w wersję rodzinną, niemiecką ponad rok temu więc jesli nie chcecie mięsa armatniego to się nie obrażę :mrgreen: )
Zwykle gram w to co mam
Moja strona o projektowaniu: http://milunski.com/
Awatar użytkownika
siepu
Posty: 1198
Rejestracja: 14 gru 2007, 22:10
Lokalizacja: Olecko / Warszawa
Has thanked: 270 times
Been thanked: 296 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: siepu »

Ja na Agricolę zawsze chętny, piszę się.
bicia
Posty: 2
Rejestracja: 07 paź 2008, 21:54

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: bicia »

cześć, mam prośbę, nie pojawiałam się przez dłuższy czas na grach i zauważyłam ze ominęło mnie parę premier :), czy w ten piątek macie zamiar grać w Agricole? jak tak, to ja bardzo proszę o uwzględnienie mnie w planach :) będę po 17.
Do zobaczenia.
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Don Simon »

Ja wpadne raczej pozniej niz wczesniej (21-22), zeby oddac Jackowi Pow-wow i przy okazji chetnie bym pozyczyl Wikinger. Czy ktos moglby sie z ta gra na tydzien rozstac?
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: jax »

Ja chetnie sprobuje Galactic Emperor (ile to juz rozgrywek mnie ominelo w te gre :roll: ) i Senji, jak bedzie ktos mial.
Jak nic z powyzszego, to chetnie Agricola (moze nawet przyniose egz. zeby nie zabraklo miejsc). Tez z kolejna talia.

Przyniose tez samorobkowe hity Knizii: Polowanie na robale i zarabisty Sushizock im Gockelwok :wink:
Oczywiscie chetnie tez zagram w Duel in the Dark (nie znajacym: alianckie naloty na Niemcy podczas II WW; fajne i przyjemne z duzym udzialem blefu, zadna tam skomplikowana strategia).
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Pancho »

Mnie! Mnie! Mnie wybierz na Duel in the Dark! Jestem chętny na Wojny Ryżowe i Galactic Emperor. Przyniosę Nefertiti.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: jax »

Pancho pisze:Mnie! Mnie! Mnie wybierz na Duel in the Dark!
O, zacny rywal. Bedzie ciezka rozgrywka.. :)
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
siepu
Posty: 1198
Rejestracja: 14 gru 2007, 22:10
Lokalizacja: Olecko / Warszawa
Has thanked: 270 times
Been thanked: 296 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: siepu »

Dobra, przyniosę Galactic Emperora, mam nadzieję, że uda się zagrać.
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: draco »

jax, poproszę jeszcze raz o Tinners' Trail. Wiem, że jestem upierdliwy, ale ostatnio graliśmy w WN. Mogę przynieść Cubę. Wezmę też na pewno grę września wg Don Simona i Refugium, jeśli znajdą sie chętni do testowania.
nikomachos
Posty: 41
Rejestracja: 10 kwie 2008, 23:21

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: nikomachos »

Zgodnie z obietnicą potwierdzam, że przyniosę jutro Fury of Dracula. Będę ok. 17.00.
Awatar użytkownika
melee
Posty: 4341
Rejestracja: 28 cze 2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa / CK
Been thanked: 3 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: melee »

to ja może spróbuję przynieść tajemniczą grę o piratach, gdzie dosłownie "wiatr wieje w żagle" (kto zgadnie tytuł nie patrząc w moją kolekcję?)
właściwie mam jeszcze 2 gry pirackie, w które nie zagrałem, eh!
jedrek
Posty: 220
Rejestracja: 10 lip 2008, 20:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: jedrek »

Hej ho hej ho, też piszę się na Galactic Emperora. Ktoś będzie tłumaczył zasady mam nadzieję :roll:
Konrad
Posty: 167
Rejestracja: 31 paź 2007, 23:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Konrad »

Sztefan pisze:Czas w końcu sprawdzić kolejną talię do Agricoli. W piątek jestem od 16 z Agricolą i talią I.
Jeżeli są jeszcze miejsca, to i ja chętnie bym się zapisał. Jak będę o 17.00 będzie ok?
Awatar użytkownika
dezerter
Posty: 182
Rejestracja: 18 paź 2007, 09:42
Lokalizacja: Szczęśliwice

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: dezerter »

to ja też się pisze na Galactic Emperor ( o ile zarządca mojego zapracowanego zakątka galaktyki czegoś nie wymyśli w ostatniej chwili...). W której sali i o której możliwe wskoczenie na miejsce obok planszy? Zasady znam jako tako.
Awatar użytkownika
bazik
Posty: 2407
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: bazik »

ja bym sie bardzo chetnie dorwal do tinner's trail albo (nawet chetniej chyba) rice wars
Awatar użytkownika
melee
Posty: 4341
Rejestracja: 28 cze 2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa / CK
Been thanked: 3 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: melee »

i w końcu chyba nie wezmę pirackiej gry (brak auta), za to piszę się na Tinner's Trail
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: jax »

Tinner's Trail bedzie, bo nie zapomnialem spakowac do auta. Moge wytlumaczyc przepisy.

siepu, Pancho - o której bedziecie?
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Pancho »

jax pisze:Pancho - o której bedziecie?
Ja będę około 16:40.

Czy ktoś wybiera się na Gratislavie, a jednocześnie będzie dzisiaj na Polibudzie?
Awatar użytkownika
siepu
Posty: 1198
Rejestracja: 14 gru 2007, 22:10
Lokalizacja: Olecko / Warszawa
Has thanked: 270 times
Been thanked: 296 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: siepu »

Będę na polibudzie od 16 do końca, na Gratislavię też się wybieram.
Co do Emperora: dla mnie priorytetem jest Agricola, więc grę wyciągnąłbym potem, na oko zaczynamy koło 19. Aha, gra imho działa tylko na 3-4 osoby.
ODPOWIEDZ