Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Wincenty Jan »

warlock pisze:Chyba tylko ja lubię ogólny wygląd tej gry :mrgreen:
Oprócz grafik jednego z artystów też bardzo lubię wygląd Dominiona. Zdecydowanie trafia w mój gust. Razem z Troyes najładniejsze gry jakie widziałem... i to nie jest żart!
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: detrytusek »

Wincenty Jan pisze:
warlock pisze:Chyba tylko ja lubię ogólny wygląd tej gry :mrgreen:
Oprócz grafik jednego z artystów też bardzo lubię wygląd Dominiona. Zdecydowanie trafia w mój gust. Razem z Troyes najładniejsze gry jakie widziałem... i to nie jest żart!
Nie zapominaj o Inis ;)
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

GFP pisze:
Kisun pisze:A jak tam naklejki? Nic się nie przebija?
Jeszcze nie sprawdzaliśmy. Dam znać wieczorem.

ChlastBatem pisze:Każdy sklep dostanie dodatkowy kafelek (do Ambicji) aby wysyłać klientom w przedsprzedaży? Czy tylko jakieś poszczególne?

Te, które zamówiły gry w naszym przedsprzedaży. :) Dalej kafelki będą dostępne dla sklepów, ale już odpłatnie.
Niestety, jest 50/50.
Mniejsza naklejka, która prezentuje przebieg rundy jest bez zarzutu- nic nie przebija.

Większa naklejka, która prezentuje rozkład ścianek na kostkach niestety przebija. :? Nie mam na teraz ENG wersji żeby porównać, ale tak czy inaczej, papier użyty do produkcji jest grubszy niż w wersji ENG.
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Kisun
Posty: 1131
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 133 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Kisun »

To nie problem. Dobrze że jest taka informacja to przed naklejeniem właściwej naklejki wystarczy nakleić czystą białą, można kupić arkusz za parę groszy :)
"Errare humanum est"
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

Kisun pisze:To nie problem. Dobrze że jest taka informacja to przed naklejeniem właściwej naklejki wystarczy nakleić czystą białą, można kupić arkusz za parę groszy :)

Myślę, że taki zabieg powinien wystarczyć. :)
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
nanautzin
Posty: 283
Rejestracja: 02 wrz 2011, 09:48
Lokalizacja: Koszalin
Has thanked: 19 times
Been thanked: 23 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: nanautzin »

Jakieś informacje na temat Mage Wars?
TTR_1983
Posty: 3950
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 89 times
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: TTR_1983 »

nanautzin pisze:Jakieś informacje na temat Mage Wars?
Też jestem ciekawy. Listopad realny?
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

TTR_1983 pisze:
nanautzin pisze:Jakieś informacje na temat Mage Wars?
Też jestem ciekawy. Listopad realny?
Właśnie przed chwilą opublikowaliśmy informację w projekcie: stety i niestety mamy opóźnienie. Zdecydowaliśmy się na jeszcze jedną rundę korekty, co znacząco przedłużyło proces, ale pozwoliło nam być praktycznie pewnym, że gra którą otrzymacie będzie wolna od błędów.

https://wspieram.to/magewars
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
PapaSzlumpf
Posty: 27
Rejestracja: 31 lip 2016, 12:24
Lokalizacja: Słupsk
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: PapaSzlumpf »

Mam już tego dość. Opóźnienie goni opóźnienie... nieudana akcja ze "Spartakusem"... brak strony internetowej. Pokazujecie brak profesjonalizmu z każdej strony. Po prostu nie nadajecie się do tego biznesu. Niestety nie wesprę i nie kupię już żadnej gry z Waszego wydawnictwa.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5246
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 528 times
Been thanked: 1852 times
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Gambit »

PapaSzlumpf pisze:Mam już tego dość. Opóźnienie goni opóźnienie... nieudana akcja ze "Spartakusem"... brak strony internetowej. Pokazujecie brak profesjonalizmu z każdej strony. Po prostu nie nadajecie się do tego biznesu. Niestety nie wesprę i nie kupię już żadnej gry z Waszego wydawnictwa.
O kurde. Jesteś mi winien monitor. Oplułem ze śmiechu go czytając tego posta. Czekam na Twój powrót :)

Tak, jestem złośliwy...ale raz w życiu chyba mogę.
PapaSzlumpf
Posty: 27
Rejestracja: 31 lip 2016, 12:24
Lokalizacja: Słupsk
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: PapaSzlumpf »

Złośliwy? Chyba głupi skoro "opluwawszy" monitor chcesz go wyrzucić.
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2506
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Pan_K »

„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5246
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 528 times
Been thanked: 1852 times
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Gambit »

Pan_K pisze:@PapaSzlumpf
Polecam lekturę: http://dobre-wychowanie.blogspot.de/201 ... vivre.html
Wiesz...tak naprawdę, to ja zacząłem :)
Awatar użytkownika
konrad.rymczak
Posty: 998
Rejestracja: 26 cze 2016, 14:09
Has thanked: 173 times
Been thanked: 48 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: konrad.rymczak »

Prawda jest taka, że obrażanie się na wydawnictwo wychodzi graczowi na złe ;)
Tak jak wspomniał Gambit - można się obrażać, aż pojawi się gra, którą bardzo chcemy :)

A osobiście wolę poczekać dłużej niż dostać bubla.
Kupię: Eclipse 2nd - Galactic Counselor
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2506
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Pan_K »

Gambit pisze:
Pan_K pisze:@PapaSzlumpf
Polecam lekturę: http://dobre-wychowanie.blogspot.de/201 ... vivre.html
Wiesz...tak naprawdę, to ja zacząłem :)
Nie do końca. Zaczęło się od frustracji wobec wydawnictwa wyrażonej w - oględnie mówiąc - niedelikatny sposób. I jeśli mogę zrozumieć frustrację (choć jakoś jej nie podzielam), to już formy wyrażenia nie pochwalam. Odpowiedź na Twoją zaczepkę była taką kropą na wielki "I" i to z przytupem :)
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
TTR_1983
Posty: 3950
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 89 times
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: TTR_1983 »

PapaSzlumpf pisze:Mam już tego dość. Opóźnienie goni opóźnienie... nieudana akcja ze "Spartakusem"... brak strony internetowej. Pokazujecie brak profesjonalizmu z każdej strony. Po prostu nie nadajecie się do tego biznesu. Niestety nie wesprę i nie kupię już żadnej gry z Waszego wydawnictwa.
Możesz wrzucić swoje foto? Ciekaw jestem czy wyglądasz tak jak sobie wyobrażam :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Ja GFP muszę pochwalić, mam w kolekcji Pola Arle i Rolla i nie zauważyłem tam braków, literówek etc.
Wszystko cacy, nie wiem jak z innymi grami, ale za te dwa wydania pełen szacun.
Tak jak ktoś już wspomniał, wolę czasową obsówę niż potem bujać się z jakimiś błędami na kartach albo lipnym wydaniem.
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8801
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2708 times
Been thanked: 2395 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Curiosity »

Dr. Nikczemniuk pisze:Ja GFP muszę pochwalić, mam w kolekcji Pola Arle i Rolla i nie zauważyłem tam braków, literówek etc.
Wszystko cacy, nie wiem jak z innymi grami, ale za te dwa wydania pełen szacun.
Tak jak ktoś już wspomniał, wolę czasową obsówę niż potem bujać się z jakimiś błędami na kartach albo lipnym wydaniem.
Jak już tak aptekarsko do tego podchodzimy, to kości od Rolla miały koślawe nadruki (ściślej: nadruki nie były w centralnej części pola kostki). W oryginalnej wersji tego nie było.

Ja tam jestem daleki zarówno od pochwał, jak i od obrażania się. Nie wszystko mi się w GFP podoba, ale przecież nie będę przez to bojkotował gry, którą wydali, a która mi się akurat podoba. Z drugiej strony jakieś przesadne pienia na ich cześć też są zdrowo przesadzone - przecież to biznes i tyle. A że biznes udało im się powiązać z hobby, to tylko na plus dla nich.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Kisun
Posty: 1131
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 133 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Kisun »

Kostki to wina oryginalnego wydawnictwa a raczej ich dostawcy kostek. W angielskim wydaniu też były pudła z takimi. A po za tym nie karmy troli ;)
"Errare humanum est"
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: detrytusek »

Dr. Nikczemniuk pisze:Ja GFP muszę pochwalić, mam w kolekcji Pola Arle i Rolla i nie zauważyłem tam braków, literówek etc.
Wszystko cacy, nie wiem jak z innymi grami, ale za te dwa wydania pełen szacun.
Tak jak ktoś już wspomniał, wolę czasową obsówę niż potem bujać się z jakimiś błędami na kartach albo lipnym wydaniem.
Daleki jestem od pochwał i krytyki ale trochę nie rozumiem tej logiki. Po co jest ustalany jakikolwiek termin jak w nim można liczyć na "błędy na kartach albo lipne wydanie"? Ja tam bym wolał realistyczny termin bez obsów w którym wszystko byłoby cacy. Tylko tyle i aż tyle.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

Curiosity pisze:
Dr. Nikczemniuk pisze:Ja GFP muszę pochwalić, mam w kolekcji Pola Arle i Rolla i nie zauważyłem tam braków, literówek etc.
Wszystko cacy, nie wiem jak z innymi grami, ale za te dwa wydania pełen szacun.
Tak jak ktoś już wspomniał, wolę czasową obsówę niż potem bujać się z jakimiś błędami na kartach albo lipnym wydaniem.
Jak już tak aptekarsko do tego podchodzimy, to kości od Rolla miały koślawe nadruki (ściślej: nadruki nie były w centralnej części pola kostki). W oryginalnej wersji tego nie było.

Ja tam jestem daleki zarówno od pochwał, jak i od obrażania się. Nie wszystko mi się w GFP podoba, ale przecież nie będę przez to bojkotował gry, którą wydali, a która mi się akurat podoba. Z drugiej strony jakieś przesadne pienia na ich cześć też są zdrowo przesadzone - przecież to biznes i tyle. A że biznes udało im się powiązać z hobby, to tylko na plus dla nich.
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

TTR_1983 pisze:
PapaSzlumpf pisze:Mam już tego dość. Opóźnienie goni opóźnienie... nieudana akcja ze "Spartakusem"... brak strony internetowej. Pokazujecie brak profesjonalizmu z każdej strony. Po prostu nie nadajecie się do tego biznesu. Niestety nie wesprę i nie kupię już żadnej gry z Waszego wydawnictwa.
Możesz wrzucić swoje foto? Ciekaw jestem czy wyglądasz tak jak sobie wyobrażam :mrgreen:
Żaden problem- rzuć okiem, na komentarze w kampanii. :)
Curiosity pisze:
Dr. Nikczemniuk pisze:Ja GFP muszę pochwalić, mam w kolekcji Pola Arle i Rolla i nie zauważyłem tam braków, literówek etc.
Wszystko cacy, nie wiem jak z innymi grami, ale za te dwa wydania pełen szacun.
Tak jak ktoś już wspomniał, wolę czasową obsówę niż potem bujać się z jakimiś błędami na kartach albo lipnym wydaniem.
Jak już tak aptekarsko do tego podchodzimy, to kości od Rolla miały koślawe nadruki (ściślej: nadruki nie były w centralnej części pola kostki). W oryginalnej wersji tego nie było.

Ja tam jestem daleki zarówno od pochwał, jak i od obrażania się. Nie wszystko mi się w GFP podoba, ale przecież nie będę przez to bojkotował gry, którą wydali, a która mi się akurat podoba. Z drugiej strony jakieś przesadne pienia na ich cześć też są zdrowo przesadzone - przecież to biznes i tyle. A że biznes udało im się powiązać z hobby, to tylko na plus dla nich.
To chyba najbardziej wyważony głos w dyskusji- dziękuję.

Fakty są takie- mogliśmy poinformować o opóźnieniu wcześniej? Mogliśmy, i to nasz błąd że tego nie zrobiliśmy.

Warto nadmienić jednak, że nie liczymy na żadne peany- dla nas nagrodą jest dobra sprzedaż gier, i przybijane piątki na targach czy konwentach- tylko dziś na targach książki przyszło do nas kilkanaście osób, zamienić kilka zdań- podpytać o plany, powiedzieć co pasuje co nie- na wszystkie pytania odpowiadamy. Jeśli oferta którą Wam proponujemy jest atrakcyjna i zbieżna z waszymi "wishlistami" - zapraszamy. Prawda jest taka, że wydaliśmy kilkanaście gier wolnych od błędów drukarskich czy edytorskich(wpływających na grę): Dominion x4, namiestnik, roll, Pola Arle, Wiertła, Festiwal Lampionów, Kingdomino, Ambicja, Taverna hex. Trafił się nam z różnych powodów nieszczęsny mistfall - naprawiliśmy błędy, dosłaliśmy uszkodzone karty, bez żadnego szemrania z naszej strony. Nasza wina, więc my płacimy za nasze błędy. Przytrafiły się nam błędy w Pocket imperium- errata została wydana. Mistfall nauczył nas jednego- nie wypuścimy do druku NICZEGO kiedy nie jesteśmy pewni jakości przygotowanych materiałów. Wolimy "przyjąć na klatę" niezadowolenie z powodu opóźnienia, ale dostarczyć Wam taką grę, w jaką sami chcielibyśmy grać- czyli wolną od wad. Jeśli ktoś czuje się z tego powodu niezadowolony lub oszukany- zapraszamy jak zawsze na maila- zwrócimy pieniądze, co robiliśmy wielokrotnie, bez żadnego problemu, czy dopytywania o cokolwiek.

Przy okazji
Pojawiają się komentarze takie jak ten:
"Ostatni raz wsparłem projekt planszówki na wspieram. Ciągłe opóźnienia, błędy, milion kampanii naraz i akurat dwie jakie wsparłem - niedopracowane. Nie lepiej dodać miesiąc/dwa do czasu wysyłek i sprawić ewentualną niespodziankę, że coś jest wcześniej, niż potem ciągle ludziom mówić, że dojdzie później bo 'cośtam'? Po cholerę dwadzieścia rzeczy naraz, skoro można trzy w roku a dobrze? Najbardziej to nie ogarniam tego, że autor Mistfalla jest polakiem i mógł sprawdzić chociaż te durne karty, czy wszystko jest jak być powinno. Nawet tego nie można było zrobić (tak tak, wiem, złe pliki od głównego wydawnictwa, ale mimio to hejt)."

Nie milion, tylko max 2 z max tygodniową zakładką.
I moje ulubione:
Po cholerę dwadzieścia rzeczy naraz, skoro można trzy w roku a dobrze?
Oczekujecie od nas obsługi na poziomie najlepszego sklepu internetowego, a nagle pojawia się komentarz, który sugeruje, żebyśmy zwolnili tempo wydawnicze. Sprawa jest prosta- albo będziemy dłubać chałupniczo 2 gry rocznie, albo zwiększymy tempo i za tym pójdzie polepszenie jakości obsługi klienta. Te 2 rzeczy nie zaistnieją rozdzielnie- matematyka. Skoro pracują z nami dwa zespoły tłumacz-redaktor, to naturalne jest, że pracują od siebie niezależnie, przy różnych projektach- i te projekty pojawiają się w różnych odstępach czasowych. Pamiętam tutaj jakiegoś zawodnika, który sugerował, że celowo opóźniliśmy wysyłkę Pól Arle i Pocket imperium, bo mieliśmy w ten sposób zarobić na wysyłce. Nie ma oczywiście żadengo znaczenia, że jedną grę produkowała granna a drugą axel- "hurr durr, opóźniacie żeby zarobić!!!!1111oneone".
Kisun pisze:Kostki to wina oryginalnego wydawnictwa a raczej ich dostawcy kostek. W angielskim wydaniu też były pudła z takimi. A po za tym nie karmy troli ;)
Dokładnie tak było. Problem z nadrukiem na kościach dotyczy wszystkich druków- wszystkich druków ENG jak i lokalnych na rynki EU- ten sam dostawca.
detrytusek pisze:Daleki jestem od pochwał i krytyki ale trochę nie rozumiem tej logiki. Po co jest ustalany jakikolwiek termin jak w nim można liczyć na "błędy na kartach albo lipne wydanie"? Ja tam bym wolał realistyczny termin bez obsów w którym wszystko byłoby cacy. Tylko tyle i aż tyle.
Wielokrotnie proponowaliśmy wspieram.to- aby zmienić to chociaż na jakiś kwartał, albo rok.
Ludzie z jakiegoś pwoodu, datę dostawy "maj 2016" odczytują jako 1 maja 2016. I nie przegadasz. :)

Zaczęliśmy podawać wydłużony termin realizacji, już od Dominiona Imperium - i od teraz, terminy będą zawyżone o kilka miesięcy. Zawsze podajemy Wam wartości, których jesteśmy pewni, i poza trzema produkcjami bierzemy udział w koprodukcji- i NIC od nas nie zależy- o czym zawsze informujemy. Jeśli jednak, lekarstwem na skołatane nerwy, jest podawanie danych zawyżonych o pół roku- ok, będziemy to robić.


Wybaczcie mocno emocjonalny post, ale czasem brak nam sił.
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Gosterq
Posty: 202
Rejestracja: 11 sty 2016, 22:55
Has thanked: 16 times
Been thanked: 30 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Gosterq »

Wybaczcie, że odbiegnę od tematu ;-)
Z tego co pamiętam 10.11 na ruszać kolejna kampania, kiedy można się spodziewać zapowiedzi? :-)
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3388
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1055 times
Been thanked: 2063 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Ardel12 »

Gosterq pisze:Wybaczcie, że odbiegnę od tematu ;-)
Z tego co pamiętam 10.11 na ruszać kolejna kampania, kiedy można się spodziewać zapowiedzi? :-)
+100

Dodatkowo w moim odczuciu GFP odwala kawał dobrej roboty i na pewno nie powinni zwalniać. Z każdą wydaną grą stawali na wysokości zadania i jak dla mnie wielkie brawa za to.

Oczywiście mają małe potknięcia, ale przy tak dużych logistycznych akcjach, ciężko o ich brak - z kolei nie zawsze z ich winy vide Spartacus, czy wspomniane kostki.
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Wincenty Jan »

PapaSzlumpf pisze:Mam już tego dość. Opóźnienie goni opóźnienie... nieudana akcja ze "Spartakusem"... brak strony internetowej. Pokazujecie brak profesjonalizmu z każdej strony. Po prostu nie nadajecie się do tego biznesu. Niestety nie wesprę i nie kupię już żadnej gry z Waszego wydawnictwa.
Czasem najlepiej przemilczeć pewne komentarze.

GFP róbcie dalej to co robicie!
ODPOWIEDZ