Czacha Games

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

BOLLO pisze: 06 kwie 2022, 09:55 No muszę przyznać że tak jak Czacha mnie mega zaskoczyła zapowiedziami w zeszłym roku (wydania tegoroczne) tak i w tym roku nie dają odetchnąć.
Brawo!!! Widać że nie wielkość a jakość w tej branży również się liczy. Powiem wprost taki Rebel mnie w tym roku jak i w zeszłym nie zainteresował kompletnie niczym. Pomimo że miał kilka ciekawych tytułów to ostatecznie odpuściłem. U Czachy zamawiam gry nie mając nawet pojęcia kiedy ja znajdę czas i ekipę żeby w nie zagrać :mrgreen:

Na tę chwilę na celowniku mam The Breach.
wielkie dzięki :) ... zawsze miło przeczytać coś takiego :)
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

zapraszamy do naszego sklepu na świąteczną promocyjkę :)
www.czachagames.pl
Obrazek
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5281
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1087 times
Been thanked: 1706 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: BOLLO »

Tę gre Cash to rozdajcie ludziom w gratisie jak ktoś kupi coś u was powyżej 200pln i nie dręczcie już tym tytułem :mrgreen:

Wasza ofertę wrzuciłem w odpowiedni wątek na forum więc mam nadzieję że ruch na sklepie się zrobi.
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

BOLLO pisze: 06 kwie 2022, 12:40 Tę gre Cash to rozdajcie ludziom w gratisie jak ktoś kupi coś u was powyżej 200pln i nie dręczcie już tym tytułem :mrgreen:

Wasza ofertę wrzuciłem w odpowiedni wątek na forum więc mam nadzieję że ruch na sklepie się zrobi.
nie chciałem tam zaśmiecać ofertą sklepu...ale rozumiem, że next time lepiej tam niż tu?
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4514
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1365 times
Been thanked: 872 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Hardkor »

Czacha Games pisze: 06 kwie 2022, 12:50
BOLLO pisze: 06 kwie 2022, 12:40 Tę gre Cash to rozdajcie ludziom w gratisie jak ktoś kupi coś u was powyżej 200pln i nie dręczcie już tym tytułem :mrgreen:

Wasza ofertę wrzuciłem w odpowiedni wątek na forum więc mam nadzieję że ruch na sklepie się zrobi.
nie chciałem tam zaśmiecać ofertą sklepu...ale rozumiem, że next time lepiej tam niż tu?
Next time najlepiej w obu :)

No ceny zacne. Szkoda tylko, że chwilowo lekki brak gotówki, ale Stroganov naprawdę super cena :D
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Hardkor pisze: 06 kwie 2022, 12:59
Czacha Games pisze: 06 kwie 2022, 12:50
BOLLO pisze: 06 kwie 2022, 12:40 Tę gre Cash to rozdajcie ludziom w gratisie jak ktoś kupi coś u was powyżej 200pln i nie dręczcie już tym tytułem :mrgreen:

Wasza ofertę wrzuciłem w odpowiedni wątek na forum więc mam nadzieję że ruch na sklepie się zrobi.
nie chciałem tam zaśmiecać ofertą sklepu...ale rozumiem, że next time lepiej tam niż tu?
Next time najlepiej w obu :)

No ceny zacne. Szkoda tylko, że chwilowo lekki brak gotówki, ale Stroganov naprawdę super cena :D
będziemy pamiętać...a co do ceny Strogonova...cóż - faktycznie żal nie brać :)
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Atk
Posty: 1401
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 498 times
Been thanked: 286 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Atk »

Ma ktoś jakiś kontakt do Czachy? Wczoraj odpaliliśmy mój egzemplarz Endeavor i okazało się, że brakuje mi jednego żetonu budowy (tego z cegłami). Pisałem na biuro@czacha.... Ale 0 odp.

Smuteczek
Awatar użytkownika
Urkeith
Posty: 267
Rejestracja: 02 lis 2021, 09:38
Has thanked: 175 times
Been thanked: 116 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Urkeith »

Atk pisze: 07 kwie 2022, 22:21 Ma ktoś jakiś kontakt do Czachy? Wczoraj odpaliliśmy mój egzemplarz Endeavor i okazało się, że brakuje mi jednego żetonu budowy (tego z cegłami). Pisałem na biuro@czacha.... Ale 0 odp.

Smuteczek
Daj im trochę czasu, jeden dzień to mało. Mi Portal odpisał dopiero po półtora tygodnia, a na odpowiedź od Go On Board czekam od dwóch miesięcy (finalnie obyło się bez ich pomocy, ale niesmak pozostał :)).
Atk
Posty: 1401
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 498 times
Been thanked: 286 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Atk »

Spoko jestem cierpliwy, tylko nie jestem pewny kontaktu. Z Portalem wiem gdzie wymieniać wiadomości i do kogo pisać z danym problem. Z Czacha to moje pierwsze takie doświadczenie 😉

Polecam po jakimś czasie, odezwać się ponownie. Ostatnio miałem śmieszna przygodę z Bard. 2 lata temu pisałem do nich maila o brakujący kafel do gry i 0 odp. Kilka tygodni temu napisałem na msg, okazało się że trafiłem na osobe, która odczytała 2 lata temu moja wiadomość, co najlepsze odp tego samego dnia. Mój Gmail nigdy nie dostał tej odp 🤦 (żeby nie było miły Pan z wydawnictwa nawet rzucił mi screen z odp).
antonio3333
Posty: 708
Rejestracja: 19 lip 2021, 01:52
Has thanked: 43 times
Been thanked: 70 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: antonio3333 »

Atk pisze: 07 kwie 2022, 22:21 Ma ktoś jakiś kontakt do Czachy? Wczoraj odpaliliśmy mój egzemplarz Endeavor i okazało się, że brakuje mi jednego żetonu budowy (tego z cegłami). Pisałem na biuro@czacha.... Ale 0 odp.

Smuteczek
biuro@czachagames.pl pisz tutaj, mi nawet odpowiadają czasem po 18, co raczej nie jest ich godzinami pracy :P
Atk
Posty: 1401
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 498 times
Been thanked: 286 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Atk »

antonio3333 pisze: 07 kwie 2022, 23:45
Atk pisze: 07 kwie 2022, 22:21 Ma ktoś jakiś kontakt do Czachy? Wczoraj odpaliliśmy mój egzemplarz Endeavor i okazało się, że brakuje mi jednego żetonu budowy (tego z cegłami). Pisałem na biuro@czacha.... Ale 0 odp.

Smuteczek
biuro@czachagames.pl pisz tutaj, mi nawet odpowiadają czasem po 18, co raczej nie jest ich godzinami pracy :P
Czyli znalazłam dobry trop, bo tam napisałem. Thx
Awatar użytkownika
gotrek992
Posty: 93
Rejestracja: 16 cze 2018, 15:45
Lokalizacja: Legnica
Has thanked: 14 times
Been thanked: 5 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: gotrek992 »

Atk pisze: 07 kwie 2022, 22:21 Ma ktoś jakiś kontakt do Czachy? Wczoraj odpaliliśmy mój egzemplarz Endeavor i okazało się, że brakuje mi jednego żetonu budowy (tego z cegłami). Pisałem na biuro@czacha.... Ale 0 odp.

Smuteczek
reklamacje@czachagames.pl

Obrazek
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Atk pisze: 07 kwie 2022, 22:21 Ma ktoś jakiś kontakt do Czachy? Wczoraj odpaliliśmy mój egzemplarz Endeavor i okazało się, że brakuje mi jednego żetonu budowy (tego z cegłami). Pisałem na biuro@czacha.... Ale 0 odp.

Smuteczek
cześć...
już o tym pisali, ale powtórzę - takie rzeczy prosimy na reklamacje@czachagames.pl
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Bandit
Posty: 30
Rejestracja: 24 lis 2011, 15:45
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Bandit »

Siemka dorzucam "Twisted Fables Soundtrack" mojego autorstwa może ktoś będzie chciał pograć przy klimatycznej muzyce
Pozdrawiam
https://youtube.com/playlist?list=PL6kW ... c0AfI8zkwr
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1520
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 306 times
Been thanked: 320 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Tringa »

Hejo,

Mam małe pytanko o dodatki do Deep Madness: Niezliczone Horrory i Wieczne Koszmary. Zamówiłam je u Was w przedsprzedaży. Kwiecień dalej aktualny, czy jest jakiś poślizg? :)
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Atk
Posty: 1401
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 498 times
Been thanked: 286 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Atk »

Czacha Games pisze: 08 kwie 2022, 08:57
Atk pisze: 07 kwie 2022, 22:21 Ma ktoś jakiś kontakt do Czachy? Wczoraj odpaliliśmy mój egzemplarz Endeavor i okazało się, że brakuje mi jednego żetonu budowy (tego z cegłami). Pisałem na biuro@czacha.... Ale 0 odp.

Smuteczek
cześć...
już o tym pisali, ale powtórzę - takie rzeczy prosimy na reklamacje@czachagames.pl
Dzięki! Już odpowiedział ktoś od was z biura!
MacModrov
Posty: 32
Rejestracja: 04 kwie 2020, 15:59
Has thanked: 17 times
Been thanked: 9 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: MacModrov »

Ruszyły przedsprzedaże drugiego druku Twisted Fables, ale wszędzie z figurkami. Czy wersja bez figurek będzie dostępna w sprzedaży?
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

MacModrov pisze: 09 kwie 2022, 13:28 Ruszyły przedsprzedaże drugiego druku Twisted Fables, ale wszędzie z figurkami. Czy wersja bez figurek będzie dostępna w sprzedaży?
to nie jest zależne od nas...dystrybutorem hurtowym jest "Sloyca"
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
antonio3333
Posty: 708
Rejestracja: 19 lip 2021, 01:52
Has thanked: 43 times
Been thanked: 70 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: antonio3333 »

Hej Czacha, jakieś wieści o Call of Madness? Bo przyznam szczerze już bym z chęcią przyzywał Cthulhu broniąc się przy tym przed nadchodzącymi badaczami. Aż mi się tekst nasuwa z Scooby Doo "Wszystko by mi wyszło gdyby nie ci wścibscy badacze!" :D
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

no to ruszyliśmy z przedsprzedażą :)

Obrazek
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5281
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1087 times
Been thanked: 1706 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: BOLLO »

Nadal się zastanawiam dlaczego postacie graczy nie są bardziej komandosami/płetwonurkami albo postaciami w jakimś specjalistycznym skafandrze, a ludkami którzy wyglądali jakby byli łowcami przedwiecznych..
Panowie przecież cała akcja dzieje się w zatopionej podwodnej bazie setki metrów pod taflą wody. Idealnie pasowała by tam jednak postać Big Daddy z Bioshock.
Spoiler:
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11042
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3380 times
Been thanked: 3272 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: japanczyk »

BOLLO pisze: 11 kwie 2022, 12:56 Nadal się zastanawiam dlaczego postacie graczy nie są bardziej komandosami/płetwonurkami albo postaciami w jakimś specjalistycznym skafandrze, a ludkami którzy wyglądali jakby byli łowcami przedwiecznych..
Panowie przecież cała akcja dzieje się w zatopionej podwodnej bazie setki metrów pod taflą wody. Idealnie pasowała by tam jednak postać Big Daddy z Bioshock.
Ej BOLLO, ale czytałeś wprowadzenie z instrukcji?
https://drive.google.com/u/0/uc?id=1Tzk ... t=download
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5281
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1087 times
Been thanked: 1706 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: BOLLO »

japanczyk pisze: 11 kwie 2022, 13:13
BOLLO pisze: 11 kwie 2022, 12:56 Nadal się zastanawiam dlaczego postacie graczy nie są bardziej komandosami/płetwonurkami albo postaciami w jakimś specjalistycznym skafandrze, a ludkami którzy wyglądali jakby byli łowcami przedwiecznych..
Panowie przecież cała akcja dzieje się w zatopionej podwodnej bazie setki metrów pod taflą wody. Idealnie pasowała by tam jednak postać Big Daddy z Bioshock.
Ej BOLLO, ale czytałeś wprowadzenie z instrukcji?
https://drive.google.com/u/0/uc?id=1Tzk ... t=download
tak czytałem:
Deep Madness
jest grą planszową w klimacie Horroru SF od 1 do 6 graczy. Gracze współpracują jako drużyna
badaczy
którzy chcą rozwiązać tajemnicę pozornie opuszczonej głębinowej placówki wydobywczej Kadath.
Utracono komunikacje z placówką, a badacze zostali wynajęci do rozwiązania przyczyny. Odpowiedz której szukają
może ich doprowadzić na sam skraj szaleństwa albo i dalej.


Nie chodzi mi o to kim są ale jak wyglądają. Czy badacze na Kadath muszą być tymi samymi co innych grach z klimatem Cthullu? Czy badacze nie powinni być odpowiednio dobrani do klimatu jaki pasuje w grze? No sory ale gość w kamizelce od garnituru z lat 60` mi nijak nie pasuje do nowoczesnego wręcz futurystycznego świata jaki panuje na Kadath....a może gram w inną grę jednak :mrgreen:
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11042
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3380 times
Been thanked: 3272 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: japanczyk »

BOLLO pisze: 11 kwie 2022, 13:23 Nie chodzi mi o to kim są ale jak wyglądają. Czy badacze na Kadath muszą być tymi samymi co innych grach z klimatem Cthullu? Czy badacze nie powinni być odpowiednio dobrani do klimatu jaki pasuje w grze? No sory ale gość w kamizelce od garnituru z lat 60` mi nijak nie pasuje do nowoczesnego wręcz futurystycznego świata jaki panuje na Kadath....a może gram w inną grę jednak :mrgreen:
Ech...
Spoiler:
Czy fabularne wprowadzenie wskazuje, że powinnismy grac Big Daddym, albo jakimś ekstremalnym głebinowym górnikiem?
Badacz to ogólna nazwa przyjęta w kanonie gier z Cthulhu dla każdej postaci
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5281
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1087 times
Been thanked: 1706 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: BOLLO »

japanczyk pisze: 11 kwie 2022, 13:37 Czy fabularne wprowadzenie wskazuje, że powinnismy grac Big Daddym, albo jakimś ekstremalnym głebinowym górnikiem?
Badacz to ogólna nazwa przyjęta w kanonie gier z Cthulhu dla każdej postaci
Japanczyk to był tylko przykład. Oczywiście że głębinowy górnik nie pasuje. Ale myślę że fabularnie nie pasuje również gość w stylu wiktoriańskim. Już lepiej by wyglądał mnich/zakonnik niczym z Equilibrum czy nawet Neo z Matrixa (druga część). No nie pasuje mi kamizelka krawat, płaszczyk....jeszcze melonika brakuje do kompletu.
Nie przekonasz mnie :wink:
ODPOWIEDZ