Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

Retro pisze:@GFP nie potrzebnie się rzucasz kolego, dopóki wydajesz gry poprzez kampanie społecznościowe każdy z nas będzie twoim kierownikiem a wy dla nas pracujecie a taka wasza postawa w stosunku co do nas(pracodawcy) jest nie mile widziana. A jeżeli wam taki układ nie odpowiada to zacznijcie wszystko wydawać za swoje pieniądze i ustalajcie sobie jakie chcecie warunki a tymczasem oczekujemy od was, działań, dotrzymywania terminów oraz wyczerpujących odpowiedzi na czas a także słuchania naszych racji. To że ktoś nie pracuje na co dzień z wami to nie znaczy że nie wie na czym polegają i jak się posługiwać mechanizmami z których korzystacie w swojej pracy.

Więc, rozumiem skrót myślowy, ale mimo wszystko polecam sprawdzić różnicę między pracodawcą a konsumentem.
Pozdrawiam
Członek Rady nadzorczej GFP :wink:
JDG nie mają rady nadzorczej. Więc jedyne co z tego ma rację bytu to "pozdrawiam".
Ostatnio zmieniony 15 lis 2016, 21:58 przez GFP, łącznie zmieniany 1 raz.
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4784
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1040 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Trolliszcze »

Retro pisze:@GFP nie potrzebnie się rzucasz kolego, dopóki wydajesz gry poprzez kampanie społecznościowe każdy z nas będzie twoim kierownikiem a wy dla nas pracujecie a taka wasza postawa w stosunku co do nas(pracodawcy) jest nie mile widziana. A jeżeli wam taki układ nie odpowiada to zacznijcie wszystko wydawać za swoje pieniądze i ustalajcie sobie jakie chcecie warunki a tymczasem oczekujemy od was, działań, dotrzymywania terminów oraz wyczerpujących odpowiedzi na czas a także słuchania naszych racji. To że ktoś nie pracuje na co dzień z wami to nie znaczy że nie wie na czym polegają i jak się posługiwać mechanizmami z których korzystacie w swojej pracy.

Pozdrawiam
Członek Rady nadzorczej GFP :wink:
Fiu fiu, kolego, to żeś teraz pojechał xD To, że dajesz komuś 100 złotych, żeby sobie kupić grę w "przedsprzedaży", nie daje Ci prawda do niczego oprócz tej gry.
Mam taką propozycję: kup sobie jedną akcję PZU i idź do rady nadzorczej pokozaczyć, jaki to z Ciebie wielki kierownik. A potem koniecznie przyjdź opowiedzieć, jak było! Ja się już odmeldowuję z tego wątku, ale zrobiłeś mi, kurka, wieczór :D Będę dziś zasypiać w lepszym humorze.
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Marx »

@GFP
Z logiką tą, także ze stylem retoryki, zgodzić się nie mogę, a skromnie wątpię w moc sprawczą mojego postu na temat SG z pięcioma kartami. Jeśli mamy się jednak różnić, różnijmy się pięknie. W powodzenie kampanii w ogóle nie powątpiewam, a i niech ten finalny SG ufunduje się w iście imponującym stylu. Spartacus to szczególna gra w świecie planszówek i jest na nią miejsce w najlepszym i najbogatszym możliwym wydaniu. Powodzenia.
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
Olgierdd
Posty: 1836
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 81 times
Been thanked: 92 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Olgierdd »

GFP pisze:
Marx pisze: To masz więcej szczęścia niż ja i wielu wspierających, którzy nie doczekali się prostej odpowiedzi na maile z zapytaniem o pakiet naprawczy do mistfalla...
Zadaj mi więc proszę pytanie.
Otrzymałeś pakiet?
Nie otrzymałeś pakietu? -> Czy uzupełniłeś ankietę? -> Jeśli tak, podaj proszę na PW imię i nazwisko, sprawdzę. Jeśli nie, uzupełnij ankietę i w ciągu kilku dni roboczych nadamy karty oraz erratę
Hmm... co prawda nie brałem udziału w kampanii na wspieram.to, tylko grę kupiłem w sklepie, ale 12.10 dostałem informację mailową, że również do mnie karty wyślecie. Dane do wysyłki podałem i od tamtej pory cisza. 9.11 zapytałem ponownie i nie wiem co dalej, bo żadna odpowiedź nie przyszła :).

PS. zaznaczę, że pytam grzecznie ;) sporo tu dziś udziela się emocji.
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

Olgierdd pisze:
GFP pisze:
Marx pisze: To masz więcej szczęścia niż ja i wielu wspierających, którzy nie doczekali się prostej odpowiedzi na maile z zapytaniem o pakiet naprawczy do mistfalla...
Zadaj mi więc proszę pytanie.
Otrzymałeś pakiet?
Nie otrzymałeś pakietu? -> Czy uzupełniłeś ankietę? -> Jeśli tak, podaj proszę na PW imię i nazwisko, sprawdzę. Jeśli nie, uzupełnij ankietę i w ciągu kilku dni roboczych nadamy karty oraz erratę
Hmm... co prawda nie brałem udziału w kampanii na wspieram.to, tylko grę kupiłem w sklepie, ale 12.10 dostałem informację mailową, że również do mnie karty wyślecie. Dane do wysyłki podałem i od tamtej pory cisza. 9.11 zapytałem ponownie i nie wiem co dalej, bo żadna odpowiedź nie przyszła :).

PS. zaznaczę, że pytam grzecznie ;) sporo tu dziś udziela się emocji.
PW
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
St0pa
Posty: 15
Rejestracja: 05 lip 2015, 19:56

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: St0pa »

Retro pisze:@GFP nie potrzebnie się rzucasz kolego, dopóki wydajesz gry poprzez kampanie społecznościowe każdy z nas będzie twoim kierownikiem a wy dla nas pracujecie a taka wasza postawa w stosunku co do nas(pracodawcy) jest nie mile widziana. A jeżeli wam taki układ nie odpowiada to zacznijcie wszystko wydawać za swoje pieniądze i ustalajcie sobie jakie chcecie warunki a tymczasem oczekujemy od was, działań, dotrzymywania terminów oraz wyczerpujących odpowiedzi na czas a także słuchania naszych racji. To że ktoś nie pracuje na co dzień z wami to nie znaczy że nie wie na czym polegają i jak się posługiwać mechanizmami z których korzystacie w swojej pracy.

Pozdrawiam
Członek Rady nadzorczej GFP :wink:
Ludzie to jest wspieram.to nie sklep,preorder itp. tutaj nie stawia się wymagań, nie dyskutuje o finansach, nie kupuje się gry! To po prostu wspieranie różnych inicjatyw! Gra to tylko nagroda! Grupka zapaleńców robi naprawdę świetną robotę aby wydać gierki dla nas i dla tego hobby. I albo wspierasz inicjatywę wydania gry x lub y bo uważasz że powinna sie pojawić po Polsku bo warto aby była dostępna w rodzimym języku albo nie. Ty nie powierzasz komuś swoich pieniędzy aby otrzymać produkt, ale po to by pomóc w realizacji celu! TY TYLKO NAJNORMALNIEJ W ŚWIECIE WSPIERASZ.

Wysłane za pomocą mTalk
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: playerator »

GFP pisze:
Pozdrawiam
Członek Rady nadzorczej GFP :wink:
JDG nie mają rady nadzorczej. Więc jedyne co z tego ma rację bytu to "pozdrawiam".
:lol: :lol: :lol:

Heh, tego żartu pewnie sam Chandler by się nie powstydził
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2506
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Pan_K »

Retro pisze:@GFP nie potrzebnie się rzucasz kolego, dopóki wydajesz gry poprzez kampanie społecznościowe każdy z nas będzie twoim kierownikiem a wy dla nas pracujecie a taka wasza postawa w stosunku co do nas(pracodawcy) jest nie mile widziana. A jeżeli wam taki układ nie odpowiada to zacznijcie wszystko wydawać za swoje pieniądze i ustalajcie sobie jakie chcecie warunki a tymczasem oczekujemy od was, działań, dotrzymywania terminów oraz wyczerpujących odpowiedzi na czas a także słuchania naszych racji. To że ktoś nie pracuje na co dzień z wami to nie znaczy że nie wie na czym polegają i jak się posługiwać mechanizmami z których korzystacie w swojej pracy.

Pozdrawiam
Członek Rady nadzorczej GFP :wink:
Ale odleciałeś... :shock:
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Yavi »

Krwiożerczy kapitalizm w pełnej krasie :D
Awatar użytkownika
Ayaram
Posty: 1581
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 208 times
Been thanked: 609 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Ayaram »

Ojoj, tyle narzekań...

GFP zalicza mały symulator bycia Portalem :twisted:
Kal-El83
Posty: 1155
Rejestracja: 03 sty 2015, 17:28
Lokalizacja: Kołobrzeg
Has thanked: 243 times
Been thanked: 137 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Kal-El83 »

Ayaram pisze:Ojoj, tyle narzekań...

GFP zalicza mały symulator bycia Portalem :twisted:
Tylko żeby sodówka nie udeżyła :p ;)
Swoją droga nie rozumiem narzekań ani na GFP ani na Portal. Zawsze wiadomo że ze wspieraniem mogą być poślizgi a co do ceny to płacz i płać albo nie. Nikt nie zmusza.
Niegdyś Azazelek, narodzony na nowo jako Kal-El83 ;)
St0pa
Posty: 15
Rejestracja: 05 lip 2015, 19:56

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: St0pa »

Azazelek dokładnie, ale tak się kończy jak wyciągasz do ludzi rękę i chcesz współpracować i być transparentnym. Wtedy zachowują się jakby to była ich firma i ich polityka, chcą zmieniać ceny, plany, ciągle narzekają itp.

W tej branży samo podawanie dat wydania gier jest chyba raczej niepotrzebne.

Wysłane za pomocą mTalk
Awatar użytkownika
Retro
Posty: 510
Rejestracja: 26 gru 2014, 10:04
Has thanked: 32 times
Been thanked: 30 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Retro »

@GFP no widzę że Pan który teraz się wypowiada w imieniu GFP nie ma nic, poza szczerymi chęciami, chodź nawet tych chęci mu brakuje... Niech kolega co wypowiada się w imieniu GFP weźmie zaciągnie kredyt na wydanie gry a gdy przyjdzie moment spłaty niech przytoczy kilka ze spostrzeżeń które nam serwuje, że nie ma pieniędzy które by otrzymał po sprzedaży bo coś się opóźniło w drukarni, że statek wpłynął na mieliznę bądź górę lodową lub że nie ma żadnego wpływu na centrum dystrybucyjne bo jest przez nie tak samo traktowany jak on traktuje użytkowników tego forum i potencjalnych sponsorów jego pomysłów wydawniczych, albo w ogóle niech zignoruje wiadomości z banku, tłumacząc się że żadne wiadomości do nich nie dotarły itd. To że jesteśmy mniejszymi jednostkami finansującymi nie znaczy że można nas traktować z góry. Nie zgodzę się że gdyby nie GFP nie było by w co grać. Nie ukazało by się może kilka gier więcej ale w to miejsce miesięcznie pojawia się kilkanaście i wszyscy narzekają że skąd wezmą na to pieniądze, więc GFP nie jest tutaj żadnym zbawcą.
Szanowny Panie, pierwsza, druga kampania jakoś tam poszły i nikt się specjalnie nie czepiał bo byliście świeżym graczem na rynku, ale gdy zaczęły się roszczenia i wszelakie problemy wydawnicze to już jesteśmy niewygodni bo zaczęliśmy rościć pretensje. Jak pisałem wcześniej, droga do banków stoi otworem, można z nimi zawrzeć umowę i potem pozostać w relacjach na poziomie jaki reprezentują te placówki i wydawnictwo.

miłego dnia

edit: Ps. Reszcie użytkowników nie odpowiem, zachowam się jak wspomniane wydawnictwo i kontakt mailowy z nim, bez urazy :twisted:
Ostatnio zmieniony 16 lis 2016, 08:19 przez Retro, łącznie zmieniany 1 raz.
MOJE ZASOBY
--------------------------------------
Awatar użytkownika
mikeyoski
Posty: 1524
Rejestracja: 08 lut 2015, 00:32
Has thanked: 278 times
Been thanked: 172 times
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: mikeyoski »

Obawiam się, że zbyt wiele srok chcą złapać za ogon. Chcą dobrze, ale nie zawsze im wychodzi. Do braku odpowiedzi czy to mailowo czy za pomocą FB już się przyzwyczaiłem. Kolejne poślizgi, bywa. Brak normalnej strony www. Tego nie skomentuję.

Tapnięte z espiątki
Awatar użytkownika
Retro
Posty: 510
Rejestracja: 26 gru 2014, 10:04
Has thanked: 32 times
Been thanked: 30 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Retro »

Zresztą cała ta dyskusja jest pozbawiona sensu. Ja nie potrzebuję was do szczęścia wy jak widzę mnie ani mi podobnych i naszych pieniędzy więc pozostaje mi podziękować za dyskusję i odpowiedzi na moje zarzuty :D Czuję się wyróżniony wśród takie wielu którzy się rozmaitych odpowiedzi nie doczekali.

Pozdrawiam
nie kierownik, lecz Pan kierownik :wink:
MOJE ZASOBY
--------------------------------------
St0pa
Posty: 15
Rejestracja: 05 lip 2015, 19:56

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: St0pa »

Retro pisze:Zresztą cała ta dyskusja jest pozbawiona sensu. Ja nie potrzebuję was do szczęścia wy jak widzę mnie ani mi podobnych i naszych pieniędzy więc pozostaje mi podziękować za dyskusję i odpowiedzi na moje zarzuty :D Czuję się wyróżniony wśród takie wielu którzy się rozmaitych odpowiedzi nie doczekali.

Pozdrawiam
nie kierownik, lecz Pan kierownik :wink:
W takim razie Panu Kierownikowi już podziękujemy [emoji6]

Wysłane za pomocą mTalk
Lubel
Posty: 628
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:58
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Lubel »

3 strony bełkotu.
vcrproszek
Posty: 725
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:05
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 15 times
Been thanked: 6 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: vcrproszek »

Ludzie, wy naprawdę nie macie większych problemów w życiu, niż wytykanie wydawcy 3zł ?
Polecam spakować się i do czerwonego krzyża do afryki, od razu wam przejdzie.

GFP, błagam zróbcie sobie w końcu stronę www z małymi newsami ( bez opcji komentowania ! ), bo tego wątku czytać się już nie da.
Pytanie techniczne. Wysłałem już ankietę (1 raz:))w sprawie wysyłki Najeźdźców.
TYLKO po jej poprawnym uzupełnieniu, będziemy mogli wysłać do Was gry na czas.
Obserwując frustracje związane z Mistfall'em, zauważyłem, że niektórzy kilkukrotnie deklarowali, że wypełniali ankiety (nawet x-krotnie), a mimo tego, nie otrzymali tych pakietów naprawczych.
Czy wspierający otrzymają jakieś potwierdzenie w stylu "ok, mamy Twoje dane do wysyłki!"? Chodzi mi tylko o uniknięcie sytuacji, gdzie otrzymam paczkę po nowym roku/później, ponieważ coś nie stykło pomiędzy ja-ankieta-wy i gra nie zostanie nadana na czas, a ja nic o tym nie będę wiedział :)
Dziękuje za odpowiedź.
bo proszek było zajęte | mam rabat w aleplasznówki.pl 3% (+ weekendowy) | Moje zbiórki
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Bardok »

Retro pisze:Zresztą cała ta dyskusja jest pozbawiona sensu. Ja nie potrzebuję was do szczęścia wy jak widzę mnie ani mi podobnych i naszych pieniędzy więc pozostaje mi podziękować za dyskusję i odpowiedzi na moje zarzuty :D Czuję się wyróżniony wśród takie wielu którzy się rozmaitych odpowiedzi nie doczekali.

Pozdrawiam
nie kierownik, lecz Pan kierownik :wink:
Najgorsze jest to, że reakcją na wątpliwości i brak przejrzystości jest atak osób broniących GFP. Cóż... zatem polecam podzielić się na dwa obozy - tych, którzy płacąc wymagają i tych, którzy ślepo zapłacą więcej, bez zastanowienia. Wilki. Owce.

Pozdrawiam wszystkie owce. Chociaż ciężko wydoić owcę...
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Awatar użytkownika
konrad.rymczak
Posty: 998
Rejestracja: 26 cze 2016, 14:09
Has thanked: 173 times
Been thanked: 48 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: konrad.rymczak »

Bardok pisze:
Pozdrawiam wszystkie owce. Chociaż ciężko wydoić owcę...
Pozdrawiam polaczkowatych frustratów

Wilki? :lol: raczej Hieny

Edit: błędnie zacytowany użytkownik Retro
Ostatnio zmieniony 17 lis 2016, 10:25 przez konrad.rymczak, łącznie zmieniany 3 razy.
Kupię: Eclipse 2nd - Galactic Counselor
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

vcrproszek pisze: Obserwując frustracje związane z Mistfall'em, zauważyłem, że niektórzy kilkukrotnie deklarowali, że wypełniali ankiety (nawet x-krotnie), a mimo tego, nie otrzymali tych pakietów naprawczych.
Czy wspierający otrzymają jakieś potwierdzenie w stylu "ok, mamy Twoje dane do wysyłki!"? Chodzi mi tylko o uniknięcie sytuacji, gdzie otrzymam paczkę po nowym roku/później, ponieważ coś nie stykło pomiędzy ja-ankieta-wy i gra nie zostanie nadana na czas, a ja nic o tym nie będę wiedział :)
Dziękuje za odpowiedź.
Część błędów była po naszej stronie, ale bardzo dużo osób "uzupełniłem ankietę, gdzie moja paczka?!?!" po zadaniu pytania pomocniczego, "a uzupełniłeś na pewno drugą ankietę?" odpisywało "Nie! a po co?! Macie już moje dane".

Google nie wysyła maili z potwierdzeniem. Natomiast, jeśli po kliknięciu "wyślij" zobaczyłeś ekran z podziękowaniem za podanie danych, wszystko powinno być ok.
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Awatar użytkownika
Lothrain
Posty: 3415
Rejestracja: 18 sty 2011, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 142 times
Been thanked: 300 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Lothrain »

Faktycznie z ostatnich kilku stron niewiele można wynieść. Podsumowanie zawiera się w jednym zdaniu: GFP robi dobrą robotę wydając oczekiwane tytuły, ale ma problem z komunikacją ze wspierającymi i to jest rzecz, nad którą powinni popracować. Bo im więcej takich problemów będzie, tym mniej chętnie zrażeni ludzie będą wspierać Wasze projekty. Zamiast czekać na odpowiedź na maila, czy poprawione karty, czy kolejną ankietę, będą woleli zamówić z zaufanego sklepu. I nad poprawieniem tego elementu się zastanówcie.
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Wincenty Jan »

Retro pisze:Zresztą cała ta dyskusja jest pozbawiona sensu. Ja nie potrzebuję was do szczęścia wy jak widzę mnie ani mi podobnych i naszych pieniędzy więc pozostaje mi podziękować za dyskusję i odpowiedzi na moje zarzuty :D Czuję się wyróżniony wśród takie wielu którzy się rozmaitych odpowiedzi nie doczekali.

Pozdrawiam
nie kierownik, lecz Pan kierownik :wink:
Może i Pan kierownik ale chyba jakiś zakompleksiony.
Czasem mam wielką ochotę spotkać takich "Panów kierowników" na jakimś konwencie i zobaczyć czy na żywo też są tacy wygadani... a doświadczenia pokazują, że internet to jedyne miejsce gdzie mogą dać upust swojej flustracji. Tak trzymaj Panie Kierowniczku.
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1138
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: ariser »

Ustawiajcie się na solo na pw. Panowie, to jest wątek o planach wydawniczych..
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
Awatar użytkownika
Retro
Posty: 510
Rejestracja: 26 gru 2014, 10:04
Has thanked: 32 times
Been thanked: 30 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Retro »

St0pa pisze:
Retro pisze:Zresztą cała ta dyskusja jest pozbawiona sensu. Ja nie potrzebuję was do szczęścia wy jak widzę mnie ani mi podobnych i naszych pieniędzy więc pozostaje mi podziękować za dyskusję i odpowiedzi na moje zarzuty :D Czuję się wyróżniony wśród takie wielu którzy się rozmaitych odpowiedzi nie doczekali.

Pozdrawiam
nie kierownik, lecz Pan kierownik :wink:
W takim razie Panu Kierownikowi już podziękujemy [emoji6]

Wysłane za pomocą mTalk
Wincenty Jan pisze:
Retro pisze:Zresztą cała ta dyskusja jest pozbawiona sensu. Ja nie potrzebuję was do szczęścia wy jak widzę mnie ani mi podobnych i naszych pieniędzy więc pozostaje mi podziękować za dyskusję i odpowiedzi na moje zarzuty :D Czuję się wyróżniony wśród takie wielu którzy się rozmaitych odpowiedzi nie doczekali.

Pozdrawiam
nie kierownik, lecz Pan kierownik :wink:
Może i Pan kierownik ale chyba jakiś zakompleksiony.
Czasem mam wielką ochotę spotkać takich "Panów kierowników" na jakimś konwencie i zobaczyć czy na żywo też są tacy wygadani... a doświadczenia pokazują, że internet to jedyne miejsce gdzie mogą dać upust swojej flustracji. Tak trzymaj Panie Kierowniczku.
KubaP pisze:Retro, daj numer konta, proszę, przeleję Ci kasę, którą wydałeś na akcje GFP i kupię sobie za to luksus nieczytania tych bezbrzeżnych pierdół, jakie tu wypisujesz.
wajdzik83 pisze:
KubaP pisze:Retro, daj numer konta, proszę, przeleję Ci kasę, którą wydałeś na akcje GFP i kupię sobie za to luksus nieczytania tych bezbrzeżnych pierdół, jakie tu wypisujesz.
Ja też wspieram.to :D
Sekator pisze:
KubaP pisze:Retro, daj numer konta, proszę, przeleję Ci kasę, którą wydałeś na akcje GFP i kupię sobie za to luksus nieczytania tych bezbrzeżnych pierdół, jakie tu wypisujesz.
Ciiiii, takich ludzi najlepiej ignorowac, to ich wkurza najbardziej. Teraz go sprowokujesz do napisania kolejnego posta i dodasz pracy moderatorom.
Nie prowadzę z wami dyskusji więc nie kierujcie proszę w moją stronę swoich mizernych przytyków. A jeśli ktoś mimo wszystko nie potrafi się powstrzymać i musi komuś naubliżać to zapraszam na PW, prawda panie Jakubie?
Ostatnio zmieniony 17 lis 2016, 08:07 przez Retro, łącznie zmieniany 2 razy.
MOJE ZASOBY
--------------------------------------
ODPOWIEDZ