[Gdańsk] Granie w gry planszowe - GKK "Schron" (śr. i pt.)

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
moonman
Posty: 250
Rejestracja: 25 mar 2005, 12:17
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: moonman »

OT: a w soboty wieczorem (ew. niedziele - caly dzien) gdzie mozna pograc w 3city?
Awatar użytkownika
Mirek_koval
Posty: 358
Rejestracja: 26 lip 2004, 19:55

Post autor: Mirek_koval »

To zalezy jak sie umowisz - mozna i w schronie mozna i u kogos w domu - zalezy w co...
Awatar użytkownika
jashiu
Posty: 12
Rejestracja: 08 mar 2006, 13:56
Lokalizacja: Gdanskie Osiedle Swoboda :P

Post autor: jashiu »

No ja jestem pod bardzo pozytywnym wrazeniem Tycoona... Bardzo przyjemna gra.. szkoda ze plansza taka wieeelka nigdzie sie u mnie na stole nie zmiesci... jest moze lekko nie wywazona ta gra, ale grywalnosc bardzo dobra..:P juz zacieram lapki na kolejna okazje.. mam nadzieje ze sie uda w ten piatek tez wpasc...:P
---
jashiu^ Servus diabolicus Dei
Awatar użytkownika
moonman
Posty: 250
Rejestracja: 25 mar 2005, 12:17
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: moonman »

Mirek_koval pisze:To zalezy jak sie umowisz - mozna i w schronie mozna i u kogos w domu - zalezy w co...
chodzilo mi o to, czy sa jakies regularne spotkania w soboty lub niedziele w stylu prezentacji w Puerto lub grania w Schronie.
Awatar użytkownika
Mirek_koval
Posty: 358
Rejestracja: 26 lip 2004, 19:55

Post autor: Mirek_koval »

Ugh regularne powiadasz... chyba bedzie ciezko jesli o mnie chodzi - zobaczmy: poniedzialek puerto, sroda piatek "schron" ... hmm kiedys trzeba by jednak porobic co innego - bo inaczej wyjdzie ze co 2 dni wypadam z zycia...a troche imprez sie zbliza ktore trzeba przygotowac - np. oblezenie gdanska 1807 itp... moze po oblezeniu tzn w maju znajde jakis czas na cos regularnego w soboty - na razie raczej nie...

Teraz to jedynie trzeba by sie zaczac powoli umawiac na wielki weekendowe granie w twilighta.
Awatar użytkownika
moonman
Posty: 250
Rejestracja: 25 mar 2005, 12:17
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: moonman »

wlasnie o to mi chodzilo.. PN -> Puerto, PT -> Schron.. a ja jesli jestem w 3city to przewaznie sobota/niedziela. A chetnie kiedys pokazalbym moim wspolgraczom - ze swiat nie zaczyna sie i nie konczy na LoTR:Konfrontacji :)
Awatar użytkownika
Mockerre
Posty: 293
Rejestracja: 13 lip 2005, 12:12
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mockerre »

co sobotę rano odbywa się nieformalne spotkanie w mojej kanciapie :P
Awatar użytkownika
Mirek_koval
Posty: 358
Rejestracja: 26 lip 2004, 19:55

Post autor: Mirek_koval »

Hej to w co gramy w ten piatek? jakies propozycje?
Awatar użytkownika
kashper
Posty: 21
Rejestracja: 20 lut 2006, 20:19
Lokalizacja: inąd racja (Gdańsk)
Kontakt:

Post autor: kashper »

damn... ja niestety jutro się raczej nie pojawię, dopiero kończę się kurować z infekcji, co mnie ostatnio złapała :P, tak że raczej nie jest to wskazane... ale niezbadane są wyroki losu, może jednak przyjadę :D...
Awatar użytkownika
kashper
Posty: 21
Rejestracja: 20 lut 2006, 20:19
Lokalizacja: inąd racja (Gdańsk)
Kontakt:

Post autor: kashper »

Mirek_koval pisze:Na przyszly tydzien menu to oprocz standatowych to bym wreszcie po tak dlugim czasie odpalil gre o tron i serenissime (...)
Następnym razem proszę nie podawać takich informacji niesprawdzonych, bo się nastawiłem, specjalnie mimo niezachwycającego stanu zdrowia przybyłem, a miałem szansę tylko zagrać w St.Petersburg i ew. Hexa albo Caylusa, ale to spasowałem :evil: ...
My chcemy GoTa, my chcemy.... :twisted:...
Awatar użytkownika
Mirek_koval
Posty: 358
Rejestracja: 26 lip 2004, 19:55

Post autor: Mirek_koval »

a czy ja napisalem ze bedzie w nie granie? napisalem ze mam ochote - a to ze mimo lezacych gier graliscie w co innego to juz nie moja wina :P

Czyli co w ten piatek got? mozna by ustalic juz sklad zeby w piatek nie bylo przepychanek bo miejsc jest mniej niz chetnych to sie zapisywac.

Na dzien dzisiejszy chetni to: Ja i Gorry reszta niech sie wpisuje.
Awatar użytkownika
kashper
Posty: 21
Rejestracja: 20 lut 2006, 20:19
Lokalizacja: inąd racja (Gdańsk)
Kontakt:

Post autor: kashper »

no jeśli mnie nie rozwali po dzisiejszym basenie znowu jakaś choroba to ja się piszę...
i na 95.63% Jędrek :D...

EDIT
Pytanie ile czasu uważacie, że trzeba na 1 grę poświęcić? Czy ew. zaczynalibyśmy wcześniej, czy jakoś tak, że przychodzimy na 18.10+/-5minut i zaraz zaczynamy, bo z tego co słyszałem to gra jest długa, a J ma 22.16 ostatni autobus na swą wieś :P...
/EDIT
Awatar użytkownika
Mirek_koval
Posty: 358
Rejestracja: 26 lip 2004, 19:55

Post autor: Mirek_koval »

4 godziny to tak spokojnie - bez problemu mysle ze skonczymy i w 3 jesli nie bedziemy przedluzac...
Awatar użytkownika
kashper
Posty: 21
Rejestracja: 20 lut 2006, 20:19
Lokalizacja: inąd racja (Gdańsk)
Kontakt:

Post autor: kashper »

dla mnie bomba :D...
Awatar użytkownika
Mirek_koval
Posty: 358
Rejestracja: 26 lip 2004, 19:55

Post autor: Mirek_koval »

Czy ktos ma jeszcze dodatkowy egzemplarz gry o tron? Omsk , jashiu ? Bo cos mi sie wydaje ze beda chetne 2 ekipy - najwyzej zagramy dwie gry :)
Awatar użytkownika
omsk
Posty: 8
Rejestracja: 08 mar 2006, 18:38
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: omsk »

mam jednen egzeplarz :D ale nie wiem czy dzis dam rade :x wiec przekarze jahiowi wiec bedzie 2 tron :wink:
No chyba ze jashiu tez nie idze dzis ? nie wiem
Awatar użytkownika
Mirek_koval
Posty: 358
Rejestracja: 26 lip 2004, 19:55

Post autor: Mirek_koval »

Co szykujemy na piatek? W srode Mockerre wpadl posadzic fasolki i postraszyc drakula - przyznam bez bicia ze obydwie pozycje jakos tak mnie wciagnely (furry of co prawda nie odpalilismy ale sobie zabki poostrzylem) wiec prawdopodobnie obydwie te pozycje beda w piatek w ruchu - chyba ze cos sie przydarzy i Mockerre nie da rady dopelznac - mysle ze power gird bedzie na porzadku dziennym + standartowy set + sant petersburg - cos jeszcze szykujemy?
Awatar użytkownika
Mockerre
Posty: 293
Rejestracja: 13 lip 2005, 12:12
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mockerre »

W środę? Przypełzłem w środę?

Cholera.
Bilokacja, ni chybi ;)
Ludki kanonizują JP2, a ja nawet beatyfikowany nie jestem :D

Poważniej - mirek_koval - kogo miałeśna myśli? bo napewno nie mnie ;)

A co do piątku - to ja może nawet do Was tym razem przypełznę ;)
Awatar użytkownika
Mirek_koval
Posty: 358
Rejestracja: 26 lip 2004, 19:55

Post autor: Mirek_koval »

Hmm Hmm - zdziwniej i zdziwniej - mozliwe ze pomylilem osoby - mozliwe, mozliwe... nie mniej jednak zapraszam serdecznie :P
Przy okazji mozna by zagrac w cytadelsow - ot cos tak mnie nachodzi ochota na karcianki:D
Awatar użytkownika
Mirek_koval
Posty: 358
Rejestracja: 26 lip 2004, 19:55

Post autor: Mirek_koval »

Krotka relacja z tego co sie dzialo - kto byl ten wie - kto nie ten niech zaluje :)

Najpierw powolili petersburg stawiali,
Potem pradem niemcy zasilali
W tym czasie drakula po kontynencie grasowal
By na koncu w fasolach stol caly sie zachodowal
Awatar użytkownika
Mirek_koval
Posty: 358
Rejestracja: 26 lip 2004, 19:55

Post autor: Mirek_koval »

Menu na ten tydzien:

Gra o tron - z dodatkiem COK (wreszcie!!!)
Fury of the dracula
Fasolki

Reszta standartowo w menu
puerto, Power, petersburg, osadnicy, cytadelsi, i chole..... wie co jescze sie przyniesie.

Jakies specjalne prosby?
Awatar użytkownika
kashper
Posty: 21
Rejestracja: 20 lut 2006, 20:19
Lokalizacja: inąd racja (Gdańsk)
Kontakt:

Post autor: kashper »

co z piątkiem?? wielkim??
Awatar użytkownika
Mirek_koval
Posty: 358
Rejestracja: 26 lip 2004, 19:55

Post autor: Mirek_koval »

A co ma byc? Bedzie... Trzeba prawda gdzies odpokutowac - co nie? :)
Jakies specjalne requesty?
Awatar użytkownika
kashper
Posty: 21
Rejestracja: 20 lut 2006, 20:19
Lokalizacja: inąd racja (Gdańsk)
Kontakt:

Post autor: kashper »

no myślę że możnaby spróbować to, co było ostatnio zaproponowane przez kogoś z descentem :D...
Awatar użytkownika
Mirek_koval
Posty: 358
Rejestracja: 26 lip 2004, 19:55

Post autor: Mirek_koval »

Dzis mam dodatkowo memoira z wszystkimi dodatkami - mam ochote troche pogonic rosjan :)
ODPOWIEDZ