[Warszawa] Nietypowe spotkanie: paintball

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Nataniel »

Na dzien dzisiejszy na 90% nie pojawie sie na imprezie. Czekam na fajne relacje i fotki :)
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
qbot
Posty: 57
Rejestracja: 03 kwie 2006, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: qbot »

To ja też się na to piszę, chociaż jestem kompletnym laikiem.

Jak dotąd strzelałem z procy, wiatrówki, pistoletu na kulki plastikowe, tuby po Plushu z przyklejonym balonem... :lol:

Może załatwię jeszcze kilka osób.


Zobaczcie koniecznie galerię z "Zofiówki":

http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,592267,2,2.html
Ostatnio zmieniony 22 maja 2007, 11:10 przez qbot, łącznie zmieniany 1 raz.
Świat jest planszą, pionkami ludzie.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Post autor: jax »

qbot pisze:Jak dotąd strzelałem z procy, wiatrówki, pistoletu na kulki plastikowe, tuby po Plushu z przyklejonym balonem... :lol:
Niezly chuligan z ciebie. :P

A zdjecia sa doprawdy depresyjne.
Awatar użytkownika
Lim-Dul
Administrator
Posty: 1711
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Lim-Dul »

Załatwiajcie osoby, załatwiajcie. Jest spory ruch na liście, bo niektórzy zgłaszają się do mnie, że ich nie będzie, a ich miejsce zajmują nowe osoby. Liczba utrzymuje się stale w granicach czterdziestu osób, ale wolałbym być na 100% pewien, że tak zostanie - szczególnie że przejazd drastycznie tanieje przy większej liczbie osób.

Już prawie wszystko zostało ustalone.

Spotykamy się w sobotę 2 czerwca o 9:45 pod salą kongresową Pałacu Kultury - stamtąd odjeżdża dużo różnych dziwnych autobusów, np. nad Zalew Zegrzyński. Na spóźnialskich czekamy 15 minut i ani minuty więcej, chyba że zadzwonią na moją komórkę (888 27 17 57 - żadna tajemnica).

Przy 400 kulkach całość kosztowałaby 75,- + przejazd, bo wytargowałem troszkę korzystniejsze warunki - wypożyczenie sprzętu +100 kulek za 45,-, a każde kolejne 100 kulek za 10 złotych (zamiast 15,-). Goście powiedzieli, że najwygodniej byłoby, gdyby każdy wziął 500 kulek, bo są pakowane w torbach o właśnie takiej pojemności i każdy miałby swoją i nie byłoby problemów z odmierzaniem tych 100 kulek itp. itd. - zgodzili się dać te ostatnie 100 kulek, jeżeli ktoś bierze 500, za 5 złotych, czyli łącznie 80,-. Może jakimś cudem uda mi się utargować ostatnie 100 kulek za darmo. ^^

P.S. Spróbuję też zorganizować jakieś grillowanie na miejscu, ale prowiant trzeba będzie prawdopodobnie przynieść samemu - zresztą tak byłoby chyba lepiej, niż gdyby wszyscy musieli jeść jakieś obleśne kiełbaski. ;-)
War does not determine who is right - only who is left. - Bertrand Russell
---
Moja (niekompletna) kolekcja gier
Moja lista życzeń
Awatar użytkownika
qbot
Posty: 57
Rejestracja: 03 kwie 2006, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: qbot »

jax pisze:A zdjecia sa doprawdy depresyjne.

Istny Silent Hill :wink:

Jaka jest szansa na to że jatka będzie właśnie w tym obiekcie?

Welcome Home (Sanitarium):
http://youtube.com/watch?v=WElvEZj0Ltw
Świat jest planszą, pionkami ludzie.
Awatar użytkownika
Lim-Dul
Administrator
Posty: 1711
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Lim-Dul »

To chyba właśnie JEST ten obiekt. ;-)

No i otaczający go teren - laski, pola - wszystko jest.
War does not determine who is right - only who is left. - Bertrand Russell
---
Moja (niekompletna) kolekcja gier
Moja lista życzeń
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Post autor: kwiatosz »

To moja ostateczna szybka deklarka: ja + 3 znajomych + jeden się waha, ale zamęczam :) więc trochę sprzętu w zapasie na bank nie zaszkodzi
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Lim-Dul
Administrator
Posty: 1711
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Lim-Dul »

Ekstra! Nawet jeżeli z 1/3 by się wyłamała, to mamy około 30 osób. Spróbuję wynegocjować ostatnie 100 kulek za darmo jak ktoś weźmie 500.

Aha - w przyszłym tygodniu będę zbierał już absolutnie stuprocentowe zgłoszenia - trzeba wiedzieć ile sprzętu przygotować i ile osób ma wleźć do autokaru - jeżeli ktoś do tego czasu nie będzie pewien, to po prostu nie jedzie (chyba że jakieś totalne wyjątki w niedużej liczbie) - it's as simple as that. =)
War does not determine who is right - only who is left. - Bertrand Russell
---
Moja (niekompletna) kolekcja gier
Moja lista życzeń
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Post autor: Don Simon »

Ja byc moze tez przyjde. Zobacze jeszcze.
Czy mamy miec ze soba gotowke?
Kiedy bedzie jasnosc co do grilla- brac mnostwo miesa, zeby sie popsulo w upale to bez sensu. Moze tam niedaleko jakis sklep jest?
Gdzie to dokladnie jest - adres(!). Moze jednak czesc osob bedzie chciala tam dojechac.

Pozdrawiam
Szymon
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
Lim-Dul
Administrator
Posty: 1711
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Lim-Dul »

Pełna jasność będzie w przyszłym tygodniu.
Wątpię aby niedaleko był jakiś sklep, ale się spytam.
Co do dojazdu indywidualnego - jest taka możliwość, ale świadomie odradzałem, bo gdyby 50 osób zjeżdżało się idywidualnie, to panowałby taki bajzel, że nigdy byśmy nie zagrali. Do tego benzyna wyjdzie prawdopodobnie drożej, niż przejazd autobusem.
War does not determine who is right - only who is left. - Bertrand Russell
---
Moja (niekompletna) kolekcja gier
Moja lista życzeń
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Post autor: Don Simon »

Lim-Dul pisze:Pełna jasność będzie w przyszłym tygodniu.
Wątpię aby niedaleko był jakiś sklep, ale się spytam.
No w Otwocku to na pewno sklepy sa.
Co do dojazdu indywidualnego - jest taka możliwość, ale świadomie odradzałem, bo gdyby 50 osób zjeżdżało się idywidualnie, to panowałby taki bajzel, że nigdy byśmy nie zagrali. Do tego benzyna wyjdzie prawdopodobnie drożej, niż przejazd autobusem.
Ale niektorzy moga przeciez nie miec po drodze? Stad potrzebuje dokladny adres, bo moze i tak bede w okolicy (u rodzicow). A wtedy samochodem moglbym do sklepu pojechac i nie trzebaby targac ze soba jedzenia.

Pozdrawiam
Szymon
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Daql
Posty: 21
Rejestracja: 17 sty 2007, 16:27

Post autor: Daql »

Hmm.. ciekawy pomysł z tym paintballem. Jestem zainteresowany wypadem i zabawą w 'partyzantkę', ale jeśli się zdecyduję, to będzie to w tzw. łapanie 'last minute', ponieważ wcześniej nie jestem po prostu w stanie udzielić odpowiedzi. Nie ukrywam jednak, że korci mnie, oj korci... postrzelać i wybiegać się na jakiejś hardcorowej lokalizacji.
Half-life in real ;)
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Post autor: kwiatosz »

Don Simon pisze: Kiedy bedzie jasnosc co do grilla- brac mnostwo miesa, zeby sie popsulo w upale to bez sensu.
To trzeba dokupić ocet balsamiczny, sporo soli oraz zalać mięcho winem tak, żeby nie wystawało ponad "lustro wina" i przetrzyma bardzo ładnie :)
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
folko
Posty: 2442
Rejestracja: 23 wrz 2004, 13:26
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Post autor: folko »

Mam prośbę do uczestników spotkania... zróbcie mały filmik, jak jesteście ubrani w te stroje, prezentacja broni, trochę biegania... 2-3 minuty mi wystarczy... Please
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Post autor: Don Simon »

A ile placisz za te reklame wiadomej gry? ;-)

Pozdrawiam
Szymon
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
folko
Posty: 2442
Rejestracja: 23 wrz 2004, 13:26
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Post autor: folko »

Szymon dla Ciebie oferta jest zawsze taka sama... autograf... wiesz gdzie :lol:

A poważnie, to jeśli wykorzystam... to postaram się odwdzięczyć...
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AvantaR »

Don Simon pisze:A ile placisz za te reklame wiadomej gry? ;-)

Pozdrawiam
Szymon
Mozliwosc wystapienia w reklamie dobrej gry powinna byc wystarczajaca nagroda dla fana planszowek! :P
Gór mi mało i trzeba mi więcej
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Post autor: kwiatosz »

Jeżeli w zamian dostaniemy hardkorowe scenariusze o poważnym uwalnianiu smutnych zakładników to mogę cały dzień przy 40 stopniach biegać w masce p. gaz. z zakręconym zaworkiem :wink:
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Lim-Dul
Administrator
Posty: 1711
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Lim-Dul »

Powtarzam jeszcze raz:

Spotykamy się o 9:45 w sobotę 02.06.07 pod Pałacem Kultury od strony sali kongresowej i jedziemy na miejsce autokarem. Cena całej zabawy to <100,- zł za cały dzień razem ze sprzętem, kulkami, przejazdem i wszystkim, czego dusza zapragnie (w ramach paintballu) - ostateczną cenę poznamy prawdopodobnie dopiero gdy przyjdzie nam zapłacić, bo nadal negocjuję.

Bardzo ale to BARDZO proszę wszystkie osoby o ostateczne potwierdzenie obecności do poniedziałku (wraz z osobami towarzyszącymi) - muszę wiedzieć ile osób będzie w autokarze i ile sprzętu muszą przygotować organizatorzy.

Kto nie zgłosi się do poniedziałku, ten nie jedzie - chyba że we własnym zakresie, a wtedy nie gwarantuję dostępności do sprzętu - kiedyś trzeba postawić krechę. =)

Najchętniej widziałbym potwierdzenie drogą mailową wraz z numerem kontaktowym.
War does not determine who is right - only who is left. - Bertrand Russell
---
Moja (niekompletna) kolekcja gier
Moja lista życzeń
Awatar użytkownika
folko
Posty: 2442
Rejestracja: 23 wrz 2004, 13:26
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Post autor: folko »

kwiatosz pisze:Jeżeli w zamian dostaniemy hardkorowe scenariusze o poważnym uwalnianiu smutnych zakładników to mogę cały dzień przy 40 stopniach biegać w masce p. gaz. z zakręconym zaworkiem :wink:
Co Wy z tymi zakładnikami :wink:
Będę musiał coś takiego faktycznie wymyślić ;-)
Awatar użytkownika
Lim-Dul
Administrator
Posty: 1711
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Lim-Dul »

OK - najświeższe informacje:

Godzina zbiórki została przesunięta na 9:30 żeby na 100% można było wyjechać o 10. Przekonała mnie argumentacja jednego z organizatorów, że skoro teraz panuje taki niemiłosierny upał, to im wcześniej zaczniemy grać, tym lepiej.

Na pewno na miejscu będzie możliwość grillowania (czyli zwykłe ognisko ^^), więc możecie wziąć ze sobą jakieś tam kiełbaski, albo co tam lubicie.

W pobliżu (mniejszym lub większym) są sklepy dla tych, którzy będą samochodem, czyli prawdopodobnie tylko Don Simona i dwóch z moich kumpli (jeżeli się zabiorą). Pamiętajmy jednak, że to sobota. =)

Adres nie jest do końca potwierdzony, ale to chyba ul. Kochanowskiego 16 (Otwock) - jeszcze sprawdzę do piątku (a nawet wcześniej). =)
War does not determine who is right - only who is left. - Bertrand Russell
---
Moja (niekompletna) kolekcja gier
Moja lista życzeń
Awatar użytkownika
MacDante
Posty: 346
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MacDante »

NO ja jeszce negocjiuje, ponieważ zapomniałem że to 2 to po dniu dziecka najbardzeiej aktywny plenerwowy dzien w Wawce dla Dzieci , a moja córka se nei postrzela a tat wolałby być z nią w tym dniu :)

Więc ja prawdopodobnie odpadam, ale jeszce potwierdze.


Kolejnym minusem to jest właśnie słońce... przy takich temperaturach z całym sprzętem, maskami na sobie tam padniemy po godzinie czasu ;/
Awatar użytkownika
Lim-Dul
Administrator
Posty: 1711
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Lim-Dul »

A propos grilla. Jeżeli dużo osób byłoby zainteresowanych jedzeniem, to organizator złożył mi kolejną propozycję.

Zamiast taszczenia własnego prowiantu można skorzystać z usług zaprzyjaźnionej firmy cateringowej. Rozstawiliby wtedy normalnego, profesjonalnego grilla i sprzedawali kiełbaski, piersi z kurczaka, szaszłyki i whatnot po korzystnych cenach (powiedzmy 2 zł za kiełbaskę) - co Wy na to?
Albowiem przy takiej pogodzie może być problem z ogniskiem - być może policja albo ktoś tam by się tym zainteresował, bo o pożar jest teraz bardzo łatwo.

Dostałem też potwierdzenie, że chodzi o Zofiówkę, czyli ul. Kochanowskiego 16, tak jak podawałem wcześniej.
War does not determine who is right - only who is left. - Bertrand Russell
---
Moja (niekompletna) kolekcja gier
Moja lista życzeń
Awatar użytkownika
qbot
Posty: 57
Rejestracja: 03 kwie 2006, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: qbot »

Lim-Dul pisze:Zamiast taszczenia własnego prowiantu można skorzystać z usług zaprzyjaźnionej firmy cateringowej.
I Bardzo dobrze, że można. To świetny pomysł, gdyż nie będziemy tracić czasu na rozpalanie, zakupy itp.
Świat jest planszą, pionkami ludzie.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Post autor: kwiatosz »

Grill jest zdecydowanie lepszym pomysłem niż ognicho :)
Nieco gorszym są kiełbaski, przynajmniej ja w taki upał niespecjalnie mam ochotę na żarcie ociekające tłuszczem, natomiast cała reszta - mniam :)
Ewentualnej karkóweczce też mówię stanowcze tak!
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
ODPOWIEDZ