Zenit i wieści od Michała Oracza

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
mauserem
Posty: 1817
Rejestracja: 26 lis 2014, 09:37
Has thanked: 253 times
Been thanked: 165 times
Kontakt:

Re: Zenit i wieści od Michała Oracza

Post autor: mauserem »

Bary pisze:...
Możemy zmienić nawę wątku na Wieści od Michała Oracza. ...
dobry pomysł
drugi wątek (Dawn Sector) z racji powinności wydawcy niech animuje Portal i zainteresowani
plozzt
Posty: 23
Rejestracja: 12 paź 2015, 14:43

Re: Zenit i wieści od Michała Oracza

Post autor: plozzt »

własnie przeczytałem recenzję Zenitu w wersji alfa, również czekam z niecierpliwością^^
Awatar użytkownika
mauserem
Posty: 1817
Rejestracja: 26 lis 2014, 09:37
Has thanked: 253 times
Been thanked: 165 times
Kontakt:

Re: Zenit i wieści od Michała Oracza

Post autor: mauserem »

plozzt pisze:własnie przeczytałem recenzję Zenitu w wersji alfa, również czekam z niecierpliwością^^
a gdzie przeczytałeś? jakiś link? malutki taki...? :mrgreen:
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4139
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 317 times
Been thanked: 347 times

Re: Zenit i wieści od Michała Oracza

Post autor: tomb »

Zapowiedziano już dwie gry (Cry Havoc, This War of Mine), których Michał Oracz jest współautorem. Czy wiadomo, jaki jest udział Michała w tworzeniu tych tytułów? Zdziwił mnie zwłaszcza Cry Havoc, gdzie głównym nazwiskiem jest Rodiek.
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
Awatar użytkownika
vojtas
Posty: 1785
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:28
Has thanked: 23 times
Been thanked: 83 times

Re: Zenit i wieści od Michała Oracza

Post autor: vojtas »

tomb pisze:Zapowiedziano już dwie gry (Cry Havoc, This War of Mine), których Michał Oracz jest współautorem. Czy wiadomo, jaki jest udział Michała w tworzeniu tych tytułów? Zdziwił mnie zwłaszcza Cry Havoc, gdzie głównym nazwiskiem jest Rodiek.
Ze strzępków informacji, które zebrałem, wynika, że udział Michała Oracza jest bardzo duży, ale w TWoM chyba większy, bo w tym drugim przypadku grę projektuje z Jakubem Wiśniewskim od zera.
Awatar użytkownika
mauserem
Posty: 1817
Rejestracja: 26 lis 2014, 09:37
Has thanked: 253 times
Been thanked: 165 times
Kontakt:

Re: Zenit i wieści od Michała Oracza

Post autor: mauserem »

tomb pisze:Zapowiedziano już dwie gry (Cry Havoc, This War of Mine), których Michał Oracz jest współautorem. Czy wiadomo, jaki jest udział Michała w tworzeniu tych tytułów? Zdziwił mnie zwłaszcza Cry Havoc, gdzie głównym nazwiskiem jest Rodiek.
Tak jest w istocie - Michał, w rozmowie często podkreślał, że tylko pomaga. Ale jestem pewien, że jego wkład w projekt jest spory. Z tego co widziałem na Portalkonie - Cry Havoc to właśnie Zenit aka Dawn Sector omawiany w tym wątku - więc chyba pora zmienić wątek na "Wieści od Michała Oracza, a jego część przenieść lub scalić z wątkiem Cry Havoc - o ile wnosi to coś do dyskusji o samym projekcie.
Tytuł This War of Mine - jest autorskim projektem Michała i pewnie niedługo zaczniemy się dowiadywać więcej - tutaj, albo w odrębnym wątku.
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: Zenit i wieści od Michała Oracza

Post autor: Tycjan »

mauserem pisze:...Tytuł This War of Mine - jest autorskim projektem Michała...
Michał TWoM tworzy wspólnie z Kubą Wiśniewskim. Wkrótce na blogu opublikuje druga cześć wywiadu z Michałem i Kubą na temat tej gry.

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
Awatar użytkownika
mauserem
Posty: 1817
Rejestracja: 26 lis 2014, 09:37
Has thanked: 253 times
Been thanked: 165 times
Kontakt:

Re: Zenit i wieści od Michała Oracza

Post autor: mauserem »

Tycjan pisze:
mauserem pisze:...Tytuł This War of Mine - jest autorskim projektem Michała...
Michał TWoM tworzy wspólnie z Kubą Wiśniewskim. Wkrótce na blogu opublikuje druga cześć wywiadu z Michałem i Kubą na temat tej gry.
o! dzięki za korektę - pamięć dobra ale krótka. Czekam na dalszy ciąg wywiadu - pierwsza cześć jest świetna
(też trzymam swój gruby zeszyt z potworami do Labiryntu Śmierci :) )
ODPOWIEDZ