Pola Arle, czy Agricola lub Kawerna?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
TV3
Posty: 1257
Rejestracja: 09 lut 2013, 15:07
Been thanked: 26 times

Re: Pola Arle, czy Agricola lub Kawerna?

Post autor: TV3 »

A przyjmują się, przyjmują.
Żona zadowolona, ja zadowolony. Jedynie w pewną irytację zaczyna wpędzać mnie fakt moich permanentnych porażek :lol: ...ale cóż począć. Znaczy raz wygrałem połową punktu (1/2), jednak potem przypomniałem sobie, że chyba za pług nie zapłaciłem biorąc go. Czyli summa summarum pewnie nie wygrałem. Ale walczyć mam zamiar dzielnie dalej. Zawsze nadzieja w jakiejś zarazie, co to stado w zagrodzie przeciwniczki wyrżnie do ostatniej nogi. Albo jakiś ogień pod Kościół Parafialny podłożyć... pomyślimy :) .

W każdym razie Pola póki co zostają. Odpalić by trza znów rodzinną Agricolę. Być może też zostanie, jako szybka zabawa w farmerstwo.
adelaide
Posty: 18
Rejestracja: 02 lut 2017, 12:37

Re: Pola Arle, czy Agricola lub Kawerna?

Post autor: adelaide »

Hej. Ja polecam zdecydowanie Agricolę. Gramy zwykle we dwie osoby, w trójkę też jest super. Nie jest jakoś mega długa rozgrywka, co jest plusem jak nie dysponuje się dużą ilościa wolnego czasu i do tego zasady nie sa bardzo skomplikowane przy czym daje duże pole do zagrywek strategicznych.. Fajna grafika. Polecam wersje standardową a nie rodzinną.
ODPOWIEDZ