Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.

Najciekawsze podcasty planszówkowe (2 opcje)

2 Pionki
35
10%
Dobry, Zły i Ostatni
49
13%
Geek Factor - podcast 16+
11
3%
Gra warta świeczki
11
3%
Gradanie
208
57%
Kawa, rozmówki i planszówki
16
4%
Poranny Troll
6
2%
Przystanek Planszówka
6
2%
Rozmowy ZnadPlanszy
26
7%
 
Liczba głosów: 368

Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 663
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 248 times
Been thanked: 381 times

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: Nilis »

Ja słucham tylko Gradania. Dobre że Windziarz się dużo szczerze śmieje, głównie sam do siebie i kapitalne jest jak się myli co do jakiś nieistotnych szczegółów a Ciuniek go prostuje (np. Arnak). Ciuniek fajnie marudzi, taki prawdziwy Polak. Dobrze się tego słucha, do tego pies ma zawsze też coś do powiedzenia:)
Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 789
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 157 times
Been thanked: 536 times
Kontakt:

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: VivoBrezo »

probbi pisze: 20 mar 2021, 13:27 Rozmowy znad planszy niestety wygasły ale mamy za to ćwierć tony planszówek. I chyba gdzieś słyszałem jeszcze o kostki, piony i bastiony?
Tak, działamy cały czas. Publikujemy co piątek, recenzje, wiadomości i luźne rozmowy o planszówkach :D

Spotify: https://open.spotify.com/show/3MkBUCotttCcC2LmohY418
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfBmE9 ... N1OfK-9SgA
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
azazelmo
Posty: 923
Rejestracja: 12 sie 2019, 10:49
Has thanked: 155 times
Been thanked: 295 times

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: azazelmo »

Popieram przedmówcę odnośnie Gradania.
Jedyna konstruktywna krytyka, jaka przychodzi mi do głowy to, że skład trzyosobowy jest jednak dobrą formułą, a ostatnio chłopaki są we dwóch. Plus ewentualnie wspomniany pies.
Brakuje trzeciego głosu. Inka, ewentualnie bywał czasem Matejo. Windziarz grywa czasem z Lewiathanem z Wojennika, też chyba mógłby gościnnie zajrzeć?
No, a najbardziej brakuje Kwiatosza. Rozumiem, że trzeba by zdalnie, ale my teraz wszyscy zdalnie.

Drugi „minus”, to to, że jak chłopaki lubią jakąś grę, to tak się nakręcają, że słuchacz nic konkretnego się o niej nie dowie. Np. audycja o BB Menadżer Drużyny. Mam tą grę, ale gdyby mi ktoś puścił środek nagrania, to nie wiedziałbym o jakim tytule mowa.
Dodam tylko, że takich audycji słucha się oczywiście najprzyjemniej.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2021, 23:01 przez azazelmo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2822
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 107 times
Been thanked: 161 times
Kontakt:

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: Ink »

azazelmo pisze: 23 mar 2021, 15:50 Brakuje trzeciego głosu. Inka, ewentualnie bywał czasem Matejo. Windziarz grywa czasem z Lewiathanem z Wojennika, też chyba mógłby gościnnie zajrzeć?
No, a najbardziej brakuje Kwiatosza. Rozumiem, że trzeba by zdalnie, ale my teraz wszyscy zdalnie.
Zasadniczym problemem nie jest zdalne nagrywanie, tylko zdalne granie. Zarówno w moim (tymczasowo), jak i Kwiatosza (nieco bardziej długoterminowo) przypadku. To już trudniej przeskoczyć, o ile nie przestawimy się na recenzowanie gier z BGA :>
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
j_g
Posty: 2011
Rejestracja: 17 sty 2016, 18:08
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 511 times
Been thanked: 255 times

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: j_g »

Ja tam bym gorąco polecił nowość na rynku, dżentelmeni przy stole. Szczególnie cykl o 18xx, kierowany do początkujących amatorów kolejarzowania, co to zagrali raz, może dwa. Konkretnie, merytorycznie, pouczająco, z pożytkiem publicznym, wesoło, z karolo-familiadowym zacięciem i pełna kulturka - jest 'przepraszam', 'proszę', pełne zaskoczenia 'ach' i 'och', co najwyżej delikatne podgryzanie z rzadka, a nie jak to bywało kiedyś w programach polityczno-publicystycznych wchodzenie sobie co chwilę w słowo (na szczęście od kilku lat już się nikt w takich programach nie kłóci i wszyscy zgadzają się ze sobą). Polecam, trzymam kciuka i nie mogę się doczekać kolejnych odcinków (szczególnie interesuje mnie odcinek poświęcony OR3.2 - czy atakować zachodnią magistralę wąskotorówką, czy może okopywać tory na upatrzonej w OR1 pozycji).

---Artykuł sponsorowany (mam nadzieję), z podprogowym lokowaniem produktu---

PS. Gradanie może i ma wiele zalet, ale ma jedną, dyskwalifikującą dla mnie, wadę - koledzy często się sobie wcinają, przerywając wypowiedzi i płynność przekazu... Świeże "Wyjdzie w graniu" jest całkiem fajne.
azazelmo
Posty: 923
Rejestracja: 12 sie 2019, 10:49
Has thanked: 155 times
Been thanked: 295 times

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: azazelmo »

Ink pisze: 23 mar 2021, 18:55
azazelmo pisze: 23 mar 2021, 15:50 Brakuje trzeciego głosu (....) Rozumiem, że trzeba by zdalnie, ale my teraz wszyscy zdalnie.
Zasadniczym problemem nie jest zdalne nagrywanie, tylko zdalne granie. Zarówno w moim (tymczasowo), jak i Kwiatosza (nieco bardziej długoterminowo) przypadku. To już trudniej przeskoczyć, o ile nie przestawimy się na recenzowanie gier z BGA :>
Rozumiem oczywiście i tak podejrzewałem. Ale przecież mimo wszystko nadal wszyscy gracie w gry, prawda? To nawet lepiej, że nie ogrywacie tytułów wspólnie, bo możecie zweryfikować, jak gra sprawdza się w różnych środowiskach i porównać spostrzeżenia podczas nagrywania. Chłopaki we dwóch ogrywają tytuł i przesyłają do Ciebie/innych do ogrania. I spontaniczna wymiana spostrzeżeń przy mikrofonie.

Alternatywnie: nagrywajcie częściej "luźne gradanie". Czyli w co ostatnio graliście, ciekawostki ze świata planszówkowego, przemyślenia itp. Może być całkiem spontanicznie, ale można się też przygotować: ktoś będzie ogrywać jeden tytuł, ktoś inny drugi, jeden zadzwoni do Łukasza W. i wydębi jakieś szczegóły o nowym Wiedźminie itp. Raz wdzwoni się Kwiatosz i opowie, w co gra się na obczyźnie.
Wiem, że wtedy audycja przestanie być już rzetelnym sprawozdaniem jak do tej pory, ale co do mnie, to nie siadam do Gradania z kartką i ołówkiem, żeby notować plusy i minusy gier tylko raczej posłuchać przyjemnej dyskusji między kolegami na interesujące tematy.

A w ogóle, to serdecznie pozdrawiam i dziękuję za udostępnianą twórczość. Czuję się teraz, jakbym pisał co najmniej z Markiem Niedźwieckim.

PS. Napieram trochę na obecność Kwiatosza nie tylko dlatego, że to miły gość, ale on zwykle lubi inne gry niż reszta ekipy, co bardzo urozmaicało nagrania. Zawsze wyobrażam sobie słuchając euro-recenzji, że o też słucha i z szaleństwem w oczach przeżuwa karty z Osadników NI.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2021, 08:51 przez azazelmo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: kwiatosz »

Ech, dziękuję za miłe słowa, ale muszę niestety przyznać, że to nie jest tak że gram w planszówki teraz. W ostatni weekend udało się co prawda zagrać w 3 gry, więc już mam 3 gry zagrane w tym roku, ale stąd do ogrywania czegoś do recenzji to długa droga. Z głowy, czyli z niczego, potrafię oczywiście mówić długo i namiętnie, jednak znalezienie takiej ekipy do grania, jaką porzuciłem w ojczyźnie, to okropnie trudna sprawa. A jak już gram, to np taką nowość jak Quadropolis, którą udało mi się po latach rozfoliować, kusi mnie też kupno pierwszego Azula, żeby być na bieżąco z nowościami.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Bart Henry
Posty: 976
Rejestracja: 15 sie 2013, 19:59
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 134 times
Been thanked: 688 times

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: Bart Henry »

Z wymienionych słucham, mniej lub bardziej systematycznie, 6-7 podcastów i niestety żaden nie ma podjazdu do Gradania, więc oddałem tylko jeden głos. Brakuje kilku pozycji, dziś na przykład sobie po raz pierwszy zajrzałem na podcast PoGraMy i jest całkiem fajnie i dosyć merytorycznie. Podsłuchuję czasem też Pełną Parą, bo Adam z Iwoną zdają się mieć podobny gust planszówkowy. No i Adam, więcej wstawek po ślunsku. ;)
projekt8 pisze: 17 lis 2017, 19:33 Ostatecznie udało mi się zejść do dwóch opcji - "Dobry, Zły i Ostatni" (świetna energia i super przygotowanie)
Może kiedyś tak było. Teraz, w dużej mierze na pewno przez pandemię, mam wrażenie, że cykl jest ciągnięty nieco na siłę. W "dawnej formie" i z początkową częstotliwością oddałbym na nich głos.
Banan2
Posty: 2617
Rejestracja: 12 maja 2009, 09:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 118 times
Been thanked: 67 times

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: Banan2 »

2 Pionki nie są podcastem o grach planszowych. Kiedyś, owszem, były. Teraz to są takie luźne rozważania o d.... Maryni :(
+1 dla Gradania :)
Pozdrawiam
Moja kolekcja
10% rabatu w planszomanii, 7% w 3Trollach, 5% w Battle Models
LukaszLozz
Posty: 196
Rejestracja: 24 kwie 2020, 00:07
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 84 times
Been thanked: 78 times

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: LukaszLozz »

Hmm, ja wiem czy 2 pionki nie są o grach? Można dyskutować. Niekoniecznie podcast o grach musi recenzować / oceniać. Fajnie posłuchać opowieści dziwnej treści na temat światka planszowkowego. O relacjach, o biznesie, o otoczeniu. Ale...
+1 dla Gradania. Charaktery chłopaków, tak różne, a tak uzupełniające się. Mistrzostwo nie do zdarcia.
I jestem w ciężkim szoku, jak po tylu latach, z taka regularnością i takim zapałem można dalej działać. I oby końca nie było.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: BOLLO »

kwiatosz pisze: 23 mar 2021, 23:57 kusi mnie też kupno pierwszego Azula, żeby być na bieżąco z nowościami.
No to nieźle jesteś do tyłu...... :mrgreen:
Awatar użytkownika
wildatheart
Posty: 76
Rejestracja: 03 lut 2021, 14:07
Has thanked: 21 times
Been thanked: 29 times

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: wildatheart »

Dla mnie podcast WWG jest wielkim nieobecnym na tej liście - bardzo dobrze mi się ich słucha. A tak to z polskich słucham czasem Gradania i Dobry, Zły i Ostatni (chociaż kanał, na którym ten podcast funkcjonował chyba podumiera).
nakago
Posty: 258
Rejestracja: 16 mar 2012, 16:38
Has thanked: 28 times
Been thanked: 39 times

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: nakago »

dodajcie do ankiety "Kości Piony i Bastiony" :)
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4490
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa/Zielonka
Has thanked: 1450 times
Been thanked: 1104 times

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: garg »

nakago pisze: 28 mar 2021, 23:49 dodajcie do ankiety "Kości Piony i Bastiony" :)
Dodanie nowej do pozycji do ankiety zeruje dotychczasowe wyniki.
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4747
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1254 times
Been thanked: 1469 times

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: Mr_Fisq »

garg pisze: 29 mar 2021, 09:42 Dodanie nowej do pozycji do ankiety zeruje dotychczasowe wyniki.
Z tego powodu trzeba by zrobić reedycję 2021 => najpierw zebrać zgłoszenia podcastów, i w drugim kroku ruszyć z ankietą:
~Najciekawsze podcasty planszówkowe 2020 (ankieta)
Sprzedam: Obniżki: Deep Space D-6, Etherfields PL, Pożeracze Snów, Lands of Galzyr, Inferno
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Awatar użytkownika
wildatheart
Posty: 76
Rejestracja: 03 lut 2021, 14:07
Has thanked: 21 times
Been thanked: 29 times

Zbieram podcasty, żeby zrobić nową, aktualną ankietę

Post autor: wildatheart »

Mr_Fisq pisze: 29 mar 2021, 10:38
garg pisze: 29 mar 2021, 09:42 Dodanie nowej do pozycji do ankiety zeruje dotychczasowe wyniki.
Z tego powodu trzeba by zrobić reedycję 2021 => najpierw zebrać zgłoszenia podcastów, i w drugim kroku ruszyć z ankietą:
~Najciekawsze podcasty planszówkowe 2020 (ankieta)
Podoba mi się ten pomysł i to chyba łatwo zrobić. Zebrałam już tutaj listę na podstawie ostatniego Gram Prix (bo tam chyba się mógł każdy zgłosić) i tego wątku:

2pionki
Dobry, zły i ostatni
Geek Factor Podcast
Gradanie
Radio Planszówki
Ćwierć tony planszówek
Umie w Gry
ZnadPlanszy: Pełną parą
Kości Piony i Bastiony
Wyjdzie w Graniu (WWG Podcast)
PoGraMy PodCast
dżentelmeni przy stole
Planszulting
Radio Phalanx

Kawa, rozmówki i planszówki ???????????????????????????

Czy jakiegoś funkcjonującego podcastu o planszówkach ciągle tu brakuje/przeoczyłam?
Ostatnio zmieniony 30 mar 2021, 09:51 przez wildatheart, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5617
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 809 times
Been thanked: 1263 times
Kontakt:

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: mat_eyo »

Rozmowy znad planszy są nieaktywne i ciężko powiedzieć, czy wrócą. Kuba robi ze mną teraz Ćwierć tony planszówek.
Awatar użytkownika
wildatheart
Posty: 76
Rejestracja: 03 lut 2021, 14:07
Has thanked: 21 times
Been thanked: 29 times

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: wildatheart »

mat_eyo pisze: 29 mar 2021, 14:45 Rozmowy znad planszy są nieaktywne i ciężko powiedzieć, czy wrócą. Kuba robi ze mną teraz Ćwierć tony planszówek.
Zaktualizowałam (podmieniłam jedno na drugie)
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4747
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1254 times
Been thanked: 1469 times

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: Mr_Fisq »

Można nawet teraz założyć osobny temat:
Najciekawsze podcasty planszówkowe 2020 (zgłoszenia do 2021.04.10)
Wrzucić tę listę którą przygotowałeś wyżej, z informacją do kiedy będą przyjmowane zgłoszenia.
Po upłynięciu terminu będzie można (AFAIK) dodać do tematu ankietę i zmienić jego tytuł np. na:
Najciekawsze podcasty planszówkowe 2020 (ankieta do 2021.04.30)
I później ogłosić wyniki.

Może być to początek nowej tradycji ;)
Sprzedam: Obniżki: Deep Space D-6, Etherfields PL, Pożeracze Snów, Lands of Galzyr, Inferno
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 789
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 157 times
Been thanked: 536 times
Kontakt:

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: VivoBrezo »

wildatheart pisze: 29 mar 2021, 15:02
mat_eyo pisze: 29 mar 2021, 14:45 Rozmowy znad planszy są nieaktywne i ciężko powiedzieć, czy wrócą. Kuba robi ze mną teraz Ćwierć tony planszówek.
Zaktualizowałam (podmieniłam jedno na drugie)
Przystanek Planszówka jest nieaktywny (ostatnia audycja czerwiec 2019)
Brakuje Planszultingu
Brakuje radio Phalanx
Według mnie Kawa, rozmówki i planszówki nie są podcastem (ale mogę się mylić :) )
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
Awatar użytkownika
wildatheart
Posty: 76
Rejestracja: 03 lut 2021, 14:07
Has thanked: 21 times
Been thanked: 29 times

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: wildatheart »

VivoBrezo pisze: 29 mar 2021, 16:22
wildatheart pisze: 29 mar 2021, 15:02
mat_eyo pisze: 29 mar 2021, 14:45 Rozmowy znad planszy są nieaktywne i ciężko powiedzieć, czy wrócą. Kuba robi ze mną teraz Ćwierć tony planszówek.
Zaktualizowałam (podmieniłam jedno na drugie)
Przystanek Planszówka jest nieaktywny (ostatnia audycja czerwiec 2019)
Brakuje Planszultingu
Brakuje radio Phalanx
Według mnie Kawa, rozmówki i planszówki nie są podcastem (ale mogę się mylić :) )
Zaktualizowałam trzy pierwsze.

Z Kawą, rozmówkami i planszówkami nie wiem co zrobić, bo chyba oni sami nazywali (nazywają?) siebie podcastem, osobiście też mam wątpliwości (bo jest wideo i chyba nie ma tak naprawdę nigdzie w formie samego audio?), ale nie chciałam się rządzić skoro w tym wątku byli w ankiecie?

Chętnie poznam opinie innych - czy Kawa, rozmówki i planszówki to podcast?
Mr_Fisq pisze: 29 mar 2021, 16:16 Można nawet teraz założyć osobny temat:
Najciekawsze podcasty planszówkowe 2020 (zgłoszenia do 2021.04.10)
Wrzucić tę listę którą przygotowałeś wyżej, z informacją do kiedy będą przyjmowane zgłoszenia.
Po upłynięciu terminu będzie można (AFAIK) dodać do tematu ankietę i zmienić jego tytuł np. na:
Najciekawsze podcasty planszówkowe 2020 (ankieta do 2021.04.30)
I później ogłosić wyniki.

Może być to początek nowej tradycji ;)
Wydawało mi się to zbędne, bo uznałam, że w kilka dni jesteśmy w stanie tutaj ustalić jakie podcasty o planszówkach istnieją w PL. Nie wiem czy mam w sobie wytrwałość i energię by przeprowadzić to tak systematycznie - ale jeśli chcesz to mogę Ci chętnie odstąpić tego zaszczytu? (pytam bez sarkazmu, możesz oczywiście użyć tej listy, którą zrobiłam)
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4747
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1254 times
Been thanked: 1469 times

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: Mr_Fisq »

wildatheart pisze: 29 mar 2021, 16:43 Wydawało mi się to zbędne, bo uznałam, że w kilka dni jesteśmy w stanie tutaj ustalić jakie podcasty o planszówkach istnieją w PL. Nie wiem czy mam w sobie wytrwałość i energię by przeprowadzić to tak systematycznie - ale jeśli chcesz to mogę Ci chętnie odstąpić tego zaszczytu? (pytam bez sarkazmu, możesz oczywiście użyć tej listy, którą zrobiłam)
Ja też niestety nie mogę zagwarantować, że mnie akurat praca nie dociąży. Zostawmy na razie tak jak jest - zbiórka kanałów tutaj, a później zobaczymy, kto będzie miał chwilę na założenie tematu.
Sprzedam: Obniżki: Deep Space D-6, Etherfields PL, Pożeracze Snów, Lands of Galzyr, Inferno
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Darkstorm
Posty: 872
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 141 times
Been thanked: 218 times

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: Darkstorm »

Myślę, że do listy warto by dodać jeszcze Umie w gry. Fajnie się gościa słucha i zaprasza różnych "branżystów" ze świata gier planszowych (Twórców, wydawców, prawników itd).
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: jakmis83 »

Ankieta nie uwzględnia: Pełną Parą oraz Kości, Piony i Bastiony.
Bardzo proszę o dodanie ich do ankiety.
Bardzo lubię i cenię Panów z Gradania, są świetni, niemniej jednak bardziej mi się podoba spokojna i stonowana forma wypowiedzi Adama i Iwony z Pełnej Pary :)
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4747
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1254 times
Been thanked: 1469 times

Re: Najciekawsze podcasty planszówkowe (ankieta)

Post autor: Mr_Fisq »

jakmis83 pisze: 30 mar 2021, 09:17 Ankieta nie uwzględnia: Pełną Parą oraz Kości, Piony i Bastiony.
Bardzo proszę o dodanie ich do ankiety.
Jak napisano wyżej, zresetowałoby to obecne wyniki ankiety, natomiast wildatheart poświęciła czas, i zebrała wstępną listę podcastów pod nową ankietę kilka postów wyżej, o tu.
Sprzedam: Obniżki: Deep Space D-6, Etherfields PL, Pożeracze Snów, Lands of Galzyr, Inferno
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
ODPOWIEDZ